آزمون های مقدماتی آیین نامه ۹۹

✅آزمون آیین نامه مقدماتی سال ۹۹

⭐️به وب سایت تست درایو خوش آمدید⭐️

هر کدام از قوانین و مقررات جاده ای از قاعده خاصی پیروی می کنند. نمونه سوالات آزمون  آیین نامه مقدماتی راهنمایی و رانندگی (تست آزمون آیین نامه رانندگی رایگان) می تواند به شما در جهت یادآوری بهتر و بیشتر این قوانین و علائم کمک کند. سوالات آیین نامه و برخورد با سوالات پرتکرار در آزمون، تصور بهتری از آزمون آیین نامه مقدماتی به شما خواهد داد.
تحلیل سوالات آیین نامه مقدماتی می تواند نقاط ضعف شما را به خوبی پوشش دهد تا در مراحل بعد و مهمتر از آن ( آزمون آیین نامه اصلی ) با مشکل کمتری مواجه شوید. آزمون های آزمایشی آیین نامه مقدماتی براساس کتاب جدید آیین نامه راهنمایی و رانندگی تهیه و تنظیم شده است. استفاده از آزمون های آیین نامه مقدماتی آنلاین قبولی شما را در آزمون آیین نامه مقدماتی ۱۰۰% تضمین می کند. توجه داشته باشید آزمون های آیین نامه اصلی شامل ۱۸ مرحله می باشد و پیشنهاد ما به شما برای قبولی در آزمون آیین نامه مقدماتی تست تمامی آزمون هاست.

هنرجویان گرامی در صورتی که آزمون آیین نامه مقدماتی را با موفقیت سپری نمودید، جهت آمادگی برای آزمون اصلی آیین نامه می توانید از بخش آزمون آیین نامه اصلی تست درایو که شامل ۴۱ مرحله می باشد، استفاده نمائید. تعداد ۷ آزمون از ۴۱ آزمون آیین نامه اصلی به صورت رایگان قرار داده شده است.

سوالات آیین نامه مقدماتی

⭐️فیلم آموزش تست زدن سوالات آیین نامه تست درایو

 

⭐️نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب pdf

✅سنجش اول، آزمون آیین نامه مقدماتی

تمام هنرجویانی که قصد اخذ گواهی‌نامه دارند در گام اول باید آزمون مقدماتی را پشت سر بگذارند. این آزمون پس از این کلاس‌های تئوری و در آموزشگاه توسط مربی گرفته می‌شود. مباحث آزمون آیین نامه مقدماتی شبیه آزمون اصلی است با این تفاوت که بخش فنی را شامل نمی‌شود. شما باید به ۳۰ سوال در مدت ۲۰ دقیقه پاسخ دهید. در صورتی‌ که بیش از ۴ خطا داشته باشید آزمون را مردود می‌شوید و می‌بایست مجدد در آزمون شرکت کنید. با وجود آنکه سوالات آیین نامه مقدماتی کمی‌ ساده‌تر از آزمون اصلی است اما این آزمون چالش‌های مختص خود را دارد. در ادامه چالش‌های آزمون آیین نامه مقدماتی را بررسی و راهکارهای لازم برای قبولی در این آزمون را در اختیار شما خواهیم گذاشت.

⭐️سوالات آیین نامه مقدماتی ایرانیان

✅آزمون آیین نامه مقدماتی به آزمون اصلی کمک می‌کند

زمانی که شما در حال مطالعه سوالات آیین نامه مقدماتی هستید باید توجه داشته باشید که این آزمون پس از پایان کلاس‌های تئوری با اضافه شدن بخش فنی و کمی پیچیده شدن سوالات مجدد تکرار می‌شود. در آزمون اصلی شما درگیر یادگیری عملی هستید و به شدت با کمبود وقت مواجه می‌شوید. امکان خطا در این آزمون بیش‌تر است زیرا فشار بر روی شما بیش‌تر حس می‌شود. بنابراین باید در آزمون آیین نامه مقدماتی تسلط خود را آنقدر بالا ببرید و خلاصه برداری لازم را انجام دهید تا برای آزمون اصلی مشکل نداشته باشید. نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب به شما کمک می‌کند که با سبک سوالات آشنا شوید. نکته برداری را فراموش نکنید که همین نکته برداری در آزمون اصلی به کمک شما خواهد آمد.

⭐️سخت ترین سوالات آیین نامه مقدماتی

✅چالش‌های آزمون آیین نامه مقدماتی

در ادامه چند چالش را برای شما نام می‌بریم که ممکن است در آزمون آیین نامه مقدماتی با آن روبرو شوید:

✅چالش اول آزمون آیین نامه مقدماتی

این اولین آزمون شماست. ممکن است از آن دسته افراد باشید که سال‌هاست در هیچ آزمونی شرکت نکرده‌اند. حتی هنرجویان بسیاری اولین بار است که آزمون تستی شرکت می‌کنند. علاوه بر این برای افرادی که در سنین بالا به دنبال اخذ گواهی‌نامه هستید شاید نشستن پشت کامپیوتر هم استرس‌زا باشد. تمام این موارد شاید به نظر ساده بیاید اما در صورتی که پیش‌تر تمهیدات لازم اندیشیده نشود ممکن است شما را دچار مشکل کند. در صورتی که به سوالات آیین نامه مقدماتی دسترسی پیدا کنید می‌توانید پیش از آزمون در خانه خود همین شرایط را بارها و بارها تکرار کنید. تکرار و عادی سازی شرایط آزمون ترس شما را از بین می‌برد.

⭐️سوالات لو رفته آیین نامه مقدماتی

✅چالش دوم آزمون آیین نامه مقدماتی

شما هنوز پشت فرمان ماشین نشسته‌اید. هر آنچه که خواندید و هر نکته‌ای که یاد گرفته‌اید به صورت تئوری است. واقعیت این است که کسی که هنوز رانندگی نمی‌داند برای به خاطر سپردن نکات آزمون دچار مشکل می‌شود. دلیلش آن است که همه موارد را باید حفظ کند. اگر چند بار این موارد را خودش تجربه کند شاید پاسخ بخش بزرگی از سوالات آزمون آیین نامه مقدماتی به نظرش بدیهی باشد اما به دلیل آنکه هنوز تجربه نکرده همه چیز غریب به نظر می‌آید. سعی کنید در حین آموزش تئوری زمانی که سوار تاکسی یا ماشین دیگری هستید به خیابان و علائم آن دقت کنید. به واکنش راننده دقت کنید. سعی کنید نکات مربوط به آزمون آیین نامه مقدماتی را در ذهن خود مرور کنید. این کارها به شما کمک می‎کند تا از حجم حفظیات کم شود.

سوالات آیین نامه مقدماتی

⭐️سوالات آیین نامه مقدماتی مفهومی

✅چالش سوم آزمون آیین نامه مقدماتی

ذهن شما هنوز برای آزمون آماده نیست. حجم مطالب و حفظیات بالاست و ذهن شما مملو از مطالب متعدد است. مکانیزم مغز شما به این صورت است که در مواجه به حجم بالای حفظیات توانایی و راندمان کار کاهش می‌یابد. تنها راه استفاده از نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب است که در صورت استفاده مناسب از این نمونه سوالات تمام از تمامی این سه چالش به راحتی عبور خواهید کرد. اما راه درست استفاده از سوالات آیین نامه مقدماتی چیست؟

پیش از هر چیز به شما یادآوری می‌کنیم که در تهیه نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی دقت لازم را داشته باشید. شما نیاز به تعداد زیادی آزمون دارید که تسلط شما را هم برای آزمون آیین نامه مقدماتی و هم برای آزمون اصلی بالا ببرد. باید تاریخ سوالات و بروز بودن سوالات را بررسی کنید. هرچه سوالات جدیدتری را بررسی کنید امکان قبولی شما بالاتر است. باید اعتبار پاسخ نامه را نیز چک کنید. متاسفانه افرادی که غیرمسولانه نمونه سوالات نامعتبر را در فضای مجازی منتشر می‌کنند کم نیستند.  تشخیص غلط بودن پاسخ‌ها توسط هنرجو خیلی سخت است و در صورتی که مطلبی را به اشتباه یاد بگیرید درست کردن آن دشوار خواهد بود.

⭐️نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی انلاین

بنابراین تنها راهی که پیش پای شماست آن است که سوالات را از منابع معتبر تهیه کنید. پس از تهیه سوالات به شیوه زیر عمل کنید:

✅۱- مرور کلی بر آیین نامه داشته باشید و سعی کنید با خلاصه برداری کلیت مطالب آیین نامه را دسته بندی کنید تا در ذهنتان مرتب شود. در گام اول مطالعه لازم نیست به جزئیات دقت کنید تنها باید مطالب در ذهنتان سر جای خود قرار گیرد.

✅۲- نوبت به پاسخ‌گویی به نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی رسیده است. پاسخ‌نامه را نگاه نکنید. در آزمون‌های اول زمان را نیز در نظر نگیرید. با آرامش به هر سوال کاملا فکر کنید و با توجه به آنچه آموختید و آنچه از نظرتان منطقی به نظر می‌رسد به سوالات پاسخ دهید.

✅۳- پس از پایان هر آزمون پاسخ‌نامه را به دقت بررسی کنید و نکات هر سوال را یادداشت کنید. سوالاتی که پاسخ‌نداده‌اید یا اشتباه پاسخ‌داده‌اید را با دقت بیش‌تری بررسی کنید و دقیقا منطق سوال را دریابید و نکته برداری کنید.

✅۴- در آزمون‌های بعدی حتما یک بار نکته‌برداری‌های خود را مرور کنید. آزمون به آزمون شرایط شما بهتر می‌شود. زمانی که پاسخ‌های درست شما به ۲۵ عدد رسید زمان را نیز در نظر بگیرید.

✅۵- آزمون‌های زمان دار را تمرین کنید تا در آزمون آیین نامه مقدماتی دچار استرس نشوید. تکرار و تمرین شرایط تحت فشار به بالا بردن تسلط شما کمک می‌کند.

✅۶- پس از آنکه کاملا برای آزمون آیین نامه مقدماتی آماده شدید چند نمونه سوال از آزمون اصلی را نیز مرور کنید تا کارتان برای آزمون اصلی جلو بیفتد. بخش سوالات فنی را نادیده بگیرید.

لطفا رای دهید
به سوالات آیین نامه تست درایو چند ستاره می دهید؟
[امتیاز از مجموع: 4734 Average: 2.8]

729
یک پاسخ بنویسید

567 نظرات
162 پاسخ ها
14 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
577 نویسندگان دیدگاه

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین
اطلاع رسانی کن
حامد

ممنون

A. R1200

باسلام میگم آزمون آیین نامه مقدماتی کدام صفحه بیاد امتحان؟

معصومه

سلام .من دیروز امتحان دادام و آزمون های شما رو زده بودم و بایک غلط قبول شدم ،اولین باری بود که آزمون میدادم.ممنونم از سایت عالیتون.موفق باشید

سمانه

سلام من تست خیلی زدم امروز اولین بار قبول شدم. اول تست زدم. بعد کتاب خوندم و مهمها هایلایت کردم. همه درست جواب دادام😍😍😍

محسن

ولی این بسته طلایی خیلی خوبه من بدون غلط قبول شدم ارزوی موفقیت برای همتون

محسن

سلام خوبین دوستان امتحانا خیلی سخت شدن خوب بخونین کتابو مخصوصا بخش حق تقدم رو

علیرضا

سلام.واقعا دمتون گرم،امروز امتحان داشتم.بار اولم بود،با یک غلط قبول شدم.تمامی سوالات مثل سوالات بسته طلایی بود.
توصیه می کنم حتما این بسته رو تهیه کنید.باخوندن سوالات بسته و ازمون های انلاین این سایت و خوندن کتاب می تونین بار اول قبول بشین.
بازم ممنون از سایت خوبتون 🙂

هدیه

سلام بچه ها درود برشما

ایلیا

سلام،ممنون از سوالات خوبتون من با نصب اپلیکیشن test drive و حل همه ی سوالات، به کتاب آیین نامه مسلط شدم و بدون غلط آزمونو قبول شدم،واقعا ممنونم.

Bahar Rezaie

سلام خسته نباشيد واقعا من امروز قبول شدم اولين بار هم بود امتحان ميدادم تست هاتون عالي هست ولي حتما كتاب هم به دقت بخونيد با تست زدن خيلي ممنونم ازتون خيلي امروز ٢٣/٠٨/٩٨ بهترين روز من چون اولين بار قبول شدم خيلي خوشحالم

Nilin

دوستان من رعایت حق تقدم رو مشکل دارم مثل سوال ۱۸،لطفا ی نفر توضیح بده

سارا

سلام الان که مقدماتی حذف شده چه سوالایی رو باید بخونم؟ این آزمونها که همه مال مرحله مقدماتی هستن

هنگامه

من یک بار کتاب رو خوندم ن خیلی اصولی ‌..بعد هم تست زدم وبار اول قبول شدم ..بیشتریا رد شدن ..فردا ازمون شهری دارم ‌‌‌…استرس دارم

هدیه

خیلی خوبه این سوالا.از بین ۶۴ نفر فقط من قبول شدم با خوندن کتاب و این سوالا

زهرا

سلام بنده تازه اقدام به گرفتن گواهینامه کردم اما خیلیا میگن ازمون مقدماتی حذف شده خیلیام میگن ن این شایعست.من موندم چیکار کنم این وسط؟؟؟؟

هدیه

بشین کتابتو بخون

هنگامه

مقدماتی نگرفتن …فقط ی بار ازمون اصلی داره ..از اخر خرداد مث اینکه ی ازمون شده

محمد

حذف شده

محمد

سلام در بخش سوالات مقدمانی سوالات فنی هم وجود داره؟

هنگامه

سلام مقدماتی دیگه ندارن ک

سید محمد موسوی

سلام ، واقعا از سایتتون ممنونم من بار اول هردو امتحان رو قبول شدم ولی امتحان عملی رو برای بار دوم قبول شدم ، برای امتحان ها اول یه چند تا (۳تا) امحان رو بدین و جواب های درست رو ببینید تا دستتون بیاد که وقتی دارید کتاب میخونید چه چیز هایی مهمه و بعدش دوباره شروع کنید به دادن بقیه امتحان ها اگر دیدید باز هم دارید غلط میزنید یه چند بار دیگه کتاب رو بخونید ، امیدوارم همگی موفق باشید ، ممنون از سایت خیلی خوبتون

سعید

من گفتم صبح امتحان دارم فقط خواستم پنج ستاره را بدهم که مدیون شما نشوم

سعید

سلام دوستان من صبح باید بروم امتحان بدهم الان هم که ساعت دوازده و نیم هست یعنی سی دقیقه بامداد هفت صبح امتحان دارم خدا کنه قبول بشوم الان سایت و دیدم می‌خوام بخونم دعا کنید تورو خدا برام چون نمیتونم باز برای امتحان اقدام کنم سن من هم چهل و هشت سال هست و رانندگی میکنم .

مالک

برنامه آزمون پایه را چطور تهیه کنم

سیاوش

سلام دوستان…من امروز امتحان آیین نامه اصلی رو برای اولین بار دادم و با کمک تستای خوب این سایت قبول شدم…برای قبولی واقعا خوندن ۴۱ آزمون این سایت و ۱ دور کتاب کفایت میکنه.البته توجه داشته باشین که ظاهرا جواب بعضی از تست ها غلطه…با تشکر از سایت تست درایو

ناشناس

من امروز امتحان دادم.روی متراژ فاصله ها و حق تقدم تأکید میشه

mohammad

سلام عرض ادب احترام.یک سوال داشتم خدمتون میخواستم ببینم مقدماتی ورداشتن اخه من اردیبهشت ماه کلاس دوره رانندگی گذروندم ولی قبلا مقدماتی رفتم قبول نشدم ولکردم که امروز میخوام برم امتحان بدم امروز مقدماتی امتحان دارد.ونمونه سوال های که شمامیفرماید بخونمیم ما

هنگامه

سلام مقدماتی از ما نگرفتن

فاطمه حسنا

سلام من امروز آیین نامه اصلی و امتحان دادم تمام ۴١آزمون و هم با دقت تست زده بودم جوری که کتاب رو هم بعدش از اول تا آخر کامل و بادقت خوندم اما از این ۴١ آزمون ۵۰درصد هم نیومده بود متاسفانه سوالات من خیلی سختتر بود, اما چون کتاب و خیلی با دقت خوندم با ٣تا غلط قبول شدم
دوستان به سوالات اکتفا نکنید فقط, سوالات تست عالی بود اما چه فایده جزء امتحان نبودن, کتاب و با دقت بخونید
سپاس.

فاطمه حسنا

سلام خسته نباشید
آزمون ها ۴١ ی بود الان ١٩ تا آزمون چرا , من تاآزمون ٣۶وتست زدم الان اومدم مابقی و تست بزنم نبود
با سپاس

باسلام و احترام
هنرجوی گرامی شما وارد آزمون های آیین نامه مقدماتی شدید، از لینک زیر وارد آزمون های آیین نامه اصلی که ۴۱ مرحله می باشد شوید.
https://bit.ly/2JX2Xy6

امیر علی

سلام میگن قراره سوالات و آزمون اصلی کامپیوتری بشه درسته؟ کسی چیزی میدونه؟

‌saba6059

نه تستی هستش

Ali

سلام من دیروز رفتم زمان امتحان مقدماتیو بپرسم گفتن امتحان مقدماتی کلا حذف شده…کسی چیزی میدونه؟

مهدی

آره حذف شده درسته

هنگامه

سلام بله حذف شده

فاطیما

عرض سلام و ادب و تشکر از مدیر سایت
جهت اطلاع دوستان عزیز من امروز آزمون مقدماتی داشتم تمام ۱۹ تا آزمون مقدماتی و آزمونهای فنی رو تست زدم تقریبا ۷۰%سوالهای ازمون امروزتو ۱۹ تا آزمون بود،اما الباقی برام خیلی تازه و جدید بود؛البته با ۵ غلط قبول شدم؛سعی کنید حتما کتاب رو ی دور خوب بخونید مخصوصاااا تابلوها رو چند دور با دقت بخونید،اکثر تابلوهایی که اومده بود اصلا تو این آزمونها نبود مثل جایگاه سوخت و ‌..موفق باشید

امیر نجاتی

عرض سلام وادب . خواستم تشکر ویژه بکنم ازتون . ساعت ۷ صبح ازمون اصلی داشتم . وتمام سوالها همینهایی بود که خوندم وبا نمره ۳۰ قبول شدم .
. بی نهایت سپاسگذارم .

علی صالحی

سلام من مقدماتی امتحان دادم و یازه اشتباه داشم و تازه رفتم به سوال هایه شما نگاه کردم دیدم چند سوال که من اشتباه جواب دادم بینه شون هست چون من اون برنامه رو نصب کردم و حفظ کردم برنامه آزمون آیین نامه رارندگی رو حفظ کردم و با ۱۱ اشتباه قبول نشدم ولان اگه این هارو حفظ کنم نتیجه می گیرم یا نه

علی

باتشکرازسایت خوبتون من روزپنج شنبه ازمون مقدماتی داشتم بااینکه سوالات کلاعوض شده اماهمه سوالات داخل ازمونهای شمابودبجزچندتاازتابلوهامنم بانمره ۲۹ قبول شدم خداخیرتون بده که بدون هطچ هزینه ای حداقل ۱۰۰۰سوال رایگان دراختیارهنرجوهاقراردادین انشالله اجراین کارروازخدابگیرین

عباس راهوی

سلام کمکم کنید امروز مقدمانی را رد شد … از کتاب چیزی سرم نمیشه

علی

عباس اقای گل قسمت تابلوهاروازروکتاب خیلی بخون چون امسال ده تاسوال فقط ازقسمت تابلوهاهست که دراین ازمونهانیست امابقیه کتاب نیازبه خوندن زیادنیست فقط مرورکن تست زدن همین ازمونهاکافیه درسته میگن سوالهاعوض شده اماحجم این سوالهاهم خیلی زیاده دیگه سوال بجامونده ای داخلشون نیست این ازمونهااگه تابلوهاروکامل حفظ باشی من صددرصدتضمین قبولی بهت میدم

@saba8216

نمونه سوال هست از اینترنت دانلود کن عالیه

عباس راهوی

سلام من رارنندگی کردم گواهی نامه پایه سوم دارم چه باید کرد مقدماتی را قبول بشم از کتاب چیزی سرم نمیشه کمکم کنید ممعمون

شکوری

سلام اقای مرادی ممنونم از شما
با اینکه دیر پی دی اف به دستم رسید و فقط دوساعت تونستم بخونم ولی با نمره ۲۸قبول شدم باورم نمیشه
خیلی ازتون سپاسگزارم ان شاءالله نماز روزه هاتونم قبول باشه

سامان

سلام و دورود فراوان واقعا عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عایه سایتتون من امروز آیین نامه مقدماتی داشتم بار اول رد شدم ولی امروز قبول شدم اجرتون با آقا امام زمان

فاطیما

سلام خدمت مدیر سایت و ممنون بابت ین ازمونها؛میگن سوالات آیین نامه از دو ماه پیش عوض شده ؛آیا من این آزمونها رو کار کنم کفایت میکنه ؟؟؟؟

باسلام و احترام
هنرجوی گرامی بنا به گفته کاربران با توجه به اینکه در آزمون های آیین نامه مقدماتی از بخش فنی نیز سوال داده می شود، آزمون های آیین نامه فنی سایت را نیز تست بزنید.

علی

دوست عزیزمنم یک هنرجوهستم تابلوهاروازروکتاب حفظ کن امابقیه کتاب زیادنیازبه خوندن نیست همین ازمونهاکافیه سوالات ازمون بروزرسانی شده هست حتماقبول میشی یادت نره تابلوهاروخیلی بخون ده تاسوال ازتابلوهافقط میاد

نسیم

سلام واقعا برنامه خوبی هس …من چندبار مقدماتی رد شدم این دفعه این نمونه سوالا رو خوندم قبول شدم…هرکی میخواد قبول بشه این سوالا رو بهش توصیه میکنم??

فرشته

سلام فقط ۱۹تا تست بالارو زدین؟؟لطفا جواب بدین ۵شنبه امتحان دارم ممنون

علی

خانم محترم اگه میخوای قبول بشی تابلوهاروخیلی حفظ کن چون امسال فقط تنهاتغییری که درسوالات هست اینه که سوالات تابلوهاروافزایش دادن بقیه کتاب تست زدن همین ازمونهاکافیه واقعاازموناشون عالیه ضمناقسمت فاصله دوثانیه ای روزیادنخونیدچون امسال ازاون قسمت اصلاسوال نمیادازقسمت فنی وفرهنگ رانندگی حدود۸سوال میادده سوال هم ازتابلوهامیاد

محمد

سلام من دو روز پیش امتحان ایین نامه مقدماتی دادم، قبول هم شدم، کتابوخوندم ۲ بار هم همه تست هارو تمرین کردم، واقعا سایتتون عااااااالیه فقط ۴ تا سوال در قسمت امداد و نجات امده بود ک تو تست های شما نبود. با تشکر

Farshad

سلام من بدونه اینکه کتاب آیین نامه بخونم فقت اینجا تست مقدماتی زدم بار اول قبول شدم ممنون از این همکاریتون حالا اصلی مونده فکر کنم اونم سریع قبول بشم باتست زدن

Yektw

سلام وای ممنون از سایت خوبتون من لای کتاب رو اصلا باز نکردم همش رو از این سایت خوندم دیشب و امروز قبول شدم واقعا مرحبا

armin

سلام اصلا کتاب رو نخوندید شما؟

علی

دوست عزیزکتاب رومثل روزنامه مرورکن قسمت تابلوهاروازکتاب حتمابخون امابقیه کتاب فقط همین ازموناکافیه منکه اینکاروکردم بانمره۲۹قبول شدم

Sa_s

سلام من فردا امتحان دارم همین سوالاتو بخوتم کافی؟؟لطفا جواب بدید

کیان

سلام، مربی ما میگه که سوالای آزمون ۹۸ با سال قبل خیلی فرق داره و اصلا سوالای سال قبل نیست و تمرین کردن با اونا هیچ فایده ای نداره ، میخواستم بدونم سوالای شما برای سال ۹۸ هست یا سال قبل؟ ممنون میشم اگه جواب بدین

باسلام و احترام
هنرجوی گرامی سوالات بروز رسانی شده است.

مهسا

سلام ولی سوالات سال ۹۸ دیروز امتحان دادم سخت هست و پیچیده هست لطف کنید سوالات جدید از کجا باید دریافت کرد این بار ۴ روم هست مقدماتی ردم

حامدنادری

سلام ببخشید من بعد از کلاسهای آموزشی سرهنگ بعداز یک هفته چه امتحانی باید بدم مقدماتی یا اصلی؟

Jsmine

اصلی

Alireza

با عرض سلام ممنون بابت سایت خوبتون من چهارشنبه امتحان آیین نامه مقدماتی دارم و بخش فنی هم به سوالات اضافه شده کدوم آزمونا رو واسه قبولی باید بزنم ینی اگر میشه راهنمائی کنید ممنون

باسلام و احترام
هنرجوی گرامی سعی کنید از تمامی ۴۱ مرحله آزمون آیین نامه اصلی استفاده نمایید، سوالات فنی هم در این بخش گنجانده شده است.

علیرضا

سلام من این بسته رو دان کردم ولی گوشیمو فرمت کردم پاک شده برنامش فقط فایل پی دی افش مونده برنامه آزمون رو میخوام چکار باید بکنم

باسلام و احترام
کاربر گرامی لطفا از طریق واتس اپ و یا تلگرام اطلاعات پرداخت را به شماره ۰۹۱۲۵۸۱۹۹۲۰ ارسال نمایید.

Ali

درود بر شما. من این ۱۸ آزمون رو بررسی کردم. با بسته طلایی فرق داره؟ یه قسمتی از سوالات بسته طلایی رو که گذاشتید رو دیدم بنظر سخت تر میومد. برای قبولی آزمون فردا چه پیشنهاد میکنید؟

باسلام و احترام
سوالات بسته طلایی بروز تر از سوالات موجود در سایت است.

mojdeh

سلام من ۵ شنبه ازمون مقدماتی دارم, دارم تستای این سایت رو میزنم استادمون گفته سوالا شبیه سوالای سایت ها نیست میخوام بدونم استادمون به خاطر اینکه کتابو بخونیم این حرف رو زده یا واقعا باید فقط کتاب رو خوند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم جواب بدین

امیر

سلام من فردا امتحان مقدماتی دارم چون کارم زیاده وقت خوندن کتاب رو ندارم با نمونه سوال ها میتونم قبول بشم؟

هلیا

با سلام
من در آزمون آیین نامه مقدماتی بار اول قبول نشدم و امتحان دومم ۲.۵ روز دیگه هست و الان با وبسایتتون آشنا شدم چه پیشنهادی برای من دارید؟
با تشکر

باسلام و احترام
هنرجوی گرامی می توانید از ۴۱ مرحله آزمون بخش آیین نامه اصلی استفاده نمایید.

هلیا

با تشکر از راهنمایی شما?
فقط ۴۱ مرحله آزمون آیین نامه اصلی رو بخونم کفایت میکنه؟
با توجه به اینکه من در مرحله آزمون آیین نامه مقدماتی هستم، لازم هست سوالات ۱۹ مرحله آزمون مقدماتی رو هم بخونم؟

باسلام و احترام
قبلا در آزمون مقدماتی از بخش فنی سوال داده نمی شد در آزمون های جدید مقدماتی از بخش فنی هم سوال میاد بهتر اینکه آزمون های بخش اصلی را هم تست بزنید.