آزمون های مقدماتی آیین نامه ۹۷

✅آزمون آیین نامه مقدماتی سال ۹۷

⭐️به وب سایت تست درایو خوش آمدید⭐️

هر کدام از قوانین و مقررات جاده ای از قاعده خاصی پیروی می کنند. نمونه سوالات آزمون  آیین نامه مقدماتی راهنمایی و رانندگی (تست آزمون آیین نامه رانندگی رایگان) می تواند به شما در جهت یادآوری بهتر و بیشتر این قوانین و علائم کمک کند. سوالات آیین نامه و برخورد با سوالات پرتکرار در آزمون، تصور بهتری از آزمون آیین نامه مقدماتی به شما خواهد داد.
تحلیل سوالات آیین نامه مقدماتی می تواند نقاط ضعف شما را به خوبی پوشش دهد تا در مراحل بعد و مهمتر از آن ( آزمون آیین نامه اصلی ) با مشکل کمتری مواجه شوید. آزمون های آزمایشی آیین نامه مقدماتی براساس کتاب جدید آیین نامه راهنمایی و رانندگی تهیه و تنظیم شده است. استفاده از آزمون های آیین نامه مقدماتی آنلاین قبولی شما را در آزمون آیین نامه مقدماتی ۱۰۰% تضمین می کند. توجه داشته باشید آزمون های آیین نامه اصلی شامل ۱۸ مرحله می باشد و پیشنهاد ما به شما برای قبولی در آزمون آیین نامه مقدماتی تست تمامی آزمون هاست.

هنرجویان گرامی در صورتی که آزمون آیین نامه مقدماتی را با موفقیت سپری نمودید، جهت آمادگی برای آزمون اصلی آیین نامه می توانید از بخش آزمون آیین نامه اصلی تست درایو که شامل ۴۱ مرحله می باشد، استفاده نمائید. تعداد ۷ آزمون از ۴۱ آزمون آیین نامه اصلی به صورت رایگان قرار داده شده است.

سوالات آیین نامه مقدماتی

⭐️نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب pdf

✅سنجش اول، آزمون آیین نامه مقدماتی

تمام هنرجویانی که قصد اخذ گواهی‌نامه دارند در گام اول باید آزمون مقدماتی را پشت سر بگذارند. این آزمون پس از این کلاس‌های تئوری و در آموزشگاه توسط مربی گرفته می‌شود. مباحث آزمون آیین نامه مقدماتی شبیه آزمون اصلی است با این تفاوت که بخش فنی را شامل نمی‌شود. شما باید به ۳۰ سوال در مدت ۲۰ دقیقه پاسخ دهید. در صورتی‌ که بیش از ۴ خطا داشته باشید آزمون را مردود می‌شوید و می‌بایست مجدد در آزمون شرکت کنید. با وجود آنکه سوالات آیین نامه مقدماتی کمی‌ ساده‌تر از آزمون اصلی است اما این آزمون چالش‌های مختص خود را دارد. در ادامه چالش‌های آزمون آیین نامه مقدماتی را بررسی و راهکارهای لازم برای قبولی در این آزمون را در اختیار شما خواهیم گذاشت.

⭐️سوالات آیین نامه مقدماتی ایرانیان

✅آزمون آیین نامه مقدماتی به آزمون اصلی کمک می‌کند

زمانی که شما در حال مطالعه سوالات آیین نامه مقدماتی هستید باید توجه داشته باشید که این آزمون پس از پایان کلاس‌های تئوری با اضافه شدن بخش فنی و کمی پیچیده شدن سوالات مجدد تکرار می‌شود. در آزمون اصلی شما درگیر یادگیری عملی هستید و به شدت با کمبود وقت مواجه می‌شوید. امکان خطا در این آزمون بیش‌تر است زیرا فشار بر روی شما بیش‌تر حس می‌شود. بنابراین باید در آزمون آیین نامه مقدماتی تسلط خود را آنقدر بالا ببرید و خلاصه برداری لازم را انجام دهید تا برای آزمون اصلی مشکل نداشته باشید. نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب به شما کمک می‌کند که با سبک سوالات آشنا شوید. نکته برداری را فراموش نکنید که همین نکته برداری در آزمون اصلی به کمک شما خواهد آمد.

⭐️سخت ترین سوالات آیین نامه مقدماتی

✅چالش‌های آزمون آیین نامه مقدماتی

در ادامه چند چالش را برای شما نام می‌بریم که ممکن است در آزمون آیین نامه مقدماتی با آن روبرو شوید:

✅چالش اول آزمون آیین نامه مقدماتی

این اولین آزمون شماست. ممکن است از آن دسته افراد باشید که سال‌هاست در هیچ آزمونی شرکت نکرده‌اند. حتی هنرجویان بسیاری اولین بار است که آزمون تستی شرکت می‌کنند. علاوه بر این برای افرادی که در سنین بالا به دنبال اخذ گواهی‌نامه هستید شاید نشستن پشت کامپیوتر هم استرس‌زا باشد. تمام این موارد شاید به نظر ساده بیاید اما در صورتی که پیش‌تر تمهیدات لازم اندیشیده نشود ممکن است شما را دچار مشکل کند. در صورتی که به سوالات آیین نامه مقدماتی دسترسی پیدا کنید می‌توانید پیش از آزمون در خانه خود همین شرایط را بارها و بارها تکرار کنید. تکرار و عادی سازی شرایط آزمون ترس شما را از بین می‌برد.

⭐️سوالات لو رفته آیین نامه مقدماتی

✅چالش دوم آزمون آیین نامه مقدماتی

شما هنوز پشت فرمان ماشین نشسته‌اید. هر آنچه که خواندید و هر نکته‌ای که یاد گرفته‌اید به صورت تئوری است. واقعیت این است که کسی که هنوز رانندگی نمی‌داند برای به خاطر سپردن نکات آزمون دچار مشکل می‌شود. دلیلش آن است که همه موارد را باید حفظ کند. اگر چند بار این موارد را خودش تجربه کند شاید پاسخ بخش بزرگی از سوالات آزمون آیین نامه مقدماتی به نظرش بدیهی باشد اما به دلیل آنکه هنوز تجربه نکرده همه چیز غریب به نظر می‌آید. سعی کنید در حین آموزش تئوری زمانی که سوار تاکسی یا ماشین دیگری هستید به خیابان و علائم آن دقت کنید. به واکنش راننده دقت کنید. سعی کنید نکات مربوط به آزمون آیین نامه مقدماتی را در ذهن خود مرور کنید. این کارها به شما کمک می‎کند تا از حجم حفظیات کم شود.

سوالات آیین نامه مقدماتی

⭐️سوالات آیین نامه مقدماتی مفهومی

✅چالش سوم آزمون آیین نامه مقدماتی

ذهن شما هنوز برای آزمون آماده نیست. حجم مطالب و حفظیات بالاست و ذهن شما مملو از مطالب متعدد است. مکانیزم مغز شما به این صورت است که در مواجه به حجم بالای حفظیات توانایی و راندمان کار کاهش می‌یابد. تنها راه استفاده از نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب است که در صورت استفاده مناسب از این نمونه سوالات تمام از تمامی این سه چالش به راحتی عبور خواهید کرد. اما راه درست استفاده از سوالات آیین نامه مقدماتی چیست؟

پیش از هر چیز به شما یادآوری می‌کنیم که در تهیه نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی دقت لازم را داشته باشید. شما نیاز به تعداد زیادی آزمون دارید که تسلط شما را هم برای آزمون آیین نامه مقدماتی و هم برای آزمون اصلی بالا ببرد. باید تاریخ سوالات و بروز بودن سوالات را بررسی کنید. هرچه سوالات جدیدتری را بررسی کنید امکان قبولی شما بالاتر است. باید اعتبار پاسخ نامه را نیز چک کنید. متاسفانه افرادی که غیرمسولانه نمونه سوالات نامعتبر را در فضای مجازی منتشر می‌کنند کم نیستند.  تشخیص غلط بودن پاسخ‌ها توسط هنرجو خیلی سخت است و در صورتی که مطلبی را به اشتباه یاد بگیرید درست کردن آن دشوار خواهد بود.

⭐️نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی انلاین

بنابراین تنها راهی که پیش پای شماست آن است که سوالات را از منابع معتبر تهیه کنید. پس از تهیه سوالات به شیوه زیر عمل کنید:

✅۱- مرور کلی بر آیین نامه داشته باشید و سعی کنید با خلاصه برداری کلیت مطالب آیین نامه را دسته بندی کنید تا در ذهنتان مرتب شود. در گام اول مطالعه لازم نیست به جزئیات دقت کنید تنها باید مطالب در ذهنتان سر جای خود قرار گیرد.

✅۲- نوبت به پاسخ‌گویی به نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی رسیده است. پاسخ‌نامه را نگاه نکنید. در آزمون‌های اول زمان را نیز در نظر نگیرید. با آرامش به هر سوال کاملا فکر کنید و با توجه به آنچه آموختید و آنچه از نظرتان منطقی به نظر می‌رسد به سوالات پاسخ دهید.

✅۳- پس از پایان هر آزمون پاسخ‌نامه را به دقت بررسی کنید و نکات هر سوال را یادداشت کنید. سوالاتی که پاسخ‌نداده‌اید یا اشتباه پاسخ‌داده‌اید را با دقت بیش‌تری بررسی کنید و دقیقا منطق سوال را دریابید و نکته برداری کنید.

✅۴- در آزمون‌های بعدی حتما یک بار نکته‌برداری‌های خود را مرور کنید. آزمون به آزمون شرایط شما بهتر می‌شود. زمانی که پاسخ‌های درست شما به ۲۵ عدد رسید زمان را نیز در نظر بگیرید.

✅۵- آزمون‌های زمان دار را تمرین کنید تا در آزمون آیین نامه مقدماتی دچار استرس نشوید. تکرار و تمرین شرایط تحت فشار به بالا بردن تسلط شما کمک می‌کند.

✅۶- پس از آنکه کاملا برای آزمون آیین نامه مقدماتی آماده شدید چند نمونه سوال از آزمون اصلی را نیز مرور کنید تا کارتان برای آزمون اصلی جلو بیفتد. بخش سوالات فنی را نادیده بگیرید.

به سوالات آیین نامه تست درایو چند ستاره می دهید؟
[امتیاز از مجموع: 4281 Average: 2.8]
هنرجوی گرامی لطفا از طریق شبکه های اجتماعی زیر تست درایو را به دوستانتان معرفی کنید

544
یک پاسخ بنویسید

avatar
436 نظرات
108 پاسخ ها
7 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
474 نویسندگان دیدگاه
abolfazlنگينمدیر تست درایوGHAZALوفایی آخرین نویسندگان دیدگاه

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین
اطلاع رسانی کن
نگين
مهمان
نگين

سلام من در كلاسهاي تئوري شركت كردم و بعد دوبار ازمون دادم و رد شدم و حدود ٥ ماهه كه نرفتم براي ازمون ديگه ميخواستم بپرسم چقدر وقت دارم تا دوباره برم؟

abolfazl
مهمان
abolfazl

سلام…
تا یکسال پس از ثبت نام مهلت دارید با همون پرونده ادامه مراحلو طی کنید.یعنی شما الان ۷ماه دیگه فرصت دارید.موفق باشید

GHAZAL
مهمان
GHAZAL

سلام،خسته نباشین واقعاااا…من امروز مقدماتی داشتم،تموم ۱۸ تا ازمون با تابلوهارو فقط خوندم،با نمره ی ۳۰ همون بار اول قبول شدم،واقعااااا مرسییییی،خیلی مرسیییییی…ببخشید برای ایین نامه اصلی باید ۴۱ ازمون رو بزنیم یا بسته ی طلایی رو بگیریم؟من گیج شدم…ادمین ممنون میشم راهنماییم کنی…???

مدیر تست درایو
مدیر

باسلام و احترام
فرقی نمی کنه هم میتونید از ۴۱ مرحله آزمون بخش آزمون آیین نامه اصلی استفاده کنید هم می تونید از بسته طلایی سوالات آیین نامه استفاده کنید.

وفایی
مهمان
وفایی

سلام. وقت بخیر. سپاس از سایت فوق العاده تون. من امروز با نمره ی ۳۰ و با کمک سایت شما قبول شدم???

Soli
مهمان
Soli

سلاااااام، من همین الان برای اولین بار آزمون مقدماتی داشتم، با یه غلط قبول شدم
من نه کتاب گرفتم نه جزوه داشتم فققققط و فققققط تستای مقدماتی اینجارو میزدم، هم۱۲سری تستای تو اپلیکیشن رو هم ۱۸تای آنلاین رو
دقیقا سوالای امروز عین همین تستایی بود که اینجا زده بودم
به امید موفقیت تو آزمون اصلی، البته۱۰۰%با تمرین نمونه آزمون های شما
واقعا ازتون ممنونم بابت این لطف بزرگتون
موفق و پایدار باشید

سیمین
مهمان
سیمین

سلام خوب هستین وای عاااشقتونم من الان از امتحان اومدم ساعت ۱۱امتحان دادم و با نمره ۲۸ قبول شدم دستتون درد نکنه واقعا عالی بود

عرفان
مهمان
عرفان

عالی. ممنونم. واقعا نیازی به هزینه کردن برای خرید آزمون های پولی نیست. من حدود ۱۲ تا از همینجا تست زدم و با نمره کامل (۳۰) قبول شدم.

tara
مهمان
tara

سلام .خواستم ازتون واقعاااا تشکر کنم .من امروز امتحان دادم و بایک غلط قبول شذم .فقط هم سوال های شمارو خوندم .دقیقا همین سوالهایی بود ک داده بودین .واقعا مچکرم .وخواستم بدونم ک برای امتحان اصلی هم اگه سوال های اصلی شمارو بخونم کافیه؟؟

پرهام
مهمان
پرهام

با سلام.واقعا واقعا واقعا عالی بود سایت.همین امروز با ۴تا غلط قبول شدم و فقط هم همین ازمون هارو خوندم.همینارو بخونین تضمینیه

علی
مهمان
علی

من همین امروز امتحان مقدماتی داشتم با خوندن همین ۱۸ امتحان مقدماتی با یک غلط قبول شدم
ممنون از سایت خوبتون

Asawli
مهمان
Asawli

سلام من یه بار این مقدماتی و مرور کردم دیروز ۸/۲۴بود که امتحان داشتم رفتم و قبول شدم خیلی عالیه ممنون

حسین شمیس
مهمان
حسین شمیس

سلام خییییییلی ممنون و متشکرم‌من ۱۸ تا آزمون‌رو خوندم رفتم سر جلسه امتحان و قبول شدم کلا ۳ تا سوال غلط زدم تازه یکی اش هم درست بود چون خط خطی بود افسر گفت غاطله در هر صورت خیلی ممنونم خیلی تاثیر گذار بود

فرشید
مهمان
فرشید

سلام یه سوال داشتم برای ایین نامه اصلی باید چه کار کنم که ۱۰۰ درصد قبول بشم لطفا راهنمایی میکنید

مدیر تست درایو
مدیر

باسلام و احترام
هنرجوی گرامی از صفحه اول سایت از بخش آزمون آیین نامه اصلی وارد بشید و ۴۱ مرحله آزمون آیین نامه اصلی را تست بزنید

فرشید
مهمان
فرشید

مرسی واقعا خیلی خوب هست سایتتون ممنونم واقعا

فرشید
مهمان
فرشید

سلام .واقعا خیلی خیلی ممنون هستم امروز امتحان دادم قبول شدم ۳۰تا سوال را جواب دادم و یک غلط داشتم خیلی ممنونم

جلال
مهمان
جلال

عالیه ممنون…

دانش
مهمان
دانش

سلام.ممنون از سایت خوبتون و سوالایی که قرار دادین.خیلی کمکم کرد.سپاسگزارم

سارا
مهمان
سارا

سلام. میخواستم بدونم ایا این ۴۱ ازمون برای ازمون مقدماتی و اصلی خودنشون باعث قبولی میشه

پدرام
مهمان
پدرام

سلام . در آزمون مقدماتی و اصلی برای قبولی باید حداقل به چند سوال جواب درست بدیم؟ نمره منفی هم داره ؟

مرسده
مهمان
مرسده

مرسی بزنیم قبولیم دیگه

زهرا
مهمان
زهرا

میشه اپلیکیشنی که این ۴۱ ازمونو داشته باشه بهم معرفی کنین

مرسده
مهمان
مرسده

خوندن این ازمون ها برای ایینه نامه اصلی کفایت میکنه

مدیر تست درایو
مدیر

باسلام و احترام
هنرجوی گرامی برای آزمون آیین نامه اصلی وارد صفحه اصلی سایت شوید از بخش آزمون های آیین نامه اصلی ۴۱ مرحله آزمون آزمایشی این بخش را تست بزنید.

Danial
مهمان
Danial

حرفی ندارم بگم….فقط میتونم بگم عالیه…همین♡

اصیل
مهمان
اصیل

سلام بدون خوندن کتاب موقت به همین ۱۸سوال بسنده کردن کافیه

شيرين
مهمان
شيرين

سلام يعني من اين ١٨ تا ازمونو بخونم با تابلو هارو از كتاب ١٠٠در١٠٠ قبول ميشم؟

سارا
مهمان
سارا

سلام خواستم تشکر کنم من از ازمون مقدماتی همه رو مطالعه کردم و بدون غلط قبول شدم
ممنون???

ملیحه
مهمان
ملیحه

من بار چهارممه دارم میرم امتهان بدم?

مریم
مهمان
مریم

سلام ممنون از سایت خوبتون دیروز برای بار سوم آزمون دادم با یه غلط قبول شدم?☺

آیدا
مهمان
آیدا

کنیستر چی توضیح میدین؟؟

مدیر تست درایو
مدیر

کنیستر که جزو سیستم سوخت رسانی به موتور محسوب می شود، از ورود بخارهای بنزین به فضای آزاد جلوگیری به عمل می آورد. کنیستر مانند یک اسفنج، بخارهای فرار بنزنین را به خود جذب کرده و پس از میعان آنها را دوباره به سیستم سوخت رسانی تزیق کی نماید. عمر مفید کنیستر در حدود ۲ سال است.
برگرفته از کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی صفحه ۱۵۶

آیدا
مهمان
آیدا

میشه ترمز پایی و ترمز دستی رو خلاصه توضیح بدین؟

مدیر تست درایو
مدیر

باسلام و احترام
ترمز دستی به عوان ترمز ثانویه و ترمز پایی به عنوان ترمز اولیه یا ترمز سرویس شناخته می شود. همانطور که گفته شد وظیفه اصلی ترمز دستی نگه داشتن خودرو در حالت متوقف هنگام پارک کردن و ترک خودرو می باشد.
صفحه ۱۲۱ کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی

نیلوفر
مهمان
نیلوفر

همه آزمونارو حل کردم و اشتباهامو دقیق خوندم . فردا بار سومه که آیین نامه مقدماتی رو میخوام امتحان بدم و اگر رد بشم احساس میکنم احمقی بیش نیستم -_-

Bahareh
مهمان
Bahareh

من دوبار تاحالا ازمون دادم قبول نشدم پنجشنبه بار سوم خیلی هم ناراحتم?

Ali
مهمان
Ali

خسته نباشی?

kovsar
مهمان
kovsar

کدوم شهرید؟

حصیم
مهمان
حصیم

سلام با عرض خسته نباشی ..امتحان ازمون اصلی کدوم بخونم؟

منصوره
مهمان
منصوره

خیلی خوب بود من امروز بدون غلط قبول شدم

مرضیه
مهمان
مرضیه

سلام روز بخیر
صمیمانه ازتون تشکر میکنم با سوالات آیین نامه شما توانستم با موفقیت امتحان ایین نامه مقدماتی را بدون اشتباه پشت سر بگذارم همین الان بسته طلایی تون خریداری کردم بسیار کامل و کاربردی مطالب تون درباره ازمون شهری هم خیلی عالی بود خیلی موارد را نمی دانستم پاینده باشید.

فاطمه کاشفی
مهمان
فاطمه کاشفی

سلام شب همگی بخیر.منو مامانم هفته دیگه یکشنبه امتحان داریم….انشالله که بار اول قبول میشیم.

M B
مهمان
M B

خدا خیرتون بده من هفته بعد امتحان دارم خیلی دعاتون میکنم اگه قبول بشم

مریم
مهمان
مریم

سلام ببخشید من فردا امتحان مقدماتی دارم تستای سایتو بخونم کافیه یا بسته بخرم؟

سلماز
مهمان
سلماز

سلام خسته نباشید
ببخشید دور زدن از چه فاصله ای در پیچ ها ممنوع است؟

مدیر تست درایو
مدیر

باسلام و احترام
دور زدن در فاصله ۱۵۰ متری پیچ ها و سربالایی ها و تونل ها که میدان دید کافی نیست و همچنین از روی خط پر یا ممتد ( یک خط ممتد یا دو خط ممتد) ممنوع است. صفحه ۵۵ کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی

یگانه
مهمان
یگانه

سلام خیلی ممنون از سایت خوبتون من از بخش اشتراک گذاری روی گوگل پلاس کلیک کردم آیا بعدشم باید کاری انجام بدم یا همین روی آیکون گوگل پلاس کلیک کنم کافیه؟

مدیر تست درایو
مدیر

باسلام و احترام
بعد از کلیک روی آیکون های اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی وارد صفحه بعد می شوید در صفحه بعدی بایستی روی گزینه post کلیک کنید

Mehr
مهمان
Mehr

Mn y bar test dadam qabol nashodm 2shanbe dobare mikham azmun bdm:(khyli negaranam

Mehr
مهمان
Mehr

Y saat pish azmon dadam bara bare dovom o qabol shodm:D

نگين
مهمان
نگين

سلام واقعا مرسيى از سايت فوق العادتون امروز آزمون داشتم و همه ى نمونه سوالات رو خونده بودم چشم بسته جوابارو ميزدم خدا قوت✌?????

سعید
مهمان
سعید

عالی عالیییی

Sheyda
مهمان
Sheyda

ممنونم بابت آزمون هایی که گذاشتین من امروز آیین نامه مقدماتی داشتم فقط ۱۸ تا آزمون مقدماتی که گذاشتین خوندم و تابلوها نمره ام شد۳۰ ???

توتو
مهمان
توتو

سلام خدا خیرتون بده ان شاالله ازمونها خیلی عالی بودن.ممنونم.امروز امتحان دادم ،بیشر سوالا همینا بودن بازم ممنون

Fafa
مهمان
Fafa

با یه غلط قبول شدم ممنون از،سایت خوبتون

Parisa
مهمان
Parisa

سايتتون واقعا عاليهههههههههه،من امروز اولين امتحان مقدماتي با نمره۲۹ قبول شدم:)
قبلش خيلي استرس داشتم كه اين سوالا مياد يا نه ولي سر جلسه ديدم كه همه سوالا از همين ١٨ازمون بود.واقعا مننون
حالا واسه ايين نامه اصلي بايد چيارو بخونم؟؟؟ممنون ميشم جواب بديد

مدیر تست درایو
مدیر

باسلام و احترام
وارد صفحه اصلی سایت بشید از بخش آزمون اصلی آیین نامه وارد بشید ۴۱ مرحله آزمون آیین نامه اصلی را تست بزنید.

رها
مهمان
رها

سلام وقت بخیر خیلی ممنونم واقعا اره عالیه

iman
مهمان
iman

سلام وقت بخیر ای کاش زود تر ب سایت شما مراجعه میکرم واقعا ازتون ممنون بابت سوالات تون من تو ازمون نمره ۳۰ گرفتم سولات خیلی عالی هستن با تشکر

اکبر
مهمان
اکبر

?سلام وقت بخیر ای کاش زودتر با سایت شما اشنا میشدم چند بار امتحان مقدماتی رو دادم رد شدم یکی بهم گفت تو گوگل سرچ کن نمونه سوالات آیین نامه پایه سوم رانندگی بعد برو سایت تست درایو سوالات شو بخون قبول نشدی هر چی خواستی بهم بگو انصافا کارتون درسته بدون غلط قبول شدم

یکتا
مهمان
یکتا

سلام به همه
دوستانی که تازه برای گواهینامه رانندگی ثبت نام کردن لطفا بگن الان کل هزینه هایی که آموزشگاه برای ثبت نام میگیره چقدره؟

amir
مهمان
amir

مبلغ ۵۴۷ ثبت نام + هزینه کتاب (اجباری نیست) ۱۸ + هزینه معاینه چشم + هزینه پوشه آموزشگاه ۳ + هزینه های شهرداری ، وزارت کشور ، راهور که مرحله اخر پرداخت میکنید.

امیرحسین
مهمان
امیرحسین

یه سوال.آیین نامه ی اصلی رو میشه با بسته ی طلایی قبول شد؟؟لطفا جواب بدین دو روز دیگه امتحان دارم

مدیر تست درایو
مدیر

باسلام و احترام
بله، سوالات بسته طلایی مناسب برای آزمون آیین نامه مقدماتی و اصلی می باشد.

Mina
مهمان
Mina

سلام بسته طلایی از کجا باید پیدا کنم رایگانه؟

مدیر تست درایو
مدیر

باسلام و احترام
جهت خرید بسته طلایی وارد صفحه اصلی سایت شوید از بخش بسته طلایی سوالات آیین نامه وارد شوید و یا از طریق تلگرام و یا واتس آپ با شماره ۰۹۱۲۵۸۱۹۹۲۰ تماس بگیرید.

سحر
مهمان
سحر

سلاااااام.من خیییییلی خییییلی ازتون ممنونم ۳۰ شدم.خدا خیرتون بده