آزمون های اصلی آیین نامه ۹۷

✅آزمون آیین نامه اصلی سال ۹۷

🧑به وب سایت تست درایو خوش آمدید👩

سوالات آیین نامه اصلی (قبولی ۱۰۰٪) برای افراد مختلف دانلود رایگان، در درجه ی اول با هدف افزایش اطلاعات و دانش آنها در مورد قوانین راهنمایی و رانندگی و سپس موفقیت آنها در آزمون آیین نامه رانندگی  اصلی (قبولی ۱۰۰٪) ارائه می شود. نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب شامل بخش های فنی، فرهنگ رانندگی، تابلوها وعلائم راهنمایی و رانندگی می شود. استفاده از آزمون های آیین نامه اصلی آنلاین قبولی شما را در آزمون آیین نامه اصلی ۱۰۰% تضمین می کند. توجه داشته باشید آزمون های آیین نامه اصلی شامل ۴۱ آزمون می باشد و پیشنهاد ما به شما برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی تست تمامی آزمون هاست.

هنرجوی گرامی در صورتی که به تازگی جهت دریافت گواهینامه پایه سوم، دوم و موتور سیکلت شرکت نموده اید قبل از تست زدن آزمون های اصلی آیین نامه، از بخش آزمون آیین نامه مقدماتی که شامل ۱۸ مرحله می باشد، استفاده نمائید. تمامی ۴۱ مرحله  آزمون آیین نامه اصلی رایگان می باشد.

🎯هدف تست داریو🚗 آموزش رانندگی و ایجاد آزمون های آزمایشی آیین نامه راهنمایی و رانندگی در سال ۹۷ با جدیدترین آزمون های آیین نامه مقدماتی واصلی، سوالات فنی آیین نامه رانندگی و سوالات فرهنگ رانندگی جهت بالا بردن سطح آمادگی هنرجویان در آزمون آیین نامه رانندگی می باشد.

سوالات آیین نامه اصلی

👈آیین نامه راهنمایی و رانندگی برای دریافت گواهینامه رانندگی

سوالات آیین نامه اصلی با جواب

سوالات آیین نامه اصلی با جواب

آیین نامه رانندگی، مجموعه ای از دستورات، قوانین و مقررات است که به منظور افزایش ایمنی در جاده ها و خیابان ها و کاهش تصادفات و حوادث رانندگی وضع شده اند. آموزش صحیح به افرادی که متقاضی دریافت انواع گواهینامه رانندگی با خودرو و ماشین های سنگین هستند امری ضروری است و اجرای دقیق آن بر عهده مؤسسات آموزشی معتبر می باشد.

آزمون آیین نامه اصلی شامل بخش ها و مفاهیم متعددی است که به صورت مدون و کامل در کتاب راهنمای دریافت گواهینامه درج شده است. آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی، قوانین ترافیکی و نحوه رانندگی ایمن با خودرو، آشنایی با سیستم های فنی یک خودرو، روش های تعمیرات و نگهداری قطعات خودرو و سایر موارد فرهنگ سازی رانندگی و حقوق شهروندی، مهم ترین سرفصل های آموزشی برای تست آیین نامه اصلی هستند.

👈امتحان آیین نامه اصلی دریافت گواهینامه رانندگی شامل چه موارد است؟

نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب

نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب

آزمون آیین نامه اصلی که متقاضیان دریافت گواهینامه باید در آن قبول شوند شامل موارد و اصطلاحاتی است که در حوزه ترافیک مطرح می شود و یک راننده برای رانندگی با وسایل نقلیه باید بر آن ها به خوبی مسلط باشد. سوالاتی که در این قسمت مطرح می شوند اکثراً شامل آشنایی با تابلوهای راهنمایی و رانندگی و اصطلاحات تخصصی راه و جاده هستند.
به طور مثال، راه های فرعی و اصلی، تابلوها و علائم خطر و احتیاط، انواع علائمی که در کنار خیابان ها و جاده ها یا مسیر پیاده روها نصب می شوند و آشنایی با انواع وسایل نقلیه و تقدم عبور هر یک از آن ها در موقعیت های مختلف، تنها بخشی از مهم ترین موارد تست آیین نامه اصلی هستند.

 

👈خط کشی مسیرها در آزمون آیین نامه اصلی چه معنایی دارند؟ 🚌🚙🚕🚗

سوالات آیین نامه اصلی رایگان

سوالات آیین نامه اصلی رایگان

خط کشی راه ها در خیابان ها و جاده ها به منظور سهولت عبور و مرور وسایل نقلیه و آگاه ساختن رانندگان و عابرین پیاده از وضعیت راه ها اجرا می شود. در آزمون آیین نامه اصلی گواهینامه رانندگی، خط کشی های متفاوتی برای متقاضی بیان می شوند که کاربر باید به خوبی به آن ها پاسخ دهد.
موارد فوق در آزمون آیین نامه اصلی آنلاین نیز مطرح هستند و نوع آزمون در تعداد و مفهوم سوالات نقشی نخواهد داشت. خط کشی ممتد طولی در سوالات آیین نامه اصلی به معنای عدم مجوز عبور راننده از روی خط است. خطوط منقطع در راه ها به معنای اجازه عبور وسیله نقلیه از روی خطوط و با رعایت حق تقدم می باشد.
این خطوط در برخی از موقعیت ها به حالت مورب و منقطع هستند؛ در این وضعیت، اتومبیل و وسایل نقلیه می توانند در راستای خط کشی در کنار جاده یا خیابان توقف کنند. در برخی مکان ها و یا جاده های فرعی و اصلی در هنگام تغییر مسیر عبور، یک فلش در جهت جاده رسم شده است که راهنمای رانندگان به شمار می رود.

👈بهترین راه آمادگی برای شرکت در تست آیین نامه اصلی گواهینامه رانندگی چیست؟

دانلود سوالات آیین نامه اصلی

دانلود سوالات آیین نامه اصلی

یکی از ساده ترین روش هایی که هر فرد متقاضی دریافت گواهینامه رانندگی می تواند برای موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی آن را اجرا کند، دریافت سوالات آیین نامه اصلی رایگان است. برای دریافت فایل سوالات، وب سایت هایی هستند که در این زمینه فعالیت دارند و تمام سوال هایی که ممکن است در آزمون اصلی آیین نامه مطرح شوند را در فضای اینترنت منتشر می سازند.
شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شود که دریافت و دانلود سوالات آیین نامه اصلی چه فایده ای دارد؟! اما تجربه ثابت کرده است هر ساله تعداد زیادی آزمون آیین نامه اصلی در کشور برگزار می شود که سوالات این آزمون، هر ساله تکرار می شوند. به طور قطع مطالعه سوالات سال های قبل می تواند کمک زیادی به متقاضی دریافت گواهینامه رانندگی کند.

نکات مهم برای موفقیت در تست آیین نامه اصلی چیست؟

دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی

دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی

بهترین راه برای موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی، شرکت در آزمون های مرحله و به ویژه آزمون آیین نامه اصلی آنلاین است. اگر در یک آزمون ۳۰ سوالی آیین نامه رانندگی شرکت کنید و سپس در پایان آزمون نتایج را ثبت کنید به راحتی می توانید نقاط قوت و ضعف خود را مشخص کنید.
به طور مثال، ممکن است در سوالات مربوط به تابلوهای راهنمایی و رانندگی و یا مقررات ایمنی و ترافیک یا در سوالات مربوط به بخش فنی دچار مشکل باشید. در این صورت به راحتی با آزمون های آنلاین می توانید آن ها را برطرف کنید.

یکی دیگر از راه های موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی، مطالعه کتاب مخصوص آزمون و قوانین رانندگی است. البته باید این نکته را همواره در خاطر داشته باشید که استفاده از کتاب و منابع متنی آزمون آیین نامه یا دریافت و دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی حتماً مطابق با آخرین تغییرات سال صورت گیرد و منابع و مطالب به روز و جدید باشند.

تست آیین نامه اصلی شامل تعدادی سوال فنی و کاربردی است. حدود ۷ سوال از کل سوالات این آزمون مربوط به بخش فنی خودروها است. پیشنهاد می کنیم حداقل یک هفته زودتر از روز آزمون، شروع به مطالعه منابع و سوالات پر تکرار سال های قبل کنید.
ترس و استرس روز آزمون آیین نامه اصلی عامل اصلی عدم موفقیت شرکت کنندگان در آزمون است. این حالت به ویژه برای جوان ترها که دارای حداقل سن دریافت گواهینامه رانندگی هستند، بیشتر صدق می کند. بنابراین غلبه بر استرس و نگرانی های روز امتحان می تواند موجب موفقیت کاربر در اولین آزمون باشد.

سوالات آیین نامه سرهنگ

سوالات آیین نامه سرهنگ

⭐️قبولی در آزمون آیین نامه با نمونه سوالات آیین نامه اصلی طبقه‌بندی شده

زمانی که به دنبال اخذ گواهی‌نامه می‌روید اولین قدم طی کردن مرحله آزمون آیین نامه مقدماتی است. این آزمون توسط افسر انجام نمی‌شود و در خود آموزشگاه و توسط مربیان آموزشگاه برگزار می‌شود. پس از طی کردن کلاس‌های عملی باید در آزمون آیین نامه اصلی شرکت کنید و پس از آن نیز آزمون عملی را تجربه خواهید کرد. برای موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی نیاز دارید بیش از ۱۰ نمونه سوال را پیش از آزمون در اختیار داشته باشید. سوالات آیین نامه اصلی با جواب نیز به شما کمک خواهد کرد تا با نکات سوالات آشنا شوید و به مرور اشکالات شما به صفر می‌رسد. با توجه به تکراری بودن سوالات هر ساله آیین نامه می‌توانید با مرور نمونه سوالات اصلی قبولی خود را تضمین کنید.

⭐️سوالات آیین نامه اصلی فنی در بخش سوالات آیین نامه مقدماتی غایب است
سوالات آیین نامه اصلی فنی بخشی از سوالات است که تمرکز خود را بر مسائل کاربردی فنی ماشین قرار داده است. این بخش از سوالات آیین نامه اصلی فنی مربوط به هر آن‌چیزیی می‌شود که یک راننده موظف است از ماشین و رانندگی بداند. بخش سوالات آیین نامه اصلی فنی خیلی وارد مباحث تخصصی نمی‌شود اما تمامی آنچه لازم دارید به عنوان راننده بدانید را پوشش می‌دهد. به دلیل زمان ناکافی برای مطالعه منابع بخش فنی ماشین، در اختیار داشتن سوالات آیین نامه اصلی به شما کمک خواهد کرد.

⭐️اهمیت در اختیار داشتن نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب
می‌دانید که پیش از آزمون اصلی آزمون مقدماتی را گذرانده‌اید و می‌دانید که پس از آزمون اصلی بخش عملی خواهد بود. بین این دو آزمون نیز زمان کوتاهی است که بیش‌تر تمرکز خود را بر یادگیری عملی رانندگی قرار داده‌اید. بنابراین وقت کافی برای مطالعه سوالات آیین نامه اصلی نخواهید داشت. علاوه بر این بخش سوالات آیین نامه اصلی فنی در آزمون مقدماتی اعمال نشده و در واقع شما پیش از این با این بخش سوالات آشنایی چندانی نداشته‌اید. از طرف دیگر سوالات آیین نامه اصلی نسبت به مقدماتی تعداد سوالات سخت بالاتری دارد و مهم است که از پیش چنین آزمون ‌هایی را بررسی کرده باشید.

 

👈آیا سوالات آیین نامه اصلی به درد آزمون مقدماتی می‌خورد؟

سال‌ها تجربه افسران و مربیان مجرب ما در حوزه آموزش آیین نامه نشان داده است که زمان ناکافی برای آزمون اصلی دردسر ساز است و افرادی که برای آیین نامه مقدماتی بیش‌تر مطالعه داشته‌اند، هم استرس کم‌تری تجربه خواهند کرد و هم می‌توانند بیش‌تر انرژی خود را برای آزمون عملی بگذارند. بنابراین در صورتی که برای آزمون مقدماتی مطالعه می‌کنید شدیدا توصیه می‌کنیم که تمامی نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب را مطالعه کنید. ما سوالات آیین نامه اصلی pdf در یک فایل برای هر آزمون در اختیار شما قرار می‌دهیم. با بررسی این سوالات هم برای آزمون مقدماتی آماده خواهید شد و هم خیالتان از بابت آزمون اصلی راحت می‌شود. با این کار فقط لازم است که برای آزمون اصلی بخش سوالات آیین نامه اصلی فنی را مرور کنید.

سوالات آیین نامه اصلی

سوالات آيين نامه اصلي

👍بررسی سوالات آیین نامه اصلی به کاهش استرس شما کمک خواهد کرد
شرکت در هر آزمونی تا حدودی استرس‌زا است و داشتن استرس در مورد امتحان امری طبیعیست. اما افرادی هستند که این استرس را بیش‌از حد تجربه می‌کنند. افرادی که در مواجه با هر آزمون آنقدر مضطرب خواهند شد که تمامی آنچه در ذهنشان بوده فراموش می‌شود. در این موارد مشکل استرس امتحان حاد است و باید برای رفع آن اقدام کرد. یکی بهترین راه‌حل‌ها عادی کردن شرکت در امتحان است. ما سوالات آیین نامه اصلی رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهیم و هر چند بار که بخواهید می‌توانید در این آزمون ‌ها شرکت کنید. آنقدر این کار را تمرین کنید تا شرکت در آزمون برایتان عادی شود. سعی کنید شرایط آزمون را در خانه شبیه سازی کنید. بدون شک در خانه استرس کم‌تری دارید و آزمون آزمایشی نمی‌تواند تمام فشارهای سر جلسه اصلی را برای شما تداعی کند اما در صورتی که نمونه سوالات آیین نامه اصلی را بارها و بارها مرور کنید، در شرایطی که زمان را در نظر گرفته‌اید و خیلی جدی آزمون ‌ها را بررسی میکنید تا حدودی می‌تواند شرایط آزمون را برایتان شبیه سازی کند و این شبیه سازی به مرور و و با تکرار به کاهش استرس شما کمک بزرگی خواهد کرد. به طور کلی هر چقدر که تسلط شما بر سوالات آیین نامه اصلی بیش‌تر باشد و بیش‌تر در آزمون ‌های آزمایشی شرکت‌ کرده باشید استرس شما کمتر است.

✅روش صحیح مطالعه نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب

اولین سوالی که هنرجویان خواهند داشت آن است که چگونه نمونه سوالات آیین نامه اصلی را مطالعه کنند. بهترین شیوه برای مطالعه نمونه سوالات آیین نامه اصلی که در اختیار شما قرار می‌دهیم آن است که در قدم اول هر سوال را مطالعه کنید و با توجه به آگاهی‌های خود پاسخ دهید. هر آزمون را کامل پاسخ دهید. اگر یک سوال را بلد نیستید آزمون را متوقف نکنید. تصور کنید که سر جلسه امتحان هستید و روی هر سوال انرژی و وقت بگذارید و با تمرکز به سوالات پاسخ دهید. هر آزمون که تمام می‌شود به فاصله یک ساعت نوبت به بررسی پاسخ سوالات می‌رسد. هر سوالی که پاسخ دادید حتی اگر پاسخ درست داده باشید بهتر است بخش نکته مربوط به آن سوال را بیابید و یادداشت کنید. سوالاتی که پاسخ اشتباه داده‌اید را جداگانه یادداشت کنید. در مرور بعدی روزهای آینده دوباره سوالاتی که اشتباه پاسخ داده‌اید را بررسی کنید. سوالاتی که اشتباه پاسخ داده‌اید آنقدر مرور کنید که در چند نوبت پاسخ درست بدهید و نکات آن در ذهنتان ثبت شود. هر روز یک یا دو آزمون را به همین شیوه بررسی کنید. هر آزمون نکاتی دارد، آنها را یادداشت کنید. پس از آزمون ششم به وضوح متوجه خواهید شد که نکات سوالات تکراری است. پس از آزمون دهم حتی سوالات و گزینه‌ها تکراری خواهد بود. این اتفاقی است که با کمی تمرین صبر قطعا تجربه خواهید کرد.

سوال آیین نامه اصلی

سوال آیین نامه اصلی

اگر سال‌هاست که در هیچ آزمونی شرکت نکردید به نمونه سوالات آیین نامه اصلی نیاز پیدا می‌کنید
دریافت گواهی نامه پس از سن ۱۸ سال ممکن است. اما بسیاری از افراد در سنین بالا به دنبال اخذ گواهی نامه می‌روند، در شرایطی که مدت‌هاست در هیچ آزمونی شرکت نکرده‌اند و عادت به درس خواندن مدت‌هاست از شما دور شده، در این شرایط شرکت در آزمون‌‌های آزمایشی آیین نامه و در اختیار داشتن نمونه سوالات آیین نامه اصلی به شدت لازم است. به مرور با بررسی این سوالات در شرایط درس خواندن و آزمون قرار می‌گیرید و از پس این چالش به راحتی برمی‌آیید.
سوالات آیین نامه اصلی را می‌توان در چهار دسته تقسیم بندی کرد

⭐️سوالات مفهومی
⭐️سوالات حفظی
⭐️سوالات تحلیلی
⭐️سوالات تجربی

✅سوالات آیین نامه اصلی – مفهمومی
دسته اول سوالات مفهومی از آن دسته سوالات است که شما با دانش مربوط به رانندگی خود به آن پاسخ می‌دهید. این سوالات می‌تواند در هر زمینه‌ای طرح شود. از فهم شما نسبت به قوانین آیین نامه بیشترین موارد سوالات طرح می‌شود. اهمیت این سوالات به گزینه‌های شک برانگیزی است که پرسیده می‌شود. شاید شما حتی دقیق قانون مربوط به سوالی که طرح شده را بدانید اما نتوانید بین دو گزینه پاسخ سوال مورد نظر را تشخیص دهید. زیرا در حین خوانش قانون به نکته مطرح شده در سوال توجه نکرده‌اید. تنها راهی که به شما می‌آموزد از چه زاویه به متون آیین نامه نگاه کنید بررسی نمونه سوالات آیین نامه اصلی است که شیوه طرح سوالات را به شما نشان می‎‌دهد.

✅سوالات آیین نامه اصلی – حفظی
بخش حفظی سوالات به تکنیک و فهم خاصی نیاز ندارد. کافیست پیش از آزمون دو یا سه بار نکته مربوط را خوانده باشید. اگر قوانین و تابلوها در ذهنتان باشد مشکلی در پاسخ دادن به سوالات حفظی پیدا نخواهید کرد اما این داستان زمانی است که زمان مطالعه از آزمون دور نباشد. طبیعی است که حافظه‌تان برای مدت طولاتی نمی‌تواند موارد مربوط به حفظیات آیین‌نامه را در خود نگه دارد. چاره چیست؟ تکرار . تکرار بهترین راه برای ماندگاری موارد حفظی در ذهن است. اگر یک هفته سوالات آیین‌نامه را بررسی کنید متوجه خواهید شد موارد حفظی در ذهن تثبیت شده است. سوالات آیین نامه اصلی در بخش حفظی در بخش تابلوها بیش‌تر خود را نشان میدهد و حافظه تصویری با تکرار می‌تواند این موارد را برای مدت طولانی در خود نگه‌دارد.

سوالات آیین نامه نهایی

سوالات آیین نامه نهایی

⭐️سوالات آیین نامه اصلی – تحلیلی
شاید به نظر بسیاری از هنرجویان بخش سوالات تحلیلی سخت‌ترین بخش سوالات باشد. اما واقعیت این است که از نظر حجم، مطالبی که برای پاسخ به سوالات تحلیلی لازم دارید بسیار کم است. اما باید بتوانید سر جلسه امتحان تمرکز خود را حفظ کنید. اگر نمی‌توانید سر جلسه مباحث تحلیلی را بررسی کنید و استرس و فشار آزمون این اجازه را به شما نمی‌دهد تنها راهی که پیش پای شماست بررسی چندباره تمامی سوالات تحلیلی پیش از آزمون است. نمونه سوالات آیین نامه اصلی رایگان در اختیار شماست. تمامی سوالاتی بخش تحلیلی که بیش‌تر مربوط به سوالات حق تقدم و بخشی هم در مورد تحلیل شرایط و حوادث است. بارها این سوالات را حل کنید تا سر جلسه آزمون نیاز به تحلیل بیش‌تر نداشته باشد. البته این دسته از سوالات برای کسانی که سر آزمون بر خود مسلط هستند ایده‌ال است. بدون آنکه جزئیات را حفظ کنند و تمامی مفاهیم را در ذهن داشته باشند تنها با دانستن کلیات تمامی این سوالات امکان پاسخگویی دارد. با بررسی سوالات آیین نامه اصلی می‌توانید با این سبک سوالات آشنا شوید.

⭐️سوالات آیین نامه اصلی – تجربی
سوالات تجربی منظور سوالاتی است که در حین یادگیری رانندگی به صورت عملی با پاسخ آنها آشنا می‌شوید. این بخش سوالات بدون آنکه مطالعه داشته باشید تنها از طریق تجربیات اصولی رانندگی امکان پاسخ خواهد داشت. در واقع اگر حتی آیین نامه را مطالعه نکرده باشید اما رانندگی کرده باشید می‌توانید این سوالات را پاسخ دهید اما اغلب افرادی که به دنبال گواهی نامه هستند از نظر تجربه رانندگی وضعیت ضعیفی دارند. به همین دلیل سوالات آیین نامه اصلی در بخش سوالات تجربی به شما کمک خواهد کرد تا توجه‌تان به نکات عملی جلب شود. در حین آموزش عملی رانندگی نمونه سوالات آیین نامه اصلی pdf را در تلفن هوشند یا تبلت خود داشته باشید و هر جایی که در مترو و اتوبوس و وقت‌های اضافه این فایل‌ها را مرور کنید. زمانی که برای آموزش عملی می‌روید به نکات مطرح شده در آیین نامه بیش‌تر دقت کنید. به این ترتیب می‌توانید مفاهیمی که قابل لمس هستند را به صورت عملی به کار ببرید تا تا ابد در ذهنتان جای بگیرد.

🔴به هر نمونه‌ای از سوالات آیین نامه اصلی اعتماد نکنید
متاسفانه افراد غیر متخصص و سود جو اقدام به انتشار نسخه‌هایی از سوالات آیین نامه اصلی کردند که پاسخ‌نامه اشتباه دارد. برای هنرجویان تشخیص اشتباه بودن پاسخ‌ها سخت است و بالاخره زمانی متوجه می‌شوند که مفاهیم غلط در ذهنشان شکل گرفته است. بلد نبودن مطلب بسیار بهتر از اشتباه یادگرفتن است و تغییر این ذهنیت اشتباه دشوار خواهد بود. انتشار غیر مسؤلانه سوالات آیین نامه اصلی بدون نظارت مربیان و افسران با تجربه کار بسیار اشتباهی است که برخی وب‌سایت‌ها انجام می‌دهند و هنر جویان را به اشتباه می‌اندازند. به شما توصیه می‌کنیم منابع سوالات آیین نامه اصلی را از وب سایت‌های معتبر تهیه کنید. تیم تخصصی ما سال‌هاست که در زمینه تدریس به هنرجویان سابقه دارد و جزئیات آزمون آیین نامه و سوالات آن‌را می‌داند. ما به شما اطمینان می‌دهیم که حرفه‌ای‌ترین سوالات را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

🕑اگر زمان کمی تا آزمون مانده شانس خود را امتحان کنید
بسیاری از هنرجویان ما تا روزهای آخر قبل از آزمون هیچ مطالعه‌ای نداشتند و از قبولی ناامید بودند. با بررسی سوالات آیین نامه اصلی که ما در اختیارشان گذاشتیم روزهای آخر را به بررسی نمونه سوالات آیین نامه پرداختند و با حل کردن تعداد زیادی از آزمون ‌ها و بررسی پاسخ‌نامه‌ای که در اختیارشان قرار گرفت توانستند به راحتی آزمون آیین نامه اصلی را پشت سر بگذارند. واقعیت این است که سوالات آیین نامه اصلی هر ساله تقریبا مشابه است و داشتن نمونه سوالات متعدد می‌تواند تمرین بسیار خوبی پیش از آزمون باشد. بنابراین حتی اگر تا روزهای آخر مطالعه نداشتید به ما اعتماد کنید و نمونه سوالاتی که در اختیارتان می‌گذاریم را با دقت مرور کنید. موفقیت دور از دسترس نیست.

به سوالات آیین نامه تست درایو چند ستاره می دهید؟
[امتیاز از مجموع: 37 Average: 3.8]

Comments (635)

 • مرسده پاسخ

  سلام وقت همه بخیر و شادی
  من تازه فردا میخوام برم برای ثبت نام گواهینامه پایه ۳ از الان میخوام سوالات امتحان گواهینامه را بخونم آماده باشم دوستم گفت دانلود سوالات آيين نامه راهنمایی و رانندگی و توی گوگل بزن اولین سایتی که اومد و همه سوالات و داره الان درست اومدم؟ یعنی واقعا این سوالاتی که توی این سایت هست روز امتحان گواهینامه میاد؟

  شهریور ۳۰, ۱۳۹۷ در ۱۰:۰۳ ب.ظ
  • سوگند پاسخ

   سلام
   عزیزم من با مطالعه سوالات ایین نامه مقدماتی این سایت امتحان مقدماتی را بدون اشتباه سپری کردم الان دارم برای ازمون اصلی از ازمون های ایین نامه سایت استفاده میکنم مطمئن هستم ازمون اصلی را هم مثل مقدماتی قبول میشم.

   شهریور ۳۰, ۱۳۹۷ در ۱۱:۱۱ ب.ظ
 • افشین پاسخ

  سلام بهتون ۵ ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ستاره میدم بابت قرار دادن رایگان سوالات امتحاني راهنمایی و رانندگی همین جوری به کارتون ادامه بدید حتما موفق می شید یاعلی

  شهریور ۳۰, ۱۳۹۷ در ۳:۰۰ ب.ظ
 • یاسین پاسخ

  سلام
  سوالات ايين نامه راهنمايی رانندگی شما محشره بخدا من بدون غلط فقط با خوندن سوالات ایین نامه شما هم امتحان اول آیین نامه هم امتحان نهایی را قبول شدم ایول دارید

  شهریور ۳۰, ۱۳۹۷ در ۲:۴۷ ب.ظ
 • ایناز پاسخ

  سلام دوستان
  برا آزمون مقدماتی همون بسته ۴ بخونیم کافیه
  با تشکر

  شهریور ۳۰, ۱۳۹۷ در ۲:۳۸ ب.ظ
 • فرشته پاسخ

  سلام من از شهر مشهد هستم هفته بعد میخوام امتحان ایین نامه بدم نمونه سوالات امتحان آيين نامه رانندگی با جواب را میخواستم لطفا بگوید چطوری و از کجا تهیه کنم؟

  شهریور ۳۰, ۱۳۹۷ در ۱۲:۳۰ ب.ظ
  • ریحانه پاسخ

   فرشته جون اینجا سوالات آیین نامه به صورت رایگان موجوده فقط کافیه تست بزنی اگه عین سوالات آیین نامه را میخواهی بسته طلایی رو بگیر ۱۰۰% قبول میشی

   شهریور ۳۰, ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۰ ب.ظ
 • الهام پاسخ

  سلام ببخشید من تازه برای گواهینامه رانندگی پایه سوم ثبت نام کردم توی اموزشگاه یه نفر این سایت معرفی کرد آیا نمونه سوالات آيين نامه رانندگي پايه سوم همین ها هستند؟

  شهریور ۲۸, ۱۳۹۷ در ۳:۲۵ ب.ظ
  • رضا پاسخ

   اره آبجی همیناست سعی کن همه ازمون ها شو تست بزنی بخش فنی یادت نره

   شهریور ۲۸, ۱۳۹۷ در ۳:۵۰ ب.ظ
  • زهرا پاسخ

   سلام‌من فردا امتحان ایین نامه اصلی دارم.توروخدا اگه بسته طلایی رو بخونم کافیه؟؟؟؟ینی سوالا از هموناس؟؟چرا میگن تغییر کرده؟؟

   شهریور ۳۰, ۱۳۹۷ در ۱۲:۳۹ ب.ظ
   • test-drive پاسخ

    باسلام و احترام
    هنرجوی گرامی قبولی با سوالات بسته طلایی ۱۰۰% است، هیچ سوالی فعلا تغییر نکرده است.

    شهریور ۳۰, ۱۳۹۷ در ۱۲:۴۷ ب.ظ
 • ماهان پاسخ

  سلام خشته نباشید من امروز ازمون داشتم با دوتا غلط هم مقدماتی و هم اصلیو قبول شدم مرسی از سایت عالیتون و اینو بگم که بقیه دقت کنن گزینه های امتحان ترتیب عددیش مثل کنکور نیست چون من اشتباهاتم تو عدد گزینه بود

  شهریور ۲۷, ۱۳۹۷ در ۱۰:۰۱ ق.ظ
 • masome پاسخ

  عرض سلام و ادب خدمت مدیریت سایت .خواستم خدمتتون عرض ارادت کنم.بنده در آزمون آیین نامه اصلی هم به لطف محبتتون بخاطر سوالات بی نظیرتون بار اول قبول شدم.خداییش اینجا بهترینه.از خدا میخوام هر چی میخواین بحق امام حسین بهتون عطا کنه.
  کاربران عزیز توصییه بنده اینه اول کتاب رو با دقت بخونین بعد تستها رو شروع کنین بنظرم این شیوه عالیه یه جورایی خودتون رو میتونین محک بزنین چقدر خوب یا ناقص خوندین.واقعا به مدیریت محترم خدا خیر عطا کنه.اگر چند تست رو خراب کردین اصلت ناراحت نشین به آزمونای بعدی برسین بطور خودکار جواب صحیح رو خواهید زد بعد تکرار و تمرین.
  آزمون شهری مونده ان شالله اینم عین اون دوتا آزمون همون با اول قبول بشم.بازم ممنون از زحمات مدیریت ارزشمند و بادسخصیت سایت تست درایو

  شهریور ۲۶, ۱۳۹۷ در ۹:۴۱ ب.ظ
 • اکرم پاسخ

  سلام
  تو رو خدا یکی به من کمک کنه دارم میمیرم از استرس شاغل هستم اصلا وقت کافی ندارم بیام اینجا تست بزنم چند روز دیگه امتحان نهایی ایین نامه دارم هیچی تو کلم نمیره چیکار کنم؟

  شهریور ۲۶, ۱۳۹۷ در ۴:۲۴ ب.ظ
 • شهرام پاسخ

  سلام من به شما بخاطر سوالات خوبتون ۵ ستاره میدم ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ من برای امتحان نهایی ایین نامه کلی اپ و نمونه سوال گرفتم هیچ کدوم کامل نبود بسته شماره یک بسته طلایی دقیقا همون سوالاتی بود که برام اومده بود ایول دارید

  شهریور ۲۶, ۱۳۹۷ در ۲:۱۵ ب.ظ
 • رضاعباسی پاسخ

  سلام خدایی دمتون گرم با سایتتون کمتر از ۱۰دقیقه ب همه سوالات تو ایین نامه اصلی جواب دادم و قبول شدم با یک غلط ❤❤❤بازم ممنون عالی

  شهریور ۲۶, ۱۳۹۷ در ۲:۱۱ ب.ظ
 • مریم گلی پاسخ

  سلام خواستم تشکرکنم ازسایت خوبتون آیین نامه مقدماتی رو باراول با نمره۲۸وآیین نامه اصلی روباراول با نمره ۳۰قبول شدم کتاب روخونده بودم ولی محال بود به تنهایی ازکتاب قبول شم چون نصف سوالات توکتاب نبود وفقط درسوالات شما بود هم نمونه سوالات اینجا رو زدم هم بسته طلایی رو خریدم سوالات ازمون اصلی از پی دی اف اول بسته طلایی بود بدون هیچ تغییری واقعا ممنونم وخواستم به دوستان هم توصیه کنم خوندن این نمونه سوالات تضمین قبولی باراول است.

  شهریور ۲۶, ۱۳۹۷ در ۱۲:۳۸ ب.ظ
 • مینا پاسخ

  سلام ، من اول سوالاتتون قبول نداشتم , و چند بار از کتاب خوندم و رفتم امتحان دادم ولی هر بار رد شدم ولی یکبار سوالاتتون امتحان کردم و هم دفعه اول با یک غلط قبول شدم خیلی خوشحالم و به همه پیشنهاد میدم امتحان کنید واقعا ازتون کمال تشکر دارم امیدوارم موفق باشید .

  شهریور ۲۶, ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۳ ق.ظ
 • مهسا پاسخ

  سلام ، عصر بخیر
  من بسته طلایی رو خریداری کردم ؛ با خواندن فایل ۱ ، ۲ ، ۳ – ۱۰۰‎٪ میتونم آزمون آیین نامه اصلی رو قبول بشم ؟!

  شهریور ۲۵, ۱۳۹۷ در ۴:۴۵ ب.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   بله، قبولی با سوالات بسته طلایی ۱۰۰% است.

   شهریور ۲۵, ۱۳۹۷ در ۱۰:۵۷ ب.ظ
  • زهرا پاسخ

   سلام.فقط ازمون زلایی رو ک خریدیم بخونیم قبولیم؟؟یا ۴۰ازمون بالارو هم ک گذاشتین بخونیم؟؟؟

   شهریور ۲۶, ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۶ ق.ظ
  • مریم گلی پاسخ

   سلام فقط پی دی اف اول بسته طلایی که شامل پنج ازمون هست رو بخونیدکافیه صدرصد قبول میشین

   شهریور ۲۶, ۱۳۹۷ در ۱:۱۳ ب.ظ
 • سارا پاسخ

  من امروز ۲۵ شهریور امتحان داشتم با کمک این سایت بدون غلط قبول شدم . فقط یک سوال از امتحان برام جدید بود .وظیفم دونستم از سایت تشکر کنم خیلی خیلی لطف کردین 🙏

  شهریور ۲۵, ۱۳۹۷ در ۹:۰۱ ق.ظ
 • fateme پاسخ

  خلاصه و نکته:
  عمر مفید ضدیخ و کنیستر دو سال.
  سطح روغن ترمز روزانه،
  و سطح روغن موتور و سطح آب رادیاتور و فشار باد لاستیک ها هفتگی چک شه.
  هر ۵۰۰۰km لاستیک ها ضربدری جابه جا شه.
  هر۱۰۰۰۰-۸۰۰۰ km روغن موتور معمولی و فیلتر روغن تعویض شه.
  هر۱۰۰۰۰km سطخ آب اسید باتری معمولی کنترل و شمع های خودرو تمیز شه.
  هر ۳۰۰۰۰km شمع های خودرو و روغن گیربکس و دیفرانسیل تعویض شه.
  هر۸۰۰۰۰-۶۰۰۰۰ km عمر مفید کاتالیست.
  هر ۹۰۰۰۰-۶۰۰۰۰ km عمر مفید تسمه تایم.
  امیدوارم استفاده ببرین:))

  شهریور ۲۴, ۱۳۹۷ در ۳:۰۱ ب.ظ
  • O_o پاسخ

   خدا خیرت بده !!!

   شهریور ۲۴, ۱۳۹۷ در ۸:۱۶ ب.ظ
 • ❤️ پاسخ

  سلام و خسته نباشید تشکر بسیار بابت سایت خوبتون من روز قبل آزمون بسیار ناامید بودم ولی با مراجعه به سایتتون و حل سوالات اعتماد به نفسم بالاتر رفت و توی آزمون آیین نامه اصلی که شرکت کردم همون بار اول قبول شدم البته که تعداد خیلی کمی اشکال جزئی دارند سوالها به خصوص تعداد کمی از سوالهای حق تقدم ها ولی به طور کلی آزمونهای بسیار جامع و کاملی بودند و من قطعا به سایرین سایتتون رو معرفی میکنم موفق باشید.

  شهریور ۲۲, ۱۳۹۷ در ۱۱:۴۶ ق.ظ
 • فاطیما پاسخ

  یه بار کتابو بخونید بعد بیاید تو سایت تستهاشو بزنید اونایی که غلط دارید و یادداشت کنید و مطالعه کنید قبولید ۱۰۰% مرسی از سایت مفیدتون ازین سایتها با مطالب خوب و بدرد بخور کم پیدا میشه

  شهریور ۲۲, ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۳ ق.ظ
 • مرجان پاسخ

  سلام
  من چند سال پیش آیین نامه رو بدون غلط قبول شدم و چون پیگیری نکردم کاردکسم باطل شد و باید دوباره امتحان میدادم برای همین اصلا حس خوندن دوباره‌ی کتاب رو نداشتم. برای آزمون مقدماتی آزمونای سایت رو زدم و بدون غلط قبول شدم سوالا دقیقا همون سوالای آزمونای سایت نبود ولی با کمی دقت میتونید فقط با خوندن آزمون ها قبول بشید برای آیین نامه‌ی اصلی علاوه بر ۴۱ آزمون بسته طلایی رو هم خریدم و سوالای آزمون دقیقا همونا بود و باز هم بدون غلط قبول شدم. از سایت خوبتون تشکر میکنم که با این هزینه ناچیز کمک میکنید که این آزمون رو پشت سر بذاریم. فقط امیدوارم همه فقط به فکر قبولی نباشن و حداقل یک بار از روی کتاب بخونن چون به اندازه‌ی کافی وضع رانندگی تو کشورمون خراب هست و بی توجهی و ناآگاهی از قوانین راهنمایی و رانندگی بیداد میکنه.

  شهریور ۲۲, ۱۳۹۷ در ۵:۱۲ ق.ظ
 • سهراب پاسخ

  سلام فقط ۱۰ تا ازمون اول رو زدم و کتاب رو فقط تابلوها رو خوندم و با ۲۹ قبول شدم ممنون

  شهریور ۱۹, ۱۳۹۷ در ۸:۱۹ ب.ظ
 • الهام پاسخ

  سلام ممنون از سایت خوبتون عالی هستین عالی

  شهریور ۱۸, ۱۳۹۷ در ۱۰:۴۸ ب.ظ
 • زهرا پاسخ

  با سلام وخسته نباشیدتشکر میکنم بابت سایت خوبتون. من امروز امتحان آیین نامه اصلی داشتم ودیروز فقط با حل ۱۴ تا از آزمون های آنلاین موجود در سایت تونستم بار اول قبول شم 🙂

  شهریور ۱۸, ۱۳۹۷ در ۷:۲۶ ب.ظ
 • عاطفه پاسخ

  سلام
  من فردا امتحان عملي رانندگي دارم اين سوالات ميتونه كمك كنه قبول شم؟ ميشه راهنماييم كنيد

  شهریور ۱۸, ۱۳۹۷ در ۵:۰۸ ب.ظ
 • Eli پاسخ

  عالیه
  من باخوندن این سوالا با۱غلط قبول شدم
  دمتون گرم

  شهریور ۱۸, ۱۳۹۷ در ۴:۰۵ ب.ظ
 • پیام رضایی پاسخ

  سلام خسته نباشید. من واسه ایین نامه مقدماتی حرفتون گوش کردم ۱۸ تا ازمون فقط خوندم با ۳۰ قبول شدم یه دنیا ممنون.میشه واسه ازمون اصلی ایین نامه هم راهنماییم کنید؟؟؟؟

  شهریور ۱۸, ۱۳۹۷ در ۱۰:۵۵ ق.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   هنرجوی گرامی برای آزمون آیین نامه اصلی هم میتوانید از ۴۱ مرحله تست آنلاین آیین نامه سایت استفاده کنید هم میتوانید از بسته طلایی سوالات آیین نامه استفاده کنید.

   شهریور ۱۸, ۱۳۹۷ در ۳:۴۱ ب.ظ
 • عسل پاسخ

  سلام به همگی کاربران تست درایو ؛
  من با توجه به تجربه ی شخصی و اینکه دوست دارم همه متقاضیان گواهینامه هم مثل من اون حس قشنگ قبولی در آیین نامه رو داشته باشند،خدممتتون چند نکته قبولی در آیین نامه رو عرض میکنم ؛اول ازهمه یه نگاه مختصر به کتاب داشته باشید و بخش های مهمتر رو بیشتر بخونید
  بخش های مهم کتاب شامل:سرعت در آزادراه و بزرگراهراه *
  تابلو ها *(با یادگیری تابلو ها میتونید حداقل به پنج شش سوال آیین نامه جواب درست بدهید)
  بخش سوم کتاب آیین نامه یعنی فنی رونیازی به از رو کتاب خوندن نیست با تست های این سایت نکات مهمش رو یاد بگیرید (ازمون های فنی اصلی این سایت)
  بیشتر از فصل های اول کتاب سوال می اید خصوصا در ازمون مقدماتی .
  بعد از یه نگاه کوتاه ب کتاب شروع به دادن ازمون های این سایت کنید و حداقل ۲۰ آزمون ان را بدهید تا تسلط کامل پیدا کنید.
  یه نکته دیگه که من خودم فکرمیکردم ازمون ایین نامه مقدماتی خیلی آسانتر از اصلی است اما هرگز همچین فکری نکنید ؛بنظرم ازمون ایین نامه اصلی کلی تر و از بخش های بیشتری است ولی سختتر از ازمون مقدماتی نیست.
  *&بادادن این ازمون ها و نگاه کوتاهی ب کتاب قبولی تان تضمینی است**با آرزوی موفقیت برای تک تک متقاضیان پایه سوم

  شهریور ۱۸, ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۰ ق.ظ
 • ساناز پاسخ

  سلام
  من دیروز آزمون مقدماتی داشتم،همه ی تست های آزمون مقدماتی که تو سایت هست رو زدم و با نمره ی ۳۰ قبول شدم:)
  حتما واسه ی آزمون اصلی هم از تست های آزمون اصلی که تو سایت هست استفاده میکنم.
  حتما توصیه میکنم از این تست ها استفاده کنید،نتیجه ی خوبی میگیرید:)💪
  ممنون از اینکه این سایت رو دایر کردید که بتونیم از این تست ها استفاده کنیم🌸

  شهریور ۱۷, ۱۳۹۷ در ۲:۰۴ ب.ظ
 • فتانه پاسخ

  سلام خسته نباشید ممنون از سایت خوبتون من فقط چندتا از آزمون هایی شما رو خوندم و بار اول ۳۰ شدم واقعا ممنونم سایتتون واقعا معرکه هست 🙂

  شهریور ۱۵, ۱۳۹۷ در ۸:۰۱ ب.ظ
 • پگاه پاسخ

  امروز امتحان اصلی داشتم
  سوالا عینا همینجا بود و سوالایی به من افتاد به شدت خوب بود
  کتاب رو ترجیحا بخونین ولی اگرم نخوندین، فقط تابلو ها و سرعت هارو حتما حتما بخونین
  بازم میگم سوالای اینجا واقعا کافیه

  شهریور ۱۵, ۱۳۹۷ در ۹:۴۸ ق.ظ
 • Nila پاسخ

  سلام ,من امروز ازمون ایین نامه اصلی داشتم بدون غلط قبول شدم به استرسش نمی ارزید خیلی خیلی راحت بود نگران نباشید حتما قبول میشید برا من یه صفحه تابلو بود یه صفحه فقط در مورد مسیر ها بود چندتا سوال فنی مابقی هم فرهنگ رانندگی بود سوال فنی کم بود

  شهریور ۱۴, ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۸ ب.ظ
 • AbBaS پاسخ

  واقعا ممنونم ازشما.فوق العاده اید
  امروز با خوندن کامل همین تستا بدون غلط قبول شدم

  شهریور ۱۴, ۱۳۹۷ در ۱۲:۱۰ ب.ظ
 • فرشته پاسخ

  سلام…من بسته ی طلایی روو خریداری کردم..فردا هم امتحان دارم،اگر آزمون ِ شماره یک روو بخونم قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟

  شهریور ۱۳, ۱۳۹۷ در ۶:۴۹ ب.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   بله، قبولی با بسته طلایی سوالات آیین نامه ۱۰۰% است.

   شهریور ۱۳, ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۸ ب.ظ
 • بهزاد پاسخ

  سلام ، تست درایو دوست دارم با کمک بسته طلائی امروز امتحان آزمون اصلی رو قبول شدم فقط بسته یک رو خوندم مقدماتی رو هم با ۱۸ تست قبول شده بودم راستش با ۱۵۰ سوال بسته یک شک داشتم و با استرس رفتم سره جلسه ولی سوال ها را که دیدم خود بسته یک بود یعنی یه سوالم نبود که تو بسته یک نباشه تست درایو دوووووسسسستتتتت دارمممم ،

  شهریور ۱۳, ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۲ ب.ظ
  • الهه پاسخ

   سلام ببخشید من بسته طلایی و خریدم یعنی همون و بخونم کافیه ؟ فقط توروخدا صادقانه جواب بدید من فردا امتحان دارم خیلی استرس دارم

   شهریور ۱۳, ۱۳۹۷ در ۴:۵۵ ب.ظ
   • test-drive پاسخ

    باسلام و احترام
    هنرجوی گرامی قبولی با بسته طلایی ۱۰۰% است و نیازی به مطالعه کتاب یا جزوه دیگری نیست.

    شهریور ۱۳, ۱۳۹۷ در ۵:۱۹ ب.ظ
 • احمد رضا پاسخ

  سلام
  امروز با موفقیت کامل آزمون آیین نامه رانندگی پایه یک را قبول شدم با کمک بسته طلایی و آزمون های عالی سایت تشکر ویژه از همه عزیزان زحمت کش یا علی

  شهریور ۱۲, ۱۳۹۷ در ۳:۱۶ ب.ظ
 • شاهد پاسخ

  سلام دوستان، من امروز آئین نامه اصلی پایه دو رو بدون غلط قبول شدم. دیشب ۲۰ سؤال آزمون اصلی رو تست زدم، اگه میخواین صد در صد قبول بشین همه ی آزمون ها رو تست بزنین. از مدیر سایت بابت کمک به هموطنان خودش بسیار سپاسگزارم

  شهریور ۱۲, ۱۳۹۷ در ۱۲:۳۳ ب.ظ
 • کوثر پاسخ

  سلام واقعا ممنونم به خاطر سایت خوبتون
  من آیین نامه مقدماتی ۱۵ تا آزمون رایگان شما و کتاب بخش تابلو و رنگ ها رو خوندم قبول شدم .
  آیین نامه اصلی ۲۲ آزمون رایگان شما و کتاب بخش تابلو و رنگ ها بدون غلط قبول شدم.
  اجرتون با امام حسین

  شهریور ۱۲, ۱۳۹۷ در ۹:۱۵ ق.ظ
 • ANIS پاسخ

  سلام من برای آزمون آیین نامه اصلی بدون بسته طلایی با همین سوالای رایگان قبول میشم؟

  شهریور ۱۱, ۱۳۹۷ در ۶:۵۲ ب.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   بله قبول میشید همه ۴۱ مرحله آزمون هایی آیین نامه اصلی را تست بزنید.

   شهریور ۱۲, ۱۳۹۷ در ۸:۳۹ ق.ظ
 • میلاد پاسخ

  من بار اول فقط با خوندن تابلو ها از کتاب دیگه لاش هم باز نکردم با همین آزمون ها مقدماتیش رو قبول شدم و تقریبا ۲ هفته بعدش ایین نامه اصلی رو از ۴۰ تا آزمون تقریبا نصفش رو شب تا صبح خوندم این دفعه تابلو ها هم نخوندم با ۴ تا غلط قبول شدم سوال ها عالیه

  شهریور ۱۱, ۱۳۹۷ در ۹:۲۵ ق.ظ
 • akram پاسخ

  سلام واقعاااااااا دمتون گرم😍😍😍
  من دیشب حدودا ۲۰ تا از تستا رو زدم و صبح ساعت هفت امتحان دادم بار اول بود بدون خوندن کتاب قبول شدم خیلیییییییییی ممنون از سایت خوبتون
  فقط اگر روی تابلوها تسلط ندارید تابلوها رو از روی کتاب بخونید بقیش با تست های سایت حله
  امتحان دقیقا شبیهه سوالا بود😍😍😍😍
  اصلا استرس نداشته باشید واقعا صد در صد قبولی رو درست گفتن

  شهریور ۱۱, ۱۳۹۷ در ۹:۱۷ ق.ظ
 • فاطمه پاسخ

  سلام.دوستان بسته طلایی اگه می تونین بخرید همون سوالاست .کلا ۱۵۰سوالم بیشتر نیست .من خودم بدون غلط فقط با خوندن همونا قبول شدم:)

  شهریور ۱۰, ۱۳۹۷ در ۱۰:۵۱ ق.ظ
 • آتنا پاسخ

  سلام باتشکرازسایت خوبتون امروز آیین نامه اصلی رو فقط باخواندن بسته طلایی آزمون اولش قبول شدم بسته طلایی واقعا عالیه باورم نمیشدکه باراول قبول بشم
  دوستان حتما اونایکه میخواهن بار اول تو آزمون اصلی قبول بشن بسته طلایی بخرن
  بینهایت ممنون ازسایت خوبتون🙏

  شهریور ۱۰, ۱۳۹۷ در ۹:۵۳ ق.ظ
 • هانی پاسخ

  سلام خسته نباشید.
  اگه کل این ۴۱ ازمون ایین نامه اصلی رو بزنم و فقط تابلو ها رو بخونم بدون بسته طلایی.
  قبول میشم ؟!
  ممنون میشم جواب بدید یک شنبه امتحان دارم وقتمم کمه حتی نمی دونم برسم کل ۴۱ ازمونو بزنم یا نه.

  شهریور ۹, ۱۳۹۷ در ۹:۲۰ ب.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   بله قبول میشید قبولی با تست آزمون های آنلاین آیین نامه موجود در سایت ۱۰۰% است.

   شهریور ۹, ۱۳۹۷ در ۱۰:۵۶ ب.ظ
 • Darya klm پاسخ

  سلام من تو امتحان اصلي ايين نامه گير كردم ميخواستم بدونم چه سري سوالا از اين ٤٠ سري سوال مهمه من اونو بخونم
  ميشه كمكم كنيد😢

  شهریور ۸, ۱۳۹۷ در ۴:۲۱ ب.ظ
 • نورا پاسخ

  سلام میخواستم ازتون تشکر کنم من با کمک از سایت خوبتون امروز آئین نامه اصلی رو قبول شدم

  شهریور ۶, ۱۳۹۷ در ۱:۰۲ ب.ظ
 • فرامرز پاسخ

  دوست دارم تست درایو عاشقتم تست درایو یه دونه باشی تست درایو بابا تو دیگه کی هستی بدون غلط قبول شدم همین سوالات ایین نامه تست درایو که رایگان گذاشته رو خوندم کتابم نداشتم نخوندم قبول شدم دمتون گرم

  شهریور ۶, ۱۳۹۷ در ۸:۳۳ ق.ظ
 • نیما پاسخ

  با سلام من اپلین بار هر دو رو امتحانو قبول شدم فقط وفقط با ۱۸ تا و ۴۱ تا نمونه سوال پاقعا یه دنیا مممممممننننننننوووووووننننننن
  به همه تپصیه میکنم فقط و فقط نمونه سوالای رایگان و بخونن چون من از بسته طلایی اطلاع ندارن اما مطمپنم اونم عالیه
  بعداز اینکه {تمام} سولارو خوندن فقط برن تابلو های کتابو خیلی با دقت بخونن فقط همین چون سولای ازمون ۹۰ درصد از سایته اون ۵ درصدم از تابلو بود که حتما باید تابلو های کتابو خوند نه جای دیگشو
  بازم مممممنننننون خدا یارتون باشه

  شهریور ۵, ۱۳۹۷ در ۱۱:۰۸ ب.ظ
 • ملیحه عابدی پاسخ

  سلام خسته نباشید خیلی ممنون ازسایت خوبتون من قبول شدم بدون غلط واقعا عالی سوالاتون 👌👌👌👌👌👌👌

  شهریور ۵, ۱۳۹۷ در ۸:۰۱ ب.ظ
 • Elham پاسخ

  فقط بسته طلایی رو بخونم قبول میشم؟

  شهریور ۴, ۱۳۹۷ در ۴:۲۲ ب.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   هنرجوی گرامی قبولی با مطالعه بسته طلایی سوالات آیین نامه ۱۰۰% است.

   شهریور ۴, ۱۳۹۷ در ۴:۲۴ ب.ظ
   • یگانه عسگری پاسخ

    بسته طلایی دیروز خریداری کردم،خداوکیلی ۱۰۰درصد آئین نامه اصلی قبول میشم؟

    شهریور ۹, ۱۳۹۷ در ۶:۰۳ ب.ظ
    • test-drive پاسخ

     بله ۱۰۰ قبول میشید

     شهریور ۹, ۱۳۹۷ در ۶:۰۶ ب.ظ
 • پریسا پاسخ

  سلام
  میدونستین خیلی بی نظیرید؟؟
  واااقعا سوالا و آزمونها فوق العاده بودن و من امروز از آیین نامه ی افسری با ۳ غلط قبول شدم
  وااااقعا ممنونم❤️

  شهریور ۴, ۱۳۹۷ در ۱:۳۳ ب.ظ
 • علی پاسخ

  سلام.
  انشالا خدا بهتون عمر باعزت
  همشه سلامت باشید
  بسیار ازتون ممنونم

  شهریور ۴, ۱۳۹۷ در ۱۱:۱۲ ق.ظ
 • یاشار پاسخ

  سلام
  من امروز ۴شهریور ماه ۹۷ امتحان ایین نامه سرهنگ و بدون غلط قبول شدم پیشنهاد به همه هنرجوها به عنوان کسی که جواب گرفته میگم کتاب و بذارید کنار وارد ازمون شماره یک بشید حدسی تست بزنید در آخر توی کارنامه ای که بهتون نشون میده ببینید کدوم سوال و درست زدی کدوم و غلط همین جوری تکرار کنید تا دیگه اشتباهی نداشته باشید تموم شد برید ازمون بعدی البته من بسته طلایی رو گرفتم اگه واقعا وقت شو نداری بسته شماره یک دقیقا سوالات ازمون بود مو به مو موفق باشید روز خوش

  شهریور ۴, ۱۳۹۷ در ۹:۵۵ ق.ظ
 • وحید پاسخ

  آقا قبول شدم رفت هووووووووووووووووووووررررررررررررا مشتی هستی ملوان کشتی هستی بسته شماره یک و خوندم کلا یه ساعته بعد ازمون های سایت و تست زدم بدون اشتباه قبول شدم اکثر بچه ها رد شدن سایت و به همه دادم دمتون گرم کارتون درسته

  شهریور ۳, ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۶ ب.ظ
 • کامل پاسخ

  خیلی ممنون از سایت خوب تون آزمون اصلی رو هم نمره کامل شدم و مقدماتی و هم ۲۹ شدم. آزمون اصلی هم به جز یک سوال همه مطالبش در آزمون هاتون بود

  شهریور ۳, ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۰ ق.ظ
 • پرستو پاسخ

  خیلی ممنون.دمتون گرم خدایی.من شنبه امتحان دارم.واسه آموزشگاه رو که همون باراول قبول شدم انشالله اینم باراول قبول میشم.تشکر بابت سوالات

  شهریور ۲, ۱۳۹۷ در ۶:۱۴ ب.ظ
  • پرستو پاسخ

   قبول شدم رفتتتتت.فقط موند شهری.آقا خیلی ممنون بابت سوالات.اجرتون باخدا

   شهریور ۳, ۱۳۹۷ در ۲:۲۰ ب.ظ
 • Narges پاسخ

  سلام حتما باید انلاین پاسخ بدیم
  ازمونی ب صورت برنامه وجود نداره ک دانلود کنیم و بخونیمش
  ایین نامه اصلی منظورمه
  ممنون از سایت فوق العادتون

  شهریور ۲, ۱۳۹۷ در ۳:۰۸ ب.ظ
 • مرجان پاسخ

  سلام دستتون درد نکنه بابت سایت خوبتون من برای آزمون مقدماتی ۱۸ تا آزمون شما رو خوندم و بار اول قبول شدم (نمره هارو اعلام نکردن ولی فکر میکنم بدون غلط بودم) حالا برای آزمون آیین نامه‌ی اصلی این ۴۱ آزمون کفایت میکنه یا باید بسته‌ی طلایی رو‌خریداری کنم؟

  شهریور ۱, ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۱ ب.ظ
 • سارینا پاسخ

  بچه ها این سایت اینستاگرام داره؟ هرکی اسم شو میدونه بهم بده ممنون

  شهریور ۱, ۱۳۹۷ در ۱۱:۰۴ ب.ظ
  • سمیر پاسخ

   اره داره سارینا توی سرچ اینستا بزن آزمون آیین نامه میاد نام کاربریشم اینه testdriveirann آرم چراغ راهنمایی داره

   شهریور ۱, ۱۳۹۷ در ۱۱:۱۱ ب.ظ
 • شراره پاسخ

  سلام بچه ها خدایش این سایت همه سوالات آیین نامه رایگان گذاشته خدایش بی انصافیه ازشون تشکر نکنیم به نظر من بهترین راه برای تشکر از زحمات سایت روی گزینه های اشتراک گذاری کلیک کنیم

  شهریور ۱, ۱۳۹۷ در ۱۱:۵۷ ق.ظ
 • مسلم پاسخ

  سلام
  خسته نباشید من سوالات آیین نامه اصلی با جواب میخواستم از کجا میتوم بگیرم؟ شنبه امتحان دارم لطفا سریع جواب بدید

  شهریور ۱, ۱۳۹۷ در ۱۰:۰۳ ق.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   هنرجوی گرامی تمامی سوالات آیین نامه رانندگی تست درایو با جواب هستند ابتدا وارد یکی از آزمون های آیین نامه شوید شروع به تست زدن نمایید در انتها روی گزینه پایان آزمون کلیک کنید، کارنامه به همراه پاسخ درست و نادرست را می توانید مشاهده نمایید.

   شهریور ۱, ۱۳۹۷ در ۱۰:۰۵ ق.ظ
 • شبنم پاسخ

  سلام به همه
  دوستان من امتحان مقدماتی و امتحان آیین نامه سرهنگ و با کمک بسته طلایی و تست های خوب این سایت قبول شدم متاسفانه اموزشگاهمون خیلی شلوغه و گفتن برید هفته بعد بیایید البته از یه نظر برام خوب شد چون اصلا پارک دوبل و بلد نیستم بلد نیستم یعنی وقتی میخوام ماشین و پارک دوبل کنم تمام تنم می لرزه اسم پارک دوبل میاد حالم بد میشه تو رو خدا کمک کنید تو رو خدا من باید گواهینامه بگیرم نیاز دارم

  مرداد ۳۱, ۱۳۹۷ در ۱۲:۲۹ ب.ظ
  • شکوری پاسخ

   سلام
   ببین برای پارک دوبل بهترین راه تمرینه البته من پیشنهاد میکنم توی همین سایت حتما آموزش پارک دوبل و نگاه کنی هم کلی مطلب درباره پارک دوبل هست هم فیلم آموزش پارک دوبل بالای صفحه سایت عکس یه ذره بینه کنارش یه کادر داره می تونی تایپ کنی بنویس پارک دوبل و روی ذره بین کلیک کن کلی مطلب و فیلم درباره پارک دوبل میاد خیلی بهت کمک میکنه موفق باشی

   مرداد ۳۱, ۱۳۹۷ در ۱۲:۳۸ ب.ظ
   • شبنم پاسخ

    ممنونم ازتون خدا خیرتون بده فکر شو نمی کردم آموزش پارک دوبل باشه توی سایت فیلم پارک دوبل و دارم نگاه میکنم خیلی جالبه همه موارد و میگه خدا کنه بهم کمک کنم یک دنیا ممنون از شما بابت راهنمایتون

    مرداد ۳۱, ۱۳۹۷ در ۱۲:۴۴ ب.ظ
  • رضا موتوری پاسخ

   آبجی برای اینکه پارک دوبل خوبی داشته باشی فاصله تو با ماشین کناری باید ۵۰ سانت باشه اگه اون ماشین زیاد کیپ کرده ۷۰ کن زیاد به ماشین کناری نزدیک نشو وقتی داری میایی عقب از شیشه سه گوش نگاه کن جدول دوم خیابون و دیدی فرمان و کامل برگردون ماشین جلویی رو باید چراغ های عقب شو کامل ببینی هر وقت دیدی پارک دوبلت خوب میشه

   مرداد ۳۱, ۱۳۹۷ در ۶:۴۵ ب.ظ
   • ناصر پاسخ

    رضا موتوری مطمئنی این جوری میشه پارک دوبل کرد؟ داداش نکنه تو با موتور این شکلی پارک میکنی؟

    مرداد ۳۱, ۱۳۹۷ در ۹:۰۹ ب.ظ
 • آینور پاسخ

  سلام خیلی ممنون از سایت خوبتون من چندتا اپلیکیشن نمونه سوال هم دانلود کرده بودم ولی اکثرشون بعد چند آزمون برای ادامه مراحل سوالات پولی بودن ، ممنون که نمونه سوالاتون رایگان هستن ، امروز امتحان آیین نامه اصلی داشتم بدون غلط قبول شدم آیین نامه مقدماتی هم با دوغلط قبول شده بودم و برا هر دو آزمونم نمونه سوالات سایتتون خوندم بینظیر و عالیست ، به امید موفقیت همه شما عزیزان

  مرداد ۳۰, ۱۳۹۷ در ۱۲:۳۸ ب.ظ
 • zahra پاسخ

  سلام واقعا از سایت خوبتون ممنونم
  تونستم با خوندن همین آزمون ها بدون خوندن حتی یک بار کتاب آیین نامه قبول شم

  مرداد ۳۰, ۱۳۹۷ در ۱۰:۰۷ ق.ظ
 • Kimia پاسخ

  من کلا هیچ جا نظر نمیذارم
  ولی لازم دونستم یه تشکر ویژه کنم
  فوق العاده بود بسته ی شماره یک بسته طلاییتون
  تست های انلاین خیلی زیاده و حتی خیلی هاش غیر ضروریه
  ۱۰ تومن واسه بسته طلایی واقعا می ارزید
  دقیقاااا همون سوال ها بود
  بدون غلط قبول شدم ایین نامه اصلیو
  شک داشتم که فقط ۵ تا ازمون بسته ی ۱ کافی باشه ولی واقعا فقط هموناس
  حتی یه سوال هم نبود که تو بسته شماره ۱ نبوده باشه
  دمتون گرم واقعا

  مرداد ۳۰, ۱۳۹۷ در ۹:۴۷ ق.ظ
 • علیرضا اسلامی پاسخ

  با سلام خدمت شما
  از سایتتون واقعا تشکر میکنم
  من فقط بسته شماره یک رو خوندم و امروز ۹۷/۰۵/۲۹با نمره کامل قبول شدم 😍😍😍😍

  مرداد ۲۹, ۱۳۹۷ در ۶:۰۲ ب.ظ
 • Mohammad پاسخ

  سلام واقعا دستتون دردنکنه عالی بودن .من امروز به کمک ازمون طلایی تونستم۳۰ کامل رو بگیرم انشالله که همگی موفق باشین‌.

  مرداد ۲۹, ۱۳۹۷ در ۴:۵۸ ب.ظ
 • رویا پاسخ

  سلام
  بسته طلایی شماره یکتون فوق العاده بود با وجود اینکه ۱۵۰ تا سوال بود منم شک داشتم دنبال سوالات بیشتر بودم ولی دقیقا سوالت روز امتحانم از بسته شماره یک شما بود انگار یکی سوالات امتحان و بهم از قبل داده باشه بدون غلط قبول شدم و راهنمایی بچه هایی سایت آزمون شهری رو هم قبول شدم ای کاش گواهینامه ام زودتر بیاد لطفا اگه کسی میدونه از کجا میتونم پیگیری کنم بهت بگه ممنون

  مرداد ۲۹, ۱۳۹۷ در ۱۱:۱۶ ق.ظ
 • عسل پاسخ

  سلام خسته نباشین واقعا نهایت تشکر دارم امروز ایین نامه اصلی با یک غلط قبول شدم بار اول و ایین نامه مقدماتی هم قبول شدم بار اول از روی همین سایت تست درایو انلاین-بینهایت سپاس از سایت بسیار خوبتون.دوستان همه تستهاو بخونین حتماقبول میشین💜

  مرداد ۲۹, ۱۳۹۷ در ۹:۱۳ ق.ظ
 • mrzi پاسخ

  سلام خسته نباشین. من امروز امتحان آیین نامه اصلی دادم. بدون غلط قبول شدم. ممنون از سایت بسیار خوبتون. انشاءالله که همه قبول شن.

  مرداد ۲۸, ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۴ ق.ظ
 • مرتضی پاسخ

  سلام ازبخش فنی فقط این موارد رابخوانید:ترمزدستی، صافی هوا ، مهم ترین وظیفه روغن ،مهم ترین وظیفه روغن ترمز،فیلترروغن،وظیف ترموستات ،وظیفه سیستم تعلیق،مبدل کاتالیستی کارکردش ومدت زمان تعویض ان،عمرروغن های معمولی ۸ تا ۱۰ هزارکیلومتر،درهنگام جوش اوردن موتور بایدمخزن انبساط را پرکرد واگر نقص فنی نبود به حرکت خود ادامه داد، وظیف تسمه تایم ومدت زمان استفاده ازان ۶۰ تا۹۰ هزارکیلومتراست،موردبسیارمهم بعدی کنیستراست کنیستر درسیستم سوخت رسانی کاربرد دارد کارش بخارهای فراربنزین راجذب میکند عمرشم ۲ سالاست،،،،وعوامل ساییدگی لاستیک ها :تنظیم نبودن فرمان تنظیم نبودن چرخ ها وتنظیم نبودن ترمزها……….همین مطالب بالا برای بخش کافی کافی است الخصوص مبدل کاتالیستی وکنیستر……..موفق باشید

  مرداد ۲۸, ۱۳۹۷ در ۱۰:۱۲ ق.ظ
 • کیان پاسخ

  سلام به همگی

  من آزمون مقدماتی رو قبول شده بودم ولی گفتم بزار اصلی رو هم قبول بشم بعد نظر بنویسم
  من فقط با همین آزمون ها و بسته طلایی امروز تو امتحان ۳۰ گرفتم

  خیلی عالیه لین سایت حتما پیشنهاد میکنم

  ممنون از سایت خوبتون

  مرداد ۲۷, ۱۳۹۷ در ۱:۳۵ ب.ظ
 • فاطمه سادات پاسخ

  سلام. خوندن سوالات رایگان سایت کافیه برای آزمون آیین نامه اصلی یا کتاب و هم بخونم؟مخصوصا بخش فنی

  مرداد ۲۷, ۱۳۹۷ در ۱:۲۴ ب.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   هنرجوی گرامی شما میتوانید از ۴۱ مرحله تست آیین نامه اصلی رانندگی استفاده کنید و نیازی به مطالعه کتاب نیست، در بخش سوالات آیین نامه اصلی سوالات فنی هم موجود است.

   مرداد ۲۷, ۱۳۹۷ در ۲:۰۸ ب.ظ
 • ساحل پاسخ

  سلام
  من امروز ۹۷/۰۵/۲۷ آزمون اصلی داشتم در اولین آزمون و بدون غلط قبول شدم
  خیلی ممنون از سایت خوبتون
  سوالاتتون واقعا عالی بود مرسی

  مرداد ۲۷, ۱۳۹۷ در ۱۲:۲۳ ب.ظ
 • Ali پاسخ

  الان تو قسمت نظرات بعضیا رو دیدم که داشتن سر خانوم و آقا جر و بحث میکردن سر اینکه کی بهتر رانندگی میکنه کی بدتر:/
  فقط خواستم بگم واقعا متاسفم واسه هر کسی که اینقدر سطحی نگره.
  فقط فکر کنین چه قدر از خلقت بشر گذشته چه قدر همه چیز پیشرفت کرده دیگه دنیا داره تموم میشه ولی ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم.
  اینقدر پست و کم عقلیم.
  حتی یه ذره هم تو انسانیت پیشرفت نکردیم.
  زن و مرد فقط یه اسمه واسه اینکه هر کی تو جایگاه خودش به تکامل برسه.
  بس کنین.
  هر جنسیتی هر قومی و تو هر زمان و هر مکان خوب و بد وجود داره.
  کی میخوایم تفاوت ها رو بدون قضاوت و رتبه بندی بپذیریم؟

  مرداد ۲۷, ۱۳۹۷ در ۱۲:۱۰ ب.ظ
 • مهشید پاسخ

  سلام من امروز ۹۷/۵/۲۷ ایین نامه اصلیو باره اول بدون غلط قبول شدم.مرررسی از سایت خوبتون ❤

  مرداد ۲۷, ۱۳۹۷ در ۹:۴۷ ق.ظ
  • حلما پاسخ

   سلام.از بسته طلایی هم استفاده کردین یا فقط همین آزمون های رایگان رو خوندین؟

   مرداد ۲۸, ۱۳۹۷ در ۳:۱۰ ق.ظ
 • عرفان صمدی پاسخ

  سلام روز خوش
  واقعا ممنونم ازتون امروز ایین نامه اصلی داشتم بدون غلط قبول شدم خیلی زحمت می کشید بنده هم از اپلیکیشتون استفاده هم از تست های آنلاین سایت هم از بسته طلایی همگی درجه یک بود یک دنیا سپاس روز خوش

  مرداد ۲۷, ۱۳۹۷ در ۹:۰۱ ق.ظ
 • پانیذ پاسخ

  سلام
  واقعا دستتون درد نکنه من امروز آیین نامه اصلی داشتم فقط بسته طلایی شماره ۱ خوندم و با نمره‌ ۳۰ بار اول قبول شدم .
  🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  مرداد ۲۷, ۱۳۹۷ در ۸:۴۹ ق.ظ
 • بهزاد پاسخ

  سلام، با تشکر از سایت تست درایو من قبل ثبت نام استرس آئین نامه داشتم ولی به لطف سایت شما امروز که آئین نامه مقدماتی داشتم اینقد که این ۱۸ تا تستو خونده بودم استرس نداشتم و دیگه دوست داشتم اولین نفر بلند بشم و اولین نفر بلند شدم و برگه جوابو دادم ۳۰ از ۳۰ واقعا دست مریزاد من کتابو اصلا باز هم نکردم چون کتاب واقعا آدمو گیج میکنه و استرس میده ، الان هم بسته طلائی خریدم برای آزمون اصلی واقعا مرسی مرسی مرسی مرسییییی از سایت خوبتون

  مرداد ۲۵, ۱۳۹۷ در ۴:۳۱ ب.ظ
 • عماد پاسخ

  ووااقعن دستتون درد نکنه من راحت بدون غلط قبول شدم

  مرداد ۲۵, ۱۳۹۷ در ۳:۳۱ ب.ظ
 • پانیذ پاسخ

  سلام . من بسته طلایی و دانلود کردم . میخواستم ببینم بسته ی شماره ۱ و بخونم یا این ۴۱ ازمون و بزنم . ممنون میشم جواب بدید شنبه امتحان ایین نامه دارم 😞🙏🏻

  مرداد ۲۴, ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۳ ب.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   هنرجوی گرامی در صورتی که بسته طلایی سوالات آیین نامه را تهیه نمودید نیازی به تست زدن ۴۱ مرحله آزمون موجود در سایت نیست، تنها مطالعه بسته شماره یک برای آزمون آیین نامه اصلی کافی است.

   مرداد ۲۵, ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۷ ق.ظ
 • pari پاسخ

  من یکشنبه آزمون عملی شهری دارم از الان استرس گرفتم😭😭😭بار اولمم هس ک قراره برم نمیدونم قراره چی بشه

  مرداد ۲۴, ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۸ ب.ظ
 • افشین پاسخ

  سلام
  دمتون گرم رایگان به معنی واقی هر کی این سایت و راه انداخته خدایش انسانه امروز بدون غلط امتحان نهایی ایین نامه را قبول شدم کتابم نداشتم فقط از تست های سایت استفاده کردم

  مرداد ۲۴, ۱۳۹۷ در ۵:۳۲ ب.ظ
 • Marmar پاسخ

  سلام خدا خیرتون بده من ۲۴ تا از آزمون های رایگان سایتو زدم سری اول آیین نامه اصلی رو قبول شدم
  تشکرات فراوان 🙏🙏🙏

  مرداد ۲۴, ۱۳۹۷ در ۹:۴۴ ق.ظ
 • علیرضا پاسخ

  مقدماتی.اصلی وشهری رو دفعه اول قبول شدم سوالاتون عالی بود تشکر

  مرداد ۲۳, ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۰ ب.ظ
 • تارا پاسخ

  خیلیییی خیلی ممنون بابت سایت عالیتون من امروز امتحان داشتم و با یه غلط قبول شدم

  مرداد ۲۳, ۱۳۹۷ در ۲:۴۱ ب.ظ
 • مهلا پاسخ

  بدون غلط قبول شدم! فوق العاده بود نمونه سوالات سایت 😍😍😍
  مرسی

  مرداد ۲۳, ۱۳۹۷ در ۱۰:۵۸ ق.ظ
 • ژینو پاسخ

  سلام ببخشید یه سوال داشتم واقعا اگه ۴۱نمونه سوال رو بخونم بدون اینکه کتاب و باز کنم قبول میشم یا نه لطفا جواب بدین ۴شنبه امتحان دارم

  مرداد ۲۲, ۱۳۹۷ در ۶:۲۲ ب.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   کاربر گرامی در تمامی آزمون های آنلاین آیین نامه رانندگی تست درایو سعی شده از سخت ترین سوالات آیین نامه، مهم ترین سوالات آیین نامه، و همچنین سوالات پرتکرار آیین نامه سوال داده شود. این اطمینان را داشته باشید با تست زدن سوالات آیین نامه رانندگی تست درایو دیگر نیازی به مطالعه کتاب و یا جزوات دیگر ندارید.

   مرداد ۲۲, ۱۳۹۷ در ۶:۳۲ ب.ظ
 • محبوبه پاسخ

  سلام و خسته نباشید دارم، واقعععععا کارتون حرف نداشت ، قبولی امتحان امروزمو مدیون شمام ، دمتون جییییز؛ با تشکر🙏🙏❤❤

  مرداد ۲۱, ۱۳۹۷ در ۵:۰۴ ب.ظ
 • نرگس پاسخ

  سلام و خسته نباشید.امروز امتحان آیین نامه اصلی رو بدون هیچ غلطی با کمک تست های خوب سایت شما قبول شدم.خدا خیرتون بده.به همه توصیه میکنم حتما بسته طلایی رو بخرید.واسه امتحان شهری نکته ای ندارین که بخونیم و دفعه اول قبول شیم؟؟؟

  مرداد ۲۱, ۱۳۹۷ در ۹:۱۱ ق.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   هنر جوی گرامی برای مطالعه مطالب مهم و نکات کلیدی آزمون شهری رو لینک زیر کلیک کنید
   نکات مهم آزمون شهری

   مرداد ۲۱, ۱۳۹۷ در ۱۰:۱۱ ق.ظ
 • Ghzl پاسخ

  سلام و خيته نباشيد به ادمين سايت
  در ازمون ايين نامه اصلي سوالات فني هم مياد؟
  وقتي بسته طلايي را دريافت كردم بسته شماره ١ كه به گفته خودتون واسه ازمون ايين نامه اصلي مناسبه شامل سوالات فني هم ميشود؟!
  يا بايد بخش سوالات فني بسته را هم خوند؟
  ممنون ميشم پاسخگو باشيد

  مرداد ۲۰, ۱۳۹۷ در ۱۰:۰۲ ب.ظ
  • test-drive پاسخ

   سلام وقت بخیر
   هنرجوی گرامی در آزمون آیین نامه اصلی از بخش فنی کتاب آیین نامه سوال داده می شود.
   بسته شماره یک شامل سوالات فنی نیز می باشد.

   مرداد ۲۱, ۱۳۹۷ در ۱۰:۱۴ ق.ظ
 • علی پاسخ

  سلام ؛ واقعاً جا داره تشکر کنم بابت جمع آوری این سوالات…هم مقدماتی و هم اصلی را با نمره ی عالی قبول شدم/اجرتون با خدا

  مرداد ۲۰, ۱۳۹۷ در ۹:۳۹ ب.ظ
 • سارا پاسخ

  سلام امروز ۲۰ مرداد ۹۷ با کمک تست های ایین نامه این سایت قبول شدم هم ازمون های انلاین هم بسته طلایی همه عالی بود به همه بچه ها سایت و معرفی کردم ممنونم ازتون

  مرداد ۲۰, ۱۳۹۷ در ۵:۵۵ ب.ظ
 • ستایش 💥 پاسخ

  سلام خسته نباشین ..وای واقعا ممنونم ازتون طبق حرف شما بسته شماره ۱ رو فقط خوندم و امروز قبول شدم فقط با یه غلط همه سوالات سوالاته خود بسته بود.خدا خیرتون بده بار اول قبول شدم ❤

  مرداد ۲۰, ۱۳۹۷ در ۴:۵۹ ب.ظ
 • Pardis پاسخ

  باسلام وخسته نباشيد ببخشيد اين سوالات بسته طلايي براي ازمون اصلي شامل چند سري سوال هستش اخه سوالات داخل سايت خيلي زياده و ميخواستم بدونم اونم همين ٤١ سري هست؟

  مرداد ۲۰, ۱۳۹۷ در ۱۰:۵۸ ق.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   کاربر گرامی سوالات بسته طلایی شامل ۵ بسته است که بسته شماره یک که مناسب آزمون آیین نامه اصلی است ۵ سری آزمون ۳۰ سوالی است.

   مرداد ۲۰, ۱۳۹۷ در ۱۲:۳۴ ب.ظ
 • ریحانه پاسخ

  سلام من پنج شنبه آزمون مقدماتی دارم ۱۸ تا ازمون مقدماتی شمارو از کجا باید بکیرم تروخدا جواب بدین😭

  مرداد ۲۰, ۱۳۹۷ در ۲:۴۴ ق.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   کاربر گرامی وارد صفحه اصلی سایت بشید از منوی آزمون آیین نامه مقدماتی وارد بشید.

   مرداد ۲۰, ۱۳۹۷ در ۹:۱۷ ق.ظ
 • Fateme پاسخ

  سلام .این مجموعه سوالات واقعا عالی بود،من بدون غلط قبول شدم ،متشکرم ،خدا خیرتون بده………….

  مرداد ۱۹, ۱۳۹۷ در ۱:۰۰ ب.ظ
 • سجاد پاسخ

  اقا بلاخره قبل روشن کردن خودررو کمربند باید بسته بشه یا بعدش؟؟؟

  مرداد ۱۸, ۱۳۹۷ در ۱۰:۴۲ ب.ظ
  • پیمان پاسخ

   بعد روشن شدن موتور خودرو کمربند ایمنی را ببندید..

   مرداد ۱۹, ۱۳۹۷ در ۶:۴۱ ب.ظ
  • عباس پاسخ

   سلام بعد از روشن کردن باید کمر بند ببندی

   مرداد ۲۳, ۱۳۹۷ در ۳:۲۴ ب.ظ
 • Ati پاسخ

  سلام واقعا ازتون ممنونم.من باسوالات شما مقدماتی رو بدن غلط و ایینامه اصلی هم با یک غلط قبول شدم.اصلا کتاب رو نخوندم.واقعا خداخیرتون بده.خیلی خیلی ازتون ممنونم.

  مرداد ۱۸, ۱۳۹۷ در ۱۲:۱۷ ب.ظ
 • Shayan پاسخ

  سلام دوستان بنده سوالات آیین نامه اصلی همشو دارم خود همون سوالاتی که سر جلسه امتحان میزارن جلوتون بدون هیچ تفاوتی کپی سوالات آیین نامه این سایته سر جلسه عکس گرفتم ازشون

  مرداد ۱۸, ۱۳۹۷ در ۱:۱۷ ق.ظ
 • محمد پاسخ

  خدا پدر و مادرتون رو بیامورزه
  ایشالا هر چی از خدا می خواهید بهتون بده
  دعای من همیشه پشت سرتون هست

  قیمت بسته طلایی شما در مقابل رنجی که هر بار برای آزمون می رفتم و می افتادم هیچه

  البته بگم خدا لعنت کنه آموزشگاه اقدسیه تهران رو … خیلی بی شرف بودن .. آموزشگاهم رو عوض کردم بسته طلایی شما رو هم خریدم خوندم بار اول بدون اشتباه قبول شدم

  مرداد ۱۸, ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۸ ق.ظ
 • زهرا پاسخ

  سلام
  ممنون از سایت خوبتون.من ۱۸ تا از آزمونایه رایگانی که گذاشتین حل کردم و قبول شدم.با سپاس

  مرداد ۱۷, ۱۳۹۷ در ۳:۲۳ ب.ظ
 • امیر پاسخ

  سلام. روز بخیر.برای امتحان اصلی آئین نامه من دیروز بسته طلایی رو خریداری کردم،کدام بخش از ۵ فصل برای امتحان آئین نامه اصلی را باید بخونم؟؟ ایا برای ایین نامه اصلی نیازی به خواندن کتاب نیست؟؟

  مرداد ۱۷, ۱۳۹۷ در ۱۱:۰۷ ق.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   کاربر گرامی مطالعه بسته شماره یک برای آزمون اصلی کافی است، نیازی به مطالعه کتاب نیست.

   مرداد ۱۷, ۱۳۹۷ در ۱۱:۰۸ ق.ظ
 • ارج پاسخ

  سلام،خواستم بگم واقعا دمتون گرم.من الان ازمون اصلی رو هم قبول شدم.مقدماتی واصلی رو از روی بسته طلایی‌خوندم فقط وفقط ،بدون کتاب وهردو رو قبول شدم بار اول

  مرداد ۱۷, ۱۳۹۷ در ۹:۰۰ ق.ظ
 • RMA پاسخ

  سلام
  من امروز ظهر امتحان اصلی رو داشتم و با خوندن تست های رایگان سایت قبول شدم. خواستم ازتون تشکر کنم واقعا ممنون . 🌷🌷🌷
  دوستان تست های سایت رو حتما کار کنید

  مرداد ۱۶, ۱۳۹۷ در ۱۱:۰۰ ب.ظ
 • Ali پاسخ

  سلام من ۱ ماه پیش بسته شما برای مقدماتی خرداری کردم و قبول شدم و فردا ازمون اصلی دارم. میخواستم بدونم سوالا بسته ۱ بخونم قبولم ؟ یا سوالا عوض شده و بسته جدید باید بگیرم

  مرداد ۱۶, ۱۳۹۷ در ۱:۴۱ ب.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   کاربرگرامی سوالات بسته طلایی از تاریخ اردیبهشت ماه تا الان هیچ گونه تغییری نداشته و شما میتوانید برای آژمون اصلی از بسته شماره یک استفاده نمایید.

   مرداد ۱۶, ۱۳۹۷ در ۲:۰۱ ب.ظ
 • RMA پاسخ

  من فردا ازمون اصلی دارم اگه فقط سوالای رایگان رو بخونم کافیه؟ تا الان ۱۷ تا ازمون رو زدم.

  مرداد ۱۵, ۱۳۹۷ در ۸:۲۲ ب.ظ
 • هادی پاسخ

  ُلام و خسته نباشید به سایت باحال تست درایو. من هم می خواستم به نوبه خودم بیام بگم که آره واقعا بسته طلایی که شامل پی دی اف ها هست رو فقط خوندم و قبول شدم. مقدماتی ۳۰/۳۰ و اصلی رو ۲۹/۳۰٫ حتما حتما پیشنهاد می کنم بخرید. باز هم یک خسته نباشید مجدد به بر و بچه های سایت تست درایو. دست مریزاد

  مرداد ۱۵, ۱۳۹۷ در ۱:۲۸ ب.ظ
 • صلاح الدین پاسخ

  واقعن خیلی متشکرم از سایت فوق العاده تان که بی هیچ چشم داشتی کمک میکنید بر خلاف سایر سایت ها که کار و کاسبی به هم زده اند

  مرداد ۱۵, ۱۳۹۷ در ۱۱:۰۸ ق.ظ
 • زهرا پاسخ

  من بسته شماره يك خريدم اومدم بيرون الان ميخام سوالارو دوباره ببينم چيكار كنم؟

  مرداد ۱۳, ۱۳۹۷ در ۵:۱۵ ب.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام واحترام
   کاربر گرامی از طریق واتس آپ ارسال شد

   مرداد ۱۳, ۱۳۹۷ در ۶:۰۳ ب.ظ
 • mahsa پاسخ

  سلام بسته طلايي واسه گوشي اپل نصي ميشه يا فقط اندرويد؟

  مرداد ۱۳, ۱۳۹۷ در ۳:۰۲ ب.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   کاربر گرامی فرمت سوالات بسته طلایی آیین نامه به صورت فایل pdf است که می توانید در گوشی های اپل نیز مشاهده نمایید.

   مرداد ۱۳, ۱۳۹۷ در ۳:۴۵ ب.ظ
 • لیلا پاسخ

  سلام
  خدایا شکرت بالاخره قبول شدم ممنون از سایت عالی تست درایو دوستان از جمله سوالات پرتکرار ایین نامه که تو همه کاردکس های من بود این چند سوال که براتون میذارم امیدوارم به دردتون بخوره
  ۱- وظیفه کنیستر در خودرو چیست؟
  ۲-چه هنگامی می توانیم از ترمز دستی استفاده کنیم؟
  ۳-وقتی لاستیک جلوی ماشین ترکید چیکار باید بکنیم؟
  ۴-سطح روغن موتور را با چه وسیله ای میتونیم کنترل کنیم؟
  ۵-وقتی دمای موتور بالا بره برای خنک کردن سریع چیکار باید بکنیم؟
  ببخشید فقط همینا یادم بود البته چند تای دیگه بود که یادم نمیاد امیدوارم به دردتون بخوره

  مرداد ۱۳, ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۷ ق.ظ
 • الهام پاسخ

  من یه سوال دارم
  مادرم بی سوادی شرکت کرده،آیا از ایشون هم همین سوالات پرسیده میشه؟؟؟

  مرداد ۱۲, ۱۳۹۷ در ۹:۲۷ ب.ظ
 • الناز پاسخ

  سلام ببخشید من این هفته امتحان اصلی آیین نامه دارم کدوم آزمون و بخونم قبولم؟

  مرداد ۱۲, ۱۳۹۷ در ۱:۴۷ ق.ظ
 • بهنام پاسخ

  سلام
  من سوالات بسته ٤ رو خوندم + ازمون ١٥ تا ١٨ مقدماتي …
  ٢٩ درست و ١ غلط
  بالاي ٧-٨ تا سوال تكراري از ازمون هاي شما اومده بود . خيلي عالي بود واقعا
  تشكر

  مرداد ۱۱, ۱۳۹۷ در ۴:۰۹ ب.ظ
 • حسین پاسخ

  سلام واقعا سایتتون عالیه
  من هم آیین نامه مقدماتی وهم آیین نامه اصلی رو باز اول و فقط بایک غلط قبول شدم و بااستفاده از سوالات رایگان
  واقعا ممنونم

  مرداد ۱۱, ۱۳۹۷ در ۲:۳۵ ب.ظ
 • حسین پاسخ

  سلام وقت بخیر
  من به کمک سوالات رایگان مقدماتی شما امتحان مقدماتی رو قبول شدم اگر همین سوالات رایگان اصلی آیین نامه رو بخونم امکان داره قبول شم یا باید بسته طلایی رو بخرم

  مرداد ۱۰, ۱۳۹۷ در ۶:۲۹ ب.ظ
 • مریم پاسخ

  سلام وقتتون بخیر.برای امتحان ایین نامه اصلی لازمه بسته طلایی رو هم بخونیم یا این ۴۱ سری سوال کافیه؟

  مرداد ۱۰, ۱۳۹۷ در ۴:۰۱ ب.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   حتما نیازی نیست بسته طلایی سوالات آیین نامه را تهیه کنید با تست ۴۱ مرحله آزمون آیین نامه موجود در سایتم میتوانید قبول شوید.

   مرداد ۱۰, ۱۳۹۷ در ۵:۰۱ ب.ظ
 • ریحانه پاسخ

  ممنونم از سایت خوبتون من با نمونه سوالات سایتتون هم مقدماتی و هم اصلی رو بار اول قبول شدم

  مرداد ۱۰, ۱۳۹۷ در ۹:۵۴ ق.ظ
 • M.k پاسخ

  سلام..مدیر سایت سوالاهای فنی تو ایین نامه اصلی میاد؟

  مرداد ۹, ۱۳۹۷ در ۱۰:۰۷ ب.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   بله، معمولا در آزمون اصلی آیین نامه از بخش فنی ۷ الی ۸ سوال داده می شود.

   مرداد ۹, ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۶ ب.ظ
 • سحر پاسخ

  سلام واقعا ازتون ممنونم من امروز آیین نامه اصلی را کامل قبول شدم.حالا باید بشینم دعا کنم افسر خوب گیرم بیاد برای ازمون شهری تا اونم جلسه اول قبول بشم

  مرداد ۹, ۱۳۹۷ در ۹:۲۶ ب.ظ
  • مینا پاسخ

   سوالای سایتو خوندین یا بسته طلاییو؟خیلی سختن؟

   مرداد ۱۰, ۱۳۹۷ در ۲:۳۷ ق.ظ
   • سحر پاسخ

    بسته طلایی خوندم.اصلا سخت نیست من هر دو آیین نامه را با نمره کامل قبول شدم

    مرداد ۱۰, ۱۳۹۷ در ۴:۵۳ ب.ظ
 • مهسا پاسخ

  سلام بسته طلايي رو چجوري دانلود كنم؟اين سوالات چرا جواب نداره بينيم كدوم درست و غلط زديم

  مرداد ۹, ۱۳۹۷ در ۸:۰۳ ب.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   کاربر گرامی برای تهیه بسته طلایی سوالات آیین نامه میتوانید در انتهای همین صفحه روی بنر سوالات کلیک کنید وارد صفحه بسته طلایی سوالات آیین نامه شوید و تهیه نمایید.
   برای مشاهده پاسخ سوالات آزمون های آیین نامه رانندگی سایت ابتدا سوالات را پاسخ داده در انتها روی گزینه پایان آزمون کلیک نمایید، کارنامه به همراه پاسخ درست و نادرست را میتوانید مشاهده نمایید.

   مرداد ۹, ۱۳۹۷ در ۸:۲۰ ب.ظ
 • مینا پاسخ

  سلام یعنی فقط سوالا رو بخونم بدون کتاب ازمون اصلی رو قبول میشم .جدی؟؟

  مرداد ۹, ۱۳۹۷ در ۱:۳۵ ق.ظ
  • سحر پاسخ

   بله اصلا نیازی به کتاب نیست

   مرداد ۱۰, ۱۳۹۷ در ۴:۵۴ ب.ظ
 • فائزه پاسخ

  با سلام
  ممنون از سايت خوبتون كه سوالارو رايگان قرار داديد تمام سوالاي سايت(١٨تا آزمون مقدماتي و ٤١ آزمون اصلي)رو خوندم و آيين نامه مقدماتي و بدون غلط و آيين نامه اصلي رو با يك غلط بار اول قبول شدم
  بچه ها
  همه سوالاي اينجا و تابلوها رو خوب بخونيد ايشالا قبوليد

  مرداد ۸, ۱۳۹۷ در ۷:۲۸ ب.ظ
 • مهيسا پاسخ

  سلام من اگه بسته طلايي رو بخرم وفقط آزموناشو بخونم واصلا كتاب نخونم تو آيين نامه اصلي قبولم ؟ لطفا پاسخ بدين

  مرداد ۸, ۱۳۹۷ در ۶:۴۹ ب.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   بله قبول میشید

   مرداد ۸, ۱۳۹۷ در ۷:۰۹ ب.ظ
 • خورشيد پاسخ

  واقعا ممنون از سايت فوق العاده خوبتون من ديشب بسته طلايي و خريداري كردم،فقط شماره يكش واسه قبولي كافيه واقعا،امروز ٩٧/٥/٨ قبول شدم با نمره كامل

  مرداد ۸, ۱۳۹۷ در ۹:۲۹ ق.ظ
 • خورشيد پاسخ

  سلام
  من فردا آيين نامه اصليم هست،بسته طلايي و خريداري كردم ،بسته شماره يكش و ذخيره كردم،متاسفانه از سليت خارج شدم و بقيه پريد!همون بسته ١ كافيه؟؟؟

  مرداد ۷, ۱۳۹۷ در ۸:۵۵ ب.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   بله بسته شماره یک برای آزمون آیین نامه اصلی کافیه، در صورت نیاز به بسته های دیگر لطفا از طریق تلگرام یا واتس آپ به این شماره پیام دهید تا ارسال کنیم
   ۰۹۱۲۵۸۱۹۹۲۰

   مرداد ۷, ۱۳۹۷ در ۹:۱۷ ب.ظ
  • mahsa پاسخ

   بسته طلايي رو از كجا خريديد؟؟

   مرداد ۹, ۱۳۹۷ در ۹:۰۱ ب.ظ
 • Sara پاسخ

  Awliii. Mrc azshoma

  مرداد ۷, ۱۳۹۷ در ۱۲:۳۲ ب.ظ
 • نیلوفر پاسخ

  سلام
  بسیار ممنون از سایت خوبتون دیروز بدون غلط در امتحان اصلی آیین نامه قبول شدم ۵ دقیقه ای همه سوالاتمو جواب دادم پیشنهاد میکنم حتما اپلیکیشن تست آیین نامه سایت و نصب کنید خیلی مطالب کاربردی داره بازم ممنون

  مرداد ۷, ۱۳۹۷ در ۹:۴۰ ق.ظ
 • Mohammad پاسخ

  سلام.ببخشید یه سوال مگه نمیگین ازمون ایینامه اصلی ۴۱ ازمون و ۷ تاش رایگان پس چرا من میزنم همه ازمونارو باز میکنه؟؟؟

  مرداد ۶, ۱۳۹۷ در ۱۰:۴۱ ق.ظ
  • هنگامه پاسخ

   سلام آقا محمد همه آزمون های آیین نامه رانندگی تست داریو چه مقدماتی و چه اصلی رایگانه

   مرداد ۶, ۱۳۹۷ در ۱۱:۱۵ ق.ظ
 • Laya Rabbani پاسخ

  واقعا عالیه بار اول در آزمون مقدماتی قبول شدم
  بسته ی طلایی هم تهیه کردم برای آزمون اصلی
  خیلی خیلی ممنون از سایت خوبتون😍❤❤❤❤

  مرداد ۵, ۱۳۹۷ در ۶:۰۹ ب.ظ
 • رها پاسخ

  سلام .. من مقدماتی قبول شدم ؟حالا این ازمون اصلی یعنی چی ؟؟ باز تو برگه امتحان میگیرن باید چی بخونیم یا ازمون اصلی همون امتحان که توشهر افسر عملی میگیره لطفا کمککککککککککککککککککککک؟؟

  مرداد ۴, ۱۳۹۷ در ۶:۵۴ ب.ظ
 • سید رسول کاشفی پاسخ

  انشا الله هرچی از خدا میخواید بهتون بده..آزمون اصلیم قبول شدم.تشکر فراوان

  مرداد ۴, ۱۳۹۷ در ۳:۲۳ ق.ظ
 • Mahgol پاسخ

  سلام
  ميخواستم بدونم ازمون فقط از ازمون طلايي هستش؟من دانلودش كردم فقط٥تا ازمون داره
  يعني كلللا ايينامه اصلي فقط از اين ازمون طلايي مياد؟يا نيازي ب خوندن سوالات سايت هم هست ك شايد فقط از ازمون طلايي نياد،امكان داره از جاهاي ديگه هم سوال بدن؟

  مرداد ۲, ۱۳۹۷ در ۵:۲۰ ب.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   هنرجوی گرامی در صورتی که بسته طلایی را تهیه نمودید نیازی به تست آزمون های آیین نامه رانندگی سایت نیست و برای آزمون اصلی تنها مطالعه بسته شماره یک کافی است موفق باشید.

   مرداد ۲, ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۸ ب.ظ
   • الهام پاسخ

    سلام امکانش هست بسته شماره ۱ رو بفرستین ،،چندروز دیگه آزمون آئین نامه اصلی دارم باتشکر،،،وهمچنین تشکر ویژه از این سایت که باخوندن نمونه سوالات آئین نامه مقدماتی رو باراول بدون غلط قبول شدم

    مرداد ۹, ۱۳۹۷ در ۳:۴۰ ب.ظ
   • مینا پاسخ

    سلام ممنون از سایت خوبتون
    یعنی ۵ تا آزمون کافیه؟؟بخش فنی هم نخونیم؟؟
    چرا از تقاطع ها سوالی ذکر نشده تو ۵ تا آزمون اصلی؟؟
    ممنون میشم کمکم کنید
    واقعا استرس دارم و وقت ندارم برای خوندنش
    ۱۰۰ دردصده قبولی با ۵ تا ازمون تو بسته طلایی ک گرفتم؟؟
    آزمون هایی ک تو این ۴۱ مرحله بیشترش متفاوتن با بسته طلایی

    مرداد ۱۹, ۱۳۹۷ در ۶:۰۸ ب.ظ
    • test-drive پاسخ

     باسلام و احترام
     کاربر گرامی سوالات بسته طلایی و بسته شماره یک کاملا به روز هستند سوالات بخش فنی خودرو نیز در بسته شماره یک موجود است، قبولی شما با بسته شماره یک در آزمون اصلی آیین نامه ۱۰۰% است.

     مرداد ۱۹, ۱۳۹۷ در ۸:۵۵ ب.ظ
 • علی پاسخ

  سلام
  خیلی عالی بودش
  من نمونه سوالاتونو کار کردم و آزمون اصلی امروز یعنی ۱/تیر ۱۳۹۷ قبول شدم.
  ولی خوب من سال ۱۳۸۸ تا مرحله توشهری رفتم و آزمونشم دادم ولی اون سال نتونستم قبول بشم و بنابه دلایلی دیگه نشد که برم تا امروز، خلاصه امروز سرهنگ گفت که مدارکت باطله و همرو باید از اول بری یعنی کلاساشم… ولی خوب مدیر آموزشگاه اومد صحبت کرد و آزمونو دادم و قبول شدم ولی گفتش شاید این امتحان الکی باشه و همشو از اول باید برم …خلاصه برام دعا کنید اینطوری نشه.

  مرداد ۱, ۱۳۹۷ در ۳:۴۷ ب.ظ
  • علی پاسخ

   راستی امروز منظورم ا مرداد ۱۳۹۷ قبول شدم

   مرداد ۱, ۱۳۹۷ در ۷:۴۱ ب.ظ
 • sajad پاسخ

  سلام خیلی عالی بود بار اول هر دو ازمون رو قبول شدم باتشکر از شما

  مرداد ۱, ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۹ ق.ظ
 • Fatemeh پاسخ

  وای عالی بود ممنونم ازتون من هردو رو بار اول قبول شدم مرسی

  مرداد ۱, ۱۳۹۷ در ۱۰:۵۲ ق.ظ
 • mahdi پاسخ

  عاشقتونم . فقط میتونم بگم ممنووووووووووووووون.هرکی داره مطالبو میخونه بدونه که همین ۴۱ تا برای ۳۰ زدن کافیه.خدا به همراهتون.

  مرداد ۱, ۱۳۹۷ در ۱۰:۴۸ ق.ظ
 • ساسان پاسخ

  سلام
  من قبل از اینکه برم ثبت نام کنم برای گواهینامه پیش خودم میگفتم حداقل ۳ بار آیین نامه رو می افتم رفیقم این سایت و بهم داد گفت از سوالات ایین نامه این سایت استفاده کن حتما قبولی بار اول خدایشم وقتی جلسه امتحان سوالات و دیدم فکر کردم دارم توی سایت تست میزنم کاملا مشابه سوالات آزمون بود مرسی از سایت شما عالی بود

  تیر ۳۱, ۱۳۹۷ در ۱۲:۳۶ ب.ظ
 • Farzad پاسخ

  سلام خدا خیرتون بده من با استفاده از این سایت و ازموناش تونستم هم مقدماتی و هم اصلی رو بار اول قبول شم مرسی و تشکر فراوان.از دوستانی که تازه اومدن پیشنهاد میکنم حتما بعد از خوندن یه دور اجمالی کتاب حداقل ۸دوره از ازمون های این سایت رو بزنن ان شا الله حتما ۱۰۰درصد قبول میشین.موفق باشید.

  تیر ۳۱, ۱۳۹۷ در ۱۲:۲۱ ب.ظ
 • مینو پاسخ

  سلام.قبول شددددممممممم😍😍😍
  با کمک آزمونای خوب این سایت تونستم امتیاز کاملو بگیرم😊
  واقعا ازتون ممنونم و امیدوارم نتیجه این کار خیرو شادی که به مردم میدین حتما تو زندگیتون برگرده🙏🏻
  به کسایی هم ک هنوز آزمون ندادن فقط همینو بگم که مططططمئن باشین با خوندن آزمونا و زدن تستای این سایت به راحتی میتونین قبول بشین.
  حتی بدونین که آزمون اصلی از اینجا خیلی راحترو آسونتره.خوبیه آزمونا اینه که جوری طراحی شده که سوالای مهم واقعا خیلی تکرار شده و این خیلی کمک میکنه.در کل بازم ممنون🙏🏻❤️و موفق باشید.

  تیر ۳۰, ۱۳۹۷ در ۱:۳۶ ب.ظ
 • سوسن پاسخ

  سلام. وقتتون بخیر
  خدا خیرتون بده. من با این تستها آزمون اصلی رو مرتبه اول قبول شدم. بی نهایت سپاسگزارم.
  آرزو می کنم انرژی های مثبت کائنات بدرقه زندگیتون باشه…

  تیر ۳۰, ۱۳۹۷ در ۱۲:۳۹ ق.ظ
 • Fatemh پاسخ

  سلام ازسایت خوبتون ممنون من آزمون مقدماتی رابدون غلط قبول شدم حالاشنبه امتحان اصلی دارم را۴۱تاتست کدام رابیشتربخوانم لطفاجواب بدین ازاسترس دستم یخ کرده

  تیر ۲۹, ۱۳۹۷ در ۸:۳۱ ب.ظ
 • عرفان پاسخ

  سلام میخواستم بدونم برا ی ایین نامه نهایی کدوم ها روباید بخونم؟؟

  تیر ۲۹, ۱۳۹۷ در ۴:۵۹ ب.ظ
 • عسل قاسمی پاسخ

  سلام
  امروز مقدماتی رو با نمره ۲۸ قبول شدم.
  ممنون از سایتوخوبتون

  تیر ۲۸, ۱۳۹۷ در ۹:۳۴ ب.ظ
  • قزلی پاسخ

   سلام روزتون بخیر.ممنونم ازسایت ومدیریتشون.امروزآزمون اصلی روبا ۱غلط قبول شدم باکمک این آزمون ها

   تیر ۳۰, ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۰ ق.ظ
 • هادى پاسخ

  سلام خيلى خيلى ممنون
  با كمك سايت شما ازمون مقدماتى رو بدون غلط قبول شدم ❤️

  تیر ۲۸, ۱۳۹۷ در ۴:۲۲ ب.ظ
 • پرهام پاسخ

  دوستان من تمامی مراحل ۰ تا ۱۰۰ آزمونهای ایین نامه مقدماتی ، ایین نامه اصلی ،(فقط بسته طلایی) امتحان شهر و اصول و قوانین رانندگی که واسه افسر امتحانی مهم رو از این سایت یاد گرفتم و مدیون این سایت هستم همه امتحان هارو بار اول قبول شدم و فقط و فقط واسه این سایته که من قبول شدم واقعا نامردی بود اگه این حرفارو نمیزدم
  فقط کاش گواهینامم بیاد زود

  تیر ۲۷, ۱۳۹۷ در ۶:۵۴ ق.ظ
 • Behnaz.z پاسخ

  سلام
  من میخام ۴ شنبه واسه اولین بار آزمون مقدماتی بدم
  اگه همین ۴۱ آزمونو بخونم کافیه؟؟؟؟؟
  لطفا جواب بدین😭😢

  تیر ۲۵, ۱۳۹۷ در ۳:۱۷ ق.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   کاربر گرای برای آزمون آیین نامه مقدماتی از بخش آزمون های آیین نامه مقدماتی که شامل ۱۸ آزمون می باشد استفاده نمایید.

   تیر ۲۵, ۱۳۹۷ در ۹:۰۳ ق.ظ
  • Ali پاسخ

   تقریبا اره…سوالاش عین همن…ولی تابلو هارو بخون از کتاب و اعدادی ک تو کتاب اومده هم بخون

   تیر ۲۹, ۱۳۹۷ در ۶:۲۵ ب.ظ
 • سمیه پاسخ

  سلام من امروز آیین نامه اصلی رو امتحان دادم با نمره ۲۹قبول شدم واقعا از تون تشکر میکنم بسته طلائی عالی بود

  تیر ۲۱, ۱۳۹۷ در ۱۰:۰۸ ب.ظ
 • ندا پاسخ

  سلام. من آیین نامه مقدماتی را امتحان دادم و قبول شدم و کلاس های شهری رو رفتم ولی به دلایلذ شخصی نتونستم برم واسه کاردکس و کارهای دیگه نگرانم که بقیه کار رو نتونم انجام بدم لطفا راهنمایی کنید.ممنون میشم

  تیر ۲۱, ۱۳۹۷ در ۸:۴۵ ب.ظ
 • سایه پاسخ

  خیلی خیلی ممنون از سایت فوق العادتون 🙂
  سوالات امتحان دقیقا و عینا همین سوالات بود
  من بدون خواندن کتاب و فقط با حل کردن این ۴۱ آزمون امروز تونستم بدون غلط آزمون آیین نامه اصلی رو بار اول قبول بشم
  دقیقا یک شرایط ایده آل :)))))

  تیر ۲۰, ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۳ ب.ظ
 • sana پاسخ

  باسلام ممنون از سایت خوبتون من نمیتونم بسته طلایی رو دانلود کنم ایا برای قبولی تو ایین نامه اصلی این ازمونا کافیه بخونم؟؟کدوماشو بخونم بتونم قبول شم

  تیر ۱۸, ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۶ ق.ظ
 • هنگامه پاسخ

  سلام
  خسته شدم این قدر آزمون آیین نامه دادم رد شدم دیگه دلسرد شدم یکی از بچه ها توی آموزشگاه این سایت و معرفی کرده دارم از تست های این سایت استفاده میکنم خدا کنه این بار دیگه قبول بشم البته سوالات آیین نامه سایت و نگاه میکنم دقیقا مثل سوالات آزمون هایی که دادمه انشالله اینبار دیگه قبول میشم

  تیر ۱۷, ۱۳۹۷ در ۵:۰۸ ب.ظ
 • مــهر پاسخ

  خدا خیرتون بده و واقعا اون ۱۰ هزار تومن نا قابل حلالتون باشه ، بهترینید نوش جونتون

  تیر ۱۷, ۱۳۹۷ در ۲:۲۶ ب.ظ
 • مهسا پاسخ

  برای امتحان مقدماتی کدوم بسته رو بخونم کافیه
  لطفا جواب بدین با تشکر

  تیر ۱۷, ۱۳۹۷ در ۲:۳۷ ق.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   بسته شماره ۴ برای آزمون مقدماتی آیین نامه مناسب است.

   تیر ۱۷, ۱۳۹۷ در ۹:۲۴ ق.ظ
 • فاطمه گلناری پاسخ

  سلام من ازمون شماره ۱اصلی رو خریداری کردم.واسه ازمون مقدماتی هم میشه همینو بخونم فقط؟بعداینکه چراداخلش سوالات حق تقدم نداره؟ممنون

  تیر ۱۶, ۱۳۹۷ در ۱:۱۷ ب.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   برای آزمون مقدماتی آیین نامه بسته شماره ۴ و یا از نرم افزار تست آیین نامه برای گوشی های اندروید بسته شماره ۵ استفاده نمایید.

   تیر ۱۶, ۱۳۹۷ در ۱:۲۴ ب.ظ
 • Maral پاسخ

  سلااااااام خسته نباشید دستتون درد نکنه من بسته ۱ رو گرفتم و امروز آزمون داشتم و اولین بارم بود و با یه غلط قبول شدم😻
  دستتون درد نکنه واقعا یه مشکل بزرگ بود برام🌸

  تیر ۱۶, ۱۳۹۷ در ۱۰:۴۸ ق.ظ
 • شیرین پاسخ

  دوستان هنرجور سلام
  راز قبولی در آزمون آیین نامه چیه؟
  من که کتاب و خوندم چیزی نفهمیدم
  آیا این آزمون ها کمک میکنه برای قبولی؟

  تیر ۱۲, ۱۳۹۷ در ۴:۵۲ ب.ظ
  • Erfan Mj پاسخ

   با سلام
   بله با زدن این تست ها ۱۰۰% قبول میشود
   من خودم که اصلا حتی یک صفحه از کتاب نخوندم فقط این تست ها رو زدم
   تو مقدماتی با یک غلط و اصلی یک غلط قبول شدم مستقیم به شهری رفتم و امروز تو بار اول قبول شدم
   واقعا دستتون درد نکنه من که فقط با زدن این قبول شدم

   تیر ۱۴, ۱۳۹۷ در ۱:۲۹ ق.ظ
 • تانیا پاسخ

  یکشنبه امتحان دارم😟یعنی میشه منم همون دفعه اول اصلی قبول بشم ومنم پیام تشکر بفرستم

  تیر ۱۲, ۱۳۹۷ در ۲:۱۱ ب.ظ
  • تانیا پاسخ

   هوراااااااااااااا منم ازمون مقدماتی و اصلی قبول شدم همون دفعه اول فقط با یک غلط…..خدایش دمتون گرم….خدا ازتون راضی باشه…مردم ازاون همه استرس…

   تیر ۱۷, ۱۳۹۷ در ۱:۰۰ ب.ظ
 • کابخش راوری پاسخ

  سلام،دم این سایت گرم سری اول قبول شدم .برای دست اندرکاران این سایت ارزوی موفقیت دارم.

  تیر ۱۲, ۱۳۹۷ در ۹:۵۸ ق.ظ
 • مهرداد پاسخ

  سلام‌خواهشا جواب بدین من بسته شماره یکه طلایی رو گرفتم آرمون مقدماتی دارم با بسته طلایی شماره یک قبول میشم یا باید کارع دیگه کنم؟؟؟

  تیر ۱۲, ۱۳۹۷ در ۱:۲۵ ق.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   برای آزمون مقدماتی آیین نامه بسته شماره ۴ را مطالعه نمایید.

   تیر ۱۲, ۱۳۹۷ در ۸:۵۴ ق.ظ
 • مهدی ولی پور پاسخ

  با عرض سلام و تشکر از سایت بسیار خوبتون.
  من گواهینامه ی ماشین دارم، الان میخوام گواهینامه موتور بگیرم ، آیا دوباره باید آزمون آیین نامه بدم؟:
  لطفا پاسخ بدید.

  تیر ۸, ۱۳۹۷ در ۱۱:۰۱ ب.ظ
 • Sepehr پاسخ

  سلام خسته نباشید من بسته ی طلایی رو گرفتم و کامل به نظر می باد فقط می خواستم بدون برای عکسی که باید برای ثبت نام بدیم ادم ریش یا ته ریش داشته باشه اشکال داره؟ یا خبر ندارید؟

  تیر ۸, ۱۳۹۷ در ۱۰:۱۱ ب.ظ
 • جعفر پاسخ

  اقا من دیروز امتحان اصلیو دادم همش از نمونه سوالاتون بود با یه غلط قبول شدم.
  فقظط میتونم بگم خدا خیرتون بده نجاتم دادید فقط ۵ ساعت قبل ازمون بیدار شدم نمونه سوالاتتون رو کار کردم و تابلو هارو از رو کتاب خوندم وتقعا دستتون طلا

  تیر ۸, ۱۳۹۷ در ۱:۴۶ ق.ظ
 • كيميا پاسخ

  سلام خاستم واقعا ازتون تشكر كنم . من امتحان أصلي رو بار اول فقط با خوندنه بسته شماره ١ طلايي ، بدون غلط قبول شدم

  تیر ۷, ۱۳۹۷ در ۱۰:۰۱ ق.ظ
 • كيميا پاسخ

  ممنونم از پاسخگوييتون . من اشتباه إرسال كردم، من بسته رو اوايل فروردين خريداري كردم، با همين بسته مطالعه كنم يا مجدد خريداري كنم؟ ممنون ميشم پاسخ بدين

  تیر ۵, ۱۳۹۷ در ۱۰:۵۹ ب.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   نیازی به خریداری مجدد بسته طلایی نیست، بسته ای که قبلا خریداری کردید را مطالعه نمایید.

   تیر ۶, ۱۳۹۷ در ۸:۳۰ ق.ظ
 • كيميا پاسخ

  لطفا و خواهشا جواب بدين،
  من أوايل خرداد بسته طلائي رو خريداري كردم، بنا به دلايلي آزمون ندادم، ميخاستم بدونم بسته كافيه براي قبول شدنه آيين نامه اصلي؟

  تیر ۵, ۱۳۹۷ در ۱۰:۰۶ ب.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   بله تنها مطالعه بسته طلایی برای آزمون مقدماتی و اصلی آیین نامه کافی است.

   تیر ۵, ۱۳۹۷ در ۱۰:۱۰ ب.ظ
 • سارینه پاسخ

  سلام واقعا از سایت تون ممنونم خیلی سایت خوبی بود من آزمون مقدماتی را بار سوم قبول شدم ولی آزمون اصلی را بار اول که امروز داشتم قبول شدو سایت خیلی خوبی کتب را خواندم و اینکه تست زدم

  تیر ۵, ۱۳۹۷ در ۳:۳۵ ب.ظ
 • کامی پاسخ

  با سلام از مدیر سایت من بار اول در ازمون اصلی قبول شدم ممنون البته نسخه طلایی رو خریدم ممنون از سایت خوبتون

  تیر ۲, ۱۳۹۷ در ۱۱:۴۷ ق.ظ
  • حسن زارعی پاسخ

   سلام من امروز اب استفاده از بسته طلایی آیین نامه شهر قبول شدم باتشکر از سایت ایرانیان باسه سوال اشتباه واقعا تست ها شون علیه باتشکر

   تیر ۵, ۱۳۹۷ در ۱:۰۵ ب.ظ
 • آیدا پاسخ

  باسلام.
  از مدیر سایت نهایت تشکر رو دارم.
  باخوندن ازمونهای شما هم مقدماتی و هم اصلی رو دراولین بار قبول شدم.
  من برنامه های دیگه هم داشتم که کلا جواب هارو غلط میزد و کلی منو سردرگم کرد.ولی سایت شما همه سوالات بدون غلط و صحیح بود.
  پ.ن :وسط امتحان داخلی جراحی یادم افتاد بیام از شما تشکر کنم.😄

  تیر ۱, ۱۳۹۷ در ۷:۲۷ ب.ظ
 • ارزو پاسخ

  ********فقط میتونم بگم اللللهی ب حق خدای بزرگ، توی زندگیتون خیر و برکت و مال خیلی بیشتری بده که رایگان این کمک بزرگ رو کردید من ۴۰ تا تست شما رو زدم و ۳۰سواله امتحان اصلی رو در مدت یازده دقیقه تموم کردم و قبول شدم*******

  تیر ۱, ۱۳۹۷ در ۵:۰۵ ب.ظ
 • مجتبی پاسخ

  کاش یه توضیحاتی تو سایت قرار بدید واسه گواهینامه پایه ۲

  تیر ۱, ۱۳۹۷ در ۱:۴۶ ب.ظ
 • مجتبی پاسخ

  سلام.من پایه ۳ دارم میخوام واسه پایه دو اقدام کنم این سوالات فنی آزمون جدایی دارن یا با همون ایین نامه اصلی آزمونش میگیرن؟؟

  تیر ۱, ۱۳۹۷ در ۱:۳۹ ب.ظ
 • بهاری پاسخ

  کاش نکته هایی که قبل از امتحان رانندگی شهر باید رعایت بشه هم تو سایت گفته بشه و دوستان هم از تجربیاتشون بگن

  خرداد ۲۹, ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۱ ب.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   این موضوع در سایت موجود است برای مشاهده نکات مهم آزمون شهری رانندگی روی لینک زیر کلیک کنید
   آزمون شهری رانندگی

   خرداد ۳۰, ۱۳۹۷ در ۹:۲۲ ق.ظ
 • بهاری پاسخ

  ممنون از مدیران این سایت خوب و جالب
  با خوندن کتاب و تستهای این سایت آزمون اصلی رو دفعه ی اول و با یک غلط قبول شدم

  خرداد ۲۹, ۱۳۹۷ در ۱۱:۲۹ ب.ظ
 • هانيه پاسخ

  وايييي شما كه عشقييد من سه مرتبه كتاب و خوندم و ايين نامه اصلي قبول نشدم ايندفعه با يك بار خوندن بسته طلايي بايك غلط قبول شدم مممممنووونننن اين امتحان شده بود كابوس واسم

  خرداد ۲۹, ۱۳۹۷ در ۹:۲۱ ق.ظ
 • آیسان پاسخ

  سلام. تشکر میکنم از سایت خوبتون من هردو آزمون رو با خوندن سولات این سایت بار اول قبول شدم؛ برای آزمون اصلی هم فقط همین سولات رو خوندم و قبول شدم.

  خرداد ۲۶, ۱۳۹۷ در ۱۱:۵۰ ق.ظ
 • میلاد پاسخ

  تشکر یعنی از بین همین سوالات تو امتحان میاد؟بعد میشه لطف کنید بگید چند تا سوال فنی چندتا تابلو میاد،؟

  خرداد ۲۲, ۱۳۹۷ در ۹:۱۰ ب.ظ
 • میلاد پاسخ

  سلام مدیر محترم سایت من کل نمونه سوالارو خوندم. برنامه اندرویدشم دانلود کردم خوندم بسته‌های طلایی هم خریداری کردم دارم میخونم بنظرتون با بسته شماره یک خدایی قبول میشم؟یعنی کل سوالا همیناست؟

  خرداد ۲۲, ۱۳۹۷ در ۸:۲۲ ب.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   بله قبول میشید

   خرداد ۲۲, ۱۳۹۷ در ۸:۴۲ ب.ظ
  • میلاد پاسخ

   سلام داداش بسته یک طلایی رو بخون قبول میشی خودم امتحان دادم بدون غلط قبول شدم توام ایشالله قبولی

   خرداد ۲۳, ۱۳۹۷ در ۳:۰۲ ب.ظ
 • مسعود پاسخ

  سلام، با تشکر مجدد از زحمات بسیار ارزشمند شما دوستان محترم این سایت و همچنین دوستان طالب اخذ گواهینامه که با کامنت های دلگرم کننده به دیگران امید می دهند…من دو هفته قبل هم کامنت قبولی برای آزمون آیین نامه مقدماتی رو همین جا نوشتم و تشکر هم کردم (۲۹ از۳۰ شده بودم). امروز هم به یاری خدا و استفاده از سوالات مقدماتی و اصلی این سایت پربارشما (یک بار مرور همه آنها به همراه کتاب الحمدالله با نمره ۲۶ از ۳۰ و همین بار اول، امتحان آیین نامه اصلی رو در این این ماه مبارک رمضان، با قبولی پشت سر نهادم.
  “به قداست زیباترین واژگانی که از آسمون می بارن، بهترین ها رو از دستان خداوند هدیه بگیرین”
  مرسی و ممنون از همه زحمات زیبا و خلاقانه و مثمر ثمر شما دوستان بسیار بزرگوار سایت، ان شاءالله سلامت و بیش از پیش موفق باشین. آمین.

  خرداد ۲۰, ۱۳۹۷ در ۳:۱۱ ب.ظ
 • عارف پاسخ

  سلام وقت بخیر
  قبل از هر چیزی ازتون تشکر میکنم با خواندن بسته شماره ۴ بدون غلط آزمون مقدماتی را قبول شدم الان برای آزمون اصلی بسته شماره یک و بخونم کافیه ؟ یعنی نیازی به خواندن کتاب نیست؟

  خرداد ۱۶, ۱۳۹۷ در ۱۱:۲۰ ق.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   بله برای آزمون آیین نامه اصلی بسته شماره یک کافیه و نیازی به مطالعه کتاب آیین نامه رانندگی نیست.

   خرداد ۱۶, ۱۳۹۷ در ۱۱:۲۱ ق.ظ
 • علی پاسخ

  سلام
  خوشبختانه من هم با کمک مدیران این سایت قبول شدم .از ته دل میخوام خدا هر چه آرزو دارین نصیبتون بکنه.
  ۱۰ سوال از تابلو ها بود اونم تابلو های ساده .
  از فنی یک سوال اومده بود (جهت جلوگیری از ورود گرد و غبار به درون موتور؟ فیلتر هوا بود)
  سوالات رو به لطف این سایت در ۶ دقیقه زدم منتظر بودم همه تموم کنن .به بغل دستیم نگاه کردم دیدم ۸ تا سوال زده وقتی من تموم کردم.
  ممنون از همه زحمت کشان این سایت
  تشکر

  خرداد ۱۶, ۱۳۹۷ در ۱۲:۳۸ ق.ظ
 • Torres پاسخ

  سلام .من همه ازمون ها تونو خوندم کافیه برای ازمون اصلی

  خرداد ۱۵, ۱۳۹۷ در ۲:۰۲ ق.ظ
 • شیلا پاسخ

  سلام ازآزمون اول شروع کردم ب تست زدن وخوندن!امتحانم فک کنم بعدماه رمضونه!انشاالله باراول قبول شم

  خرداد ۱۴, ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۴ ب.ظ
 • محمدی پاسخ

  با سلام و تشکر فراوان از شما بابت سایت خیلی خیلی خوبتون من هم با کمک این سایت هم در آزمون آیین نامه مقدماتی هم در آزمون آیین نامه اصلی در هر دو برای بار اول با نمره ۳۰ قبول شدم بازهم از شما بابت سایت خیلی خیلی خوبتون ممنون و سپاسگزارم

  خرداد ۱۳, ۱۳۹۷ در ۱:۴۱ ب.ظ
  • افسانه پاسخ

   سلام شب بخیر خسته نباشید ممنونم از سایت بسیار بسیار عالی تون من بسته طلایی را خرید داری کردم سوالات عینا مثل بسته بود
   من شنبه ۹۷/۳/۱۲ امتحان دادم ۳۰ نمره را گرفتم
   بازم تشکر میکنم

   خرداد ۱۴, ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۰ ب.ظ
 • مجتبی پاسخ

  سلام. ممنون از سایت بسیار خوبتون. من فقط نصف تست های سایتو یک یک روز قبل از امتحان اصلی زدم و قبول شدم. خیلی عالی بود به همه توصیه میکنم حتما قبل از امتحان این تست هارو بزنن. ممنون.

  خرداد ۱۳, ۱۳۹۷ در ۱:۱۴ ب.ظ
 • مسعود پاسخ

  سلام، ممنون از سایت بسیار خوبتون و سوالات بسار مفید و ارزنده تون. من دو بار سوالات مقدماتی و اصلی رو خوندم و با نمره ۲۹ از ۳۰ مقدماتی رو قبول شدم، هفته بعدی هم امتحان اصلی رو دارم واقعاً ازتون ممنون و سپاسگزارم. دستتون درد نکنه.

  خرداد ۱۰, ۱۳۹۷ در ۱۰:۰۳ ب.ظ
 • Eli پاسخ

  سلام خيلي ممنونم واقعا سوالاتون عالي هستن من هردو آيين نامه مقدماتي و اصلي رو از اينجا تست زدم و هردو رو بدون غلط قبول شدم ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  خرداد ۱۰, ۱۳۹۷ در ۱:۵۹ ب.ظ
 • Amir پاسخ

  خخخخ خیلی راحته من چشم بسته همه رو زدم بدون غلط
  مرسی از سایتتون

  خرداد ۹, ۱۳۹۷ در ۸:۲۵ ب.ظ
 • مصطفی پاسخ

  سلام
  من امروز بدون غلط آیین نامه اصلی رو قبول شدم. ۷ الی ۸ تا تابلو بود و دو، سه تا فرهنگ، ۶، ۷ تا فنی و بقیه موضوعات سبقت و حق تقدم، توقف و… بود. تا ۴ تا غلط قبولی.

  تشکر ویژه از مدیر سایت به خاطر گرداوری این سوالات ارزشمند، من همین مجموعه ۴۱ تایی رایگان سایت رو تست زدم و کتاب هم خونده بودم. مشابهت سوالات بسیار بالا بود و برخی عینا همون بود.

  خرداد ۹, ۱۳۹۷ در ۱۲:۲۶ ب.ظ
  • نرکس پاسخ

   خیلی عالیع خیلی

   خرداد ۱۰, ۱۳۹۷ در ۸:۴۳ ق.ظ
 • shayan پاسخ

  سلام خسته نباشید من چندتا آزمون آیین نامه ی اصلی بزنم تا قبول شم ؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید .

  خرداد ۸, ۱۳۹۷ در ۱۰:۰۴ ق.ظ
 • maryam پاسخ

  سلام اگه این تستای رایگانو بخونم تو آزمون اصلی قبول میشم یا حتمأ باید نسخه طلایی رو بگیرم ی بار رد شدم یکشنبه ۱۳/۳امتحانمه

  خرداد ۸, ۱۳۹۷ در ۱۲:۲۹ ق.ظ
 • طهورا پاسخ

  دمتون گرم من هم به لطف سايت كامل و جامع شما هر دو آزمون رو قبول شدم و مطالعه سايت شما بيشترين كمك رو بهم كرد. متشكرم
  موفق باشيد

  خرداد ۷, ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۱ ق.ظ
 • نيوشا پاسخ

  سلام
  عالي بود
  من با خوندن ١٢ ازمون اول تو ازمون أصلي امروز قبول شدم
  با تشكر از شما

  خرداد ۵, ۱۳۹۷ در ۳:۰۶ ب.ظ
 • Farzane پاسخ

  سلام واقعا تشکر میکنم از سایت خوبتون به همه پیشنهاد میدم حتما قبل از آزمون مقدماتی و اصلی این ازمونای خیلی خوب رو با دقت بخونن و‌صد در صد قبول میشن من هم مقدماتی هم اصلی و آزمون شهر رو همه رو بار اول قبول شدم وظیفم بود از ادمین یه تشکر ویژه کنم موفق باشید

  خرداد ۵, ۱۳۹۷ در ۱۱:۰۲ ق.ظ
 • پرهام پاسخ

  من بسته طلایی رو گرفتم و از داخل بسته طلایی بسته شماره یک و دو سه و چهار و خوندم کامل چندبار کافیه ؟

  خرداد ۵, ۱۳۹۷ در ۵:۳۵ ق.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   بله کافیه

   خرداد ۵, ۱۳۹۷ در ۸:۴۸ ق.ظ
   • ترنم نظری پاسخ

    باسلام وخسته نباشید: با سپاس فراوان ، واقعا احسنت باید گفت بهتون سایتتون عالی منم مقدماتی قبول شدم آزموناتون رو خوندم

    خرداد ۱۲, ۱۳۹۷ در ۶:۱۱ ب.ظ
 • امید پاسخ

  سلام.من سال ۹۱ گواهی ماشین گرفتم..از رو کتاب خونده بودم ولی ۲ بار مقدماتی امتحان دادم و ۲ بار اصلی…بعدش قبول شدم(اونموقع تست نزده بودم و فقط کتاب خونده بودم)…ولی الان برای موتور که خواستم اقدام کنم پول کتاب نداشتم و فقط به سایت شما اکتفا کردم ….مقدماتی با ۲ غلط بار اول و اصلی بدون غلط بار اول قبول شدم…..خودمم باور نشده هنوز 🙂
  ————————————————–ممنون از سایت خوبتون——————————————————————————-

  خرداد ۳, ۱۳۹۷ در ۵:۱۱ ب.ظ
 • nima پاسخ

  سلام خسته نباشيد بسته طلايي بخرم ازمون اصلي قبولم؟؟يكشنبه دارمم

  خرداد ۳, ۱۳۹۷ در ۲:۰۰ ب.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   بله قبول میشید

   خرداد ۳, ۱۳۹۷ در ۸:۵۴ ب.ظ
 • امین پاسخ

  سلام
  ممنون از سایت عالی و خوبتون من تو امتحان اصلی قبول شدم با کمک سایت شا
  اولش فکر میکردم این سایت الکیه ولی بعد دیدم خیلی خوب جواب داد شرمنده ار قضاوت نادرست انشالله که همیشه موفق باشید

  خرداد ۳, ۱۳۹۷ در ۹:۳۶ ق.ظ
 • YOU پاسخ

  Slm mer30 ghabol shodam 2 min tol keshid 30 tash dro3t

  اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۷ در ۵:۳۴ ب.ظ
 • محسن پاسخ

  ممنون از سایتتون .امروز تو امتحان اصلی آیین نامه با یک غلط قبول شدم .دوستان متن کتاب رو هم بخونید مخصوصا کادرهایی که کتاب مشخص کرده .یه سری سوالات هستن که تکرار میشن .مثلا علامت ها در روز بوق کوتاه و چراغ راهنما هستن .این سوال تو چهار تا ازمون اخیر اومده .

  تاریخ: ۹۷/۳۱/۰۲

  اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۷ در ۱:۵۲ ب.ظ
 • Bhz پاسخ

  مرسی از سایت خوبتون…
  من قبووول شدم🙏

  اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۷ در ۱:۳۹ ب.ظ
 • Negar.t پاسخ

  واقعا نميدونم چجوري بايد ازتون تشكر كنم ممنونم بخاطر آزمون هاي فوق العادتون
  منم قبول شدم در كمال ناباوري براي بار اول🙈😱🤦🏻‍♀️😍

  اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۷ در ۹:۳۹ ق.ظ
 • maryam پاسخ

  سلام خسته نباشید من آزمون مقدماتی رو با این سایت قبول شدم ولی نمیتونم بسته ی طلایی رو خریداری کنم،آیا با خوندن این آزمون های اصلی هم میشه آیین نامه ی اصلی رو قبول شد؟

  اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۷ در ۶:۱۴ ب.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   بله بسته شماره یک برای آزمون آیین نامه اصلی کافیه

   اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۷ در ۶:۲۱ ب.ظ
 • آوا پاسخ

  اصلی و قبول شدددددمممم

  اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۷ در ۸:۴۳ ب.ظ
 • آوا پاسخ

  سلام قبوووول شدم .۳۰ از ۳۰ خیلی خیلی ممنون بابت سایت خوبتون من اصلا کتاب و نخوندم و فقط تست های این سایت و زدم .به همه پیشنهاد میکنم فقط تست های این سایت و بزنن .مرررررررسی 😍

  اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۷ در ۱۱:۱۷ ق.ظ
 • عباسی پاسخ

  سلام من امروز امتحان ایین نامه اصلی رودهم با یه غلط قبول شدم ایین نامه مقدماتی رو هم با دو غلط قبول شدم هردو رو هم سری اول قبول شدم واقعا ازتون تشکر میکنم
  توصیه من به دوستان اینه که اول کتابو یه دور بخونن بعد فقط تستای اینجارو کار کنن و یه بار هم نزنن هر ازمونو دوبار بزنن تا ملکه ذهن بشع اگه شرایط ندارین کتاب بخونین ازمونای همینجارو یه دوکامل بزنیین بعد یه بار دیگه هم دوباره بزنین
  ان شالله موفق شین
  البته من ۴۰ ازمون کالا نزدیم تا۳۰ زدم چن تا هم فنی زدم و از ۲۰ به پایین هم دوبتر زدم

  اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۷ در ۱۱:۵۰ ق.ظ
 • طاهره پاسخ

  سلام شبتون بخیر
  فقط اومدم به خاطر تست های عالی و بی نقصتون تشکر کنم. من با خوندن تستهای مقدماتی این سایت؛ آزمون مقدماتی رو ۳۰ گرفته بودم. و روز سه شنبه ۹۷/۲/۲۵ فقط با خوندن ۴۱ تست رایگان این سایت آیین نامه اصلی رو ۲۸ گرفتم🙆
  فقط میخوام بگم عالی هستین. به هر کی اونجا افتاد آدرستونو دادم. خیلی ها توی یه سایت معروف پولی عضو شده بودن ولی برای بار چندم مردود شدن ولی تست درایو با تست های رایگان میتونه عامل و کلید اصلی قبولی باشه.
  آرزوی موفقیت میکنم برای همه تو آزمون آیین نامه✌
  و ممنونم از تست درایو و مدیر بسیار خوبش، خدا خیرت بده❤❤

  اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۷ در ۱۲:۱۷ ق.ظ
 • رحیم پاسخ

  سایت فوق العاده
  آزمونها فوق العاده تر
  با زدن همین تستها بار اول در مقدماتی قبول شدم , امیدوارم دوباره با همین تستها در آزمون افسری هم قبول بشم

  ممنون

  اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۷ در ۸:۴۱ ب.ظ
 • Fateme پاسخ

  من با کمک سایت شما آزمون اصلی و با نمره ۳۰ قبول شدم
  با تشکر
  تمام سوالات دقیقا از بسته طلایی بود

  اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۷ در ۱۱:۱۷ ق.ظ
 • Barman پاسخ

  سلام من هم ازمون مقدماتی و هم اصلی رو با کمک این سایت بدون غلط قبول شدم واقعا عالیه این سایت

  اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۷ در ۱۰:۰۸ ق.ظ
 • Hmn پاسخ

  سلام من يكشنبه ازمون ايين نامه اصلي داشتم خواستم يك تشكر بكنم از مدير اين سايت واقعا شير مادرت حلالت واقعا دمت گم خيلي زحمت ميكشي من هم اصلي و هم مقدماتي رو با همين تستاي اين سايت قبول شدم هر دوشونم بار اول فقط با خوندن همين تستا حتي لاي كتاب رو هم باز نكردم بازم تشكر ميكنم مرس مرسي مرسي♥️

  اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۷ در ۱:۰۱ ق.ظ
 • سمیرا حبیب زاده پاسخ

  با عرض سلام و خسته نباشید
  بنده نمونه سوالات را خریداری کردم برای آزمون اصلی کدوم بسته را مطالعه کنم ؟
  یک بسته هم هست به نام سوالات فنی ؟ سوالات فنی یعنی در بسته های دیگر نیست
  و بنده چند باری در آمون اصلی رد شدم

  اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۷ در ۱۲:۱۳ ب.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   کاربرگرامی حبیب زاده بسته شماره یک برای آزمون اصلی کافی است بسته شماره یک شامل سوالات فنی نیز می باشد.

   اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۷ در ۴:۰۵ ب.ظ
 • Parastoo پاسخ

  سلام و خسته نباشید به مسئول و دست اندرکاران سایت. من تازه از امتحان اصلی اومدم و با نمره ۳۰ قبول شدم. کتاب رو نخوندم فقط ۴۱ ازمون سایت رو خوندم، عالی بود مقدماتی هم با خوندن آزمون شما ۲۸ شدم. واقعا هرچی از خدا میخواید بهتون میده، البته میگم واس اونای که تازه میخوان امتحان اصلی بدن حتما تابلوهای کتاب رو بخونید، صفحه اول و نزدیک ۱۰ سوال از تابلوها هست، انشاالله قبول شید. خداقوت به کسانی که این سایت رو راه انداختن.

  اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۷ در ۴:۲۲ ب.ظ
 • شيوا پاسخ

  با سلام و تشكر ويژه از مديريت سايت من امروز امتحان اصلي داشتم به جز تابلو ها بقيه سوالات كپي نمونه سوالات شما بودند حتي بدون خوندن كتاب هم قبول شدم به همه دوستان پيشنهاد ميكنم اگر كتاب رو هم مطالعه نكردن حتما سوالات سايت مطالعه كنن و در عرض پنج دقيقه تو امتحان اصلي قبول شن

  اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۷ در ۱۱:۱۰ ب.ظ
 • ایمان پاسخ

  سلامممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
  آقا نمیدونم چی بگم از کجاش بگم از چیاش بگممممممممممممممممممم
  تمامی سوالات آئین نامه اصلیم از بسته طلایی شماره یک بود عین آب خوردن جواب دادم
  اجرتوووووووووووووووووووووووووووون با خدا
  عاشقتونمممممممم ایشالا همیشه همینجور مفید واقع باشید

  اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۷ در ۱:۰۷ ب.ظ
 • مريم پاسخ

  سلام ..خيلي خيلي ممنون از سايت خوبتون من هم ازمون مقدماتي و هم اصلي رو بار اول با همين تستا قبول شدم..امتحان دقيقا مثل همينا بود.. بازم ممنون

  اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۷ در ۳:۰۸ ق.ظ
 • لیلی پاسخ

  سلام به مسئول محترم سایت
  بی نهایت سپاسگزارم
  من فقط بسته ی یک رو برای اصلی خوندم و قبول شدم.
  ولی چون مطمئن نبودم که از همین سوالا میاد یا نه، کتاب را هم خوندم، اما دقیقا محتوای آزمون مشابه بسته یک بود.

  اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۷ در ۱۰:۱۰ ق.ظ
 • ایمان پاسخ

  سلام خدمت مدیریت . من شنبه امتحان اصلی آئین نامه دارم پکیج رو هم خریدم نمیدونم تست های اینجارو بزنم یه پکیج رو بخونم یکم گیج شدم نمیدونم چجوری و کدوم رو بخونم ممنون میشم یه رتهنمایی کنید .

  اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۷ در ۱:۰۴ ق.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   برای آزمون اصلی آیین نامه بسته شماره یک را بخوانید کافیه.
   موفق باشید

   اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۷ در ۹:۱۸ ق.ظ
   • محمد پاسخ

    سلام با خوندن بسته شماره یک‌که ۵ تا ازمون داره میشه ازمون اصلی رو قبول شد؟

    اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۷ در ۶:۰۳ ب.ظ
    • test-drive پاسخ

     باسلام و احترام
     بله

     اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۷ در ۸:۳۰ ب.ظ
 • ارمین پاسخ

  سلام بسته طلایی با ۴۱ ازمون چ فرقی داره

  اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۷ در ۷:۴۸ ب.ظ
  • test-drive پاسخ

   با سلام و احترام
   بسته طلایی شامل ۵ بسته به همراه با نرم افزار تست آیین نامه برای گوشی های اندروید می باشد که در دستگاه شما ذخیره میشود.
   آزمون های آزمایشی آیین نامه سایت به صورت آنلاین می باشد و برای تست زدن باید وارد سایت شوید.

   اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۷ در ۹:۱۶ ق.ظ
 • محمد پاسخ

  باسلام
  از سایت خوبتون کمال تشکر رو دارم جاداره اینجا بگم من برای گواهینامه موتور اقدام کردم آزمون مقدماتی قبول شدم ولی اصلی بار اول ردشدم بار دوم چندروزه دیگس منتها این چه قانونه مسخره و مزخرفیه که برای گواهینامه موتورسیکلت تو آزمون سوال از کنیستر و کاتالیزگر و تسمه تایم ماشین میاد سوال اومده روغن ترمز ماشین چندوقت یه بار باید تعویض بشه اخه این چه وضعشه باید سوالای فنی موتور رو بپرسن نه ماشین ادمو از انجام کار مثبت منصرف میکنن بخدا، کسی که مقررات رو بلده چرا اذیتش میکنن کاش یه تغییراتی تو قانون گواهینامه موتورسیکلت بوجود میومد..یاعلی

  اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۷ در ۴:۰۳ ب.ظ
 • Kamran پاسخ

  عالی بود دستتون درد نکنه

  اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۷ در ۲:۵۸ ب.ظ
 • لیلی پاسخ

  سلام به مسئول محترم سایت
  من تا چهارشنبه کلاس شهری دارم، وقت نمی کنم برای آزمون اصلی که پنج شنبه هست کتاب یا ۴۱ آزمون رو بخونم. اگر فقط بسته یک رو بخونم که ۵ تا آزمون هست قبولم؟
  درضمن بگم من برای مقدماتی از اپلیکیشن شما استفاده کردم و دقیقا آزمون ۷ مقدماتی اپلیکیشن سوالات مقدماتی من بود
  خواهش می کنم کمک کنید و راهنمایی کنید برای اصلی که وقت کمی دارم آیا مطالعه ی بسته یک کفایت می کند؟

  اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۷ در ۴:۲۱ ب.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   کاربر گرامی لیلی بسته طلایی شماره یک برای آزمون آیین نامه اصلی کافی است.
   موفق باشید

   اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۷ در ۵:۵۲ ب.ظ
   • لیلی پاسخ

    بی نهایت سپاسگزارم.
    بابت سایت بی نظیرتون کمال تشکر را دارم، من آزمون مقدماتی را باکمک سایت شما قبول شدم و جا داره هم از سرگرد ذاکری مدرس حرفه ای و درجه یک آئین نامه تشکر کنم. امیدوارم با کمک خدا و سایت شما نتیجه ای مطلوب از اصلی بگیرم. مقاله های نحوه صحیح رانندگیتون هم عالیه. دعا کنید شهری و اصلی رو بار اول قبول بشم.
    واقعا توی این گرما کلاسا خیلی خسته کننده و تکراری شده.

    اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۷ در ۹:۱۳ ب.ظ
   • donya پاسخ

    ببخشید چطور میشه بسته طلایی شماره یک رو بگیرم؟

    اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۷ در ۶:۵۷ ق.ظ
 • وحید پاسخ

  سلام
  واقعا حیفم اومد پیام ندم واقعا ممنون از سایت فوق العادتون من فقط کتابو یه دور خوندم و بعد تمام تستای این سایت هم برای آزمون مقدماتی و هم اصلی رو زدم مقدماتی رو با کمک این سایت بار اول ۳۰ شدم و امروزم اصلی رو بازم با کمک این سایت بار اول ۲۹ شدم کلا کسایی که فقط کتابو میخونن و تست نمیزنن امکان قبولی بار اولشون خیلی کمه چون یسری تستا هست که مثلا تو کتاب جدید نیست و تو کتاب قدیمی هست
  بازم ممنون از این سایت دعا کنید تو شهری هم قبول شم
  با تشکر

  اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۷ در ۷:۳۱ ب.ظ
 • آمیریان پاسخ

  سلام.واقعا ممنون بخاطر این سایت خوبتون.دوستان من سر کلاس با دقت به مدرس گوش دادم بعد نکات مهم کتاب روعلامت زدم و دوره کردم و در اخر تستهای این سایت رو زدم و روی اشتباهاتم کار کردم.خیلی چیزها رو از این تستها یاد گرفتم چون تو کتاب نبود.خدارو شکر اولین بار قبول شدم با یک اشتباه

  اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۷ در ۱۰:۱۳ ق.ظ
 • مهسا پاسخ

  من دو روز پیش ایین نامه اصلی امتحان دادم،فقط بسته طلایی رو دانلود کردم و اولین بسترو خوندم که شامل پنج ازمون بود
  بدون غلط قبول شدم،سوالات همش همین بود یه دونشم فرق نداشت

  اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۷ در ۱۱:۰۲ ب.ظ
  • محدثه پاسخ

   سلام.عزیزم میشه بگی من باید چیکار کنم واسه آزمون چیو بخونم.ممنونت میشم

   اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۷ در ۲:۵۰ ق.ظ
  • شقايق پاسخ

   چندتا از اين آزمونارو بخونيم قبول ميشيم؟؟؟؟

   اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۷ در ۳:۲۹ ب.ظ
  • فرهاد پاسخ

   بسته طلایی شامل نمونه سوالات امتحان آیین نامه مقدماتی است یا برای امتحان آیین نامه اصلی هم هست؟

   اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۷ در ۹:۲۲ ق.ظ
 • شادن پاسخ

  با عرض سلام خدمت همگی خواستم از مدیر این سایت تشکر کنم بابت سوالات مفید و کاربردی که داره من با خوندن سوالات همین سایت فقط و فقط سوالات نه کتاب بار اول بدون غلط در آزمون اصلی قبول شدم امیدوارم که همیشه موفق باشید با آرزوی بهترینها

  اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۷ در ۷:۰۶ ب.ظ
 • ساسان پاسخ

  سلام به همه بچه ها من به همه اطمینان میدم این سوالات و تست بزنید ۱۰۰ درصد قبولید رفیقم هفته پیش این تست ها رو زد بار اول قبول شدم منم ازمون مقدماتی را قبول شدم پنجشنبه ازمون اصلی دارم به امید قبولی خوش باشید

  اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۷ در ۱۰:۱۰ ق.ظ
 • صادق پاسخ

  دمتون گرم بار اول رفتم با۳۰ تا پاسخ صحیح قبول شدم خداخیرتون بده

  اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۷ در ۱۰:۵۲ ق.ظ
 • حمید پاسخ

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت عزیزان و زحمت کشان این سایت بییییییی نظیر. بنده ازمون مقدماتی و ازمون اصلی ایین نامه رو بار اول به کمک این سایت قبول شدم میخواستم ازتون کمال تشکر داشته باشم و براتون اروز موفقیت در تمام مراحل زندگی رو دارم کمک بزرگی ب مردم کردید ایشالا هر چی از خدا میخوایید بهتون بده. و ب شما دوست عزیزی ک داری این مطالب رو مطالعه میکنید میگم اگر ازمون هایه این سایت و بسته طلایی رو مطالعه کنید بدون شک قبولید و جا هیچ تردیدی نیس من خودمم اولش تردید داشتم اما بعد امتحان مقدماتی واصی رو کدادم با چشما خودم دیدم ک چقدر این سولات کمک میکنه در موفقیت تو امتحان موفق و پیروز باشید بازم تشکر میکنم از بزرگوارانی که این سولات رو ب صورت رایگان در اختیار مردم گذاشتن

  اردیبهشت ۸, ۱۳۹۷ در ۱۱:۲۲ ب.ظ
 • niddd پاسخ

  اقا دمتون گرم من که مقدماتیو با زور و ۴تا غلط قبول شده بودم فقط با زدن ۱۳ آزمون اول، ایین نامه اصلیمو ۲۹از۳۰ شدم! کارتون حرف نداره یه دنیا ممنون!

  اردیبهشت ۸, ۱۳۹۷ در ۴:۳۵ ب.ظ
 • Faezeh پاسخ

  سلام ميشه لطفا بگيد در ازمون اصلي فني هم مياد يا نه؟؟؟

  اردیبهشت ۸, ۱۳۹۷ در ۹:۴۵ ق.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   بله در آزمون آیین نامه اصلی از بخش فنی سوال میاد معمولا ۷ الی ۸ سوال از این بخش داده میشه
   موفق باشید.

   اردیبهشت ۸, ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۶ ق.ظ
  • صادق پاسخ

   اره میاد

   اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۷ در ۱۰:۵۳ ق.ظ
  • الهه پاسخ

   میاد

   خرداد ۲۲, ۱۳۹۷ در ۳:۰۵ ب.ظ
 • سجاد پاسخ

  من كتابو نخوندم ولي اين تستا رو زدم با نمره ٣٠ قبول شدن
  عاليه. دقيقا خود اينا توي امتحان بود

  خيلي از اين سايت متشكرم

  اردیبهشت ۸, ۱۳۹۷ در ۷:۳۰ ق.ظ
 • رحمان پاسخ

  سلام ..خیلی ممنون.بابت سایت خوبتون واقعان دمتون گرم .من اصلان از کتاب استفاده ای نکردم .از تست های این ساید استفاده کردم و هم ایین نامه مقدماتی و هم اصلی رو بار اول قبول شدم خیلی ممنون بابت زحماتتون

  اردیبهشت ۶, ۱۳۹۷ در ۱:۰۲ ب.ظ
 • آلاله پاسخ

  سلام مقدماتي و اصلي و شهر رو همه روبا كمك سايت شما و توصيه هاي عملي اش بار اول قبول شدم ان شاالله قبولي همه دوستان

  اردیبهشت ۶, ۱۳۹۷ در ۹:۳۴ ق.ظ
 • Hani پاسخ

  واقعا عاااااااالیه.هرچی شماره تستا بیشتر میشه،سخت تر هم میشه به نظرم.من به همه پیشنهاد کردم سایتتون رو.فوق العاده‌اید.تشکر🤗

  اردیبهشت ۵, ۱۳۹۷ در ۶:۰۸ ب.ظ
 • باران پاسخ

  سلام و خسته نباشید خواستم بگم سایتتون عالی دیروز مقدماتی بار اول قبول شدم همه سوالات هم از توی سایت امد بود انشالله اصلی هم بار اول قبول شم

  اردیبهشت ۵, ۱۳۹۷ در ۷:۱۴ ق.ظ
 • فاطمه پاسخ

  ممنون از سایت خو بتون من هم آیین نامه مقدماتی و هم اصلی رو با استفاده از آزمونهای سایت شما بار اول قبول شدم
  سپاس

  اردیبهشت ۴, ۱۳۹۷ در ۴:۱۹ ب.ظ
 • علی پاسخ

  واقعا از سایت شما سپاسگزارم چون باعث شد هم مقدماتی بدون غلط قبول بشم هم آزمون اصلی رو واقعا ممنونم ی دنیا تشکر امید وارم بقیه هم مثل من موفق بشن

  اردیبهشت ۴, ۱۳۹۷ در ۱:۱۹ ب.ظ
  • سحر پاسخ

   سلام من یکشنبه امتحان دارم همین سوالات کمکم میکنه یا حتما باید کل کتاب رو خوند؟ آیین نامه اصلی…

   اردیبهشت ۴, ۱۳۹۷ در ۱۱:۰۱ ب.ظ
   • سحر پاسخ

    خواهش میکنم جواب بدین این ۴۱ آزمون رو بخونم قبولم اصلی رو؟؟؟

    اردیبهشت ۵, ۱۳۹۷ در ۱:۲۱ ب.ظ
    • test-drive پاسخ

     باسلام و احترام
     بله

     اردیبهشت ۵, ۱۳۹۷ در ۳:۲۳ ب.ظ
   • محمد پاسخ

    سلام کدوم ازمون را بخونم قبول شم

    اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۶ ب.ظ
 • بابک پاسخ

  درود دوست و کارشناس عزیز من گواهینامه پایه ۳ بتازگی گرفتن پشت کارت گواهینامه قسمت محدودیت نوشته (بدون عینک) این یعنی چی؟ چون من چشمام ضعیف نیست و تو معاینه چشمم به من نگفتن چشمام ضعیفه ! میشه خواهشن جواب من بدید این جریانش چی هست

  اردیبهشت ۴, ۱۳۹۷ در ۶:۱۳ ق.ظ
 • فاطمه674 پاسخ

  سلام سایتتون فوق العادس واقعا دستتون درد نکنه من با خوندن تمام آزمونای شما هم مقدماتی و هم اصلی رو با نمره۳۰قبول شدم و سایت رو به کسانی ک مردود شدن معرفی کردم خیلی خیلی ممنونم 🙂
  فردا هم امتحان شهر رو دارم امیدوارم اونم بار اول قبول شم …..بازم ممنون بابت سایت خوبتون

  اردیبهشت ۳, ۱۳۹۷ در ۲:۰۱ ب.ظ
  • رضا پاسخ

   سلام واقعا راست میگین؟؟؟

   اردیبهشت ۴, ۱۳۹۷ در ۸:۲۹ ب.ظ
 • Saeede پاسخ

  سلام سایتتون عالیه.من امروز آیین نامه رو با یک غلط قبول شدم.همه این تستهارو زدم کتابم خیلی سطحی مرور کردم😊
  دمتون گرم🙏

  اردیبهشت ۳, ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۲ ق.ظ
 • Parisa پاسخ

  توروخدا جواب بدین برای ازمون اصلی ایین نامه ۴۸تا تست رو بخونم کافیه ؟؟؟

  اردیبهشت ۲, ۱۳۹۷ در ۵:۱۲ ب.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   ۴۱ آزمون آزمایشی آیین نامه برای آزمون آیین نامه اصلی در نظر گرفته شده و برای آزمون اصلی کافیه

   اردیبهشت ۲, ۱۳۹۷ در ۵:۴۴ ب.ظ
   • Parisa پاسخ

    ممنون

    اردیبهشت ۳, ۱۳۹۷ در ۷:۵۴ ب.ظ
 • مرتضی پاسخ

  سلام . واقعا واقعا خدا بهت هر چی می خوای بده با این سایت عالی و بی نظیر . خسته نباشید خدمت تک تک دست اند کاران این سایت . خدا بهت یه لامبورگینی بده

  اردیبهشت ۱, ۱۳۹۷ در ۱۲:۴۶ ب.ظ
 • 😒 پاسخ

  تمام تستای سایت ۲ دور بزنید قبولید همین الان با همین تستا قبول شدم حتی خود ازمون از اینام ساده تره

  اردیبهشت ۱, ۱۳۹۷ در ۹:۳۶ ق.ظ
 • سامان پاسخ

  سایت فوق العاده
  آزمونها فوق العاده تر
  با زدن همین تستها بار اول قبول

  فروردین ۳۱, ۱۳۹۷ در ۱:۵۵ ب.ظ
 • نسرین سرلک پاسخ

  سلام
  واقعا از شما تشکر می کنم بابت سوالایی که داخل سایت گذاشتید و دقیقا همین سوالات در امتحان مقدماتی و اصلی میاد
  من هر دو امتحان مقدماتی و اصلی رو بار اول و بدون غلط با نمره ۳۰ قبول شدم
  مجددا ازتون تشکر می کنم .
  پاینده باشید

  فروردین ۲۸, ۱۳۹۷ در ۵:۲۹ ب.ظ
 • hoda پاسخ

  سلام خسته نباشید از سایت خیلی خوبتون ممنونم، من امروز آزمون اصلی رو با نمره۳۰قبول شدم.

  فروردین ۲۶, ۱۳۹۷ در ۳:۵۴ ب.ظ
 • حسن پاسخ

  ۳۰ از ۳۰

  دمتون گرم

  فروردین ۲۳, ۱۳۹۷ در ۱۱:۴۰ ق.ظ
 • آرمین پاسخ

  سلام تعداد سوال های فنی در امتحان اصلی چند تا هست؟

  فروردین ۲۳, ۱۳۹۷ در ۱۲:۳۵ ق.ظ
 • hoda پاسخ

  سلام وقت بخیر من آزمون مقدماتی آیین نامه رو دادم وآزمون اصلی دارم من اگر این تست هارو بخونم میتونم قبول بشم؟
  میشه لطف کنید و جواب بدهید

  فروردین ۲۰, ۱۳۹۷ در ۱۲:۳۵ ق.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   بله قبول میشید

   فروردین ۲۰, ۱۳۹۷ در ۸:۵۶ ق.ظ
   • nafise پاسخ

    سلام ممنون من مقدماتیو قبول شدم مونده اصلی

    فروردین ۲۷, ۱۳۹۷ در ۵:۴۴ ب.ظ
   • بهار پاسخ

    سلام ببخشید برای قبولی در ازمون اصلی بسته شماره ۱ طلایی رو بخونیم کافیه؟؟ اون بسته جدا شماره ۳ که زدید فنی برای چیه؟

    فروردین ۳۰, ۱۳۹۷ در ۹:۰۶ ب.ظ
    • test-drive پاسخ

     باسلام و احترام
     بسته شماره یک برای ازمون اصلی کافیه بسته شاره ۳ فقط سوالات فنی است در بسته شماره یک سوالات فنی آیین نامه نیز موچود است.

     فروردین ۳۱, ۱۳۹۷ در ۱۱:۲۰ ق.ظ
 • سحر پاسخ

  ضمن عرض سلام و تبریک سال نو امروز با کلی استرس رفتم آزمون اصلی آیین نامه دادم مردم از استرس خدا رو شکر که با این سایت آشنا شدم باورم نمیشه بدون غلط قبول شدم اصلا امید نداشتم فقط ۲۰ تا از آزمون های سایت و تست زدم یک دنیا مرررررررررررررررررررسی ادمین جان بوس بوس

  فروردین ۱۸, ۱۳۹۷ در ۵:۰۳ ب.ظ
 • سجاد پاسخ

  سلام عاااااالی بود من همین الان آزمون دادم و یه ضرب قبول شدم فقط دو سه بار آزمون یک تا هفت رو خوندم خیلی خوب بود ممنون

  فروردین ۱۵, ۱۳۹۷ در ۱۰:۴۹ ق.ظ
 • سحر پاسخ

  سلام سال نوتون مبارک
  ببخشید اولین ازمون ایین نامه اصلی در سال ۹۷ چه زمانی برگزار میشه ؟

  فروردین ۶, ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۰ ب.ظ
  • شهرام پاسخ

   سلام من ازمون اصلی را ۱۵فروردین امتحان دارم
   همین تستها را تا اونوقت روزی یکیش را میزنم قبول میشم

   فروردین ۸, ۱۳۹۷ در ۴:۰۲ ق.ظ
 • ffffff پاسخ

  سلام خیلی عالیه.کاش میشد دانلود کرد این ازمونهارو

  فروردین ۳, ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۱ ق.ظ
  • علی پاسخ

   سلام
   نیازی به دانلود نیست اگر نگران استفاده از اینترنت هستی از اینترنتت چیزی مصرف نمیشه البته وقتی صفحه را کنی میتونی اینترنت و خاموش کنی و تست بزنی
   تشکر ویژه میکنم از مدیریت سایت نمونه سوالات آیین نامه ای که طراحی کردید عالیه از این بهتر نمیشه من از کتاب چیزی نفهمیدم.

   فروردین ۵, ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۲ ق.ظ
 • لیلا پاسخ

  سلام
  سال نوتون مبارک
  من ازمون مقدماتی را سال قبل بدون غلط قبول شدم برای آزمون ایین نامه اصلی ۹۷ همینا رو بخونم قبولم؟

  فروردین ۱, ۱۳۹۷ در ۸:۲۳ ق.ظ
 • Heydar پاسخ

  سلام تشکر از سایت خوبتون یع سوال درباره نمونه سوالات داشتم
  این نمونه سوالات که داخل پرانتز فنی نوشتید یعنی چی
  یا نمونه سوال۳۵ فرهنگ ترافیک

  اسفند ۲۹, ۱۳۹۶ در ۱:۰۸ ق.ظ
 • amf 99 پاسخ

  سلام. خدا رو شکر امروز اصلی رو هم بار اول قبول شدم و یه تشکر ویژه داشتم از مدیر سایت که این همه سوال رو رایگان گذاشت ۳>
  پیشنهاد من اینه که اول یه دور کتاب رو روزنامه وار تا انتهای بخش فنی بخونید که سوالای روتینو (مثل سرعت در بزرگراه و…) رو بتونید جواب بدید و بقیش رو از آزمونای همینجا بزنید قطعا قبولید.
  موفق باشید همگی

  اسفند ۲۷, ۱۳۹۶ در ۷:۱۶ ب.ظ
 • رضاییان پاسخ

  سلام و عرض ادب
  بی نهایت تشکر بابت قرار دادن نمونه سوالات آیین نامه من یکی واقعا از کتاب چیزی نفهمیدم سردر گم شدم آزمون مقدماتی آیین نامه را هفته پیش بدون غلط قبول شدم انشالله سال بعد آزمون اصلی هم قبول میشم دقیقا سوالات آزمون اینجا بود پیشاپیش سال نو رو به همه تبریک میگم

  اسفند ۲۷, ۱۳۹۶ در ۹:۱۴ ق.ظ
 • aref jr پاسخ

  با سلام
  من امروز امتحان آینامه اصلی رو داشتم بدون غلط قبول شدم دقیقا همین سوال ها بود .
  فقط تابلو ها حفظ کنید شاید تابلو ها متفاوت باشن ولی من هم مقدماتی هم اصلی رو با سایت عالی تست درایو قبول شدم
  مررررررررررررررررسی ادمین ایشالله بتونیم جبران کنین

  اسفند ۲۴, ۱۳۹۶ در ۱۱:۳۹ ق.ظ
 • زینب پاسخ

  با سلام
  قبل از اینکه امتحان بدم خیلی میترسیدم میومدم اینجا نظرات دوستان رو می خوندم و دلگرم میشدم
  واقعا نمیدونم چجوری از این همه بزرگواری گرد آورندگان این سایت تشکر کنم
  دعا میکنم که هر چی از خدا میخواید بهتون بده
  من حدودا دو سال پیش ثبت نام کردم واسه آیین نامه یه بار امتحان دادم رد شدم دیگه کلا ناامید شدم تا اینکه چن وقت پیش با این سایت آشنا شدم و بعد از اینکه تونستم تستارو بدون غلط بزنم تصمیم گرفتم امتحان شرکت کنم خداروشکر تو همین هفته هم امتحان مقدماتی و اصلی رو قبول شدم
  دعا کنید امتحان شهریم قبول بشم . با تشکر

  اسفند ۲۲, ۱۳۹۶ در ۱۱:۰۶ ب.ظ
 • سینا پاسخ

  سلام واقعا خسته نباشید خیلی عالی بود من فقط با خواندن تست ها بدون غلط اصلی را قبول شدم. اگه یکسری توصیه برای عملی هم اضافه می‌کردید واقعا سایتتون برای گرفتن گواهینامه تک تک میشد

  اسفند ۲۲, ۱۳۹۶ در ۵:۰۸ ب.ظ
 • فرزانه پاسخ

  با سلام خواستم از این طریق از سایت خوبتون تشکر کنم، من امتحان ایین نامه مقدماتی و اصلی را به لطف این سایت بدون غلط قبول شدم ، خیییییلیی ممنون از سایت خوبتون

  اسفند ۲۲, ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۳ ق.ظ
 • sara پاسخ

  سلام و عالیه حرف نداره این سایت . فقط مونده افسر!
  کسی تجربه ای چیزی داره بگه ممنون

  اسفند ۲۱, ۱۳۹۶ در ۲:۰۷ ب.ظ
 • وحید پاسخ

  بابت سایت خیلی خیلی خوبتون تشکرمیکنم این سایت برام خیلی کمک کرد تا گواهینامه به راحتی بگیرم متشکرم موفق باشید

  اسفند ۲۰, ۱۳۹۶ در ۴:۵۳ ب.ظ
 • Saeede پاسخ

  سلام من یک سوال داشتم اگرکسی میدونه لطف کنه و جواب بده.
  من تازه برای گواهینامه ثبت نام کردم امتحان آیین نامه اصلی میفته برای بعد ازعید.(فروردین)آیا کتاب عوض میشه؟؟

  اسفند ۲۰, ۱۳۹۶ در ۱۱:۴۳ ق.ظ
 • Saba mp پاسخ

  سلام واقعا ممنونم بابت این برنامه حرف نداشت دیروز فقط دوساعت این آزمونارو حل کردم امروز آزمون آیین نامه اصلی دادم واسه بار اول قبول شدم

  اسفند ۱۹, ۱۳۹۶ در ۱۰:۵۰ ق.ظ
 • شادی پاسخ

  سلام بابت سایت خیلی خوبتون ممنون . من هم آزمون مقدماتی رو و هم امتحان اصلی رو از همین سایت خوندم و هر دوتا رو برای بار اول قبول شدم . بازم خیلیییی ممنون

  اسفند ۱۷, ۱۳۹۶ در ۲:۱۴ ب.ظ
  • بينام پاسخ

   چند تا غلط داشته باشيم حذفيم؟؟

   اسفند ۱۸, ۱۳۹۶ در ۶:۳۲ ب.ظ
 • Nisan پاسخ

  سلام,.
  واقها مرسی بابته سایته خوبتون من کتاب نخوندم همش این نمونه سوالارو خوندم بدون غلط قبول شدم.
  واقعا خیلیییییییی,خیلیییییی ممنون

  اسفند ۱۶, ۱۳۹۶ در ۹:۱۳ ب.ظ
 • Mir_saeid پاسخ

  تشكر ميكنم از سايت زيباتون،بعد از دو بار رد شدن تو ايين نامه مقدماتي پايه ٢،بالاخره به كمك سايتتون قبول شدم،دمتون گرم دوستون دارم داداشا

  اسفند ۱۶, ۱۳۹۶ در ۳:۴۰ ب.ظ
 • Alone_mr پاسخ

  سلام.خواستم خسته نباشید بگم به همه ی کسانی که در این سایت زحمت کشیدن و این سوالات رو برای ما در آوردن ۱۰۰ % تضمینیه خودم امروز بدون غلط قبول شدم. دست همه گی درد نکنه

  اسفند ۱۶, ۱۳۹۶ در ۱۰:۳۹ ق.ظ
 • زهرا بارانی پاسخ

  سلام از مدیریت سایت تشکر میکنم سایتتون عالیه من به کمک نمونه سوالات این سایت ازمون ایین نامه رو قبول شدم

  اسفند ۱۶, ۱۳۹۶ در ۱۰:۳۷ ق.ظ
 • مژده پاسخ

  حيف بود كه بعد از آزمون اينجا نميومدم و از مديريت اين سايت تشكر نمي كردم… بسيااارممنون از شما و خسته نباشيد.

  اسفند ۱۴, ۱۳۹۶ در ۹:۱۶ ق.ظ
 • امین پاسخ

  با عرض درود فراوان.خواستم سپاسگزاری ویژه کنم از کسی ک در حقیقت کمک ب هم نوعش کرد.تنها تابلوها رو از کتاب خوندم و مقدماتی و آیین نامه اصلی رو با همین آزمون ها به راحتی پذیرفته شدم…مدیریت این سایت امیدوارم به هر چی میخوای برسی

  اسفند ۱۳, ۱۳۹۶ در ۷:۵۲ ب.ظ
 • مهران پاسخ

  درضمن بهترین روش یادگیری من این بود که اول از خودم امتحان میگرفتم پشت سرهم بعد غلطامو اسکرین شات میگرفتم و فقط همونارو میخوندم اینکاربکنید خیلی خوبه واسه من جواب داده

  اسفند ۱۲, ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۸ ق.ظ
 • مهران پاسخ

  سلام وخسته نباشید از اون شخصی که این برنامه رو در اختیار ما گذاشته..من مقدماتی۲دفعه از کتاب خوندم قبول نشدم تا اینو پیداکردم دفعه سوم قبول شدم.ایننامه اصلی هم دفعه اول قبول شدم واقعا رد خور نداره این برنامه عالیه واقعا دمتون گرم..

  اسفند ۱۲, ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۷ ق.ظ
 • احسان پاسخ

  تشکر.خیلی خوب و کارا هستن این آزمون ها .من برای پایه یکم بدون غلط قبول شدم .یا علی مدد

  اسفند ۱۰, ۱۳۹۶ در ۲:۰۹ ب.ظ
 • موسوی جلال پاسخ

  سلام برمدیر
  خیلی …خیلی
  ازشماممنونم
  من با این ازمونها اینامه رانندگی را قبول شدم بدونه خاندن کتاب

  اسفند ۹, ۱۳۹۶ در ۹:۵۱ ب.ظ
 • علی پاسخ

  سلام بابت سایت خوبتون تشکرمیکنم.من امروز امتحان داشتم بار اول بدون غلط قبول شدم ممنون.

  اسفند ۸, ۱۳۹۶ در ۱:۰۰ ب.ظ
 • اعظم پاسخ

  سلام.ممنون ازسایت خوبتون.من هم درکنار کتاب, تمام ازمون های شما رو زدم وبار اول قبول شدم.واقعا ممنونم

  اسفند ۱, ۱۳۹۶ در ۷:۳۵ ب.ظ
 • Reza b پاسخ

  سلام من رضا هستم از شهرستان قوچان
  باتشکر از سایت خوبتون منم هم مقدماتی رو هم اصلی رو با همین سایت پروندشو بستم
  (بار اول)

  بهمن ۳۰, ۱۳۹۶ در ۱۰:۲۴ ق.ظ
 • روزبه پاسخ

  سلام دوستان امروز من توی امتحان آیین نامه اصلی قبول شدم
  توصیه میکنم حد اقل ۳۰ تا از این ۴۱ آزمون رو کار کنید واقعا کمک میکنن
  برای ما ۱۰ تا تابلو اومده بود پس حتما تابلو ها رو هم خوب یاد بگیرید

  بهمن ۳۰, ۱۳۹۶ در ۹:۴۱ ق.ظ
 • نجات پاسخ

  سلام خیلی ممنون واقعا عالی بود
  ازمون اصلی روباکمک شما پاس کردم

  بهمن ۲۹, ۱۳۹۶ در ۵:۴۹ ب.ظ
 • زهرا بختیاری پاسخ

  سلام میخواستم بدونم بسته طلایی رو چطوری باید تهیه کنم

  بهمن ۲۹, ۱۳۹۶ در ۳:۳۲ ب.ظ
 • مريم پاسخ

  سلام
  واقعااااا بهترين و جامع ترين سوالات ازمون ايين نامه رو دارين
  ازمون ايين نامه اصلي رو با يه غلط براي بار دوم با خوندن فقط سوالات شما قبول شدم
  نه نياز به كتاب هست و نه نياز به مرور كتاب
  فقط و فقط يكبار همين سوالارو بخونيد قبوليد ❤️🙏🏽

  بهمن ۲۹, ۱۳۹۶ در ۱۰:۰۲ ق.ظ
 • میلاد پاسخ

  سلام.اینجا بازم میدونم از ایجاد کنندگان و مدیران سایت تشکر.کنم. من بعداز ۲۸روز گواهینامه امروز تموم کردم.

  همه امتحانا رو بدون غلط.که این سایت تو قبولی من خیلی تاثیر داشت.
  ممنون

  بهمن ۲۸, ۱۳۹۶ در ۴:۰۶ ب.ظ
 • Farhad پاسخ

  سلام خدایی دمتون گرم بعد چهار بار آخری قبول شدم تمام سوال های آزمون اینامه از همین تست بود خیلی باحال هستید همیشه موفق باشید در تمام مراحل زندگیتون

  بهمن ۲۴, ۱۳۹۶ در ۴:۲۵ ب.ظ
 • اصفهانی پاسخ

  سلام خسته نباشید
  خدا خیرت بده من دو هفته پیش برای گواهینامه موتور سیلکت از سوالات آیین نامه شما استفاده کردم و یه ضرب قبول شدم الان دارم برای گواهینامه پایه سوم میخونم یک دنیا ممنون

  بهمن ۲۳, ۱۳۹۶ در ۹:۳۱ ق.ظ
 • پیام پاسخ

  سلام خسته نباشید من این آزمون ها رو تست زدم خیلی عالی بود سایت شما تکه مخصوصا سوالات آیین نامه اصلی با جواب

  بهمن ۱۹, ۱۳۹۶ در ۷:۰۰ ب.ظ
 • شیدا پاسخ

  سلام سایت خوبی دارید من اتفاقی بااین سایت آشناشدم.خداقوت.آزمون مقدماتی روبایک بارروزنامه وارخوندن کتاب ۴غلط قبول شدم.براامتحان اصلی تستای شماروزدم یک بارم مرورکردم کتاب که نیازی هم نبود.امروزامتحان اصلی روبدون غلط قبول شدم.ممنون ازسایت خوبتون

  بهمن ۱۹, ۱۳۹۶ در ۹:۴۰ ق.ظ
 • مرضیه پاسخ

  ممنون از سایت خوبتون. من ازمون های اصلی ایین نامه رو کار کردم و بار اول امتحان رو قبول شدم. با تشکر از شما.

  بهمن ۱۷, ۱۳۹۶ در ۴:۴۴ ب.ظ
 • سها پاسخ

  سلام
  واقعا دستتون درد نکنه. هم مقدماتی هم اصلی ازینجا تست زدم دو تاشو هم بدون غلط قبول شدم.خیلی بیشتر از کتاب کمک کرد. اما شهری رو بخاطر استرس رد شدم امید ندارم قبول شم کلا. ایشالا همتون نتیجه بگیرید.

  بهمن ۱۷, ۱۳۹۶ در ۳:۵۴ ب.ظ
 • رندبیت پاسخ

  آقا دمتون گرم بعد از ۴ بار افتادن با دیدن این سوالات شما در آزمون اصلی بدون غلط قبول شدی سوالات کپی اینا بود عالی هستین

  بهمن ۱۶, ۱۳۹۶ در ۲:۱۱ ب.ظ
 • مصطفی پاسخ

  سلام و خدا قوت .

  ببخشید . این « آزمون های اصلی آیین نامه » با « سولات آیین نامه رانندگی ۹۶ » و « نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه سوم » با هم فرقی دارند ؟ فرقشون چیه ؟

  بهمن ۱۶, ۱۳۹۶ در ۱۱:۳۴ ق.ظ
 • دانیال پاسخ

  سلام واقعا ممنونم از سایت خوبتون خداروشکر امروز ایین نامه اصلی رو بار اول قبول شدم فقط سوالات سایت شما رو خوندم ?????

  بهمن ۱۴, ۱۳۹۶ در ۱:۵۹ ب.ظ
 • فرهاد ایمانی پاسخ

  سلام وقت بخیر
  امروز برای گواهینامه موتورسیکلت شرکت کردم و بار اولا آیین نامه شو قبول شدم دقیقا از همین سوالات بود دوستانی که برای گواهینامه موتورسیکلت میخوان اقدام کنن سوالات دقیقا همینا بود خدایش دست اونی که این سایت و راه انداخته درد نکنه دمش گرم یا علی

  بهمن ۱۲, ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۷ ق.ظ
 • saeede پاسخ

  سلام ، مرررررسی از سایت خوبتون من سوالای اینجارو کامل خوندم و بار اول آزمون مقدماتی رو بدون غلط و آزمون اصلی رو هم امروز با یه غلط قبول شدم

  بهمن ۱۱, ۱۳۹۶ در ۱۲:۲۸ ب.ظ
 • سپیده پاسخ

  سلام واقعاااااا ازتون ممنونم بابت این سایت عالی و رایگان من بار اول آزمون آیین نامه اصلی رو قبول نشدم اما با کمک سایت شما برای بار دوم به همه سوالات درست جواب دادم دقیقااااا همین سوالات بود هرکی این سؤال‌ها رو بخونه صد در صد قبوله بدون نیاز به کتاب

  بهمن ۷, ۱۳۹۶ در ۲:۲۴ ب.ظ
 • s پاسخ

  سلام و عرض ادب خدمت سایت تست درایو ، به خاطر سایت عالی که دارید ازتون تشکر میکنم من با کمک این سایت تونستم تست مقدماتی و هم اصلی و شهری بار اول قبول شم اگه سایت شما نبود هیچ وقت قبول نمیشدم انشاالله هرچی از خدا بخواید بهتون بده جاتون تو بهشت سپاس .

  بهمن ۷, ۱۳۹۶ در ۱۰:۱۲ ق.ظ
 • سعید یوسفی پاسخ

  سلام
  من تشکر مفصلی کرده بودم بابت این سایت خوب و تستهاش،بسته طلایی هم خریده بودم اما الان اومدم دیدم نظرم تایید نشده
  میشه دلیلشو بدونم؟

  بهمن ۵, ۱۳۹۶ در ۲:۱۸ ق.ظ
 • حسین پاسخ

  سلام مرسی از سایت بسیار خوبتون من با تست زدن همین سوالات در همان مرتبه اول بدون غلط قبول شدم باز هم مرسی.

  بهمن ۱, ۱۳۹۶ در ۷:۱۵ ب.ظ
 • عباس پاسخ

  پس چرا بدون پاسخ سوالات رو حذف میکنید !!!!!!!!چرا بسته اجرا نمیشه !؟؟؟

  دی ۳۰, ۱۳۹۶ در ۹:۳۰ ب.ظ
  • test-drive پاسخ

   با سلام و احترام
   لطفا از طریق تلگرام به این شماره پیام دهید
   ۰۹۱۲۵۸۱۹۹۲۰

   دی ۳۰, ۱۳۹۶ در ۹:۵۴ ب.ظ
 • راحله پاسخ

  سلاااااااااااام
  مررررررررررسی امروز آیین نامه اصلی برای بار دوم بدون هیچ غلطی قبول شدم ..
  مرسی از سایت خوبتون
  خداقــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوت

  دی ۳۰, ۱۳۹۶ در ۱۱:۵۴ ق.ظ
 • اکبری پاسخ

  سلام وقت بخیر
  اکبری هستم از شهر همدان روز پنجشنبه ازمون اصلی را با یک غلط قبول شدم خیلی دنبال سوالات آیین نامه رانندگی با جواب بودم با این سایت که آشنا شدم از روش طراحی سایت خیلی خوشم اومد به صورت تست بود و در نهایت کارنامه دادنم خیلی خوب بود تشکر ویژه از طراح سایت موفق باشد

  دی ۲۹, ۱۳۹۶ در ۶:۲۲ ب.ظ
 • جواد پاسخ

  سلام دوستان آیا همین تست ها رو بزنم قبول میشم ؟
  فردا آزمون دارم پایه دوم ؟
  آزمون اصلیه

  دی ۲۹, ۱۳۹۶ در ۱:۰۲ ب.ظ
 • ایمان جهانی پاسخ

  سلام
  من امروز امتحان مقدماتی داشتم با دو اشکال قبول شدم دمتون گرم تستهاتون خیلی کمک کرد

  دی ۲۸, ۱۳۹۶ در ۱۱:۳۷ ق.ظ
 • علی پاسخ

  سلام خیلی ممنون از این آزمون ها من هم مقدماتی وهم اصلی رو فقط این سوالها رو خوندم وبدون هیچ غلطی قبول شدم ازشما ممنونم

  دی ۲۳, ۱۳۹۶ در ۱۲:۴۸ ق.ظ
 • Milad bakhtiari پاسخ

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان این سایت خوب و جامع از زحمات بی دریغ شما عزیزان واقعا کمال تشکر رو دارم خیلی ها به کمکتون قبول شدن و کلی دعای خیر پشت سرتون هستش هر جا هستین برقرار و پایدار باشین و در آخر بهترین آرزو ها رو براتون دارم

  دی ۲۳, ۱۳۹۶ در ۱۲:۲۲ ق.ظ
 • رضا پاسخ

  سلام . من پرونده آموزش راهنمایی و رانندگی خودم را همراه با شناسنامه‌ام تو یک ماشین موقع پیاده شدن حواسم نبود جا گذاشتم میشه راهنمایی کنید چه اقدامی بکنم .یک هفته پیش اتفاق افتاد.

  دی ۲۱, ۱۳۹۶ در ۶:۱۴ ق.ظ
 • مهران ریحانی اردبیلی پاسخ

  سوالاتون خیلی مشابه سوالات امتحان آیین نامه است ازتون متشکرم.

  دی ۱۹, ۱۳۹۶ در ۹:۴۹ ب.ظ
 • Fmf پاسخ

  سلام
  از سایت عالیتون واقعاااااا ممنونم .
  من ی بچه کوچیک دارم و خوندن کتاب واقعا واسم امکان پذیر نبود اما با سایت شما آزمون اصلی آیین نامه رو دفعه اول با ۱ غلط قبول شدم.
  ممنونننن

  دی ۱۹, ۱۳۹۶ در ۱۰:۴۷ ق.ظ
 • سارا پاسخ

  بسیار سپاس گزارم بابت سایت خوب،مفید و جامعتون بنده هر دو ازمون ایین نامه اصلی و مقدماتی رو برای بار اول با حل سوالات سایتتون با نمره ۲۹قبول شدم به دست اندر کاران این سایت خسته نباشید و خدا قوت میگم (به امید اجرای تمامی این قوانین ترافیکی و مربوط به حق تقدم در جامعه ایران)

  دی ۱۸, ۱۳۹۶ در ۶:۳۶ ب.ظ
 • مهدی پاسخ

  با عرض سلام خدمت مدیران سایت.من امروز آزمون اصلی آیین نامه داشتم و با نمره ۳۰ قبول شدم و علت اصلی قبولیم رو به خاطر تست های خوب شما میدونم.از زحمات شما تشکر میکنم…مهدی از اصفهان.

  دی ۱۸, ۱۳۹۶ در ۵:۵۳ ب.ظ
 • علی پاسخ

  سلام خسته نباشید
  تشکر فراوان امروز ایین نامه اصلی داشتم قبول شدم فردا میرم برای شهری
  دوستان کسی خبر داره از آزمون شهری؟
  سخت میگرن؟

  دی ۱۸, ۱۳۹۶ در ۴:۵۰ ب.ظ
 • عبدی پاسخ

  سلام واقعاممنونم من آزمونای شماروخوندم امروزم برای باراول اصلی روقبول شدم خیلی عالی هستید

  دی ۱۸, ۱۳۹۶ در ۲:۳۷ ب.ظ
 • یاسمن پاسخ

  واااای وااااای واییی خیییلیی خوشحالللللممممم آزمونو اصلیو با خوندن آزمونهای شما قبول شدم خیلی ممنونم ????????
  هیچ وقت فکر نمیکردم قبول شم ولی با کمک ازمونای شما تونستم?????
  اگه میخواین قبول شین همه ۴۱ آزمونوحتما با تابلوها بخونین???????

  دی ۱۸, ۱۳۹۶ در ۱۱:۰۱ ق.ظ
 • پویا پاسخ

  شرمنده من بسته طلایی رو خریداری کردم ولی الان تو هیچ کدوم فایل ها گوشیم نیست چی میشه کرد

  دی ۱۸, ۱۳۹۶ در ۲:۴۳ ق.ظ
  • test-drive پاسخ

   با سلام و احترام
   لینک دانلود بسته طلایی به آدرس ایمیل شما ارسال شد

   دی ۱۸, ۱۳۹۶ در ۸:۱۴ ق.ظ
 • علی پاسخ

  واقعا دمتون گرم. من هم بسته سوالا رو خریدم هم تست انلاین زدم مقدماتی و نهایی بار اول قبول شدم. ممنون

  دی ۱۷, ۱۳۹۶ در ۱:۱۲ ب.ظ
 • نگين افشار پاسخ

  با سلام خدمت مديريت محترم سايت
  من با خوندن همين سوالات بار اول قبول شدم و ازتون واقعا تشكر ميكنم و آرزوي بهترين ها رو واستون دارم اميدوارم يه روز من هم بتونم در خدمت رساني به هم نوعم مفيد واقع بشم و يه معنايي براي خلقتم پيدا كنم .
  با تشكر.

  دی ۱۷, ۱۳۹۶ در ۱:۳۷ ق.ظ
 • ارجمندی پاسخ

  درود بی کران به شما عزیزان بنده ۷۰ سالمه و سال گذشته تصمیم گرفتم گواهینامه رانندگی را دریافت کنم از صمیم قلب ازتون تشکر میکنم بابت خدمات خوب و بی منتی که ارائه می دهید من قبول شدم

  دی ۱۶, ۱۳۹۶ در ۱۲:۴۳ ب.ظ
 • Zeynab xanuum پاسخ

  سلام واقعا ممنون از سایتتون صبح رفتم امتحان دادم همش درست دادم اونم ازمون اصلی سوالا همین سوال ها بودن واقعا عالی بود دمتون گرم????????

  دی ۱۴, ۱۳۹۶ در ۳:۱۴ ب.ظ
 • dorsa h پاسخ

  سلام
  خواستم ازتون تشکر کنم
  سوالاتتون بسیار بسیار عالیه
  امروز من برای بار اول ۳۰ شدم☺️

  دی ۱۴, ۱۳۹۶ در ۱۰:۳۳ ق.ظ
 • مریم پاسخ

  سلام
  خواستم از محبتتون بابت این سایت خوب تشکر کنم
  من قبلا یکبار در آزمون شرکت کرده و قبول شده بودم ولی چون انتقالی گرفته بودم ، مجبور بودم مجددا امتحان آیین نامه بدهم ، به لطف یگانه بی همتا و با کمک شما امروز تو این موسسه ای که پرونده ام بردم ، اولین آزمون دادم و قبول شدم .
  خدایا شکرت
  و از شما هم باز ممنونم ، خیلی کمک خوبی بود .

  دی ۱۳, ۱۳۹۶ در ۳:۵۳ ب.ظ
 • سارا پاسخ

  سلام خدمت طراح وب
  سپاس فراوان خدمتتون
  من به دلیل شاغل بودن اصلا زمان نداشتم
  و فقط دیشب تست های ۴۱.۴۰ .۱.۲.۳.۴.۵ فقط تست این ازمونارو وقت کردم بخونم
  و با دو تا غلط امروز صبح قبول شدم.
  خیلی مممنونم

  دی ۱۳, ۱۳۹۶ در ۳:۱۰ ب.ظ
 • a پاسخ

  ممنون از سایت خوبتون،امروز امتحان اصلی رو بار اول قبول شدم ،هر ۴۱ آزمون و بسته طلایی رو خوندم

  دی ۱۳, ۱۳۹۶ در ۱۰:۰۴ ق.ظ
 • مهران پاسخ

  خیالتونو راحت کنم دنبال کتاب آیین نامه رانندگی نباشید اصلا نیازی نیست کتاب و بخونید هزینه الکی نکنید من هم آزمون مقدماتی هم آزمون اصلی را بدون غلط فقط و فقط با تست های این سایت قبول شدم نیم ساعت پیش آزمون اصلی دادم قبول شدم فردا هم آزمون شهری دارم

  دی ۱۳, ۱۳۹۶ در ۹:۱۰ ق.ظ
 • مینا پاسخ

  سلام
  دخترخالم منشی یه آموزشگاهه بهش گفتم سوالات آزمون ایین نامه را برام بفرست گفت نمیتونم ولی این سایت و برام فرستاد گفت سوالات این سایت دقیقا سوالات آزمون آیین نامه است فعلا که دارم تست میزنم

  دی ۱۳, ۱۳۹۶ در ۸:۳۰ ق.ظ
 • سحر پاسخ

  خدایا شکرت باورم نمیشه بار اول قبول شدم دوستام دلمو خالی کرده بودن واقعا ممنون ازتون شاد و پیروز باشید

  دی ۱۲, ۱۳۹۶ در ۷:۰۰ ب.ظ
 • HOSEIN پاسخ

  سایتتون واقعا عااااااااالی بود من با زدن تمام تستهای سایت هم آیین نامه مقدماتی و هم اصلی بدون غلت قبول شدم.
  مرسی از سایت خوبتون.

  دی ۱۲, ۱۳۹۶ در ۱۰:۲۱ ق.ظ
 • طیبی پاسخ

  سلام به همه دوستان اصلا نگران نباشید من حتی یک صفحه از کتابم برای آزمون مقدماتی و اصلی نخوندم و با زدن تست های همین سایت هر دورو بدون غلط قبول شدم.

  دی ۱۱, ۱۳۹۶ در ۸:۲۴ ب.ظ
 • سي سي پاسخ

  خيلي خيلي ممنونم ازتون ازمون اصلي و مقدماتي رو هردو رو بار اول با ٣غلط قبول شدم

  دی ۱۱, ۱۳۹۶ در ۵:۴۳ ب.ظ
 • سید قادر دوستی پاسخ

  با سلام
  تشکر از زحماتتون.
  بار اول هم مقدماتی و هم اصلی و هم شهری قبول شدم .
  تشکر
  سید قادر دوستی از قرچک

  دی ۱۱, ۱۳۹۶ در ۲:۵۷ ب.ظ
 • فاطمه پاسخ

  سلام
  باورم نمیشه بار اول قبول شدم
  مرسی از تستاتون عالی بود عالی

  دی ۱۱, ۱۳۹۶ در ۱۰:۰۸ ق.ظ
 • عباس پاسخ

  باعرض سلام وخسته نباشید میخوام کمال تشکر ازشما بکنم که دفعه اول درامتحان کتبی قبول شدم بخدا اگر این تستای شما نبود من اصلا معلوم نبود قبول بشم خدایش خیلی عالی

  دی ۱۰, ۱۳۹۶ در ۱:۴۸ ب.ظ
 • Saedeh پاسخ

  واي عالي بود اگه تمام تست ها را بخونيد و تابلوهارم از كتاب به دقت بخونيد بهتون قول ميدم ازمون اصليتونا زيره ٤تا غلط بياريد عاليه تست ها عالي مرسي

  دی ۷, ۱۳۹۶ در ۷:۴۴ ب.ظ
 • حامی پاسخ

  با همین آزمون ها با نمره ۲۹ قبول شدم. از مدیران سایت ممنونم. دستتون درد نکنه. خدا خیرتون بده.

  دی ۷, ۱۳۹۶ در ۵:۳۵ ب.ظ
 • مهدیه پاسخ

  ممنون از سایته خوبتون واقعا محشره من امروز با یه غلط آزمون اصلی رو قبول شدم.با کمک سوالای شما تونستم قبول شم دفعه اول فقط کتابو خونده بودم و قبول نشدم

  دی ۷, ۱۳۹۶ در ۲:۴۸ ب.ظ
 • محمد پاسخ

  سلام به تمامی دوستان که از این آزمون استفاده میکنند زیاد سرتونو درد نمیارم کتاب آموزش و بزارید کنار با همین آزمون ها قبول میشید من خودم هم مقدماتی هم اصلی رو با اولین بار قبول شدم .ممنون ازشما

  دی ۶, ۱۳۹۶ در ۷:۰۹ ب.ظ
  • عبدالله پاسخ

   جزاک الله خیرا
   از نظر دقت وصحت سوالات آزمون وپاسخها و تعداد آزمون، من که سایتی در این سطح، سراغ ندارم
   الله شما را یاری و حفظ نماید
   بوشهر

   دی ۷, ۱۳۹۶ در ۳:۳۳ ب.ظ
  • بهزاد پاسخ

   واقعا راست میگی خداوکیلی اینارو بخونم

   دی ۸, ۱۳۹۶ در ۱:۰۴ ق.ظ
 • Farshid پاسخ

  سلام دمتون گرم که سوالات و جواباتون درست و دقیق هست ممنون

  دی ۶, ۱۳۹۶ در ۸:۰۵ ق.ظ
 • زهرا پاسخ

  سلام . روز خوش .
  اگر من (فقط) سوال های آزمون های این سایت را حل کنم کافیست و آزمون آیین نامه اصلی را بار اول پذیرفته می شوم ؟ ؟ ؟ ؟ ؟

  دی ۴, ۱۳۹۶ در ۵:۴۳ ب.ظ
  • مجتبی پاسخ

   اره کافی ،باهمینا قبول میشی ،بیشترتمرکزتوبزارواسه امتحان علمی توشهری

   دی ۵, ۱۳۹۶ در ۸:۴۴ ق.ظ
 • لیلا پاسخ

  سلام
  دوستان اشتباه من و نکنید من چند روز پیش رفتم کافی نت الکی ۲۰ هزار تومن پول خرج کردم بنده خدا از چند تا سایت سوالات آیین نامه رانندگی با جواب برام گرفتم حتی نرم افزار آیین نامه رانندگی هم برام گرفت هیچ کدوم به دردم نخورد اصلا سوالات همه قدیمی بود و این کار باعث شد من ۳ بار بی افتم دوستم این سایت و بهم معرفی کرد و گفت که بار اول قبول شده با تست زدن آزمون های این سایت ای کاش من زودتر متوجه میشدم یک دنیا سپاس از زحمات خوبتون

  دی ۴, ۱۳۹۶ در ۱۰:۲۴ ق.ظ
 • مهدی پاسخ

  سلام..از بیرجندم.. واقعا تشکر میکنم…کمکم کرد و دفعه اول قبول شدم…ممنونم

  دی ۳, ۱۳۹۶ در ۱۱:۲۶ ق.ظ
 • Agh meti پاسخ

  سلام.واقعا از ادمین سایت متشکرم.امروز ایین نامه اصلی رو قبول شدم.ولی حیف شهرو رد شدم حالم گرفته شد

  دی ۲, ۱۳۹۶ در ۲:۵۹ ب.ظ
 • فاضل پاسخ

  سلام خسته نباشید سایتتون عالیه ب لطف سایت شما امروز من مقدماتی را برای اولین بار با یه غلط قبول شدم واقعا از شما تشکر میکنم

  دی ۲, ۱۳۹۶ در ۲:۵۹ ب.ظ
 • منير پاسخ

  به جرات ميتونم بگم فقط و فقط با خوندن اين سوالا به راحتي ميتونيد نمره كامل رو بگيريد. من هم با لطف اين سايت بي نظير هر دو را نمره كامل گرفتم. ولي خب عملي رد شدم براي اولين بار انشاالله كه دفعه دوم اونم قبول ميشم. خيلي خيلي خيلي براي دست اندركاران اين سايت تشكر و احترام ويژه قائلم.

  دی ۲, ۱۳۹۶ در ۱۲:۴۸ ب.ظ
 • پوریا غفاری پاسخ

  خداوکیلی این سایت عالیه امتحتن اول باخوندن و تست زدن بدون غلط قبول شدم امتحان دومم هم یکی غلط داشتم از زحمتکشان سایت تشکر میکنم پورزا غفاری ازاهواز

  دی ۲, ۱۳۹۶ در ۱۱:۵۳ ق.ظ
 • بایرام علی پاسخ

  با کمال سپاس و تشکر از مدیران و دست اندرکاران این سایت. بنده با خواندن این تست ها در هر دو آزمون مقدماتی و اصلی با نمره ۳۰ در همون بار اول قبول شدم بدون خواندن کتاب. با تشکر دوباره

  دی ۱, ۱۳۹۶ در ۱۰:۳۲ ق.ظ
 • Mohanna پاسخ

  سلام
  من امروز برای اولین بار آزمون دادم و تمام ۳۰ سوال رو درست پاسخ دادم، از سایت بسیار عالیتون تشکر میکنم خیلی کمکم کرد

  آذر ۲۹, ۱۳۹۶ در ۴:۰۱ ب.ظ
 • قرار پاسخ

  سلام خیلی عالی بود من برای بار دوم امروز ازمون اصلی داشتم با خوندن همین سوالات قبول شدم حیلی عالی خیلی خیلی واقعا اگه این سایت نبود حالا جالاها باید میرفتم و میومدم

  آذر ۲۹, ۱۳۹۶ در ۳:۰۴ ب.ظ
  • Nafas پاسخ

   سلام از ده به بعد رو روهم خوندیدی

   دی ۱۱, ۱۳۹۶ در ۹:۴۳ ب.ظ
 • ابراهیم پاسخ

  آقا کتابو بندازین دوور یه دور این سوالارو بخونین. البته سوالا آسون تر از این حرفان. خیلی آسون بود. ممنون از ادمین

  آذر ۲۷, ۱۳۹۶ در ۹:۴۹ ق.ظ
 • نازنین پاسخ

  خدایا باورم نمیشه بالاخره آیین نامه اصلی را قبول شدم همسرم گفته بود دیگه حق نداری شرکت کنی واقعا اگه این سایت نبود نمی تونستم قبول بشم بی نهایت سپاسگزارم بهترین هستین

  آذر ۲۳, ۱۳۹۶ در ۵:۲۷ ب.ظ
 • کیکاووس پاسخ

  واقعا از سایت خوبتون تشکر میکنم
  به لطفتون تونستم آیین نامه اصلی رو دفعه اول با نمره ۳۰ از ۳۰ قبول بشم
  پیشنهاد میکنم ابتدا یکبار کتاب رو بطور کامل بخونید
  سپس آزمون های سایت رو به همراه تحلیل آزمون و نکات کلیدی بررسی کنید
  من با اینکار نتیجه مطلوب رو گرفتم
  به امید موفقیت های شما دوستان عزیزم

  آذر ۲۳, ۱۳۹۶ در ۳:۵۲ ب.ظ
 • محسن پاسخ

  خیلی سوالات خوب بود به لطفتون آیین نامه اصلی رو قبول شدم ممنونم

  آذر ۲۲, ۱۳۹۶ در ۷:۵۰ ب.ظ
 • جواد پاسخ

  سلام تشکر فراوان بابت سایت جامع و عالی تون
  من با خوندن فقط ششتا از آزمون هاب بالا تونستم آیین نامه رو همون بار اول قبول بشم

  آذر ۲۰, ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۹ ق.ظ
 • Majid پاسخ

  سلام به همگی .من واقعا از سایت بسیار بسیار عالی و مفیدتون تشکر میکنم واقعا بی نظیرید .من هم مقدماتی و هم ازمون اصلی رو فقط سوالای شمارو خوندم و هردورو بانمره ۳۰قبول شدم .عالی هستید عالی بمونید بازم ممنون

  آذر ۱۸, ۱۳۹۶ در ۴:۳۷ ب.ظ
 • rahimi پاسخ

  سلااام ممنون از سایت خوبتون خیلی عالیه. من کتابو باز نکردم فقط، همین تستارو زدم بار اول بدون غلط،قبول شدم ممنـــــــون واقــــــعـــــااا

  آذر ۱۶, ۱۳۹۶ در ۱۲:۲۶ ب.ظ
 • محدثه پاسخ

  وای قبول شدم بدون غلط بار اول خیلیییییییی خوب بود همین سایتو بخونید فقط عالیییییییه

  آذر ۱۴, ۱۳۹۶ در ۴:۴۹ ب.ظ
 • زهرا پاسخ

  سلاممممممم وای بخدا نظیره سایتتون بی نظیرررررررررر، من اصلا کتابو نخوندم فقط،فقط همین سوالا رو ی بار تست زدم ی بارم از جواب تست نگاه کردم، عین همین سوالا واسم اومده بوددددددددددددددددد، معرکه، سری اول هم قبول شدم، پیشنهاد میکنم فقط تست بزنید

  آذر ۱۴, ۱۳۹۶ در ۱:۵۳ ب.ظ
 • حسین پاسخ

  سلام. اول تشکر بابت سایت. میخاستم بدونم چرا بعضی از سوالاتو نوشتین فنی؟
  از سوالات فنی هم تو ایین نامه اصلی میاد؟

  آذر ۱۳, ۱۳۹۶ در ۶:۲۳ ب.ظ
 • Parisa پاسخ

  سلام..ضمن تشکر از سایت شما برایتان آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.به کمک شما و اطلاعات مفید سایت شما امتحان اصلی را با یک غلط قبول شدم.

  آذر ۱۲, ۱۳۹۶ در ۴:۱۸ ب.ظ
 • Fatemeh پاسخ

  سلام روزتون بخير ممنون به خاطر سوالات عاليتون من هم ازمون مقدماتي اموزشگاه هم امتحان اصلي رو فقط با زدن تستهاي اين سايت قبول شدم خيلي خيلي ممنون????

  آذر ۱۱, ۱۳۹۶ در ۱۲:۳۳ ب.ظ
 • saeed پاسخ

  هرکسی تا از ۳۰بخونه مطمن باشیدکه هم ایین نامه مقدماتی و هم اصلی رو بدون غلط قبول میشید من خودم ایین نامه اصلی رو بدون غلط و ایین نامه اصلی روهم فک کنم بدون غلط چون بهم نگفتن چندتا غلط دارم ایین نامه اصلی قبول شدم از همین سایت خوندم و قبولی صدرصد شد بار اول توصیه میکنم شما هم امتحان کنید

  آذر ۹, ۱۳۹۶ در ۵:۵۸ ب.ظ
  • saeed پاسخ

   ببخشید ایین نامه مقدماتی رو بدون غلط و اصلی رو بهم نگفتن ولی خودم مطما بدون غلط قبول شدم ممونم خیلی از سایت خوبتون خدا کمکتون کنه تو همه ی کارا

   آذر ۹, ۱۳۹۶ در ۵:۵۹ ب.ظ
 • حميد حميدي پاسخ

  سلام تشكر ويژه دارم از سايت بسيار مفيدتون من هم بار اول آزمونهارو قبول شدم خواستم به دوستان هم توصيه كنم كه فقط و فقط همين آزمونهاي سايت رو مطالعه كنند كافيه و قبول ميشن

  آذر ۹, ۱۳۹۶ در ۱۱:۰۷ ق.ظ
 • Melika پاسخ

  عالی بود واقعا با ۲۱ تست دفعه ۳ قبول شدم خدا خیرتون بده???

  آذر ۹, ۱۳۹۶ در ۱۰:۱۶ ق.ظ
 • علی پاسخ

  از عوامل این سایت کمال تشکر رو دارم. خیلی خیلی ممنون از نمونه سوالاتتون. دوستان همینا رو بخونید. قبولیتون ۱۰۰% میشه. خیالتون راحت

  آذر ۹, ۱۳۹۶ در ۹:۲۶ ق.ظ
 • Meysam پاسخ

  سلام عزیزان دیروز امتحان اصلی رو با یه غلط قبول شدم مقدماتی هم با یه غلط قبول شدم واقعا ازین سایت ممنونم
  به عزیزانی که امتحان دارن توصیه میکنم همین ازمون های اینجا رو بخونن صد در صد قبولن این ازمون ها بی نظیرن بازم ممنون از عوامل این سایت

  آذر ۸, ۱۳۹۶ در ۱۱:۴۳ ق.ظ
 • Meysam پاسخ

  سلام ببخشین یه سوال من پس فردا امتحان اصلی دارم امتحان مقدماتی از همین جا خوندم با ۲۹ از ۳۰ قبول شدم و از قبل توی پست دیگه تشکر کردم خواستم بدونم الان برا ازمون اصلی ۴۱ ازمون رو بخونم همین کافیه؟ قبول میشم؟ ممنون میشم پاسخ بدین استرس دارم

  آذر ۵, ۱۳۹۶ در ۱:۵۷ ق.ظ
  • test-drive پاسخ

   باسلام و احترام
   بله کافیه

   آذر ۵, ۱۳۹۶ در ۷:۵۸ ق.ظ
 • اتنا پاسخ

  من هم مقدماتی و هم اصلی و با یبار زدن ازمونای این سایت قبول شدم مقدماتی و ۲۸ و اصلی و ۳۰ شدم و بدون غلط
  خیلی ممنون از سایت خوبتون

  آذر ۲, ۱۳۹۶ در ۵:۰۶ ب.ظ
 • مرتضی پاسخ

  سلام به همه هنرجویان بنده امروز ازمون اصلی آیین نامه رانندگی را قبول شدم با یک غلط توصیه میکنم تمامی ۴۱ آزمون اصلی سایت را تست بزنید من حتی کتابم نخوندم کتاب آیین نامه رانندگی برام نامفهوم بود از مدیر سایت تست درایو تشکر میکنم خدایش سایت خوبی راه اندازی کرده هیجا نمیتونیم سوالات آیین نامه رانندگی به صورت رایگان دریافت کنیم

  آذر ۲, ۱۳۹۶ در ۴:۳۹ ب.ظ
 • saba پاسخ

  سلام تشکر بابت سایت خیلی خیلی خوبتووووون…من هم آزمون مقدماتی هم اصلیو فقط با تستای شما بار اول قبول شدم …خدا خیرتون بده وااااقعا ممنونم ازتون

  آذر ۱, ۱۳۹۶ در ۱:۴۴ ق.ظ
 • testuser333 testuser333 پاسخ

  سلام قبل از هرچیزی می خواستم از تون تشکر کنم خیلیییی ممنونم من امروز با یک غلط ایین نامه اصلی و قبول شدم با تست انلاین و خرید بسته طلایی ، واقعا نمونه سوالات عالی بود مشابه سوال های اصلی ایین نامه . به دوستان پیشنهاد می کنم امیدوارم همه دوستان اولین بار قبول بشن

  آبان ۲۹, ۱۳۹۶ در ۱۲:۴۳ ب.ظ
 • محدثه قيصري پاسخ

  سلام چرا ازمونا بازنميشن بعضياشون؟عضو سايتم شدم نميدونم چشه

  آبان ۲۳, ۱۳۹۶ در ۳:۰۹ ب.ظ
 • پیمان پاسخ

  سلام خسته نباشید
  ببخشید به نظر شما سال ۱۳۹۷ سوالات آیین نامه رانندگی تغییر میکنه ؟ من امسال نمی تونم گواهینامه رانندگی بگیریم میخواستم بدونم آیا سال ۹۷ سوالات آیین نامه رانندگی تغییر میکنه؟

  آبان ۲۲, ۱۳۹۶ در ۱:۳۰ ب.ظ
  • مهدی پاسخ

   از الان به فکر سال ۹۷ هستی حالا تو تا سال ۱۳۹۷ کی مرده کی زنده ولی به نظر من فکر نمیکنم سوالات عوض بشه مگه اینکه بخشی جدیدی به کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی اضافه بشه در کل بیا به همین سایت من مقدماتی رو ۳۰ شدم الان دارم برای آزمون اصلی تست میزنم

   آبان ۲۲, ۱۳۹۶ در ۳:۳۹ ب.ظ
 • سها شجاع پاسخ

  سلام، خواستم از سایت خوبتون تشکر کنم، هم امتحان اصلی و هم مقدماتی با حل این سوالات بدون غلط قبول شدم…
  خیلی از دوستان در بعضی جا ها نوشته بودند که این سوالات کافی نیست و حتما باید بخش هایی از کتاب خونده بشه، اما واقعا این شکلی نبود…

  آبان ۲۱, ۱۳۹۶ در ۱۲:۴۰ ب.ظ
 • بهار م پاسخ

  منم بدون خواندن کتاب فقط با زدن تستهای سایت شما قبول شدم . ممنون بابت این کار قشنگتون

  آبان ۲۱, ۱۳۹۶ در ۹:۲۱ ق.ظ
 • mohamad hashemiyekta پاسخ

  سلام به همه من امروز بلطف خدا آیین نامه اصلی رو بدون غلط پاس کردم . یعنی فقط با تستهای این سایت که دیروز شروع کردم و تا تست ۳۶ پیش رفتم و حتی اصلا کتاب رو نخواندم خواستم تشکر کنم از عوامل سایت

  آبان ۱۷, ۱۳۹۶ در ۲:۰۳ ب.ظ
 • متین صحیفی پاسخ

  سلام.ممنون از سایت خوبتون.هم مقدماتی و هم اصلی رو از طریق همین آزمونا قبول شدم.واقعا سوالا عالی هستن.خییییلییی ممنون از زحماتتون

  آبان ۱۶, ۱۳۹۶ در ۱۰:۵۵ ق.ظ
 • میلاد پاسخ

  من کل اینترنت و زیر و رو کردم خیلی دنبال نمونه سوالات آیین نامه رانندگی بودم خدایش نمونه سوالات این سایت عین سوالات هم آزمون مقدماتی بود هم آزمون اصلی آیین نامه رانندگی دست کسی که این سایت و راه انداخته درد نکنه

  آبان ۱۵, ۱۳۹۶ در ۱۰:۳۴ ق.ظ
 • مولود پاسخ

  سلام مدیریت گرامی.کمک.کمک.من مقدماتی و از اینجا خوندم قبول شدم.الان میخوام اصلی هارو اما نمیتونم خریداری کنم از آزمون هفت به بعد.هزینش چقده؟گیج شدم

  آبان ۱۴, ۱۳۹۶ در ۸:۲۱ ق.ظ
  • test-drive پاسخ

   با سلام و احترام لطفا از طریق تلگرام پیام بدید راهنمایی کنم

   آبان ۱۴, ۱۳۹۶ در ۸:۳۰ ق.ظ
 • 3amira پاسخ

  سلام من اصلا نمیدونم چی بگم
  فقط میتونم بگم:دست همه کسایی که این سایت رو طراحی کردن درد نکنه
  من هر دوتا آزمون مقدماتی و اصلی رو با ۲تا غلط قبول شدم
  فقط با این سایت

  آبان ۱۴, ۱۳۹۶ در ۱:۵۶ ق.ظ
 • Roya پاسخ

  ممنونم از سايتتون من هم كتابو خوندم هم تستايه اينجارو زدم هم مقدماتي هم اصلي و با يه غلط قبول شدم به نظرم همه كسايي كه ميخوان باره اول قبول شن بايد تستايه اين سايتو بزنن …هنرجوهايي و ديدم كه باره شيش و هفتشون بود كه ميومدن ازمون اصليو بدن و من اين سايتو بهشون معرفي كردم تا صد درصد دفعه ي بعد قبول شن …بازم تشكر از شما و سايته خوبتون

  آبان ۱۱, ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۷ ب.ظ
 • نرگس .ر پاسخ

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من امروز آزمون اصلی آیین نامه رانندگی را با یک غلط قبول شدم من مدیون این سایت هستم از کسانی که این سایت و مدیریت می کنن تشکر میکنم آزمون های آخر این سایت محشره خیلی از سوالات آزمون از آزمون های آخر سایت اومده بود پیشنهاد میکنم حتما آزمون های آخر سایتم تست بزنید خیلی مفیده

  آبان ۶, ۱۳۹۶ در ۴:۳۲ ب.ظ
  • Reza Alizadeh پاسخ

   آفرین از راهنمایی شما نرگس ‌حتما ازمونهای آخر سایت هم تست میزنم

   آبان ۷, ۱۳۹۶ در ۴:۲۰ ق.ظ
 • مرضیه مهدی خانی پاسخ

  با سلام و احترام
  فقط خواستم ی قدردانی ویژه بابت سایت خوبتون و سوالات فوق العادتون داشته باشم.من روز پنج شنبه امتحان اصلی داشتم و قبول شدم برای بار اول.سپاسگذارم

  آبان ۶, ۱۳۹۶ در ۱۱:۴۰ ق.ظ
 • سعید پاسخ

  آقا دمتون گرم… آزمون مقدماتی برای گواهینامه موتور رو با ۱ غلط قبول شدم.. کتاب رو اصلا نخوندم (فقط تابلو ها).. ۱۰تا آزمون مقدماتی این سایت رو زدم.. قبول شدم..
  انشاالله آزمون اصلی رو هم قبولشیم.. دستتون درد نکنه.

  آبان ۳, ۱۳۹۶ در ۳:۲۴ ب.ظ
 • سارا میر پاسخ

  سلام
  خیلی عالی بود
  منم قبول شدم هم آیین نامه هم شهری
  سوالات و دسته بندی تو سایت عالی بود

  آبان ۳, ۱۳۹۶ در ۱:۵۶ ب.ظ
 • کیانا پاسخ

  سلام من آزمون مقدماتی و اصلی رو با سایت شما قبول شدم و بی نهایت ممنونم بابت سایت خوبتون

  آبان ۲, ۱۳۹۶ در ۱۰:۰۸ ق.ظ
 • ر.ش پاسخ

  با عرض سلام و خسته نباشید
  تشکر ویژه دارم از سایت شما بخاطر فراهم کردن تست زدن سوالات آزمون ایین نامه رانندگی چند روز پیش آزمون ایین نامه مقدماتی را قبول شدم الان دارم برای آزمون اصلی تست میزنم پاینده باشید

  آبان ۲, ۱۳۹۶ در ۸:۴۷ ق.ظ
 • اکبری پاسخ

  سلام خسته نباشید
  خدا خیرتون بده بنده امروز بدون غلط آزمون اصلی آیین نامه رانندگی را قبول شدم از آزمون های آخر سایت بیشتر سوال آمده بود من حتی کتابم نخوندم انشالله آزمون شهری هم قبول بشم به همه دوستان در آموزشگاه که رد شده بودن این سایت را معرفی کردم

  آبان ۱, ۱۳۹۶ در ۶:۱۰ ب.ظ
 • Fereen پاسخ

  با همین آزمونا مقدماتی بدون غلط اصلی با یه غلط قبول شدم مرسییی ??

  آبان ۱, ۱۳۹۶ در ۱۰:۲۳ ق.ظ
 • Raha_m پاسخ

  سلام
  خیلی خیلی ممنونم از سایت خوبتون واقعا عالیه .
  من آیین نامه مقدماتی رو فقط با زدن تست های این سایت با یک اشتباه ( بی دقتی از خودم بود ) قبول شدم .
  برای آیین نامه اصلی بار اول و دوم که این تست هارو نزده بودم با تعداد غلطای زیادی افتادم ولی برای بار سوم تنها با زدن همین تست ها تونستم آیین نامه اصلی رو بدون هیچ غلطی قبول بشم .
  واقعا ممنونم از سایت خوبتون

  آبان ۱, ۱۳۹۶ در ۱۰:۰۱ ق.ظ
 • نگار پاسخ

  یه سوال از سه فصل آخر کتابم سوال میاد تو امتحان اصلی؟

  مهر ۳۰, ۱۳۹۶ در ۴:۱۵ ب.ظ
 • testuser333 testuser333 پاسخ

  واقعا نمیدونم چطوری ازتون تشکر کنم امروز ایین نامه اصلی رو قبول شدم و توی کلاسمون تنها کسی بودم که قبول شدم واقعا ممنونم امتحان دقیقا مقل تست های شما بود

  مهر ۳۰, ۱۳۹۶ در ۱۰:۵۱ ق.ظ
 • حیدری پاسخ

  سلام
  گفتم به ادبی اگه از شما ادمین سایت محترم تشکر نکنم. من هم ایین نامه مقدماتی و هم اصلی را از طریق سوالات سایت شما تو مرحله اول هر کدام با یک غلط قبول شدم و امروز ۳۰ مهر هم امتحان شهری رو همون دفعه اول قبول شدم و برایم خیلی لذت بخش بود این قبولی ها. سپاس فراوان از زحمات شما

  مهر ۳۰, ۱۳۹۶ در ۱۰:۱۰ ق.ظ
 • اکبری پاسخ

  خدایا شکرت ممنونم ازتون قبول شدم من یک هفته بود تست های سایت شما را میزدم بدون غلط قبول شدم

  مهر ۲۷, ۱۳۹۶ در ۸:۴۴ ق.ظ
 • ر.م پاسخ

  من امروز آزمون اصلی آیین نامه رانندگی داشتم حدودا ۸ تا سوال فقط عین آزمون آیین نامه اصلی شماره ۴۰ بود بدون غلط حتی کتابم نخوندم قبول شدم دست شما درد نکنه

  مهر ۲۵, ۱۳۹۶ در ۸:۵۱ ق.ظ
 • نيلوفر پاسخ

  سلام من با خوندن سوالات شما آيين نامه مقدماتي و اصلي رو با اول بدون غلط قبول شدم واقعا سايت خوبي داريد و خسته نباشيد.

  مهر ۲۴, ۱۳۹۶ در ۲:۰۳ ب.ظ
 • فراهانی پاسخ

  من چند روز پیش سوالاتو از یه سایتی اشتباهی خریدم به قیمت ۲۱۰۰۰ هزار تومان اصلا به کارم نیومد خدایش با تست های تست درایو هم تو آزمون مقدماتی و هم ازمون اصلی آیین نامه رانندگی قبول شدم عزیزان من به این نتیجه رسیدم همیشه هم گرون بودن ملاک نیست یکی از دوستان این سایت و معرفی کرد فردا آزمون شهری دارم انشالله همه قبول بشیم

  مهر ۲۴, ۱۳۹۶ در ۹:۴۲ ق.ظ
 • mahsa پاسخ

  من از ۴۰ تا ازمون اصلی همه رو زدم جز ۸ تا.دقیقا مطالب داخل کتاب ،داخل همین تست ها هم هست.از ازمون ۳۰تا ۴۰ رو حتما بخونید چون سوالات فنی سخت داره.و خودشم سخته.سوالات فصل ۵و ۶ کتاب هم داخل همین سوالات به صورت پراکنده اومده.کلا سایت عالیه.دستتون درد نکنه.امیدوارم بهتر بشید.

  مهر ۲۳, ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۸ ب.ظ
 • رضا پاسخ

  سلام اقا من نامردیه ازتون تشکر نکنم چون بدون باز کردن یه برگه کتاب امروز ازمون اصلی بدن هیچ غلتی قبول شدم ازهمتون ممنونم برای سایت خوبتون.

  مهر ۲۳, ۱۳۹۶ در ۶:۲۹ ب.ظ
  • masoumehhh پاسخ

   جدا؟ یعنی نیازی نیست اصلا کتابو خوند؟ من تازه میخوام ازمون بدم و از رانندگی چیزی نمیدونم اگه این ازمونا رو مطالعه کنم حله؟؟

   مهر ۲۴, ۱۳۹۶ در ۴:۵۴ ق.ظ
 • فاطمه کیخا پاسخ

  سلام شما فوق العاده اید خیلی ممنونم
  امتحان مقدماتی رو یدور کتاب خوندم با سوالات شما ۳۰زدم
  امتحان امروزمم ک اصلی بود بازم ی نگاه کتاب زدم با سوالات شما فقط با دوتا غلطی که خودشون نذاشتن تغییر پاسخ بدم بازم قبول شدم دمتووووون گرررررم ????

  مهر ۲۳, ۱۳۹۶ در ۱۱:۵۴ ق.ظ
 • حمید پاسخ

  خدا خیرتون بده من امروز امتحان داشتم قبول شدم
  اصلا هم کتاب نخونده بودم فقط همین آزمون ها رو حل کرده بودم

  مهر ۲۳, ۱۳۹۶ در ۱۲:۱۳ ق.ظ
 • Mona Ensani پاسخ

  سلام واقعا سوالاتون عالیه توصیه میکنم همه ی سوالات آیین نامه ی اصلی رو بزنید خیلی مؤثر بود من قبول شدم

  مهر ۲۲, ۱۳۹۶ در ۲:۱۸ ب.ظ
 • محمد پاسخ

  دمتون گرم….من ۲۰ تا از تست های آزمون اصلی رو خوندم و در آزمون اصلی قبول شدم….به همه توصیه میکنم حداقل ۲۰تا آزمون رو حتما بخونید(:

  مهر ۲۰, ۱۳۹۶ در ۲:۵۹ ب.ظ
 • هلیا پاسخ

  سلام واقعا از سایت خوبتون ممنون من با کمک سوالات سایتتون هم ایین نامه مقدماتی و هم اصلی رو قبول شدم

  مهر ۲۰, ۱۳۹۶ در ۱۰:۴۸ ق.ظ
 • فاطمه پاسخ

  بله با خواندن همین سوالات قبولی من بدون کتاب فقط و فقط باکمک اوال‌خداوند بعد این سایت تونستم بدون غلط هردو آزمون آیین نامه رو قبول بشم واقعا خداخیرتون بده

  مهر ۱۷, ۱۳۹۶ در ۴:۵۶ ب.ظ
 • سمانه پاسخ

  دوستان من امروز آزمون اصلی آیین نامه رانندگی دارم خیلی استرس دارم آیا همین سوالات کافی هست من آزمون مقدماتی رو با کمک این سایت قبول شدم خدا کنه آزمون اصلی هم مثل همین سایت باشه تو رو خدا یکی منو راهنمایی کنه

  مهر ۱۶, ۱۳۹۶ در ۱:۳۷ ب.ظ
 • اولادی پاسخ

  خدایا شکرت قبول شدم یک دنیا ممنون از سایت خوبتون من امروز با یک غلط آزمون اصلی آیین نامه رانندگی را قبول شدم چون شاغلم اصلا وقت خوندن کتابم نداشتم فردا آزمون شهری دارم

  مهر ۱۵, ۱۳۹۶ در ۹:۵۶ ق.ظ
 • علیرضا پاسخ

  سلام و درود…با تشکر از راه اندازی این سایت >من یکبار آیین نامه اصلی مردود شدم .بار دوم تو این سایت ۳۰تا ازمونش خوندم شدم ۲۹ عالیه ممنوون.دمتون گرم…

  مهر ۱۳, ۱۳۹۶ در ۱۱:۴۵ ب.ظ
 • اکرم پاسخ

  تشکر میکنم بابت راه اندازی این سایت پر محتوا یکی از دوستانم این سایت و معرفی کرد من بدون مطالعه کتاب آیین نامه رانندگی بار اول در آزمون مقدماتی و اصلی آیین نامه قبول شدم شاد و پیروز باشید

  مهر ۹, ۱۳۹۶ در ۶:۴۷ ب.ظ
  • مهدی پاسخ

   سلام‌خوبی سخت بود اصلی؟

   مهر ۱۱, ۱۳۹۶ در ۷:۵۰ ق.ظ
 • Zainab پاسخ

  واقعا سایتتون عااااااااااالیه هر چقد بگم عالیه کم گفتم من دوبار امتحان دادم قبول نشدم ولی وقتی آزمونای سایت رو حل کردم با ۲غلط قبول شدم واقعا ممنووووووووووونم

  مهر ۶, ۱۳۹۶ در ۱۲:۳۴ ب.ظ
 • mehrdad پاسخ

  سلام ازسایتتون ممونم واقعا عالیه دقیقا مثل سوالاتی که قبلا امتحان دادم من فردا ایین نامه وتوشهری امتحان دارم برام دعاکنید قبول بشم

  مهر ۵, ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۷ ب.ظ
 • Azin پاسخ

  واااااي اين عاااليه جا داره واقعا از سايت عاليتون تشكر كنمممم من بعداز سه بار رد شدن امروز واسه بار چهارم بدون غلط قبول شدممممم سايتتون بي نظيررررره مرسييييي???

  مهر ۵, ۱۳۹۶ در ۱۰:۳۲ ق.ظ
 • آرمین پاسخ

  من هم آزمون مقدماتی و هم آزمون اصلی را با کمک این سایت قبول شدم به همه دوستان پیشنهاد میکنم حتما تست های این سایت و انجام بدن عین سوالات آزمون آیین نامه رانندگی بود

  مهر ۵, ۱۳۹۶ در ۱۰:۱۹ ق.ظ
 • محمد کریدی زاده پاسخ

  از شماها خیلی سپاسگزارم امروز برای بار اول در امتحان آیین نامه با ۲۸ امتیاز قبول شدم یه دنیا ممنون ???????????

  مهر ۴, ۱۳۹۶ در ۸:۲۰ ب.ظ
 • MOBINA پاسخ

  سلام یک دنیا ممنون از سایت خوبتون خسته نباشید
  من بافقط زدن تست های اصلی و حتی بدون مرور کتاب با امتیاز ۲۷ قبول شدم
  خیلی خیلی ممنونم

  مهر ۴, ۱۳۹۶ در ۱:۰۸ ب.ظ
 • xman پاسخ

  مرسی از سایت خوبتون با خوندن این آزمونا هم آیین نامه اصلی و هم مقدماتی رو قبول شدم مقدماتی با یک غلط و اصلی رو با ۲ غلط

  مهر ۳, ۱۳۹۶ در ۸:۴۶ ب.ظ
 • Rafa پاسخ

  سلام،ممنون از سایتتون بسیار عالیه من امروز با یک غلط قبول شدم ان شاءالله شماهم قبول شین

  مهر ۳, ۱۳۹۶ در ۴:۴۱ ب.ظ
 • hanieh پاسخ

  سلام خيلي ممنون از سايت خوبتون?من امروز ايين نامه اصلي دفه اول قبول شدم ك همه مديون سايت شما و سوال هاي خوبتون هستم ممنون واقعا از تيم طراحي عاليون???

  مهر ۱, ۱۳۹۶ در ۶:۵۶ ب.ظ
 • Reihani پاسخ

  سلام ،من قبلا امتحان ایین نامه ی اول رو با استفاده از این سایت قبول شدم
  امروزم قراره برم امتحان اصلی ایین نامه رو بدم تقریبا نصف ازمون هارو حل کردم
  استرس دارم نمیدونم قبول میشم یا نه
  فقط این تستارو زدم ،دعا کنید

  مهر ۱, ۱۳۹۶ در ۷:۵۹ ق.ظ
 • محمد پاسخ

  سلام خسته نباشیدمن ب اخوندن همین سوالات بان مره خوبی قبول شدم از سایت خوبتون بسیار ممنونم

  شهریور ۳۱, ۱۳۹۶ در ۶:۱۳ ب.ظ
 • پویا پاسخ

  سلام و خسته نباشید میگم به شما که سایت به این خوبی را به صورت رایگان در اختیار ما قرار دادید من به کمک آزمون های سایت شما هر دو آزمون آیین نامه رو بدون مطالعه ی کتاب دفعه ی اول قبول شدم دستتون درد نکنه واقعا خدا خیرتان بدهد . ممنون

  شهریور ۳۰, ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۹ ق.ظ
 • دوخی .... زهرا پاسخ

  یکی بگه چه سوالایی می یاد دق مرگ شدم از بس خوندم مغزم هنگ کرده

  شهریور ۲۹, ۱۳۹۶ در ۷:۲۱ ب.ظ
 • دوخی .... زهرا پاسخ

  سلام همه ی این سوال هارو زدین من که انقد خوندم اینارو دو بارم رد شدم عصاب ندااااااااااااااااااااااااااارم آخه چرا چرا چرا قبول نشدم چرا انقد خوندم

  شهریور ۲۹, ۱۳۹۶ در ۷:۲۰ ب.ظ
  • Reihani پاسخ

   سلام ، تونستین قبول بشین ؟

   مهر ۱, ۱۳۹۶ در ۷:۵۵ ق.ظ
 • یکتا پاسخ

  سلام. امیدوارم حالتون خوب باشه. واقعا سایتتون عالیه. من امروز امتحان ایین نامه اصلی رو با سه غلط قبول شدم . تستهای شما رو خوندم فقط و نکات مهم کتاب رو. ولی واقعا عالیه سایتتون. توصیه می کنم همه تستها رو بزنید. امیدوارم همگی قبول بشید.
  ممنووووون از سایتتون و سوالاتی که قرار دادی.

  شهریور ۲۹, ۱۳۹۶ در ۱۱:۰۸ ق.ظ
 • Salma پاسخ

  میشه محض رضای خدا یکی بگه چن تا سوال فنی میاد تو ازمون اصلی؟! اخه بعضی ازین ازمونا پر هستن از فنی..منم دقیقا فنی نخوندم از کتاب..?

  شهریور ۲۷, ۱۳۹۶ در ۱۰:۵۲ ب.ظ
  • زهرا سادات پاسخ

   سلما جان … تو این تستایی ک هست تو ازمونو بیشترشونو بزنی بخدا قبولی ..صد در صدد قبولی .. من با دوتا غلط قبول شدم اصلیو…مقدماتی بدون غلط

   شهریور ۲۸, ۱۳۹۶ در ۱۱:۵۹ ق.ظ
 • میلاد پاسخ

  من هم مقدماتی هم آمتحان آیین نامه اصلی قبول شدم برام دعا کنید که دست فرمون قبول بشم مرسی

  شهریور ۲۵, ۱۳۹۶ در ۴:۴۰ ب.ظ
 • زهرا پاسخ

  سلام و خیلی ممنون بابت زحمت هاتون
  من تست ها شما رو زدم و هم آزمون مقدماتی و هم اصلی رو با نمره ی خیلی خوب قبول شدم

  شهریور ۲۵, ۱۳۹۶ در ۱:۴۱ ب.ظ
 • h.m.pak پاسخ

  سلام خیلی بابت سایت خوبتون ممنونم.واقعا با سایت شما دیگه نیازی به هیچ منبع دیگه ای مثل جزوه یا سایت دیگه ای نیست.واقعا دم شما گرم…

  شهریور ۲۵, ۱۳۹۶ در ۱۰:۱۹ ق.ظ
 • مهدی پاسخ

  بابا دمتون گرم این سایتتون عاااالییه. من فقط ۱۵ تا امتحان دادم و بدون غلط قبول شدم. البته توصیه می کنم همه ی تست هارو بزنید.ممنووووووون

  شهریور ۲۱, ۱۳۹۶ در ۹:۳۷ ق.ظ
 • فاطمه پاسخ

  سوالات عالی بود .من اصلی رو خوندم.دفعه ی اول بدون غلط قبول شدم.مرسی ازتون

  شهریور ۲۰, ۱۳۹۶ در ۱:۳۸ ب.ظ
 • دوخی .... زهرا پاسخ

  میشه یکی بگه از فنی چن تا می یاد و بقیه چجوری هست یکی کمکم کنه من که نمیتونم ۳۹ تا آزمون رو بخونم بقرآن مغزم هنگ کرده از بس خوندم آخرش هیچی . یکی به دادم برسه

  شهریور ۱۹, ۱۳۹۶ در ۴:۲۷ ب.ظ
  • زهرا سادات پاسخ

   ?کتابو ک نخوندی این تستا رو بزن لااقل خواهر من ?
   نزنی ک قبول نمیشی

   شهریور ۲۸, ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۱ ب.ظ
 • دوخی .... زهرا پاسخ

  سلا م با وجودی که این همه از این سایت خوندم قبول نشدم اصلا امتحانات دوم خیلی با امتحان اول فرق داشت و بعدشم اصلا سولاش مثل این سایت نبود اصلا برعکس همه بود نمیدونم چرا اونجوری بود . ولی امتحان اولو با این سایت قبول شدم …

  شهریور ۱۹, ۱۳۹۶ در ۴:۲۵ ب.ظ
 • آرزو پاسخ

  سلام من با یان سوالات رفتم امتحان فنی دادم ۲۹ شدم پیشنهاد می کنم سوالات صورتی و طلایی رو خریداری کنید ، با تشکر از سایت خوبتون

  شهریور ۱۸, ۱۳۹۶ در ۹:۰۸ ب.ظ
 • m.mrz پاسخ

  سلام اگه منظورتون ازمون اصلی هست بایدبگم که فک نکنم نیازی باشه براازمون اصلی سوالات مقدماتی روبخونیدمنم فقط اصلی ها روخوندم

  شهریور ۱۸, ۱۳۹۶ در ۱:۰۳ ب.ظ
 • زهرا پاسخ

  سلام خسته نباشید . چرا آزمون اصلی فنی و مقدماتی رو با هم تو این سایت هستن . آیا در امتحان فنی از آزمون مقدماتی می یاد .? لطفا زود جواب بدین خیلی عقبم نخوندم ????

  شهریور ۱۷, ۱۳۹۶ در ۱۰:۰۴ ب.ظ
 • m.mrz پاسخ

  سلام یعنی واقعاخوندن سوالات سایت بدون مطالعه کتاب کارسازه؟

  شهریور ۱۵, ۱۳۹۶ در ۱۱:۲۵ ب.ظ
  • زهرا پاسخ

   اره امتحان اول رو من اصلا از کتاب نخوندم کتاب انداختم بیرون فقط از سایت خوندم قبول شدم با هیچ غلطی

   شهریور ۱۷, ۱۳۹۶ در ۱۰:۰۵ ب.ظ
 • مهسی پاسخ

  سطح سوالات بسیار عالی ممنون بابت سایت خوبتون

  شهریور ۱۵, ۱۳۹۶ در ۱:۰۷ ب.ظ
 • امیر پاسخ

  ممنون ازسایت خوبتون واقعا عالی بود خسته نباشید

  شهریور ۱۵, ۱۳۹۶ در ۱۲:۲۷ ب.ظ
 • الی پاسخ

  ممنونم ازتون بدون غلط اصلی رو فبول شدم…هوراااااااا

  شهریور ۱۵, ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۲ ق.ظ
 • زهرا سادات پاسخ

  خدا خیرتون بده سایتتون عااااااااااالیه عالی عالی عالیییییی
  قبول شدم ….ممنونم از سایتتون…ینی بدون خوندن یه خط از کتاب قبول شدم ممنونم واقعا خیلی خیلی خییییییلی ممنونم

  شهریور ۱۵, ۱۳۹۶ در ۹:۳۰ ق.ظ
 • کیارش پاسخ

  سلام ، تو آزمون آیین نامه اصلی سوالات فنی هم میدن؟

  شهریور ۱۴, ۱۳۹۶ در ۱۰:۱۸ ب.ظ
 • امیررضا پاسخ

  دمتون چیپس فلفلی قبول شدم جفتشو بدون غلط

  شهریور ۱۴, ۱۳۹۶ در ۵:۳۹ ب.ظ
 • Shr.hz پاسخ

  من امروز واس دفعه دوم امتحان ایین نامه اصلی رو دادم بدون غلط قبول شدم خیلی خوشحالم واقعا از سایت خوبتون ممنونم…سطح سوالاش واقعا خوبه فقط من اگه عجله نمیکردم دفعه اول قبول میشدم..ممنونم واقعا

  شهریور ۱۳, ۱۳۹۶ در ۱:۵۲ ب.ظ
 • مهسا پاسخ

  خدا خیرتون بده به خدا
  من هم مقدماتی هم اصلی رو فقط از سایت شما خوندنم بدون اینکه حتی یه خط از کتاب بخونم
  مقدماتی رو ۲۹ و اصلی رو ۳۰ شدم
  خدا رو شکر شهری دفعه اول قبول شدم
  دستتون درد نکنه

  شهریور ۱۳, ۱۳۹۶ در ۱:۵۰ ب.ظ
 • Sama پاسخ

  سلام من برای ازمون مقدماتی آیین نامه که خود مربی آموزشگاه میگیره کتابو یه دور رو خونی کردم ۱۰ تا هم از این آزمون ها رو زدم با ۳ تا غلط از ۳۰ سوال همون بار اول قبول شدم
  برای آیین نامه اصلی که افسر میگیره هم میخوام دوباره یه دور کتاب رو روخونی کنم و همه این ازمون ها رو جواب بدم
  فقط میخواستم بگم که سوالات این سایتو خیلی جدی بگیرین توی ازمون آیین نامه مقدماتی که من دادم ۸۰% سوالا از بین آزمون های این سایت اومده بود
  ان شاءالله که همون قبول شیم

  شهریور ۱۳, ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۰ ب.ظ
 • اتنا پاسخ

  وااااااااای مرسی از سایت خوبتون
  قبول شدم با دوتا غلط
  امتحان شهری رو هم بار اول قبول شدمممممممم????

  شهریور ۱۳, ۱۳۹۶ در ۱۱:۴۱ ق.ظ
  • Sama پاسخ

   خوش به حالت
   مبارک باشه

   شهریور ۱۳, ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۱ ب.ظ
 • mozhi پاسخ

  من امروز امتحان ایین نامه اصلی داشتم بار اول با یک غلط قبول شدم فقط هم ازمونای اینجا رو خوندم کتاب اصلا نخوندم واقعا عالی بود ممنون

  شهریور ۱۳, ۱۳۹۶ در ۱۱:۰۲ ق.ظ
  • Sama پاسخ

   شهری رو چطوری دادی؟

   شهریور ۱۳, ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۱ ب.ظ
 • مهسا پاسخ

  واااااااااااای فنی سخته !

  شهریور ۱۲, ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۸ ب.ظ
  • اتنا پاسخ

   خیلی سخته من ک هنگ کردم ??

   شهریور ۱۲, ۱۳۹۶ در ۱۱:۲۵ ب.ظ
 • نازنین زهرا پاسخ

  سلام دوستان منم چهارشنبه امتحان دارم به نظرتون قبول میشم؟

  شهریور ۱۲, ۱۳۹۶ در ۱:۱۳ ب.ظ
  • اتنا پاسخ

   من هفته قبل ۱۵ تا از ازمونارو خوندم چن تاش تو امتحان بود دوباره فردا امتحان دارم میخام همشو بخونم
   ایشالا همه قبول بشیم??

   شهریور ۱۲, ۱۳۹۶ در ۴:۰۱ ب.ظ
 • مسعود پاسخ

  تست هاش عالیه منم قبول شدم

  شهریور ۱۲, ۱۳۹۶ در ۱۲:۱۴ ق.ظ
 • اتنا پاسخ

  سلام من دو شنبه امتحان دارم بار دوممه با خوندن کتاب و این نمونه سوالا قبول میشم؟

  شهریور ۱۱, ۱۳۹۶ در ۱۰:۴۸ ق.ظ
 • tohid پاسخ

  سلااااااااااااااااااام
  قبول شدم
  هوررررررررررررررررررررررررررررررررررررا

  شهریور ۹, ۱۳۹۶ در ۸:۴۸ ب.ظ
 • محمد پاسخ

  با تشکر از سایت خوب تون ، تست ها ، همراه کتاب خیلی خوب می تونه باعث موفقیت بشه

  شهریور ۹, ۱۳۹۶ در ۷:۲۵ ب.ظ
 • زهرا پاسخ

  منم فردا امتحان دارم ان شاالله همگی قبول میشیم

  شهریور ۷, ۱۳۹۶ در ۹:۲۸ ب.ظ
 • مهسا پاسخ

  ببخشید سلام فنی چن تا سوال میادش؟

  شهریور ۷, ۱۳۹۶ در ۴:۳۳ ب.ظ
 • امید پاسخ

  سلام خدمت دوستان عزیزامروزبادوتاغلط آزمون اصلی قبول شدم اولین بار وآزمون توشهری باراول ممنون ازهمه دوستان گرامی

  شهریور ۷, ۱۳۹۶ در ۳:۰۵ ب.ظ
 • احسان پاسخ

  سلام و با تشکر از زحماتتون من تونستم هر دو امتحان مقدماتی و اصلی رو برای بار اول قبول بشم
  بازم از زحماتتون سپاس گذارم

  شهریور ۶, ۱۳۹۶ در ۹:۵۲ ب.ظ
 • مجتبی پاسخ

  سلام خیلی ممنونم از سایت تون واقعا عالی من و همسرم بدون کتاب و بدون غلط در ایین نامه قبول شدیم واقعال عالی

  شهریور ۶, ۱۳۹۶ در ۱۱:۵۸ ق.ظ
 • سمیه پاسخ

  من فردا آزمون دارم این سوالا رو خوندم خدا کنه قبول شم:(

  شهریور ۶, ۱۳۹۶ در ۱۰:۵۰ ق.ظ
  • عرفان پاسخ

   منم فردا دارم ایشالله باهم میوفتیم??

   شهریور ۶, ۱۳۹۶ در ۲:۵۸ ب.ظ
   • سمیه پاسخ

    من قبوووووووووووووووووووووووووووووووووووووول شدمممممممممممممممممممممممممممم
    بار اول بدون غلط
    واقعا قبولیمو مدیون این سایت و نمونه سوالاشم همه سوالا از همینا بود
    عاااااااااااااااااااالی بود
    خدا خیرتون بده:)

    شهریور ۱۰, ۱۳۹۶ در ۲:۳۰ ب.ظ
 • عرفان پاسخ

  سلام
  می خواستم از سایت خوبتون تشکر کنم من هم آزمون مقدماتی و هم اصلی رو با آزمون های شما بدون غلط قبول شدم .

  شهریور ۵, ۱۳۹۶ در ۴:۴۶ ب.ظ
 • احمد پاسخ

  سلام عالی با سایت شما تونستم مقدماتی و اصلی رو قبول شم خدا خیرتون بده

  شهریور ۵, ۱۳۹۶ در ۲:۴۸ ب.ظ
 • رضا پاسخ

  با عرض سلام خدمت مدیر سایت خواستم ازتون تشکر کنم
  من با کمک این سایت تونستم هم مقدماتی و هم اصلی رو بدون غلط قبول شم
  واقعا ازتون خیلی مچکرم.امیدوارم شما هم تو همه مراحل زندگی موفق باشین

  شهریور ۴, ۱۳۹۶ در ۵:۵۰ ب.ظ
 • فهیمه پاسخ

  واقعا عالیه تست های این سایت حرف نداره!! من با کمک سوالاتتون آزمون مقدماتی و اصلی و بدون غلط قبول شدم ! اگ این تستارو نمیزدم اصلا امکان نداشت قبول بشم … ممنون و متشکر ازتون .

  شهریور ۴, ۱۳۹۶ در ۵:۳۴ ب.ظ
 • Kosar پاسخ

  ببخشید یه سوال اگه همینا رو بخونیم تو آیین نامه اصلی همین سوالا میاد

  شهریور ۳, ۱۳۹۶ در ۱۲:۱۰ ق.ظ
  • ستاره پاسخ

   معمولا همیناست شاید دوتا سه تا جدید باشه که اگه اشتباه هم بزنی باز قبولی?

   شهریور ۵, ۱۳۹۶ در ۱۱:۲۳ ق.ظ
 • فرناز پاسخ

  واسه امتحان اصلی هم همین آزمونهای اصلی کافیه خوندنشون؟ممنون میشم ازپاسختون.

  شهریور ۲, ۱۳۹۶ در ۱۱:۵۰ ب.ظ
 • فرناز پاسخ

  سلام شبتون بخیر.امروزتوامتحان مقدماتی قبول شدم.خواستم ازتون تشکرکنم بخاطرسایتی که گذاشتین.بی نهایت متشکرم.

  شهریور ۲, ۱۳۹۶ در ۱۱:۴۸ ب.ظ
 • yas پاسخ

  با عرض سلام و احترام
  به لطف امکاناتی که در سایتتون قرار دادید در ازمونهای مقدماتی و اصلی بار اول با امتیاز های ۲۹ و ۳۰ قبول شدم.
  پاداش اخروی نصیبتان باد!
  سپاس!

  شهریور ۲, ۱۳۹۶ در ۳:۳۷ ب.ظ
 • مهدی پاسخ

  آزمون مقدماتی با اصلی چه فرقی میکنه ؟

  شهریور ۱, ۱۳۹۶ در ۷:۳۲ ب.ظ
 • Mohadese پاسخ

  سايت تون عاليه خدا خيرتون بده مقدماتي و بار اول با دوتا غلط قبول شدم ايين نامه اصلي رو هم بدون غلط قبول شدم.خيلييي ممنون از سايت خوبتون

  مرداد ۳۱, ۱۳۹۶ در ۱۱:۰۸ ب.ظ
 • hossein پاسخ

  خیلی ممنون

  مرداد ۳۱, ۱۳۹۶ در ۴:۲۴ ب.ظ
 • مهدی پاسخ

  سلام.خیلی ممنون از سایت خیلی خوبتون. من امروز آیین نامه اصلی رو قبول شدم.انشاءالله در تمامی امور زندگی موفق باشید.مرسیییییییی.
  به دوستان توصیه می کنم اول کتاب رو بخونن بعد تمام آزمونای توی سایت رو بزنن و دوباره کتاب رو روزنامه وار مرور کنید شک نکنید که موفق می شید.

  مرداد ۳۱, ۱۳۹۶ در ۱۱:۰۱ ق.ظ
 • زینو پاسخ

  سلام.امروز آیین نامه اصلی دادم، سری اولم بودقبول شدم. مقدماتی رو هم سری اول قبول شدم و مدیون سایت خوبتون هستم. توصیه میکنم استفاده کنید.مرررررسی بابت سایت خوبتون.

  مرداد ۳۱, ۱۳۹۶ در ۱۲:۲۶ ق.ظ
 • هادی پاسخ

  سلام با عرض خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز
  سایت بسیار مفیدی درباره آزمون آیین نامه دارید انشالله موفق باشید.
  با تشکر

  مرداد ۳۰, ۱۳۹۶ در ۲:۴۹ ب.ظ
 • ملیکا پاسخ

  سلام خسته نباشید. ببخشید سوالاتی که توی امتحان اصلی میاد و در مورد خود ماشینه رو باید تو کدوم آزمون ببینم؟

  مرداد ۲۹, ۱۳۹۶ در ۶:۴۳ ب.ظ
 • فرخنده پاسخ

  سلام ، دستتون درد نکنه واقعا سوالاتون خوبه . من برای هر دو امتحان آئین نامه سوالای شما رو خوندم و هر دو رو دفعه اول قبول شدم . سوالا خیلی مشابه بود .

  مرداد ۲۹, ۱۳۹۶ در ۱:۴۵ ب.ظ
 • احمد پاسخ

  سلام واقعا سوالاتتون عالیه فقط یه سوال چند تا سوال فنی در ازمون اصلی میاد لطفا جواب بدید مرسی

  مرداد ۲۸, ۱۳۹۶ در ۵:۲۸ ب.ظ
 • معصومه پاسخ

  واقعا مرسی از سوالاتون من به کمک سوالاتون تونستم بار اول ایین نامه ی اصلی رو قبول شم .

  مرداد ۲۶, ۱۳۹۶ در ۱۰:۱۷ ب.ظ