آزمون های اصلی آیین نامه ۹۷

✅آزمون آیین نامه اصلی سال ۹۷

⭐️به وب سایت تست درایو خوش آمدید⭐️

سوالات آیین نامه اصلی (قبولی ۱۰۰٪) برای افراد مختلف دانلود رایگان، در درجه ی اول با هدف افزایش اطلاعات و دانش آنها در مورد قوانین راهنمایی و رانندگی و سپس موفقیت آنها در آزمون آیین نامه رانندگی  اصلی (قبولی ۱۰۰٪) ارائه می شود. نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب شامل بخش های فنی، فرهنگ رانندگی، تابلوها وعلائم راهنمایی و رانندگی می شود. استفاده از آزمون های آیین نامه اصلی آنلاین قبولی شما را در آزمون آیین نامه اصلی ۱۰۰% تضمین می کند. توجه داشته باشید آزمون های آیین نامه اصلی شامل ۴۱ آزمون می باشد و پیشنهاد ما به شما برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی تست تمامی آزمون هاست.

هنرجوی گرامی در صورتی که به تازگی جهت دریافت گواهینامه پایه سوم، دوم و موتور سیکلت شرکت نموده اید قبل از تست زدن آزمون های اصلی آیین نامه، از بخش آزمون آیین نامه مقدماتی که شامل ۱۸ مرحله نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی می باشد،  استفاده نمائید. تمامی ۴۱ مرحله  آزمون آیین نامه اصلی رایگان می باشد.

🎯هدف تست داریو🚗 آموزش رانندگی و ایجاد آزمون های آزمایشی آیین نامه راهنمایی و رانندگی در سال ۹۷ با جدیدترین آزمون های آیین نامه مقدماتی واصلی، سوالات فنی آیین نامه رانندگی و سوالات فرهنگ رانندگی جهت بالا بردن سطح آمادگی هنرجویان در آزمون آیین نامه رانندگی می باشد.

سوالات آیین نامه اصلی

✅آیین نامه راهنمایی و رانندگی برای دریافت گواهینامه رانندگی

سوالات آیین نامه اصلی با جواب

سوالات آیین نامه اصلی با جواب

آیین نامه رانندگی، مجموعه ای از دستورات، قوانین و مقررات است که به منظور افزایش ایمنی در جاده ها و خیابان ها و کاهش تصادفات و حوادث رانندگی وضع شده اند. آموزش صحیح به افرادی که متقاضی دریافت انواع گواهینامه رانندگی با خودرو و ماشین های سنگین هستند امری ضروری است و اجرای دقیق آن بر عهده مؤسسات آموزشی معتبر می باشد.

آزمون آیین نامه اصلی شامل بخش ها و مفاهیم متعددی است که به صورت مدون و کامل در کتاب راهنمای دریافت گواهینامه درج شده است. آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی، قوانین ترافیکی و نحوه رانندگی ایمن با خودرو، آشنایی با سیستم های فنی یک خودرو، روش های تعمیرات و نگهداری قطعات خودرو و سایر موارد فرهنگ سازی رانندگی و حقوق شهروندی، مهم ترین سرفصل های آموزشی برای تست آیین نامه اصلی هستند.

👈امتحان آیین نامه اصلی دریافت گواهینامه رانندگی شامل چه موارد است؟

نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب

نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب

آزمون آیین نامه اصلی که متقاضیان دریافت گواهینامه باید در آن قبول شوند شامل موارد و اصطلاحاتی است که در حوزه ترافیک مطرح می شود و یک راننده برای رانندگی با وسایل نقلیه باید بر آن ها به خوبی مسلط باشد. سوالاتی که در این قسمت مطرح می شوند اکثراً شامل آشنایی با تابلوهای راهنمایی و رانندگی و اصطلاحات تخصصی راه و جاده هستند.
به طور مثال، راه های فرعی و اصلی، تابلوها و علائم خطر و احتیاط، انواع علائمی که در کنار خیابان ها و جاده ها یا مسیر پیاده روها نصب می شوند و آشنایی با انواع وسایل نقلیه و تقدم عبور هر یک از آن ها در موقعیت های مختلف، تنها بخشی از مهم ترین موارد تست آیین نامه اصلی هستند.

 

👈خط کشی مسیرها در آزمون آیین نامه اصلی چه معنایی دارند؟ 

سوالات آیین نامه اصلی رایگان

سوالات آیین نامه اصلی رایگان

خط کشی راه ها در خیابان ها و جاده ها به منظور سهولت عبور و مرور وسایل نقلیه و آگاه ساختن رانندگان و عابرین پیاده از وضعیت راه ها اجرا می شود. در آزمون آیین نامه اصلی گواهینامه رانندگی، خط کشی های متفاوتی برای متقاضی بیان می شوند که کاربر باید به خوبی به آن ها پاسخ دهد.
موارد فوق در آزمون آیین نامه اصلی آنلاین نیز مطرح هستند و نوع آزمون در تعداد و مفهوم سوالات نقشی نخواهد داشت. خط کشی ممتد طولی در سوالات آیین نامه اصلی به معنای عدم مجوز عبور راننده از روی خط است. خطوط منقطع در راه ها به معنای اجازه عبور وسیله نقلیه از روی خطوط و با رعایت حق تقدم می باشد.
این خطوط در برخی از موقعیت ها به حالت مورب و منقطع هستند؛ در این وضعیت، اتومبیل و وسایل نقلیه می توانند در راستای خط کشی در کنار جاده یا خیابان توقف کنند. در برخی مکان ها و یا جاده های فرعی و اصلی در هنگام تغییر مسیر عبور، یک فلش در جهت جاده رسم شده است که راهنمای رانندگان به شمار می رود.

👌بهترین راه آمادگی برای شرکت در تست آیین نامه اصلی گواهینامه رانندگی چیست؟

دانلود سوالات آیین نامه اصلی

دانلود سوالات آیین نامه اصلی

یکی از ساده ترین روش هایی که هر فرد متقاضی دریافت گواهینامه رانندگی می تواند برای موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی آن را اجرا کند، دریافت نمونه سوالات آیین نامه اصلی رایگان است. برای دریافت فایل سوالات، وب سایت هایی هستند که در این زمینه فعالیت دارند و تمام سوال هایی که ممکن است در آزمون اصلی آیین نامه مطرح شوند را در فضای اینترنت منتشر می سازند.
شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شود که دریافت و دانلود سوالات آیین نامه اصلی چه فایده ای دارد؟! اما تجربه ثابت کرده است هر ساله تعداد زیادی آزمون آیین نامه اصلی در کشور برگزار می شود که سوالات این آزمون، هر ساله تکرار می شوند. به طور قطع مطالعه سوالات سال های قبل می تواند کمک زیادی به متقاضی دریافت گواهینامه رانندگی کند.

نکات مهم برای موفقیت در تست آیین نامه اصلی چیست؟

دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی

دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی

بهترین راه برای موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی، شرکت در آزمون های مرحله و به ویژه آزمون آیین نامه اصلی آنلاین است. اگر در یک آزمون ۳۰ سوالی آیین نامه رانندگی شرکت کنید و سپس در پایان آزمون نتایج را ثبت کنید به راحتی می توانید نقاط قوت و ضعف خود را مشخص کنید.
به طور مثال، ممکن است در سوالات مربوط به تابلوهای راهنمایی و رانندگی و یا مقررات ایمنی و ترافیک یا در سوالات مربوط به بخش فنی دچار مشکل باشید. در این صورت به راحتی با آزمون های آنلاین می توانید آن ها را برطرف کنید.

یکی دیگر از راه های موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی، مطالعه کتاب مخصوص آزمون و قوانین رانندگی است. البته باید این نکته را همواره در خاطر داشته باشید که استفاده از کتاب و منابع متنی آزمون آیین نامه یا دریافت و دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی حتماً مطابق با آخرین تغییرات سال صورت گیرد و منابع و مطالب به روز و جدید باشند.

تست آیین نامه اصلی شامل تعدادی سوال فنی و کاربردی است. حدود ۷ سوال از کل سوالات این آزمون مربوط به بخش فنی خودروها است. پیشنهاد می کنیم حداقل یک هفته زودتر از روز آزمون، شروع به مطالعه منابع و سوالات پر تکرار سال های قبل کنید.
ترس و استرس روز آزمون آیین نامه اصلی عامل اصلی عدم موفقیت شرکت کنندگان در آزمون است. این حالت به ویژه برای جوان ترها که دارای حداقل سن دریافت گواهینامه رانندگی هستند، بیشتر صدق می کند. بنابراین غلبه بر استرس و نگرانی های روز امتحان می تواند موجب موفقیت کاربر در اولین آزمون باشد.

سوالات آیین نامه سرهنگ

سوالات آیین نامه سرهنگ

⭐️قبولی در آزمون آیین نامه با نمونه سوالات آیین نامه اصلی طبقه‌بندی شده

زمانی که به دنبال اخذ گواهی‌نامه می‌روید اولین قدم طی کردن مرحله آزمون آیین نامه مقدماتی است. این آزمون توسط افسر انجام نمی‌شود و در خود آموزشگاه و توسط مربیان آموزشگاه برگزار می‌شود. پس از طی کردن کلاس‌های عملی باید در آزمون آیین نامه اصلی شرکت کنید و پس از آن نیز آزمون عملی را تجربه خواهید کرد. برای موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی نیاز دارید بیش از ۱۰ نمونه سوال را پیش از آزمون در اختیار داشته باشید. سوالات آیین نامه اصلی با جواب نیز به شما کمک خواهد کرد تا با نکات سوالات آشنا شوید و به مرور اشکالات شما به صفر می‌رسد. با توجه به تکراری بودن سوالات هر ساله آیین نامه می‌توانید با مرور نمونه سوالات اصلی قبولی خود را تضمین کنید.

⭐️سوالات آیین نامه اصلی فنی در بخش سوالات آیین نامه مقدماتی غایب است
سوالات آیین نامه اصلی فنی بخشی از سوالات است که تمرکز خود را بر مسائل کاربردی فنی ماشین قرار داده است. این بخش از سوالات آیین نامه اصلی فنی مربوط به هر آن‌چیزیی می‌شود که یک راننده موظف است از ماشین و رانندگی بداند. بخش سوالات آیین نامه اصلی فنی خیلی وارد مباحث تخصصی نمی‌شود اما تمامی آنچه لازم دارید به عنوان راننده بدانید را پوشش می‌دهد. به دلیل زمان ناکافی برای مطالعه منابع بخش فنی ماشین، در اختیار داشتن سوالات آیین نامه اصلی به شما کمک خواهد کرد.

⭐️اهمیت در اختیار داشتن نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب
می‌دانید که پیش از آزمون اصلی آزمون مقدماتی را گذرانده‌اید و می‌دانید که پس از آزمون اصلی بخش عملی خواهد بود. بین این دو آزمون نیز زمان کوتاهی است که بیش‌تر تمرکز خود را بر یادگیری عملی رانندگی قرار داده‌اید. بنابراین وقت کافی برای مطالعه سوالات آیین نامه اصلی نخواهید داشت. علاوه بر این بخش سوالات آیین نامه اصلی فنی در آزمون مقدماتی اعمال نشده و در واقع شما پیش از این با این بخش سوالات آشنایی چندانی نداشته‌اید. از طرف دیگر سوالات آیین نامه اصلی نسبت به مقدماتی تعداد سوالات سخت بالاتری دارد و مهم است که از پیش چنین آزمون ‌هایی را بررسی کرده باشید.

 

آیا سوالات آیین نامه اصلی به درد آزمون مقدماتی می‌خورد؟

سال‌ها تجربه افسران و مربیان مجرب ما در حوزه آموزش آیین نامه نشان داده است که زمان ناکافی برای آزمون اصلی دردسر ساز است و افرادی که برای آیین نامه مقدماتی بیش‌تر مطالعه داشته‌اند، هم استرس کم‌تری تجربه خواهند کرد و هم می‌توانند بیش‌تر انرژی خود را برای آزمون عملی بگذارند. بنابراین در صورتی که برای آزمون مقدماتی مطالعه می‌کنید شدیدا توصیه می‌کنیم که تمامی نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب را مطالعه کنید. ما سوالات آیین نامه اصلی pdf در یک فایل برای هر آزمون در اختیار شما قرار می‌دهیم. با بررسی این سوالات هم برای آزمون مقدماتی آماده خواهید شد و هم خیالتان از بابت آزمون اصلی راحت می‌شود. با این کار فقط لازم است که برای آزمون اصلی بخش سوالات آیین نامه اصلی فنی را مرور کنید.

سوالات آیین نامه اصلی

سوالات آيين نامه اصلي

بررسی سوالات آیین نامه اصلی به کاهش استرس شما کمک خواهد کرد
شرکت در هر آزمونی تا حدودی استرس‌زا است و داشتن استرس در مورد امتحان امری طبیعیست. اما افرادی هستند که این استرس را بیش‌از حد تجربه می‌کنند. افرادی که در مواجه با هر آزمون آنقدر مضطرب خواهند شد که تمامی آنچه در ذهنشان بوده فراموش می‌شود. در این موارد مشکل استرس امتحان حاد است و باید برای رفع آن اقدام کرد. یکی بهترین راه‌حل‌ها عادی کردن شرکت در امتحان است. ما سوالات آیین نامه اصلی رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهیم و هر چند بار که بخواهید می‌توانید در این آزمون ‌ها شرکت کنید. آنقدر این کار را تمرین کنید تا شرکت در آزمون برایتان عادی شود. سعی کنید شرایط آزمون را در خانه شبیه سازی کنید. بدون شک در خانه استرس کم‌تری دارید و آزمون آزمایشی نمی‌تواند تمام فشارهای سر جلسه اصلی را برای شما تداعی کند اما در صورتی که نمونه سوالات آیین نامه اصلی را بارها و بارها مرور کنید، در شرایطی که زمان را در نظر گرفته‌اید و خیلی جدی آزمون ‌ها را بررسی میکنید تا حدودی می‌تواند شرایط آزمون را برایتان شبیه سازی کند و این شبیه سازی به مرور و و با تکرار به کاهش استرس شما کمک بزرگی خواهد کرد. به طور کلی هر چقدر که تسلط شما بر سوالات آیین نامه اصلی بیش‌تر باشد و بیش‌تر در آزمون ‌های آزمایشی شرکت‌ کرده باشید استرس شما کمتر است.

✅روش صحیح مطالعه نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب

اولین سوالی که هنرجویان خواهند داشت آن است که چگونه نمونه سوالات آیین نامه اصلی را مطالعه کنند. بهترین شیوه برای مطالعه نمونه سوالات آیین نامه اصلی که در اختیار شما قرار می‌دهیم آن است که در قدم اول هر سوال را مطالعه کنید و با توجه به آگاهی‌های خود پاسخ دهید. هر آزمون را کامل پاسخ دهید. اگر یک سوال را بلد نیستید آزمون را متوقف نکنید. تصور کنید که سر جلسه امتحان هستید و روی هر سوال انرژی و وقت بگذارید و با تمرکز به سوالات پاسخ دهید. هر آزمون که تمام می‌شود به فاصله یک ساعت نوبت به بررسی پاسخ سوالات می‌رسد. هر سوالی که پاسخ دادید حتی اگر پاسخ درست داده باشید بهتر است بخش نکته مربوط به آن سوال را بیابید و یادداشت کنید. سوالاتی که پاسخ اشتباه داده‌اید را جداگانه یادداشت کنید. در مرور بعدی روزهای آینده دوباره سوالاتی که اشتباه پاسخ داده‌اید را بررسی کنید. سوالاتی که اشتباه پاسخ داده‌اید آنقدر مرور کنید که در چند نوبت پاسخ درست بدهید و نکات آن در ذهنتان ثبت شود. هر روز یک یا دو آزمون را به همین شیوه بررسی کنید. هر آزمون نکاتی دارد، آنها را یادداشت کنید. پس از آزمون ششم به وضوح متوجه خواهید شد که نکات سوالات تکراری است. پس از آزمون دهم حتی سوالات و گزینه‌ها تکراری خواهد بود. این اتفاقی است که با کمی تمرین صبر قطعا تجربه خواهید کرد.

سوال آیین نامه اصلی

سوال آیین نامه اصلی

اگر سال‌هاست که در هیچ آزمونی شرکت نکردید به نمونه سوالات آیین نامه اصلی نیاز پیدا می‌کنید
دریافت گواهی نامه پس از سن ۱۸ سال ممکن است. اما بسیاری از افراد در سنین بالا به دنبال اخذ گواهی نامه می‌روند، در شرایطی که مدت‌هاست در هیچ آزمونی شرکت نکرده‌اند و عادت به درس خواندن مدت‌هاست از شما دور شده، در این شرایط شرکت در آزمون‌‌های آزمایشی آیین نامه و در اختیار داشتن نمونه سوالات آیین نامه اصلی به شدت لازم است. به مرور با بررسی این سوالات در شرایط درس خواندن و آزمون قرار می‌گیرید و از پس این چالش به راحتی برمی‌آیید.
سوالات آیین نامه اصلی را می‌توان در چهار دسته تقسیم بندی کرد

⭐️سوالات مفهومی
⭐️سوالات حفظی
⭐️سوالات تحلیلی
⭐️سوالات تجربی

✅سوالات آیین نامه اصلی – مفهمومی
دسته اول سوالات مفهومی از آن دسته سوالات است که شما با دانش مربوط به رانندگی خود به آن پاسخ می‌دهید. این سوالات می‌تواند در هر زمینه‌ای طرح شود. از فهم شما نسبت به قوانین آیین نامه بیشترین موارد سوالات طرح می‌شود. اهمیت این سوالات به گزینه‌های شک برانگیزی است که پرسیده می‌شود. شاید شما حتی دقیق قانون مربوط به سوالی که طرح شده را بدانید اما نتوانید بین دو گزینه پاسخ سوال مورد نظر را تشخیص دهید. زیرا در حین خوانش قانون به نکته مطرح شده در سوال توجه نکرده‌اید. تنها راهی که به شما می‌آموزد از چه زاویه به متون آیین نامه نگاه کنید بررسی نمونه سوالات آیین نامه اصلی است که شیوه طرح سوالات را به شما نشان می‎‌دهد.

✅سوالات آیین نامه اصلی – حفظی
بخش حفظی سوالات به تکنیک و فهم خاصی نیاز ندارد. کافیست پیش از آزمون دو یا سه بار نکته مربوط را خوانده باشید. اگر قوانین و تابلوها در ذهنتان باشد مشکلی در پاسخ دادن به سوالات حفظی پیدا نخواهید کرد اما این داستان زمانی است که زمان مطالعه از آزمون دور نباشد. طبیعی است که حافظه‌تان برای مدت طولاتی نمی‌تواند موارد مربوط به حفظیات آیین‌نامه را در خود نگه دارد. چاره چیست؟ تکرار . تکرار بهترین راه برای ماندگاری موارد حفظی در ذهن است. اگر یک هفته سوالات آیین‌نامه را بررسی کنید متوجه خواهید شد موارد حفظی در ذهن تثبیت شده است. سوالات آیین نامه اصلی در بخش حفظی در بخش تابلوها بیش‌تر خود را نشان میدهد و حافظه تصویری با تکرار می‌تواند این موارد را برای مدت طولانی در خود نگه‌دارد.

سوالات آیین نامه نهایی

سوالات آیین نامه نهایی

⭐️سوالات آیین نامه اصلی – تحلیلی
شاید به نظر بسیاری از هنرجویان بخش سوالات تحلیلی سخت‌ترین بخش سوالات باشد. اما واقعیت این است که از نظر حجم، مطالبی که برای پاسخ به سوالات تحلیلی لازم دارید بسیار کم است. اما باید بتوانید سر جلسه امتحان تمرکز خود را حفظ کنید. اگر نمی‌توانید سر جلسه مباحث تحلیلی را بررسی کنید و استرس و فشار آزمون این اجازه را به شما نمی‌دهد تنها راهی که پیش پای شماست بررسی چندباره تمامی سوالات تحلیلی پیش از آزمون است. نمونه سوالات آیین نامه اصلی رایگان در اختیار شماست. تمامی سوالاتی بخش تحلیلی که بیش‌تر مربوط به سوالات حق تقدم و بخشی هم در مورد تحلیل شرایط و حوادث است. بارها این سوالات را حل کنید تا سر جلسه آزمون نیاز به تحلیل بیش‌تر نداشته باشد. البته این دسته از سوالات برای کسانی که سر آزمون بر خود مسلط هستند ایده‌ال است. بدون آنکه جزئیات را حفظ کنند و تمامی مفاهیم را در ذهن داشته باشند تنها با دانستن کلیات تمامی این سوالات امکان پاسخگویی دارد. با بررسی سوالات آیین نامه اصلی می‌توانید با این سبک سوالات آشنا شوید.

⭐️سوالات آیین نامه اصلی – تجربی
سوالات تجربی منظور سوالاتی است که در حین یادگیری رانندگی به صورت عملی با پاسخ آنها آشنا می‌شوید. این بخش سوالات بدون آنکه مطالعه داشته باشید تنها از طریق تجربیات اصولی رانندگی امکان پاسخ خواهد داشت. در واقع اگر حتی آیین نامه را مطالعه نکرده باشید اما رانندگی کرده باشید می‌توانید این سوالات را پاسخ دهید اما اغلب افرادی که به دنبال گواهی نامه هستند از نظر تجربه رانندگی وضعیت ضعیفی دارند. به همین دلیل سوالات آیین نامه اصلی در بخش سوالات تجربی به شما کمک خواهد کرد تا توجه‌تان به نکات عملی جلب شود. در حین آموزش عملی رانندگی نمونه سوالات آیین نامه اصلی pdf را در تلفن هوشند یا تبلت خود داشته باشید و هر جایی که در مترو و اتوبوس و وقت‌های اضافه این فایل‌ها را مرور کنید. زمانی که برای آموزش عملی می‌روید به نکات مطرح شده در آیین نامه بیش‌تر دقت کنید. به این ترتیب می‌توانید مفاهیمی که قابل لمس هستند را به صورت عملی به کار ببرید تا تا ابد در ذهنتان جای بگیرد.

⛔️به هر نمونه‌ای از سوالات آیین نامه اصلی اعتماد نکنید
متاسفانه افراد غیر متخصص و سود جو اقدام به انتشار نسخه‌هایی از سوالات آیین نامه اصلی کردند که پاسخ‌نامه اشتباه دارد. برای هنرجویان تشخیص اشتباه بودن پاسخ‌ها سخت است و بالاخره زمانی متوجه می‌شوند که مفاهیم غلط در ذهنشان شکل گرفته است. بلد نبودن مطلب بسیار بهتر از اشتباه یادگرفتن است و تغییر این ذهنیت اشتباه دشوار خواهد بود. انتشار غیر مسؤلانه سوالات آیین نامه اصلی بدون نظارت مربیان و افسران با تجربه کار بسیار اشتباهی است که برخی وب‌سایت‌ها انجام می‌دهند و هنر جویان را به اشتباه می‌اندازند. به شما توصیه می‌کنیم منابع سوالات آیین نامه اصلی را از وب سایت‌های معتبر تهیه کنید. تیم تخصصی ما سال‌هاست که در زمینه تدریس به هنرجویان سابقه دارد و جزئیات آزمون آیین نامه و سوالات آن‌را می‌داند. ما به شما اطمینان می‌دهیم که حرفه‌ای‌ترین سوالات را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

اگر زمان کمی تا آزمون مانده شانس خود را امتحان کنید
بسیاری از هنرجویان ما تا روزهای آخر قبل از آزمون هیچ مطالعه‌ای نداشتند و از قبولی ناامید بودند. با بررسی سوالات آیین نامه اصلی که ما در اختیارشان گذاشتیم روزهای آخر را به بررسی نمونه سوالات آیین نامه پرداختند و با حل کردن تعداد زیادی از آزمون ‌ها و بررسی پاسخ‌نامه‌ای که در اختیارشان قرار گرفت توانستند به راحتی آزمون آیین نامه اصلی را پشت سر بگذارند. واقعیت این است که سوالات آیین نامه اصلی هر ساله تقریبا مشابه است و داشتن نمونه سوالات متعدد می‌تواند تمرین بسیار خوبی پیش از آزمون باشد. بنابراین حتی اگر تا روزهای آخر مطالعه نداشتید به ما اعتماد کنید و نمونه سوالاتی که در اختیارتان می‌گذاریم را با دقت مرور کنید. موفقیت دور از دسترس نیست.

🔑 ۱۰ نکته طلایی برای قبولی در آزمون شهری پیشنهاد تست درایو

هنرجوی گرامی بعد از قبولی در آزمون آیین نامه اصلی تست درایو برای شما هنرجوی گرامی و قبولی در ازمون افسر ۱۰ نکته طلایی از نکات بسیار مهم آزمون شهری مانند: روش صحیح پارک دوبل، قلق گیری کلاچ، رفع استرس در آزمون عملی رانندگی، اشتباهات آزمون عملی رانندگی، راهکار قبولی در امتحان عملی رانندگی و …جهت آمادگی هرچه بیشتر شما در روز آزمون شهری رانندگی آماده نموده است. با مطلالعه این ده روش دیگر نگران آزمون عملی رانندگی نخواهید بود.

لطفا رای دهید
به سوالات آیین نامه تست درایو چند ستاره می دهید؟
[امتیاز از مجموع: 1441 Average: 2.6]
اشتراک گذاری کنید:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

905
یک پاسخ بنویسید

671 نظرات
234 پاسخ ها
8 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
731 نویسندگان دیدگاه

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین
اطلاع رسانی کن
ایرج

باسلام خدمت عزیزان سایت درایو جا داره به نوبه خودم واقعا از شما ممنونم من واسه گواهینامه پایه دوم ،بدون مطاللعه کتاب سری اول قبول شدم،واز بقیه دوستانم توصیه می کنم که استفاده کنن‌

ناهید

سلام .من هر دو امتحان رو همون بار اول به کمک این نمونه سوالات و البته خوندن کتاب قبول شدم .مونده فعلا ۲۱فروردین شهری رو بدم تمام بشم

مهین

بچه ها کمک های اولیه چیست؟ این سوال امروز برام اومده بود لطفا یکی بگه

عماد

با سلام وقت بخیر سوال و جواب هایی که داده بود یادتون هست

امیرعلی

کمکهای اولیه به اقدامات اولیه گویند که بلافاصله پس از بروز حادثه و قبل از رسیدن به مرکز درمانی صورت می گیرد و سبب کاهش چشمگیر مرگ ومیر و تخفیف بیماری و آسیبهای مصدوم می شود.

اردشیر

سلام بر همگی دوستان حیقتآ برام سخت بود که تو آموزن آیین نامه شرکت کنم چون نزدیک ۳۲ ساله که ترک تحصیل کردم چون باورم این که من رد میشم چکاریه خودم رو اذیت به همین خاطر تو این مدت که گفتم همیشه بیخال گرفتن گواهینامه بودم تا به پیشنهاد یکی از آشنایان این برنامه رو نصب کردم هم تو آموزن مقدماتی قبول شدم هم تو آموزن اصلی اونم بدونه غلت عینن همین سوالات میاد خواستم تشکر کنم هم از کسی که این برنامه رو درست کرد و هم از دوستانی که با خواندن نظراتشان امیدوار شدم منم میتونم .… ادامه مطلب »

خدا

سلام خسته نباشید و با تشکر از دست اندر کاران سایتتون من همین الان اصلی امتحان دادم با یک غلط قبول شدم بچه ها یکم دقت کنین سوالات عوض کردن ولی بازم سوالات سایت کامل دقیق بخونین و حواستونو جمع کنین قبول میشین یا علی ۹۷/۱۲/۱۹

امیرحسین

سبک سئوالا چه جور بود

ناهید

عین همین سوالات .

عماد

سلام وقت بخیر همین سوالات که داخل این سایت هست رو با دقت بخونیم قبولی صد در صد هست ان شاءالله؟

محدثه بابایی

سلام
امروز مورخ ۱۸ اسفند ماه ۹۷
من امتحان آیین نامه اصلی دادم و قبول شدم
من همه سوالات سایت شمارو خوندم
خواستم تشکر کنم
ممنون

Mona

با سلام و خسته نباشید. واقعا خیلی ممنونم از سایت خوبتون .. خیلی به من کمک کرد و واقعا بدون سایت شما نمیشه قبول شد.امروز امتحان آیین اصلی داشتم . آیین نامه مقدماتی رو بدون غلط و آیین اصلی هم یک غلط داشتم و قبول شدم .. دعا کنید شهری رو هم هفته ی آینده بتونم قبول بشم. بازم ممنون سایت عالیتون.

خانومی

سلام خیلی ممنون از سایتتون منم دیروز قبول شدم.

мохаммад - mohammad

درود به همه دوستان عزیز ، و الخصوص مدیریت محترم سایت تست درایو که از سال ۹۰ که سرباز بودم و تا الان که ۲۶ سالم هست و امروز برای سومین آیین نامه مخصوص سومین گواهینامم بعد از موتور ، ماشین و الان هم لیفتراک می باشد شرکت کردم و با یک غلط قبول شدم ، و ایشالا برای پایه دو و پایه یک هم از همینجا میخوام اقدام کنم واقعااا نتیجه گرفتم ، سال ۹۰ که اولین آیین نامم بودش یه کتاب خریدم و دیگه نخریدم تا الان ، چون دیگه نیازی به کتاب نیست تا وقتی این سایت… ادامه مطلب »

Nill

سلام من همین نیم ساعت پیش امتحان آیین نامه اصلی رو دادم و بدون غلط قبول شدم . من تستای شما رو زدم و یدور کتابو نگاه کردم. از سایت خوبتون بی نهایت ممنونم🌸🌸

کیا

ممنون از سایت خوبتون،امتحان ایین نامه اصلی قبول شدم ،فقط همین تست ها رو زدم ،عالین

زهرا

سلام دوستان
منم امروز آزمون آیین نامه اصلی رو با فقط یدونه غلط قبول شدم
به جرات میگم تماااام سوالات در این تستها بود و من فقط این تستها و تابلوها رو خوندم و قبول شدم
ممنونم از سایت عالیتون
اجرتون با خدا

حامی

باسلام.دست بوس عزیزانی که این برنامه را تهیه کردندهستم.خداپناهتان باشه.بنده امروز آزمون اصلی داشتم بدون غلط درده دقیقه نوشتم قبول شدم وهمینطور امتحان مقدماتی بدون غلط.فقط یک دور کتاب وچهار دور کامل تمام تست هارو زدم باید صدستاره دادنه هزارتا

ململ

سلام قصدم بی احترمی نیست . سایت testdrive عالیه منم طرفدارشم .ولی داداشا اپولو که نمیخواین هوا کنین که یه کتاب ۸۰ صفحه ای یه دور میخواد بخونی بعد سرجمع ۵تا تست بزنی قبول میشی دیگه. یه جور میگین واااای قبول شدم یکی ندونه فک میکنه فیزیک هسته ای قبول شدی.

اهورا

با سلام و احترام
شما نگران نباش، همه خوشحالن و اينم يك نعمتى هستش كه از طرف بعضيا هديه دادن.يه جورى ناراحتى انگار حسادت دارى، منم هيلى خوشحال بودم زمانيكه قبول شدم. تو اين جمع چند صد هزار نفرى لطفا احترام قائل باشيد ممنونم .

لاله

چرا سوالای فنی که سخت هم هستن تو نسخه طلایی تو این ۴۱ ازمون به کار برده نشدن یعنی اونا نمیان؟؟؟؟

باسلام و احترام
هنرجوی گرامی بسته شماره ۲ از سوالات طلایی فقط شامل بخش فنی آیین نامه است و در ۴۱ مرحله آزمون سایت هم از بخش فنی سوال قرار دادیم.

حامی

سلام من امروز امتحان اصلی دادم فنی ازسوالات آسان میادمانند معیوب بودسیستم تعلق.ویا کم بودن بادتایر نقص فنی محسوب میشود یاخیر.درهمین حد

آرش

سلام به همه دوستان هنرجو
من دیروز امتحان ایین نامه داشتم با یک غلط قبول شدم از سایت تست درایو کمال تشکر را دارم خیلی سوالاتش بهم کمک کرد یه جورایی اگر نبود بار اول قبول نمی شدم راستش قبل از ازمونم الکی استرس گرفتم دقیقا دیشب ازمون دوستم بهم گفت سوالات عوض شده امد اینجا چند تا نظر و دیدم گفته بودن سوالات عوض شده خیلی سخت شده بخدا این جوری نیست بابا قانون که عوض نشده کتاب ایین نامه همونه راهنمایی و رانندگی سوالات سری قبل لو رفته بوده چینش سوالات و تغییر داده همین الکی جو ندین لطفا

Nill

منم این پیام هارو دیده بودم و خیلی استرس گرفته بودم . مرسی که توضیح دادین خیالم راحت شد

reza

سلام ممنون بابت سایت خوبتون من با کمک سایتتون تونستم بدون غلط آزمون رو قبول شم فقط شهر مونده دعا کنید قبول شم . خدا خیرتون بده

انیسه

سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز ممنون از زحماتتون و سایت عالیتون من امروز امتحان آئین نامه اصلی داشتم و فقط با خوندن نمونه سوالات شما و تابلوها قبول شدم

Kami

آزمون مقدماتي رو با سوالات مقدماتي شما قبول شدم بدون غلط.
امروز هم آزمون آيين نامه اصلي رو با يك غلط قبول شدم با سوالات ٤١ آزمون اصلي شما.
خيلي سپاسگذارم از سوالات خوبتون.
طبق تجربه اي كه كردم پيشنهادم براي كسايي كه ميخوان ١٠٠٪؜ قبول شن اينه كه يكبار كتاب رو به قصد اضافه شدن به دانش هاتون بصورت روزنامه واري بخونيد. به قصد امتحان نخونيد كه اينطوري هرچي ميخونيد يادتون ميره بعد كه يه دوره كامل كردين از سوالات ايين نامه اصلي حتما استفاده كنيد سعي كنيد همه ي سوالات رو حل كنيد.
بازم تشكر از سايت خوبتون.

محدثه سادات

وای که خدا خیرتان بده من امروز آیین نامه اصلی داشتم بدون غلط قبول شدم.من بسته طلایی رو خریده بودم واقعا پولش حالتون.پنج شنبه هم بوشهری دارم دعا کنین اونم قبول بشم.من هم مقدماتی و هم این اصلی رو با کمک شما و بسته ی تابستون قبول شدم.

امیررضا

سلام وقت بخیر ، ساعت ۱۴:۰۰ آزمون مقدماتیه ، میرم واسه قبولی ، هرچی بادا بادا |:

زهرا

خیلی علی بود بار اول و بدون هیچ اشتباهی قبول شدم ممنونم ازتون . توصیه میکنم فقط همین تستارو بزنید و یه دور هم تابلو هارو مرور کنید صد درصد قبولید .

امیررضا

چشوم /:

گلناز

سلام من فقط تابلو ها را از کتاب خوندم و۲۱ آزمون دادم خداروشکر بار اول قبول شدم ممنون از سایت خوبتون تمام سوالا امتحان تو این ۲۱ آزمون دیده بودم

محمد رضا

سلام ممنون از سایت خوبتون عالیه من هم مقدماتی رو قبول شدم و هم اصلی . بدون غلط ‌. ممنون واقعا

نگین

سلام من دفع اول کنابو خوندم و موقع امتحان تا هی خواستم سوالو بفهمم جوابو پیدا کنم وقت کم اوردم و ۴ تا نزده دوتا غلط قبول نشدم اما دیشب نشیتم ۲۳تا از آرمونای شما روخوندم چندتا فنیم خوندم که اصلا وقتیم نمیگیره چون کلی سواله مشابه هست و خوووشبختانه با یدونه غلط قبول شدم 😊سرجلسه انگار همه سوالا حفظ بودم کلمه اول سوال و میدیم تو ۳ ثانیه گذینه رو میزدم بدونی ک حتی گذینه های دیگه رو بخونممم همه سوالا همینا بود حتی یدونه یوالم نبود ک اینجا نبوده باشه . فقط تابلو هارو تو کتاب بخونید. مرسی… ادامه مطلب »

Armin

آقا دستتون درد نکنههه من ۱۸ تا آزمون مقدماتی رو خوندم با دو غلط قبول شدم مرسییی از سایت خوبتون

ابوالفضل

با سلام ممنون از سایت خوبتون من هم مقدماتی وهم اصلی رو قبول شدم میخواستم تشکر کرده باشم از شما وهمیشه خواهشا به روز باشید که کسانی مثل من هستن هم قبول بشن ممنون

زهرا

سلام و خسته نباشید خدمت شما و ممنون از سایت خوبتون
من امروز امتحان آیین نامه اصلی امتحان داشتم و با یه غلط قبول شدم تست مقدماتی هم همینطور،ضمنا سئوالات مقدماتی عوض شده و سئوالای آیین نامه اصلی هم قراره که عوض بشه.

مینا

اینم لطفا بگید
برای مشاهده جزئیات و تشخیص دقیق اجسام در شب چه کاری باید انجام بدیم؟

مینا

دوستان جواب این سوال چی میشه؟
زمانی که توقف میکنیم برای اینکه توسط ماشین های دیگه دیده بشیم چیکار باید کنیم؟

حسن

سلام من ایین نامه رو بار اولین با یک غلط اشتباه اضافی رد با این سوالا شاید بتونم بزنم

محمد

سلام ممنون از سایت خوبتون ببخشید برای اتباع شهر کرج کفایت میکنه این تستارو بخونم؟؟

احمد

سلام من تا قبل از اینکه خودم قبول بشم فکر میکردم بازار گرمیه ولی امروز صبح من با خوندن همین تست ها قبول شدم تشکر از اکیپ تست درایو <3

رها

سوالا میگن عوض شده اخه

الهام

سلام سوالات جدید کسی داره بخونم

امین

سوالها عوض نشده همین ها رو بخونید

شهرام

پ من چرا قبول نمیشم اصلا موقع امتحان دادن فکر میکنم همه رو درست زدم یهوو استاده میگه ۹تا غلط

پری

ممنون از سایت خوب تون.منم امروز امتحان آئین نامه اصلی رو دادم و با یک غلط قبول شدم.البته چون ی سوال رو اشتباه جواب داده بودم.و اصلاحش کردم ولی خوب به هرحال اون سوال ی غلط حساب شد برام.

امین

ممنونم از شما بار اول ایین نامه اصلی رو قبول شدم بایک غلط

Neda

با سلام
من امروز همین یک ساعت پیش آزمون آیین نامه اصلی رو دادم و بدون غلط قبول شدم.فقط هم سوالات سایت شما رو خوندم و البته تابلوهای کتاب رو .دقیقا همه این سوالها اومده بود.توی دوروز همه سوالات سایت رو خوندم واقعا ازتون ممنونم دعا کنید شهری رو هم بار اول قبول شم.بازم مرسی از کمک و راهنمایتتون .موفق باشید

محمدمهدی

سلام ببخشید میگن سوالهای آیین نامه عوض شده و خیلی سخت شده درسته؟

پری

خیر،عوض نشده.من همین امروز امتحان دادم.
ولی صحبتش هست که قراره عوض شه

Yasaman Naeima

من پس فردا امتحان ايينامه اصلي دارم ميخوام همين بار اول قبولشم ميشه فقط سوالاي خود سايتو بخونم يا ن بايد بسته طلايي ام بگيرم

باسلام و احترام
هنرجوی گرامی تفاوتی ندارد اگر می توانید به صورت آنلاین وارد سایت بشید و تست بزنید از ۴۱ مرحله آزمون آیین نامه اصلی سایت استفاده کنید، اگر نمی توانید از بسته سوالات طلایی که شامل ۴ فایل pdf به همراه برنامه تست آیین نامه برای گوشی ها اندروید و ios می باشد استفاده کنید.

محمد رضا

سلام ببخشيد چند روز ديگه امتحان آينامه دارم همين ٤١ آزمون بخونم يا بسته طلايي بخرم

افشین

اگه میخواهی بدون درد و خون ریزی قبول بشی بسته طلایی رو بگیر من ماه قبل با همین بسته طلایی بار اول قبول شدم اون موقع فکر میکردم سخترین مرحله گواهینامه ایین نامه باشه چون دست فرمونم خوبه الان متوجه شدم سخت ترین مرحله فرستادن گواهینامه است این جوری که پیداست گواهینامه ۹۰ روزه ارسال میشه واسه تحریم شدن خلاصه زیاد عجله نکن فوقشم که قبول شدی باید بیایی هی چک کنی ببینی گواهینامه رو فرستادن یا نه

ماه

۹۰روز چیه بابا گواهینامه هایی که طرف مهر قبول شده هنوز نیومده بخلطر همین یه برگه چاپ میکنن تو اموزشگاه رانندگی ک رفتی ک با داشتنش میتونی رانندگی کنی تا وقتی گواهینامت بیاد

یکتا

سلام من این هفته امتحان ایین نامه اصلی دارم میخوام بسته طلایی رو بخرم رمز دوم ندارم راه دیگه ای داره؟

باسلام و احترام
لطفا از طریق تلگرام و یا واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۵۸۱۹۹۲۰ پیام دهید تا راهنمایی کنیم.

منیره

واقعا عالی بود همه سوال ها رو جواب دادم هر دوتا آزمون رو.خیلی ممنون خدا خیرتون بده

مریم

ممنونم از سایت بسیار عالی شما تستهایه شما کمک کرد تا در ازمون مقدماتی واصلی بار اول قبول شم ..موفق باشید🙏

Rahiil

سلام من چطور میتونم این ازمونا رودانلود کنم هرکاری میکنم نمیشه

Ali

سوال مقدماتی با اصلی ۱۰۰ تومن

الی

سلام ازتون تشکر میکنم بابت سایت خوبتون من امروز ازمون اصلی دادم و بدون غلط بیشتر سوالا از تستای شما بود موفق باشید ❤️

محمدرضا

من دیروز امتحان دادم ولی زیاد از این ازموناا سوال نیومد

محمدرضا

من دیروز ازمون اصلی رو امتحان دادم ولی زیاد از این ازمونا سوال نیومد😐

farnaz

من دیروز قبول شدم

farnaz

خیلی عااالی بود ممنون از سایت خوبتون:)

MilADrUg

بهترين سايتى كه تا الان ديدم.من امروز با يك غلط قبول شدم.انقدر سوالاى امروز شبيه هتمين تست ها بود كه من ٤ دقيقه تمام كردم ازمونمو.

ابوالفضل

سلام ممنون از سوالاتتون امروز من قبول شدم