دستورالعمل تاسيس آموزشگاه موتورسيكلت

مجوز آموزشگاه موتورسیکلت

دستورالعمل تاسيس آموزشگاه موتورسيكلت

باسلام خدمت کاربران گرامی وب سایت تست درایو؛
در این پست از وب سایت آزمون آنلاین آیین نامه راهنمایی و رانندگی ایرانیان (تست درایو) فرم دستورالعمل تاسيس آموزشگاه موتورسيكلت جهت دانلود و مشاهده افراد متقاضی اخذ مجوز تاسیس آموزشگاه موتور سیکلت را قرار دادیم.

مجوز آموزشگاه موتورسیکلت

بخشی از متن فرم:
آموزشگاه رانندگی: موسسه ای است که بر اساس مقررات آئین نامه اجرایی آموزشگاه های رانندگی مصوب ۱۵/۱۲/۸۳ هیت محترم وزیران تاسیس و از متقاضیان ثبت نام نموده و منحصرا دانش و مهارت رانندگی را وفق برنامه آموزشی مندرج در آئین نامه مزبور درمحل های تعیین شده مجاز، به آنان تعلیم می دهند.
موسس آموزشگاه رانندگی: شخصی حقیقی یا حقوقی است که به منظور فعالیت در زمینه آموزشگاه رانندگی اجازه تاسیس آن را از راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اخذ می نماید.
مدیر آموزشگاه رانندگی: شخصی حقیقی است که مسئولیت اداره امور آموزشگاه رانندگی را به عهده دارد.
مربی آموزشگاه رانندگی: شخصی حقیقی است آموزش دیده و ماهر در امر تعلیم رانندگی که فنون، قوانین و مقررات و اصول ایمنی مربوط به رانندگی صحیح را برای کسب مهارتهای لازم به هنرآموز آموزش می دهد.
وسیله نقلیه آموزشی: وسیله ای است که دارای علایم مشخصه و تجهیزات مندرج در آیین نامه اجرایی آموزشگاه های رانندگی بوده و بوسیله آن به هنرآموزان آموزش رانندگی داده می شود.

Download (PDF, 10.98MB)

 

نظرات کاربران تست درایو درباره دستورالعمل تاسيس آموزشگاه موتورسيكلت:

کاربری به نامه رضایی می گوید:

سلام عرض ادب و احترام؛

بنده چند سالی است پیگیر اخذ مجوز تاسیس آموزشگاه موتورسیکلت می باشم، و تمامی شرایط را هم دارم از دوستانی که اطلاع دارند لطفا بفرمایند هزینه تاسیس اموزشگاه رانندگی موتورسیکلت چقدر است؟ و با بودجه ۲۰۰ میلیون تومان ایا می تواند اموزشگاه را تاسیس کرد؟ و اینکه تجهیزاتی که مورد نیاز است را اعلام بفرمایید و همین طور تعداد نفراتی که بایستی در اموزشگاه شاغل شوند.

باتشکر از راهنمایی شما دوستان گرامی

Subscribe
Notify of

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

0 نظرات