آزمون های اصلی آیین نامه ۹۷

✅آزمون آیین نامه اصلی سال ۹۷

⭐️به وب سایت تست درایو خوش آمدید⭐️

سوالات آیین نامه اصلی (قبولی ۱۰۰٪) برای افراد مختلف دانلود رایگان، در درجه ی اول با هدف افزایش اطلاعات و دانش آنها در مورد قوانین راهنمایی و رانندگی و سپس موفقیت آنها در آزمون آیین نامه رانندگی  اصلی (قبولی ۱۰۰٪) ارائه می شود. نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب شامل بخش های فنی، فرهنگ رانندگی، تابلوها وعلائم راهنمایی و رانندگی می شود. استفاده از آزمون های آیین نامه اصلی آنلاین قبولی شما را در آزمون آیین نامه اصلی ۱۰۰% تضمین می کند. توجه داشته باشید آزمون های آیین نامه اصلی شامل ۴۱ آزمون می باشد و پیشنهاد ما به شما برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی تست تمامی آزمون هاست.

هنرجوی گرامی در صورتی که به تازگی جهت دریافت گواهینامه پایه سوم، دوم و موتور سیکلت شرکت نموده اید قبل از تست زدن آزمون های اصلی آیین نامه، از بخش آزمون آیین نامه مقدماتی که شامل ۱۸ مرحله نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی می باشد،  استفاده نمائید. تمامی ۴۱ مرحله  آزمون آیین نامه اصلی رایگان می باشد.

🎯هدف تست داریو🚗 آموزش رانندگی و ایجاد آزمون های آزمایشی آیین نامه راهنمایی و رانندگی در سال ۹۷ با جدیدترین آزمون های آیین نامه مقدماتی واصلی، سوالات فنی آیین نامه رانندگی و سوالات فرهنگ رانندگی جهت بالا بردن سطح آمادگی هنرجویان در آزمون آیین نامه رانندگی می باشد.

سوالات آیین نامه اصلی

✅آیین نامه راهنمایی و رانندگی برای دریافت گواهینامه رانندگی

سوالات آیین نامه اصلی با جواب

سوالات آیین نامه اصلی با جواب

آیین نامه رانندگی، مجموعه ای از دستورات، قوانین و مقررات است که به منظور افزایش ایمنی در جاده ها و خیابان ها و کاهش تصادفات و حوادث رانندگی وضع شده اند. آموزش صحیح به افرادی که متقاضی دریافت انواع گواهینامه رانندگی با خودرو و ماشین های سنگین هستند امری ضروری است و اجرای دقیق آن بر عهده مؤسسات آموزشی معتبر می باشد.

آزمون آیین نامه اصلی شامل بخش ها و مفاهیم متعددی است که به صورت مدون و کامل در کتاب راهنمای دریافت گواهینامه درج شده است. آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی، قوانین ترافیکی و نحوه رانندگی ایمن با خودرو، آشنایی با سیستم های فنی یک خودرو، روش های تعمیرات و نگهداری قطعات خودرو و سایر موارد فرهنگ سازی رانندگی و حقوق شهروندی، مهم ترین سرفصل های آموزشی برای تست آیین نامه اصلی هستند.

👈امتحان آیین نامه اصلی دریافت گواهینامه رانندگی شامل چه موارد است؟

نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب

نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب

آزمون آیین نامه اصلی که متقاضیان دریافت گواهینامه باید در آن قبول شوند شامل موارد و اصطلاحاتی است که در حوزه ترافیک مطرح می شود و یک راننده برای رانندگی با وسایل نقلیه باید بر آن ها به خوبی مسلط باشد. سوالاتی که در این قسمت مطرح می شوند اکثراً شامل آشنایی با تابلوهای راهنمایی و رانندگی و اصطلاحات تخصصی راه و جاده هستند.
به طور مثال، راه های فرعی و اصلی، تابلوها و علائم خطر و احتیاط، انواع علائمی که در کنار خیابان ها و جاده ها یا مسیر پیاده روها نصب می شوند و آشنایی با انواع وسایل نقلیه و تقدم عبور هر یک از آن ها در موقعیت های مختلف، تنها بخشی از مهم ترین موارد تست آیین نامه اصلی هستند.

 

👈خط کشی مسیرها در آزمون آیین نامه اصلی چه معنایی دارند؟ 

سوالات آیین نامه اصلی رایگان

سوالات آیین نامه اصلی رایگان

خط کشی راه ها در خیابان ها و جاده ها به منظور سهولت عبور و مرور وسایل نقلیه و آگاه ساختن رانندگان و عابرین پیاده از وضعیت راه ها اجرا می شود. در آزمون آیین نامه اصلی گواهینامه رانندگی، خط کشی های متفاوتی برای متقاضی بیان می شوند که کاربر باید به خوبی به آن ها پاسخ دهد.
موارد فوق در آزمون آیین نامه اصلی آنلاین نیز مطرح هستند و نوع آزمون در تعداد و مفهوم سوالات نقشی نخواهد داشت. خط کشی ممتد طولی در سوالات آیین نامه اصلی به معنای عدم مجوز عبور راننده از روی خط است. خطوط منقطع در راه ها به معنای اجازه عبور وسیله نقلیه از روی خطوط و با رعایت حق تقدم می باشد.
این خطوط در برخی از موقعیت ها به حالت مورب و منقطع هستند؛ در این وضعیت، اتومبیل و وسایل نقلیه می توانند در راستای خط کشی در کنار جاده یا خیابان توقف کنند. در برخی مکان ها و یا جاده های فرعی و اصلی در هنگام تغییر مسیر عبور، یک فلش در جهت جاده رسم شده است که راهنمای رانندگان به شمار می رود.

👌بهترین راه آمادگی برای شرکت در تست آیین نامه اصلی گواهینامه رانندگی چیست؟

دانلود سوالات آیین نامه اصلی

دانلود سوالات آیین نامه اصلی

یکی از ساده ترین روش هایی که هر فرد متقاضی دریافت گواهینامه رانندگی می تواند برای موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی آن را اجرا کند، دریافت نمونه سوالات آیین نامه اصلی رایگان است. برای دریافت فایل سوالات، وب سایت هایی هستند که در این زمینه فعالیت دارند و تمام سوال هایی که ممکن است در آزمون اصلی آیین نامه مطرح شوند را در فضای اینترنت منتشر می سازند.
شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شود که دریافت و دانلود سوالات آیین نامه اصلی چه فایده ای دارد؟! اما تجربه ثابت کرده است هر ساله تعداد زیادی آزمون آیین نامه اصلی در کشور برگزار می شود که سوالات این آزمون، هر ساله تکرار می شوند. به طور قطع مطالعه سوالات سال های قبل می تواند کمک زیادی به متقاضی دریافت گواهینامه رانندگی کند.

نکات مهم برای موفقیت در تست آیین نامه اصلی چیست؟

دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی

دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی

بهترین راه برای موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی، شرکت در آزمون های مرحله و به ویژه آزمون آیین نامه اصلی آنلاین است. اگر در یک آزمون ۳۰ سوالی آیین نامه رانندگی شرکت کنید و سپس در پایان آزمون نتایج را ثبت کنید به راحتی می توانید نقاط قوت و ضعف خود را مشخص کنید.
به طور مثال، ممکن است در سوالات مربوط به تابلوهای راهنمایی و رانندگی و یا مقررات ایمنی و ترافیک یا در سوالات مربوط به بخش فنی دچار مشکل باشید. در این صورت به راحتی با آزمون های آنلاین می توانید آن ها را برطرف کنید.

یکی دیگر از راه های موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی، مطالعه کتاب مخصوص آزمون و قوانین رانندگی است. البته باید این نکته را همواره در خاطر داشته باشید که استفاده از کتاب و منابع متنی آزمون آیین نامه یا دریافت و دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی حتماً مطابق با آخرین تغییرات سال صورت گیرد و منابع و مطالب به روز و جدید باشند.

تست آیین نامه اصلی شامل تعدادی سوال فنی و کاربردی است. حدود ۷ سوال از کل سوالات این آزمون مربوط به بخش فنی خودروها است. پیشنهاد می کنیم حداقل یک هفته زودتر از روز آزمون، شروع به مطالعه منابع و سوالات پر تکرار سال های قبل کنید.
ترس و استرس روز آزمون آیین نامه اصلی عامل اصلی عدم موفقیت شرکت کنندگان در آزمون است. این حالت به ویژه برای جوان ترها که دارای حداقل سن دریافت گواهینامه رانندگی هستند، بیشتر صدق می کند. بنابراین غلبه بر استرس و نگرانی های روز امتحان می تواند موجب موفقیت کاربر در اولین آزمون باشد.

سوالات آیین نامه سرهنگ

سوالات آیین نامه سرهنگ

⭐️قبولی در آزمون آیین نامه با نمونه سوالات آیین نامه اصلی طبقه‌بندی شده

زمانی که به دنبال اخذ گواهی‌نامه می‌روید اولین قدم طی کردن مرحله آزمون آیین نامه مقدماتی است. این آزمون توسط افسر انجام نمی‌شود و در خود آموزشگاه و توسط مربیان آموزشگاه برگزار می‌شود. پس از طی کردن کلاس‌های عملی باید در آزمون آیین نامه اصلی شرکت کنید و پس از آن نیز آزمون عملی را تجربه خواهید کرد. برای موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی نیاز دارید بیش از ۱۰ نمونه سوال را پیش از آزمون در اختیار داشته باشید. سوالات آیین نامه اصلی با جواب نیز به شما کمک خواهد کرد تا با نکات سوالات آشنا شوید و به مرور اشکالات شما به صفر می‌رسد. با توجه به تکراری بودن سوالات هر ساله آیین نامه می‌توانید با مرور نمونه سوالات اصلی قبولی خود را تضمین کنید.

⭐️سوالات آیین نامه اصلی فنی در بخش سوالات آیین نامه مقدماتی غایب است
سوالات آیین نامه اصلی فنی بخشی از سوالات است که تمرکز خود را بر مسائل کاربردی فنی ماشین قرار داده است. این بخش از سوالات آیین نامه اصلی فنی مربوط به هر آن‌چیزیی می‌شود که یک راننده موظف است از ماشین و رانندگی بداند. بخش سوالات آیین نامه اصلی فنی خیلی وارد مباحث تخصصی نمی‌شود اما تمامی آنچه لازم دارید به عنوان راننده بدانید را پوشش می‌دهد. به دلیل زمان ناکافی برای مطالعه منابع بخش فنی ماشین، در اختیار داشتن سوالات آیین نامه اصلی به شما کمک خواهد کرد.

⭐️اهمیت در اختیار داشتن نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب
می‌دانید که پیش از آزمون اصلی آزمون مقدماتی را گذرانده‌اید و می‌دانید که پس از آزمون اصلی بخش عملی خواهد بود. بین این دو آزمون نیز زمان کوتاهی است که بیش‌تر تمرکز خود را بر یادگیری عملی رانندگی قرار داده‌اید. بنابراین وقت کافی برای مطالعه سوالات آیین نامه اصلی نخواهید داشت. علاوه بر این بخش سوالات آیین نامه اصلی فنی در آزمون مقدماتی اعمال نشده و در واقع شما پیش از این با این بخش سوالات آشنایی چندانی نداشته‌اید. از طرف دیگر سوالات آیین نامه اصلی نسبت به مقدماتی تعداد سوالات سخت بالاتری دارد و مهم است که از پیش چنین آزمون ‌هایی را بررسی کرده باشید.

 

آیا سوالات آیین نامه اصلی به درد آزمون مقدماتی می‌خورد؟

سال‌ها تجربه افسران و مربیان مجرب ما در حوزه آموزش آیین نامه نشان داده است که زمان ناکافی برای آزمون اصلی دردسر ساز است و افرادی که برای آیین نامه مقدماتی بیش‌تر مطالعه داشته‌اند، هم استرس کم‌تری تجربه خواهند کرد و هم می‌توانند بیش‌تر انرژی خود را برای آزمون عملی بگذارند. بنابراین در صورتی که برای آزمون مقدماتی مطالعه می‌کنید شدیدا توصیه می‌کنیم که تمامی نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب را مطالعه کنید. ما سوالات آیین نامه اصلی pdf در یک فایل برای هر آزمون در اختیار شما قرار می‌دهیم. با بررسی این سوالات هم برای آزمون مقدماتی آماده خواهید شد و هم خیالتان از بابت آزمون اصلی راحت می‌شود. با این کار فقط لازم است که برای آزمون اصلی بخش سوالات آیین نامه اصلی فنی را مرور کنید.

سوالات آیین نامه اصلی

سوالات آيين نامه اصلي

بررسی سوالات آیین نامه اصلی به کاهش استرس شما کمک خواهد کرد
شرکت در هر آزمونی تا حدودی استرس‌زا است و داشتن استرس در مورد امتحان امری طبیعیست. اما افرادی هستند که این استرس را بیش‌از حد تجربه می‌کنند. افرادی که در مواجه با هر آزمون آنقدر مضطرب خواهند شد که تمامی آنچه در ذهنشان بوده فراموش می‌شود. در این موارد مشکل استرس امتحان حاد است و باید برای رفع آن اقدام کرد. یکی بهترین راه‌حل‌ها عادی کردن شرکت در امتحان است. ما سوالات آیین نامه اصلی رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهیم و هر چند بار که بخواهید می‌توانید در این آزمون ‌ها شرکت کنید. آنقدر این کار را تمرین کنید تا شرکت در آزمون برایتان عادی شود. سعی کنید شرایط آزمون را در خانه شبیه سازی کنید. بدون شک در خانه استرس کم‌تری دارید و آزمون آزمایشی نمی‌تواند تمام فشارهای سر جلسه اصلی را برای شما تداعی کند اما در صورتی که نمونه سوالات آیین نامه اصلی را بارها و بارها مرور کنید، در شرایطی که زمان را در نظر گرفته‌اید و خیلی جدی آزمون ‌ها را بررسی میکنید تا حدودی می‌تواند شرایط آزمون را برایتان شبیه سازی کند و این شبیه سازی به مرور و و با تکرار به کاهش استرس شما کمک بزرگی خواهد کرد. به طور کلی هر چقدر که تسلط شما بر سوالات آیین نامه اصلی بیش‌تر باشد و بیش‌تر در آزمون ‌های آزمایشی شرکت‌ کرده باشید استرس شما کمتر است.

✅روش صحیح مطالعه نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب

اولین سوالی که هنرجویان خواهند داشت آن است که چگونه نمونه سوالات آیین نامه اصلی را مطالعه کنند. بهترین شیوه برای مطالعه نمونه سوالات آیین نامه اصلی که در اختیار شما قرار می‌دهیم آن است که در قدم اول هر سوال را مطالعه کنید و با توجه به آگاهی‌های خود پاسخ دهید. هر آزمون را کامل پاسخ دهید. اگر یک سوال را بلد نیستید آزمون را متوقف نکنید. تصور کنید که سر جلسه امتحان هستید و روی هر سوال انرژی و وقت بگذارید و با تمرکز به سوالات پاسخ دهید. هر آزمون که تمام می‌شود به فاصله یک ساعت نوبت به بررسی پاسخ سوالات می‌رسد. هر سوالی که پاسخ دادید حتی اگر پاسخ درست داده باشید بهتر است بخش نکته مربوط به آن سوال را بیابید و یادداشت کنید. سوالاتی که پاسخ اشتباه داده‌اید را جداگانه یادداشت کنید. در مرور بعدی روزهای آینده دوباره سوالاتی که اشتباه پاسخ داده‌اید را بررسی کنید. سوالاتی که اشتباه پاسخ داده‌اید آنقدر مرور کنید که در چند نوبت پاسخ درست بدهید و نکات آن در ذهنتان ثبت شود. هر روز یک یا دو آزمون را به همین شیوه بررسی کنید. هر آزمون نکاتی دارد، آنها را یادداشت کنید. پس از آزمون ششم به وضوح متوجه خواهید شد که نکات سوالات تکراری است. پس از آزمون دهم حتی سوالات و گزینه‌ها تکراری خواهد بود. این اتفاقی است که با کمی تمرین صبر قطعا تجربه خواهید کرد.

سوال آیین نامه اصلی

سوال آیین نامه اصلی

اگر سال‌هاست که در هیچ آزمونی شرکت نکردید به نمونه سوالات آیین نامه اصلی نیاز پیدا می‌کنید
دریافت گواهی نامه پس از سن ۱۸ سال ممکن است. اما بسیاری از افراد در سنین بالا به دنبال اخذ گواهی نامه می‌روند، در شرایطی که مدت‌هاست در هیچ آزمونی شرکت نکرده‌اند و عادت به درس خواندن مدت‌هاست از شما دور شده، در این شرایط شرکت در آزمون‌‌های آزمایشی آیین نامه و در اختیار داشتن نمونه سوالات آیین نامه اصلی به شدت لازم است. به مرور با بررسی این سوالات در شرایط درس خواندن و آزمون قرار می‌گیرید و از پس این چالش به راحتی برمی‌آیید.
سوالات آیین نامه اصلی را می‌توان در چهار دسته تقسیم بندی کرد

⭐️سوالات مفهومی
⭐️سوالات حفظی
⭐️سوالات تحلیلی
⭐️سوالات تجربی

✅سوالات آیین نامه اصلی – مفهمومی
دسته اول سوالات مفهومی از آن دسته سوالات است که شما با دانش مربوط به رانندگی خود به آن پاسخ می‌دهید. این سوالات می‌تواند در هر زمینه‌ای طرح شود. از فهم شما نسبت به قوانین آیین نامه بیشترین موارد سوالات طرح می‌شود. اهمیت این سوالات به گزینه‌های شک برانگیزی است که پرسیده می‌شود. شاید شما حتی دقیق قانون مربوط به سوالی که طرح شده را بدانید اما نتوانید بین دو گزینه پاسخ سوال مورد نظر را تشخیص دهید. زیرا در حین خوانش قانون به نکته مطرح شده در سوال توجه نکرده‌اید. تنها راهی که به شما می‌آموزد از چه زاویه به متون آیین نامه نگاه کنید بررسی نمونه سوالات آیین نامه اصلی است که شیوه طرح سوالات را به شما نشان می‎‌دهد.

✅سوالات آیین نامه اصلی – حفظی
بخش حفظی سوالات به تکنیک و فهم خاصی نیاز ندارد. کافیست پیش از آزمون دو یا سه بار نکته مربوط را خوانده باشید. اگر قوانین و تابلوها در ذهنتان باشد مشکلی در پاسخ دادن به سوالات حفظی پیدا نخواهید کرد اما این داستان زمانی است که زمان مطالعه از آزمون دور نباشد. طبیعی است که حافظه‌تان برای مدت طولاتی نمی‌تواند موارد مربوط به حفظیات آیین‌نامه را در خود نگه دارد. چاره چیست؟ تکرار . تکرار بهترین راه برای ماندگاری موارد حفظی در ذهن است. اگر یک هفته سوالات آیین‌نامه را بررسی کنید متوجه خواهید شد موارد حفظی در ذهن تثبیت شده است. سوالات آیین نامه اصلی در بخش حفظی در بخش تابلوها بیش‌تر خود را نشان میدهد و حافظه تصویری با تکرار می‌تواند این موارد را برای مدت طولانی در خود نگه‌دارد.

سوالات آیین نامه نهایی

سوالات آیین نامه نهایی

⭐️سوالات آیین نامه اصلی – تحلیلی
شاید به نظر بسیاری از هنرجویان بخش سوالات تحلیلی سخت‌ترین بخش سوالات باشد. اما واقعیت این است که از نظر حجم، مطالبی که برای پاسخ به سوالات تحلیلی لازم دارید بسیار کم است. اما باید بتوانید سر جلسه امتحان تمرکز خود را حفظ کنید. اگر نمی‌توانید سر جلسه مباحث تحلیلی را بررسی کنید و استرس و فشار آزمون این اجازه را به شما نمی‌دهد تنها راهی که پیش پای شماست بررسی چندباره تمامی سوالات تحلیلی پیش از آزمون است. نمونه سوالات آیین نامه اصلی رایگان در اختیار شماست. تمامی سوالاتی بخش تحلیلی که بیش‌تر مربوط به سوالات حق تقدم و بخشی هم در مورد تحلیل شرایط و حوادث است. بارها این سوالات را حل کنید تا سر جلسه آزمون نیاز به تحلیل بیش‌تر نداشته باشد. البته این دسته از سوالات برای کسانی که سر آزمون بر خود مسلط هستند ایده‌ال است. بدون آنکه جزئیات را حفظ کنند و تمامی مفاهیم را در ذهن داشته باشند تنها با دانستن کلیات تمامی این سوالات امکان پاسخگویی دارد. با بررسی سوالات آیین نامه اصلی می‌توانید با این سبک سوالات آشنا شوید.

⭐️سوالات آیین نامه اصلی – تجربی
سوالات تجربی منظور سوالاتی است که در حین یادگیری رانندگی به صورت عملی با پاسخ آنها آشنا می‌شوید. این بخش سوالات بدون آنکه مطالعه داشته باشید تنها از طریق تجربیات اصولی رانندگی امکان پاسخ خواهد داشت. در واقع اگر حتی آیین نامه را مطالعه نکرده باشید اما رانندگی کرده باشید می‌توانید این سوالات را پاسخ دهید اما اغلب افرادی که به دنبال گواهی نامه هستند از نظر تجربه رانندگی وضعیت ضعیفی دارند. به همین دلیل سوالات آیین نامه اصلی در بخش سوالات تجربی به شما کمک خواهد کرد تا توجه‌تان به نکات عملی جلب شود. در حین آموزش عملی رانندگی نمونه سوالات آیین نامه اصلی pdf را در تلفن هوشند یا تبلت خود داشته باشید و هر جایی که در مترو و اتوبوس و وقت‌های اضافه این فایل‌ها را مرور کنید. زمانی که برای آموزش عملی می‌روید به نکات مطرح شده در آیین نامه بیش‌تر دقت کنید. به این ترتیب می‌توانید مفاهیمی که قابل لمس هستند را به صورت عملی به کار ببرید تا تا ابد در ذهنتان جای بگیرد.

⛔️به هر نمونه‌ای از سوالات آیین نامه اصلی اعتماد نکنید
متاسفانه افراد غیر متخصص و سود جو اقدام به انتشار نسخه‌هایی از سوالات آیین نامه اصلی کردند که پاسخ‌نامه اشتباه دارد. برای هنرجویان تشخیص اشتباه بودن پاسخ‌ها سخت است و بالاخره زمانی متوجه می‌شوند که مفاهیم غلط در ذهنشان شکل گرفته است. بلد نبودن مطلب بسیار بهتر از اشتباه یادگرفتن است و تغییر این ذهنیت اشتباه دشوار خواهد بود. انتشار غیر مسؤلانه سوالات آیین نامه اصلی بدون نظارت مربیان و افسران با تجربه کار بسیار اشتباهی است که برخی وب‌سایت‌ها انجام می‌دهند و هنر جویان را به اشتباه می‌اندازند. به شما توصیه می‌کنیم منابع سوالات آیین نامه اصلی را از وب سایت‌های معتبر تهیه کنید. تیم تخصصی ما سال‌هاست که در زمینه تدریس به هنرجویان سابقه دارد و جزئیات آزمون آیین نامه و سوالات آن‌را می‌داند. ما به شما اطمینان می‌دهیم که حرفه‌ای‌ترین سوالات را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

اگر زمان کمی تا آزمون مانده شانس خود را امتحان کنید
بسیاری از هنرجویان ما تا روزهای آخر قبل از آزمون هیچ مطالعه‌ای نداشتند و از قبولی ناامید بودند. با بررسی سوالات آیین نامه اصلی که ما در اختیارشان گذاشتیم روزهای آخر را به بررسی نمونه سوالات آیین نامه پرداختند و با حل کردن تعداد زیادی از آزمون ‌ها و بررسی پاسخ‌نامه‌ای که در اختیارشان قرار گرفت توانستند به راحتی آزمون آیین نامه اصلی را پشت سر بگذارند. واقعیت این است که سوالات آیین نامه اصلی هر ساله تقریبا مشابه است و داشتن نمونه سوالات متعدد می‌تواند تمرین بسیار خوبی پیش از آزمون باشد. بنابراین حتی اگر تا روزهای آخر مطالعه نداشتید به ما اعتماد کنید و نمونه سوالاتی که در اختیارتان می‌گذاریم را با دقت مرور کنید. موفقیت دور از دسترس نیست.

🔑 ۱۰ نکته طلایی برای قبولی در آزمون شهری پیشنهاد تست درایو

هنرجوی گرامی بعد از قبولی در آزمون آیین نامه اصلی تست درایو برای شما هنرجوی گرامی و قبولی در ازمون افسر ۱۰ نکته طلایی از نکات بسیار مهم آزمون شهری مانند: روش صحیح پارک دوبل، قلق گیری کلاچ، رفع استرس در آزمون عملی رانندگی، اشتباهات آزمون عملی رانندگی، راهکار قبولی در امتحان عملی رانندگی و …جهت آمادگی هرچه بیشتر شما در روز آزمون شهری رانندگی آماده نموده است. با مطلالعه این ده روش دیگر نگران آزمون عملی رانندگی نخواهید بود.

لطفا رای دهید
به سوالات آیین نامه تست درایو چند ستاره می دهید؟
[امتیاز از مجموع: 1384 Average: 2.6]
اشتراک گذاری کنید:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

854
یک پاسخ بنویسید

635 نظرات
219 پاسخ ها
6 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
690 نویسندگان دیدگاه

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین
اطلاع رسانی کن
Neda

با سلام
من امروز همین یک ساعت پیش آزمون آیین نامه اصلی رو دادم و بدون غلط قبول شدم.فقط هم سوالات سایت شما رو خوندم و البته تابلوهای کتاب رو .دقیقا همه این سوالها اومده بود.توی دوروز همه سوالات سایت رو خوندم واقعا ازتون ممنونم دعا کنید شهری رو هم بار اول قبول شم.بازم مرسی از کمک و راهنمایتتون .موفق باشید

محمدمهدی

سلام ببخشید میگن سوالهای آیین نامه عوض شده و خیلی سخت شده درسته؟

Yasaman Naeima

من پس فردا امتحان ايينامه اصلي دارم ميخوام همين بار اول قبولشم ميشه فقط سوالاي خود سايتو بخونم يا ن بايد بسته طلايي ام بگيرم

باسلام و احترام
هنرجوی گرامی تفاوتی ندارد اگر می توانید به صورت آنلاین وارد سایت بشید و تست بزنید از ۴۱ مرحله آزمون آیین نامه اصلی سایت استفاده کنید، اگر نمی توانید از بسته سوالات طلایی که شامل ۴ فایل pdf به همراه برنامه تست آیین نامه برای گوشی ها اندروید و ios می باشد استفاده کنید.

محمد رضا

سلام ببخشيد چند روز ديگه امتحان آينامه دارم همين ٤١ آزمون بخونم يا بسته طلايي بخرم

افشین

اگه میخواهی بدون درد و خون ریزی قبول بشی بسته طلایی رو بگیر من ماه قبل با همین بسته طلایی بار اول قبول شدم اون موقع فکر میکردم سخترین مرحله گواهینامه ایین نامه باشه چون دست فرمونم خوبه الان متوجه شدم سخت ترین مرحله فرستادن گواهینامه است این جوری که پیداست گواهینامه ۹۰ روزه ارسال میشه واسه تحریم شدن خلاصه زیاد عجله نکن فوقشم که قبول شدی باید بیایی هی چک کنی ببینی گواهینامه رو فرستادن یا نه

یکتا

سلام من این هفته امتحان ایین نامه اصلی دارم میخوام بسته طلایی رو بخرم رمز دوم ندارم راه دیگه ای داره؟

باسلام و احترام
لطفا از طریق تلگرام و یا واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۵۸۱۹۹۲۰ پیام دهید تا راهنمایی کنیم.

منیره

واقعا عالی بود همه سوال ها رو جواب دادم هر دوتا آزمون رو.خیلی ممنون خدا خیرتون بده

مریم

ممنونم از سایت بسیار عالی شما تستهایه شما کمک کرد تا در ازمون مقدماتی واصلی بار اول قبول شم ..موفق باشید🙏

Rahiil

سلام من چطور میتونم این ازمونا رودانلود کنم هرکاری میکنم نمیشه

Ali

سوال مقدماتی با اصلی ۱۰۰ تومن

الی

سلام ازتون تشکر میکنم بابت سایت خوبتون من امروز ازمون اصلی دادم و بدون غلط بیشتر سوالا از تستای شما بود موفق باشید ❤️

محمدرضا

من دیروز امتحان دادم ولی زیاد از این ازموناا سوال نیومد

محمدرضا

من دیروز ازمون اصلی رو امتحان دادم ولی زیاد از این ازمونا سوال نیومد😐

farnaz

من دیروز قبول شدم

farnaz

خیلی عااالی بود ممنون از سایت خوبتون:)

MilADrUg

بهترين سايتى كه تا الان ديدم.من امروز با يك غلط قبول شدم.انقدر سوالاى امروز شبيه هتمين تست ها بود كه من ٤ دقيقه تمام كردم ازمونمو.

ابوالفضل

سلام ممنون از سوالاتتون امروز من قبول شدم

علی

سلام دوستان
من امروز امتحان آیین نامه اصلی داشتم فقط با خوندن ۲۰ تا از آزمونای همین سایت قبول شدم .
تشکر فراوان از مدیر سایت.

آناهیتا

سلام وقت بخیر من چند بار کتاب ایین نامه را مطالعه کردم اصلا هیچی متوجه نشدم خیلی مطالب گنگ و نامفهوم بود متاسفانه چند بار ازمون ایین نامه را رد شدم بالاخره تونستم با جستجو در اینترنت و پیدا کردن نمونه سوالات ایین نامه اصلی باجواب به سایت شما برسم و دیروز بدون غلط ازمون ایین نامه را قبول شدم کاش از اول همین کار و میکردم الان دارم از مطالبی که درباره ازمون شهری قرار دادید استفاده می کنیم نکات مهم و کاربردی است به همه دوستان پیشنهاد می کنم.

MiLADRuG

عاليه اين سايت انصافأ

حسین شمیس

سلام. من کلا از ازمون این سایت استفاده کردم و قبول شدم هم ازمون مقدماتی هم اصلی‌…. هر دو تاش هم بار اول قبول شدم
به شما هم
پیشنهاد میکنم
از این سایت بخونید بعددش برید امتحان بدید
از مدیر سایتتون تشکر میکنم….
…..
….

سعید

واقعا عالی سوالات هر کس که این سوالات بخونه امکان نداره که قبول نشه من با همین سوالات قبول شدم مرسی

مهدیه

سلام خیلی سپاس بسیار💜

من فقط بیست تا از همین ازمونا رو خوندم بایک غلط قبول شدم☺

نیلو

من‌اصلا نگاه کتاب آیین نامه هم نکردم.مقدماتی و اصلی بدون غلط دفعه اول قبول شدم فقط سوالای این‌ سایت و خوندم مرسی واقعااااا💋😍💋😍💋

میترا

سلام
تست درایو عاشقتم
تست درایو دوست دارم
تست داریو دیونه تم
تست درایو یه دونه باشی
خیلی خوشحالم از سر جلسه امتحان اصلی ایین نامه دارم میام بدون غلط قبول شدم فقط با کمک سوالات ایین نامه شما خیلی خیلی خیلی خیلی گلید

Man

اصلی ینی فنی؟؟؟

ستوده

سلام
واقعا ممنونم از سايت خوبتون
من همين يه ساعت پيش از سر جلسه آيين نامه اصلي اومدم ، با كمك تستاي شما تونستم بدون خوندن كتاب ،
بار اول بدون غلط قبول شم 😍
خيلي خيلي متشكررررم

غزاله

سلام اگه میشه لطفا یکی منو راهنمایی کنه من برای ازمون اصلی همین ۴۱ ازمون رو بزنم کافیه یا بسته طلایی رو خریداری کنم ممنون میشم اگه جواب بدین مرسی از سایت خوبتون

زهرا

سلام وقت بخیر با تشکر از مدیر ارشد سایت و عزیزانی که این سایت را اداره می کنند با کمک تست های عالیتون و خواندن یک بار عمیق خود کتاب من امتحان ایین نامه اصلی را قبول شدم امیدوارم توی تمام مراحل زندگی موفق و موید و پیروز و منصور باشید دعا کنید امتحان شهرمم قبول بشم با تشکر

غزاله

سلام اول یه تشکر میکنم از مدیر سایت تست درایو من آیین نامه مقدماتی رو سری دوم با استفاده از همین سایت با دوتا غلط قبول شدم
و یه سوال از مدیر سایت داشتم اگه همین ۴۱ سوال رو بزنم کافیه یا بسته طلایی رو خریداری کنم ممنون میشم اگه جواب بدین

باسلام و احترام
هنرجوی گرامی ضمن تشکر از توجه شما در صورتی که از تمامی ۴۱ مرحله آزمون آیین نامه اصلی استفاده نمایید نیازی به تهیه بسته طلایی نیست.

هومن

عالی👏🏻

مهدی

فقط میتونم بگم عالی واقعا دمتون گرم از ازمون ۱۸ تا ۴۱ رو بررسی کردم و توی ازمون عیناً همونا اومده بود ممنونم…

یگانه

واقعا بهترین برنامه اس من بعد چند بار رد شدن ایین نامه اصلی امروز با یک غلط قبول شدم باورم نمیشه تمام سوالات همونا بودن

Taraneh

من با این دو باره دارم آیین نامه اصلی رو رد میشم نمیدونم چی بخونم که قبول بشم میشه راهنمایی کنید؟

نرگس

سلام ببخشید من سوالات ایین نامه رانندگی گوگل و میخواستم از اینجا میتونم بگیرم؟ میگن که با سوالات ایین نامه گوگل ۱۰۰% قبول میشید

رضا

سلام لطفا تعریف حق تقدم عبور را بگید با سپاس

مهرداد

تعریف حق تقدم عبور: بر اساس بند ۴۳ ماده یک ایین نامه راهنمایی و رانندگی حق تقدم عبور عبارت است از «اولیت حق عبور وسیله نقلیه نسبت به وسایل نقلیه دیگر یا نسبت به پیادگان و بالعکس».

حامد

سلام.
یک سئوال داشتم .
آزمون رانندگی عملی اولین کار تنظیم صندلیه بعد تنظیم ایینه هست بقیشو نمیدونم کسی میتونه همشو بگه .
با تشکر

مهسا

اول صندلی بعد کمربند بعد آینه بالا بعد دنده بعد راهنما بعد آینه های بغل بعد ترمز دست حرکت
در ضمن موقع استارت زدن دقت کنید که حتما دنده خلاص باشد یا اگه خلاص نیست ترمز دست حتما بالا باشه
موفق باشید

پیمان خزری

سلام . دوست عزیز یادت بسپار تمام سولات امتهان آیین نامه اصل یا مقدماتی در آموزش رانندگی بنا به دستورات از روی قانون اساسی باید اجرا باشد یک نکته غیر از نکته گفته شده بر عکس باشد یا شبیه نباشد غلط است.

اول تنظیم صندلی / آینه / بستن کمربند / خلاص کردن دنده / سویچ استارت /خلاص کردن ترمز دستی / قرار دادن روی دنده یک / راهنما به سمت چپ / حرکت ۳۰ سانتی بعد توقف برای دید توسط آینه بغل از پشت خودرو نهایت خروج از پارک .

رحیم

سلام خیلی ممنون از
دانلود رایگان بسته صورتی دکتر رانندگی

الهام

سلام روز بخیر
امروز امتحان اصلی ایین نامه داشتم خدا رو شکر با کمک بسته طلایی شما قبول شدم البته قبلش از یه سایت دیگه ای اسمشو خاطرم نیست بسته صورتی ایین نامه را تهیه کردم اصلا به کارم نیومد تمامی سوالات ایین نامه اش برای کتاب قدیمی بود خواستم ازتون تشکر ویژه کنم

سعید

سلام خانوم الهام من چند دقیقه پیش بسته طلایی را تهیه کردم بسته صورتی دیگه چیه؟ میشه توضیح بدی

Samaneh

سلام ممنون بابت نمونه سوالات و برنامه خوبتون

زهرا

سلام. منم همین الان امتحان دادم قبول شدم
واقعا خدا خیرتون بده
☺☺☺☺☺☺☺

مینا

اگر در جاده هستیم باید مثلث خطر را در فاصله … متری بگذاریم و اگر در بزرگراه هستیم باید مثلث خطر را در فاصله … متری بگذاریم .

جمالی

در جاده ۷۰ متری و در بزرگراه ۱۵۰ متری

مینا

مثلث خطر باید از چه فاصله ای قابل دیدن باشد؟

مریم

تورو خدا بگین این ۴۰ تا تست و بزنم کافیه؟ فردا آیین نامه اصلی دارم کتابو هم خوندم تا اخر
خواهش میکنم جواب بدین ممنون

Asad

سلام این برنامه عالیه من امروز امتحان آیین نامه اصلی داشتم بدون غلط قبول شدم

محمد

سلام‌من‌دیروز امتحان ایین‌ نامه اصلی و داشتم تا ازمون ۱۱ تست کردم
ولی قبول نشودم سوالهارو خیلی میپیچونن اصلا متوجه نمیشم هفته دیگ بازم امتحان دارم چند بار تست رو تکرار کن یه بار کافیه یا پشت سره هم تکرار کنم ؟

شقااایق

سلااااام من دیشب تا صبح بدون این که یه صفحه از کتاب بخونم ۲۱آزمونو زدم صبح رفتم امتحان دادم. با یدونه غلط قبول شدم ایین نامه اصلیو😍

محمد

خووش بحالتون 😔

افسانه

سلام من امروز امتحان داشتم قبول شدم .همه ی سوالام تو همین سایت بود.ممنون

محمد

همه رو تست زدید ؟

آرش

سلام
دوستانی که به تازگی برای گواهینامه ثبت نام کردن و دنبال سوالات ایین نامه اصلی جدید هستند پیشنهاد میکنم حتما از این سوالات سایت تست درایو استفاده کنید من بدون مطالعه کتاب فقط با تست زدن همین ۴۱ مرحله ازمون قبول شدم از مدیر سایت نهایت تشکر را دارم موفق باشید

محمد

چند بار تست زدید؟

افشین

سلام دوستان من فقط تو این سایت تست زدم و ایین نامه اصلی رو برای بار اول قبول شدم اییییییییییییول با این سایت خوبتون دمتون گرم مرسی*****+++++

محمد

خدای دمت گرم‌منم امروز امتحان ایین نامه اصلی داشتم قبول نشودم?

ایدا

سلام من ۶دساعت دیگه امتحان دارم صبح.دعا کنید برام.دیشب بسته رو خریدم با اینکه کتاب خونده بودم ولی اتگار هیچی بلد نبودم تستها خیلی بهتر کمکم کردن.❤

وصال

من تازه امتحانم تموم شد قبول شدم با سی تادرست تا سی تا تستاروخوندم ولی به نظرمن قبل این تستها حتنممممن کتابویع دوربخونید بخصوص علمتها تابلوکه دوربرده تاسوال ازاونا میاد الان منتظرم دهونیم شهری روامتحان بدم دعام کنید یاعلی

محمد

شماااا خریدی یااا همین جا انلاین تست زدی ؟

سیدحسین آقامالی

چند خریدین

وصال

سلام ببخشید یه سوال داشتم من دفعه قبل قبول نشدم بهم گفتن هفته دیگه بیا به این شماره حساب هزارتومن بریز منم چون روستام دسترسی به بانک ملی نداشتم نتونستم فردا ساعت هشت امتحان دارم الان فردا برم اجازه میدن امتحان بدم یانه یا صبح میتونم تا هشت بریزم بانک تقریبا نزدیکشه بیست دقیقه راهه

میترا

واقعا ازتون ممنونم .من فقط ۴۱سوال خواندم نمره کامل گرفتم??

سیدحسین آقامالی

واقعا

Fateme .m

سلام عزیزم ۴۱ سوال همین ۴۱ ازمون اصلی آیین نامه

محمد

همین چا دیگ اره .؟

فرشید

سلام ساعت ۱۰ امتحان دارم دعا کنید

Mehrshad

اقا دستد درد نکنه سایتی که طراحی کردی عالی بود من ازمون های فنی رو فقط جواب دادم از سایت رفتم سر جلسه ۹۵ درصد سوالا ایین نامه بود ولی خدارو شکر ایین نامه رو ۱۰۰ زدم سایتتان کمک کرد