آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪)

آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪)

آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪) سال بهترین کیفیت تیم وب سایت تست درایو قبولی شما را تضمین میکند.

آزمون آیین نامه رانندگی چیست؟

آزمون آیین نامه مقدماتی و آزمون آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی به منظور شناخت بیشتر متقاضیان دریافت گواهینامه رانندگی به جاده ها، معابر و شیوه های رانندگی است. این آزمون ها متقاضی را با شرایط مختلف موجود در رانندگی آشنا می کند.
اولین قدم برای دریافت گواهینامه، قبولی و موفقیت متقاضی در آزمون های آیین نامه راهنمایی و رانندگی است. به طور کلی تمام افرادی که به هر نحوی قصد هدایت وسیله ی نقلیه ای مانند خودرو یا موتورسیکلت دارند، نیازمند دریافت مجوز یا گواهینامه ی آن هستند. این گواهینامه علاوه بر تاکید به صلاحیت متقاضی، موجب امنیت بیشتر وی و سایر سرنشینان خودرو خواهد شد.

آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪)

 

بنابراین برای گواهینامه موتورسیکلت، پایه دو و پایه سه به طور مشابه باید حتماً آزمون های مقدماتی واصلی آیین نامه راهنمایی و رانندگی را با موفقیت پشت سر بگذارید. موفقیت و قبولی در آزمون آیین نامه نیازمند تمرین و تکرار است و بدون تکرار ممکن است قبولی شما به تاخیر بیفتد.آموزش رانندگی تخصص ماست.

اگر برای موفقیت در آزمون های آیین نامه از روش های درستی استفاده کنید، کار چندان دشواری پیش رو نخواهید داشت. روش های مطالعه برای آزمون آیین نامه و برای موفقیت در آن به دو دسته تقسیم می شوند:

۱- مطالعه ی کامل کتاب آیین نامه و قوانین و مقررات: مطالعه ی کامل کتاب آیین نامه، بدون شک به زمان زیادی نیاز دارد. در این شیوه زمانی که از فرصت کافی برخوردار باشید، می توانید به اطلاعات کامل و مفیدی دست پیدا کنید. یکی از نکات مهم مطالعه ی کامل کتاب آیین نامه هنگامی است که شما زمان کافی برای مطالعه تا روز آزمون در اختیار ندارید. بنابراین نمی تواند گزینه ی مناسبی برای شما در این شرایط محسوب شود.

۲- شرکت در آزمون های آزمایشی آیین نامه و آزمون های شبیه سازی شده زمانی که از فرصت کافی برای مطالعه ی کامل کتاب برخوردار نیستید می تواند گزینه ی عالی و فرصتی ایده آل باشد. این شیوه در کنار صرف زمان کمتر برای کسب آمادگی، تجربه های بسیار خوبی برای روز آزمون و قبولی در آن نصیبتان می کند.

آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪)

آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪)

آزمون آنلاین آیین نامه

روش دوم برای کسب آمادگی آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪) با توجه به آمارهای موجود از داوطلبین و تجربیات آنها، روشی کارآمد و محبوب تر محسوب می شود. در این روش به شکلی بهینه خودتان را در معرض آزمون های آزمایشی قرار می دهید و آمادگی خوبی برای روز آزمون کسب می کنید.
قبولی در آزمون آیین نامه تنها به زمان زیاد و مطالعه ی شما وابسته نیست، بلکه با صرف زمان کم می توانید به میزان آمادگی بسیار بالایی دست پیدا کنید. در حقیقت بر این عقیده هستیم که قبولی در آزمون آیین نامه بدون مطالعه ی کامل کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی نیز به راحتی امکان پذیر است. بنابراین اگر در آزمون های آزمایشی و شبیه سازی شده ی آیین نامه شرکت کنید، بخش خیلی زیادی از نیاز شما به کسب اطلاعات در مورد آیین نامه اصلی و مقدماتی برطرف خواهد شد.
آزمون های استاندارد آیین نامه و تمرین و تکرار آنها، تا حدود زیادی موفقیت شما در آزمون های مقدماتی و اصلی آیین نامه را تضمین می کند و تجربه ی تنوع بالایی از سوالات را به شما خواهد داد.
در انتخاب آزمون های آزمایشی آیین نامه علاوه بر تطبیق صحیح آزمون با آزمون های اصلی و مقدماتی، به روز بودن آن را نیز در نظر بگیرید. اینکه آزمون آزمایشی انتخاب شده مشابه آزمون های اخیر گرفته شده باشد، بسیار مهم است. بنابراین حتماً پیش از شرکت در آزمون های آزمایشی نسبت به آپدیت بودن آن مطابق آزمون های اخیر مقدماتی و اصلی آیین نامه اطمینان حاصل کنید.
مجموعه های موجود برای آمادگی حداکثری متقاضیان دریافت گواهینامه در قالب آزمون های آزمایشی اصلی و مقدماتی آیین نامه و آخرین اصلاحات و بروزرسانی ها در اختیار داوطلبین قرار می گیرد تا مهارت لازم برای شرکت در آزمون نهایی را کسب کنند.

آزمون فنی آیین نامه اصلی

آیین نامه راهنمایی و رانندگی از بخش های مهمی نظیر شماره گذاری، معاینه فنی وسایل نقلیه، تجهیزات مورد نیاز و ضروری، مقررات حمل بار، علائم رانندگی و … تشکیل شده است.
تمامی بخش های موجود در آیین نامه راهنمایی و رانندگی به طور مجزا از اهمیت خاص خود برخوردارند، اما در این میان بخش فنی آیین نامه اصلی و علائم راهنمایی و رانندگی شرایط ویژه ای در آزمون اصلی و مقدماتی آیین نامه دارند.
از بخش فنی آیین نامه به طور معمول بین ۴ تا ۷ سوال در آزمون های اصلی و مقدماتی طرح می شود. بنابراین نسبت ۴-۷ به ۳۰ سوال، به خوبی نشان دهنده ی میزان توجه به سوالات فنی آیین نامه است. افرادی که تجربه موفقیت یا عدم موفقیت در آزمون های اصلی و مقدماتی را دارند، همواره بخش فنی را یکی از قسمت های تعیین کننده برای قبولی می دانند. افزایش اطلاعات و تسلط بر بخش فنی آیین نامه، شما را با مجموعه ای از اطلاعات مهم و مرتبطی از خودرو مواجه می کند که دانستن آنها ممکن است در شرایط مختلف موجب نجات شما از موقعیت پیش بینی نشده شود. بنابراین در آزمون های آزمایشی همواره سعی می شود تا پوشش کاملی از سوالات فنی آیین نامه اصلی و مقدماتی صورت بگیرد.
نمونه سوالات آیین نامه عمدتاً مجموعه ای از سوالات تالیفی و سوالات دوره های قبل آزمون اصلی و مقدماتی آیین نامه است که مخاطبان را در معرض تمرین و تکرار قرار می دهد.
علائم راهنمایی و رانندگی موجود در خیابان ها و معابر نیز یکی از قسمت های مهم و البته آسان تر نسبت به بخش فنی آیین نامه است. مطالعه ی درست علائم راهنمایی و رانندگی و دیدن نمونه سوالات مختلف از آنها، یکی از مسائل مهم برای آمادگی آزمون های آیین نامه اصلی و مقدماتی است.

آزمون نهایی آیین نامه رانندگی

سرانجام پس از اینکه در آزمون های آزمایشی شرکت کرده اید یا کتاب آیین نامه را مطالعه کردید، وقت آن فرا رسیده تا آزمون نهایی آیین نامه رانندگی را در قالب دو آزمون مقدماتی و اصلی پشت سر بگذارید. بدین ترتیب ابتدا باید در آزمون مقدماتی شرکت کنید و پس از قبولی، مجاز به شرکت در آزمون اصلی خواهید شد. آزمون اصلی و مقدماتی آیین نامه دارای ۳۰ سوال از بخش های مختلف و ۲۰ دقیقه زمان برای پاسخگویی به آنهاست.

آزمون آيين نامه اصلی

آزمون های آزمایشی که قصد شرکت در آن دارید می بایستی شامل آخرین تغییرات ایجاد شده در قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و کتاب آیین نامه باشد. به روز بودن آزمون های آزمایشی استاندارد و آیین نامه اصلی و مقدماتی یکی از مزیت هایی است که می تواند در انتخاب شما تاثیرگذار باشد. دانستن تغییرات و تطابق صحیح بین آنها می تواند از بروز هرگونه خطایی جلوگیری کند.
نمونه سوالات  آیین نامه اصلی و مقدماتی، مجموعه ای کامل از انواع سوالات مطرح شده برای داوطلبین و متقاضیان دریافت گواهینامه است تا بتوانند ضمن افزایش تجربه های خود در شیوه های رانندگی، موفق به گذراندن آزمون اصلی و مقدماتی شوند.
آزمون آیین نامه اصلی دارای ۳۰ سوال از بخش های مختلفی مانند علائم راهنمایی و رانندگی، قوانین و مقررات و بخش فنی است. متقاضیان پس از اینکه آزمون مقدماتی آیین نامه را با موفقیت پشت سرگذاشتند، با نظارت افسر راهنمایی و رانندگی باید در آزمون اصلی آیین نامه شرکت کنند. قبولی در آزمون آیین نامه اصلی و مقدماتی به معنی پاسخ صحیح به حداقل ۲۶ سوال از ۳۰ سوال در ۲۰ دقیقه است. در غیر این صورت تا زمانی که متقاضی به حدنصاب مورد نظر دست پیدا نکند، باید در آزمون آیین نامه شرکت کند.
بنابراین انتخاب یک بستر و منبع مناسب برای دریافت سوالات آزمون های مقدماتی و اصلی آیین نامه نیازمند دقت بالا و حساسیت هایی است که رعایت آنها می تواند تجربه های قابل اطمینانی به وی اضافه کند. متقاضی با اعمال حساسیت و انتخاب صحیح، خودش را در معرض شانس و فرصت بیشتری برای قبولی قرار خواهد داد.

آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪)

Subscribe
Notify of

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

0 نظرات