آزمون های اصلی آیین نامه ۱۴۰۱

✅آزمون آیین نامه اصلی سال ۱۴۰۱

⭐️به وب سایت تست درایو خوش آمدید⭐️

سوالات آیین نامه اصلی (قبولی ۱۰۰٪) برای افراد مختلف دانلود رایگان، در درجه ی اول با هدف افزایش اطلاعات و دانش آنها در مورد قوانین راهنمایی و رانندگی و سپس موفقیت آنها در آزمون آیین نامه رانندگی  اصلی (قبولی ۱۰۰٪) ارائه می شود. نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب شامل بخش های فنی، فرهنگ رانندگی، تابلوها وعلائم راهنمایی و رانندگی می شود. استفاده از آزمون های آیین نامه اصلی آنلاین قبولی شما را در آزمون آیین نامه اصلی ۱۰۰% تضمین می کند. توجه داشته باشید آزمون های آیین نامه اصلی شامل ۴۴ آزمون می باشد و پیشنهاد ما به شما برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی تست تمامی آزمون هاست.

🎯هدف تست داریو🚗 آموزش رانندگی و ایجاد آزمون های آزمایشی آیین نامه راهنمایی و رانندگی در سال ۱۴۰۱ با جدیدترین آزمون های اصلی، سوالات فنی آیین نامه رانندگی و سوالات فرهنگ رانندگی جهت بالا بردن سطح آمادگی هنرجویان در آزمون آیین نامه رانندگی می باشد.

سوالات آیین نامه اصلی

✅آیین نامه راهنمایی و رانندگی برای دریافت گواهینامه رانندگی

⭐️فیلم آموزش روش تست زدن آزمون های آیین نامه بخش اصلی تست درایو⭐️

هنرجوی گرامی قبل از اقدام جهت تست آزمون های آنلاین آیین نامه اصلی (تست درایو) حتما فیلم آموزش روش تست زدن آزمون ها و چگونگی مشاهده پاسخ های درست و نادرست و همچنین کارنامه را مشاهده نمایید.

 

 

سوالات آیین نامه اصلی با جواب

سوالات آیین نامه اصلی با جواب

آیین نامه رانندگی، مجموعه ای از دستورات، قوانین و مقررات است که به منظور افزایش ایمنی در جاده ها و خیابان ها و کاهش تصادفات و حوادث رانندگی وضع شده اند. آموزش صحیح به افرادی که متقاضی دریافت انواع گواهینامه رانندگی با خودرو و ماشین های سنگین هستند امری ضروری است و اجرای دقیق آن بر عهده مؤسسات آموزشی معتبر می باشد.

آزمون آیین نامه اصلی شامل بخش ها و مفاهیم متعددی است که به صورت مدون و کامل در کتاب راهنمای دریافت گواهینامه درج شده است. آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی، قوانین ترافیکی و نحوه رانندگی ایمن با خودرو، آشنایی با سیستم های فنی یک خودرو، روش های تعمیرات و نگهداری قطعات خودرو و سایر موارد فرهنگ سازی رانندگی و حقوق شهروندی، مهم ترین سرفصل های آموزشی برای تست آیین نامه اصلی هستند.

امتحان آیین نامه اصلی دریافت گواهینامه رانندگی شامل چه موارد است؟

نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب

نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب

آزمون آیین نامه اصلی که متقاضیان دریافت گواهینامه باید در آن قبول شوند شامل موارد و اصطلاحاتی است که در حوزه ترافیک مطرح می شود و یک راننده برای رانندگی با وسایل نقلیه باید بر آن ها به خوبی مسلط باشد. سوالاتی که در این قسمت مطرح می شوند اکثراً شامل آشنایی با تابلوهای راهنمایی و رانندگی و اصطلاحات تخصصی راه و جاده هستند.
به طور مثال، راه های فرعی و اصلی، تابلوها و علائم خطر و احتیاط، انواع علائمی که در کنار خیابان ها و جاده ها یا مسیر پیاده روها نصب می شوند و آشنایی با انواع وسایل نقلیه و تقدم عبور هر یک از آن ها در موقعیت های مختلف، تنها بخشی از مهم ترین موارد تست آیین نامه اصلی هستند.

 

خط کشی مسیرها در آزمون آیین نامه اصلی چه معنایی دارند؟ 

سوالات آیین نامه اصلی رایگان

سوالات آیین نامه اصلی رایگان

خط کشی راه ها در خیابان ها و جاده ها به منظور سهولت عبور و مرور وسایل نقلیه و آگاه ساختن رانندگان و عابرین پیاده از وضعیت راه ها اجرا می شود. در آزمون آیین نامه اصلی گواهینامه رانندگی، خط کشی های متفاوتی برای متقاضی بیان می شوند که کاربر باید به خوبی به آن ها پاسخ دهد.
موارد فوق در آزمون آیین نامه اصلی آنلاین نیز مطرح هستند و نوع آزمون در تعداد و مفهوم سوالات نقشی نخواهد داشت. خط کشی ممتد طولی در سوالات آیین نامه اصلی به معنای عدم مجوز عبور راننده از روی خط است. خطوط منقطع در راه ها به معنای اجازه عبور وسیله نقلیه از روی خطوط و با رعایت حق تقدم می باشد.
این خطوط در برخی از موقعیت ها به حالت مورب و منقطع هستند؛ در این وضعیت، اتومبیل و وسایل نقلیه می توانند در راستای خط کشی در کنار جاده یا خیابان توقف کنند. در برخی مکان ها و یا جاده های فرعی و اصلی در هنگام تغییر مسیر عبور، یک فلش در جهت جاده رسم شده است که راهنمای رانندگان به شمار می رود.

بهترین راه آمادگی برای شرکت در تست آیین نامه اصلی گواهینامه رانندگی چیست؟

دانلود سوالات آیین نامه اصلی

دانلود سوالات آیین نامه اصلی

یکی از ساده ترین روش هایی که هر فرد متقاضی دریافت گواهینامه رانندگی می تواند برای موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی آن را اجرا کند، دریافت نمونه سوالات آیین نامه اصلی رایگان است. برای دریافت فایل سوالات، وب سایت هایی هستند که در این زمینه فعالیت دارند و تمام سوال هایی که ممکن است در آزمون اصلی آیین نامه مطرح شوند را در فضای اینترنت منتشر می سازند.
شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شود که دریافت و دانلود سوالات آیین نامه اصلی چه فایده ای دارد؟! اما تجربه ثابت کرده است هر ساله تعداد زیادی آزمون آیین نامه اصلی در کشور برگزار می شود که سوالات این آزمون، هر ساله تکرار می شوند. به طور قطع مطالعه سوالات سال های قبل می تواند کمک زیادی به متقاضی دریافت گواهینامه رانندگی کند.

نکات مهم برای موفقیت در تست آیین نامه اصلی چیست؟

دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی

دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی

بهترین راه برای موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی، شرکت در آزمون های مرحله و به ویژه آزمون آیین نامه اصلی آنلاین است. اگر در یک آزمون ۳۰ سوالی آیین نامه رانندگی شرکت کنید و سپس در پایان آزمون نتایج را ثبت کنید به راحتی می توانید نقاط قوت و ضعف خود را مشخص کنید.
به طور مثال، ممکن است در سوالات مربوط به تابلوهای راهنمایی و رانندگی و یا مقررات ایمنی و ترافیک یا در سوالات مربوط به بخش فنی دچار مشکل باشید. در این صورت به راحتی با آزمون های آنلاین می توانید آن ها را برطرف کنید.

یکی دیگر از راه های موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی، مطالعه کتاب مخصوص آزمون و قوانین رانندگی است. البته باید این نکته را همواره در خاطر داشته باشید که استفاده از کتاب و منابع متنی آزمون آیین نامه یا دریافت و دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی حتماً مطابق با آخرین تغییرات سال صورت گیرد و منابع و مطالب به روز و جدید باشند.

تست آیین نامه اصلی شامل تعدادی سوال فنی و کاربردی است. حدود ۷ سوال از کل سوالات این آزمون مربوط به بخش فنی خودروها است. پیشنهاد می کنیم حداقل یک هفته زودتر از روز آزمون، شروع به مطالعه منابع و سوالات پر تکرار سال های قبل کنید.
ترس و استرس روز آزمون آیین نامه اصلی عامل اصلی عدم موفقیت شرکت کنندگان در آزمون است. این حالت به ویژه برای جوان ترها که دارای حداقل سن دریافت گواهینامه رانندگی هستند، بیشتر صدق می کند. بنابراین غلبه بر استرس و نگرانی های روز امتحان می تواند موجب موفقیت کاربر در اولین آزمون باشد.

سوالات آیین نامه سرهنگ

سوالات آیین نامه سرهنگ

⭐️قبولی در آزمون آیین نامه با نمونه سوالات آیین نامه اصلی طبقه‌بندی شده

زمانی که به دنبال اخذ گواهی‌نامه می‌روید اولین قدم طی کردن مرحله آزمون آیین نامه مقدماتی است. این آزمون توسط افسر انجام نمی‌شود و در خود آموزشگاه و توسط مربیان آموزشگاه برگزار می‌شود. پس از طی کردن کلاس‌های عملی باید در آزمون آیین نامه اصلی شرکت کنید و پس از آن نیز آزمون عملی را تجربه خواهید کرد. برای موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی نیاز دارید بیش از ۱۰ نمونه سوال را پیش از آزمون در اختیار داشته باشید. سوالات آیین نامه اصلی با جواب نیز به شما کمک خواهد کرد تا با نکات سوالات آشنا شوید و به مرور اشکالات شما به صفر می‌رسد. با توجه به تکراری بودن سوالات هر ساله آیین نامه می‌توانید با مرور نمونه سوالات اصلی قبولی خود را تضمین کنید.

⭐️سوالات آیین نامه اصلی فنی در بخش سوالات آیین نامه مقدماتی غایب است
سوالات آیین نامه اصلی فنی بخشی از سوالات است که تمرکز خود را بر مسائل کاربردی فنی ماشین قرار داده است. این بخش از سوالات آیین نامه اصلی فنی مربوط به هر آن‌چیزیی می‌شود که یک راننده موظف است از ماشین و رانندگی بداند. بخش سوالات آیین نامه اصلی فنی خیلی وارد مباحث تخصصی نمی‌شود اما تمامی آنچه لازم دارید به عنوان راننده بدانید را پوشش می‌دهد. به دلیل زمان ناکافی برای مطالعه منابع بخش فنی ماشین، در اختیار داشتن سوالات آیین نامه اصلی به شما کمک خواهد کرد.

⭐️اهمیت در اختیار داشتن نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب
می‌دانید که پیش از آزمون اصلی آزمون مقدماتی را گذرانده‌اید و می‌دانید که پس از آزمون اصلی بخش عملی خواهد بود. بین این دو آزمون نیز زمان کوتاهی است که بیش‌تر تمرکز خود را بر یادگیری عملی رانندگی قرار داده‌اید. بنابراین وقت کافی برای مطالعه سوالات آیین نامه اصلی نخواهید داشت. علاوه بر این بخش سوالات آیین نامه اصلی فنی در آزمون مقدماتی اعمال نشده و در واقع شما پیش از این با این بخش سوالات آشنایی چندانی نداشته‌اید. از طرف دیگر سوالات آیین نامه اصلی نسبت به مقدماتی تعداد سوالات سخت بالاتری دارد و مهم است که از پیش چنین آزمون ‌هایی را بررسی کرده باشید.

آیا سوالات آیین نامه اصلی به درد آزمون مقدماتی می‌خورد؟

سال‌ها تجربه افسران و مربیان مجرب ما در حوزه آموزش آیین نامه نشان داده است که زمان ناکافی برای آزمون اصلی دردسر ساز است و افرادی که برای آیین نامه مقدماتی بیش‌تر مطالعه داشته‌اند، هم استرس کم‌تری تجربه خواهند کرد و هم می‌توانند بیش‌تر انرژی خود را برای آزمون عملی بگذارند. بنابراین در صورتی که برای آزمون مقدماتی مطالعه می‌کنید شدیدا توصیه می‌کنیم که تمامی نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب را مطالعه کنید. ما سوالات آیین نامه اصلی pdf در یک فایل برای هر آزمون در اختیار شما قرار می‌دهیم. با بررسی این سوالات هم برای آزمون مقدماتی آماده خواهید شد و هم خیالتان از بابت آزمون اصلی راحت می‌شود. با این کار فقط لازم است که برای آزمون اصلی بخش سوالات آیین نامه اصلی فنی را مرور کنید.

سوالات آیین نامه اصلی

سوالات آيين نامه اصلي

بررسی سوالات آیین نامه اصلی به کاهش استرس شما کمک خواهد کرد
شرکت در هر آزمونی تا حدودی استرس‌زا است و داشتن استرس در مورد امتحان امری طبیعیست. اما افرادی هستند که این استرس را بیش‌از حد تجربه می‌کنند. افرادی که در مواجه با هر آزمون آنقدر مضطرب خواهند شد که تمامی آنچه در ذهنشان بوده فراموش می‌شود. در این موارد مشکل استرس امتحان حاد است و باید برای رفع آن اقدام کرد. یکی بهترین راه‌حل‌ها عادی کردن شرکت در امتحان است. ما سوالات آیین نامه اصلی رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهیم و هر چند بار که بخواهید می‌توانید در این آزمون ‌ها شرکت کنید. آنقدر این کار را تمرین کنید تا شرکت در آزمون برایتان عادی شود. سعی کنید شرایط آزمون را در خانه شبیه سازی کنید. بدون شک در خانه استرس کم‌تری دارید و آزمون آزمایشی نمی‌تواند تمام فشارهای سر جلسه اصلی را برای شما تداعی کند اما در صورتی که نمونه سوالات آیین نامه اصلی را بارها و بارها مرور کنید، در شرایطی که زمان را در نظر گرفته‌اید و خیلی جدی آزمون ‌ها را بررسی میکنید تا حدودی می‌تواند شرایط آزمون را برایتان شبیه سازی کند و این شبیه سازی به مرور و و با تکرار به کاهش استرس شما کمک بزرگی خواهد کرد. به طور کلی هر چقدر که تسلط شما بر سوالات آیین نامه اصلی بیش‌تر باشد و بیش‌تر در آزمون ‌های آزمایشی شرکت‌ کرده باشید استرس شما کمتر است.

✅روش صحیح مطالعه نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب

اولین سوالی که هنرجویان خواهند داشت آن است که چگونه نمونه سوالات آیین نامه اصلی را مطالعه کنند. بهترین شیوه برای مطالعه نمونه سوالات آیین نامه اصلی که در اختیار شما قرار می‌دهیم آن است که در قدم اول هر سوال را مطالعه کنید و با توجه به آگاهی‌های خود پاسخ دهید. هر آزمون را کامل پاسخ دهید. اگر یک سوال را بلد نیستید آزمون را متوقف نکنید. تصور کنید که سر جلسه امتحان هستید و روی هر سوال انرژی و وقت بگذارید و با تمرکز به سوالات پاسخ دهید. هر آزمون که تمام می‌شود به فاصله یک ساعت نوبت به بررسی پاسخ سوالات می‌رسد. هر سوالی که پاسخ دادید حتی اگر پاسخ درست داده باشید بهتر است بخش نکته مربوط به آن سوال را بیابید و یادداشت کنید. سوالاتی که پاسخ اشتباه داده‌اید را جداگانه یادداشت کنید. در مرور بعدی روزهای آینده دوباره سوالاتی که اشتباه پاسخ داده‌اید را بررسی کنید. سوالاتی که اشتباه پاسخ داده‌اید آنقدر مرور کنید که در چند نوبت پاسخ درست بدهید و نکات آن در ذهنتان ثبت شود. هر روز یک یا دو آزمون را به همین شیوه بررسی کنید. هر آزمون نکاتی دارد، آنها را یادداشت کنید. پس از آزمون ششم به وضوح متوجه خواهید شد که نکات سوالات تکراری است. پس از آزمون دهم حتی سوالات و گزینه‌ها تکراری خواهد بود. این اتفاقی است که با کمی تمرین صبر قطعا تجربه خواهید کرد.

سوال آیین نامه اصلی

سوال آیین نامه اصلی

اگر سال‌هاست که در هیچ آزمونی شرکت نکردید به نمونه سوالات آیین نامه اصلی نیاز پیدا می‌کنید
دریافت گواهی نامه پس از سن ۱۸ سال ممکن است. اما بسیاری از افراد در سنین بالا به دنبال اخذ گواهی نامه می‌روند، در شرایطی که مدت‌هاست در هیچ آزمونی شرکت نکرده‌اند و عادت به درس خواندن مدت‌هاست از شما دور شده، در این شرایط شرکت در آزمون‌‌های آزمایشی آیین نامه و در اختیار داشتن نمونه سوالات آیین نامه اصلی به شدت لازم است. به مرور با بررسی این سوالات در شرایط درس خواندن و آزمون قرار می‌گیرید و از پس این چالش به راحتی برمی‌آیید.
سوالات آیین نامه اصلی را می‌توان در چهار دسته تقسیم بندی کرد

⭐️سوالات مفهومی
⭐️سوالات حفظی
⭐️سوالات تحلیلی
⭐️سوالات تجربی

✅سوالات آیین نامه اصلی – مفهمومی
دسته اول سوالات مفهومی از آن دسته سوالات است که شما با دانش مربوط به رانندگی خود به آن پاسخ می‌دهید. این سوالات می‌تواند در هر زمینه‌ای طرح شود. از فهم شما نسبت به قوانین آیین نامه بیشترین موارد سوالات طرح می‌شود. اهمیت این سوالات به گزینه‌های شک برانگیزی است که پرسیده می‌شود. شاید شما حتی دقیق قانون مربوط به سوالی که طرح شده را بدانید اما نتوانید بین دو گزینه پاسخ سوال مورد نظر را تشخیص دهید. زیرا در حین خوانش قانون به نکته مطرح شده در سوال توجه نکرده‌اید. تنها راهی که به شما می‌آموزد از چه زاویه به متون آیین نامه نگاه کنید بررسی نمونه سوالات آیین نامه اصلی است که شیوه طرح سوالات را به شما نشان می‎‌دهد.

✅سوالات آیین نامه اصلی – حفظی
بخش حفظی سوالات به تکنیک و فهم خاصی نیاز ندارد. کافیست پیش از آزمون دو یا سه بار نکته مربوط را خوانده باشید. اگر قوانین و تابلوها در ذهنتان باشد مشکلی در پاسخ دادن به سوالات حفظی پیدا نخواهید کرد اما این داستان زمانی است که زمان مطالعه از آزمون دور نباشد. طبیعی است که حافظه‌تان برای مدت طولاتی نمی‌تواند موارد مربوط به حفظیات آیین‌نامه را در خود نگه دارد. چاره چیست؟ تکرار . تکرار بهترین راه برای ماندگاری موارد حفظی در ذهن است. اگر یک هفته سوالات آیین‌نامه را بررسی کنید متوجه خواهید شد موارد حفظی در ذهن تثبیت شده است. سوالات آیین نامه اصلی در بخش حفظی در بخش تابلوها بیش‌تر خود را نشان میدهد و حافظه تصویری با تکرار می‌تواند این موارد را برای مدت طولانی در خود نگه‌دارد.

سوالات آیین نامه نهایی

سوالات آیین نامه نهایی

⭐️سوالات آیین نامه اصلی – تحلیلی
شاید به نظر بسیاری از هنرجویان بخش سوالات تحلیلی سخت‌ترین بخش سوالات باشد. اما واقعیت این است که از نظر حجم، مطالبی که برای پاسخ به سوالات تحلیلی لازم دارید بسیار کم است. اما باید بتوانید سر جلسه امتحان تمرکز خود را حفظ کنید. اگر نمی‌توانید سر جلسه مباحث تحلیلی را بررسی کنید و استرس و فشار آزمون این اجازه را به شما نمی‌دهد تنها راهی که پیش پای شماست بررسی چندباره تمامی سوالات تحلیلی پیش از آزمون است. نمونه سوالات آیین نامه اصلی رایگان در اختیار شماست. تمامی سوالاتی بخش تحلیلی که بیش‌تر مربوط به سوالات حق تقدم و بخشی هم در مورد تحلیل شرایط و حوادث است. بارها این سوالات را حل کنید تا سر جلسه آزمون نیاز به تحلیل بیش‌تر نداشته باشد. البته این دسته از سوالات برای کسانی که سر آزمون بر خود مسلط هستند ایده‌ال است. بدون آنکه جزئیات را حفظ کنند و تمامی مفاهیم را در ذهن داشته باشند تنها با دانستن کلیات تمامی این سوالات امکان پاسخگویی دارد. با بررسی سوالات آیین نامه اصلی می‌توانید با این سبک سوالات آشنا شوید.

⭐️سوالات آیین نامه اصلی – تجربی
سوالات تجربی منظور سوالاتی است که در حین یادگیری رانندگی به صورت عملی با پاسخ آنها آشنا می‌شوید. این بخش سوالات بدون آنکه مطالعه داشته باشید تنها از طریق تجربیات اصولی رانندگی امکان پاسخ خواهد داشت. در واقع اگر حتی آیین نامه را مطالعه نکرده باشید اما رانندگی کرده باشید می‌توانید این سوالات را پاسخ دهید اما اغلب افرادی که به دنبال گواهی نامه هستند از نظر تجربه رانندگی وضعیت ضعیفی دارند. به همین دلیل سوالات آیین نامه اصلی در بخش سوالات تجربی به شما کمک خواهد کرد تا توجه‌تان به نکات عملی جلب شود. در حین آموزش عملی رانندگی نمونه سوالات آیین نامه اصلی pdf را در تلفن هوشند یا تبلت خود داشته باشید و هر جایی که در مترو و اتوبوس و وقت‌های اضافه این فایل‌ها را مرور کنید. زمانی که برای آموزش عملی می‌روید به نکات مطرح شده در آیین نامه بیش‌تر دقت کنید. به این ترتیب می‌توانید مفاهیمی که قابل لمس هستند را به صورت عملی به کار ببرید تا تا ابد در ذهنتان جای بگیرد.

⛔️به هر نمونه‌ای از سوالات آیین نامه اصلی اعتماد نکنید
متاسفانه افراد غیر متخصص و سود جو اقدام به انتشار نسخه‌هایی از سوالات آیین نامه اصلی کردند که پاسخ‌نامه اشتباه دارد. برای هنرجویان تشخیص اشتباه بودن پاسخ‌ها سخت است و بالاخره زمانی متوجه می‌شوند که مفاهیم غلط در ذهنشان شکل گرفته است. بلد نبودن مطلب بسیار بهتر از اشتباه یادگرفتن است و تغییر این ذهنیت اشتباه دشوار خواهد بود. انتشار غیر مسؤلانه سوالات آیین نامه اصلی بدون نظارت مربیان و افسران با تجربه کار بسیار اشتباهی است که برخی وب‌سایت‌ها انجام می‌دهند و هنر جویان را به اشتباه می‌اندازند. به شما توصیه می‌کنیم منابع سوالات آیین نامه اصلی را از وب سایت‌های معتبر تهیه کنید. تیم تخصصی ما سال‌هاست که در زمینه تدریس به هنرجویان سابقه دارد و جزئیات آزمون آیین نامه و سوالات آن‌را می‌داند. ما به شما اطمینان می‌دهیم که حرفه‌ای‌ترین سوالات را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

اگر زمان کمی تا آزمون مانده شانس خود را امتحان کنید
بسیاری از هنرجویان ما تا روزهای آخر قبل از آزمون هیچ مطالعه‌ای نداشتند و از قبولی ناامید بودند. با بررسی سوالات آیین نامه اصلی که ما در اختیارشان گذاشتیم روزهای آخر را به بررسی نمونه سوالات آیین نامه پرداختند و با حل کردن تعداد زیادی از آزمون ‌ها و بررسی پاسخ‌نامه‌ای که در اختیارشان قرار گرفت توانستند به راحتی آزمون آیین نامه اصلی را پشت سر بگذارند. واقعیت این است که سوالات آیین نامه اصلی هر ساله تقریبا مشابه است و داشتن نمونه سوالات متعدد می‌تواند تمرین بسیار خوبی پیش از آزمون باشد. بنابراین حتی اگر تا روزهای آخر مطالعه نداشتید به ما اعتماد کنید و نمونه سوالاتی که در اختیارتان می‌گذاریم را با دقت مرور کنید. موفقیت دور از دسترس نیست.

۱۰ نکته طلایی برای قبولی در آزمون شهری پیشنهاد تست درایو

هنرجوی گرامی بعد از قبولی در آزمون آیین نامه اصلی تست درایو برای شما هنرجوی گرامی و قبولی در ازمون افسر ۱۰ نکته طلایی از نکات بسیار مهم آزمون شهری مانند: روش صحیح پارک دوبل، قلق گیری کلاچ، رفع استرس در آزمون عملی رانندگی، اشتباهات آزمون عملی رانندگی، راهکار قبولی در امتحان عملی رانندگی و …جهت آمادگی هرچه بیشتر شما در روز آزمون شهری رانندگی آماده نموده است. با مطلالعه این ده روش دیگر نگران آزمون عملی رانندگی نخواهید بود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

3.3K نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
محمد
آذر ۱۲, ۱۴۰۱ ۸:۵۲ ب.ظ

خدایی من اولین بار آیین نامه رو افتادم بار دوم این تستای سایتو زدم قبول شدم روزی ۱ساعت

دهقان
آذر ۱۱, ۱۴۰۱ ۵:۰۲ ب.ظ

من فردا امتحان دارم خبرش میدم بهتون

فاطمه
آذر ۶, ۱۴۰۱ ۱:۳۱ ب.ظ

من امروز امتحان دادم بار اول بود بدون غلط قبول شدم.فقط تا ازمون ۲۰زدم کتاب هم اصلا نخوندم.سوال های سایت عالی بود.از سایت خوبتون ممنون

M.m
آذر ۵, ۱۴۰۱ ۵:۰۴ ب.ظ

خیلی ممنونم از سایت عالی و خوبتون خدا خیرتون بده

فرخنده
آذر ۵, ۱۴۰۱ ۸:۵۵ ق.ظ

سلام،تشکر از عوامل سایت ،امروز۱۴۰۱/۰۹/۵ برای اولین بار آزمون دادم و بدون غلط قبول شدم ،سوالات من عینا مجموعه سوالات ۴ از بسته طلایی بود(صفحه ۶۴ تا ۱۲۸) ،فقط توصیه میکنم بدون استرس آزمون بدید .

فرخنده
  فرخنده
آذر ۵, ۱۴۰۱ ۹:۴۵ ق.ظ

اشتباه تایپی بود صفحه(۶۴ تا ۱۰۸) نمونه سوالات بسته طلایی.

رعنا دلكش
آذر ۲, ۱۴۰۱ ۷:۱۰ ب.ظ

امروز امتحان دادم حق با دوستان بود همه سوالات از فايل off صحفه ٦٤ تا ١٠٨. بود قبول شدم ممنون

فرخنده
  رعنا دلكش
آذر ۵, ۱۴۰۱ ۸:۵۸ ق.ظ

بله دوستان درست گفتن سوالات دقیقا از سوالات صفحه ۶۴ تا ۱۰۸ هستش

نرگس
آذر ۲, ۱۴۰۱ ۴:۱۷ ب.ظ

سلام وقت همه بخیر
من امروز ۱۴۰۱/۹/۲ آزمون دادم و قبول شدم
و قبولی م رو مدیون ۴۴ تا آزمون سایت تست درایو هستم تست ها دقیقا عین سوالات آزمون بود
حتما حتما در تمامی آزمون ها شرکت کنید
ازتست هایی که پاسخ غلط دادین حتما عکس بگیرین و اون ها رو بیشتر بخونید
کتاب خلاصه شده تو تمام تست ها
من اول تست هارو انجام دادم بعد کتاب رو یه دور خوندم و متوجه شدم که از تمام مطالب کتاب دقیقا سوال طرح شده و در آزمون که امروز شرکت کردم دقیقا سوالات این تست ها آورده شده بود

تشکر از مدیریت و دست اندرکاران سایت تست درایو

زینب
آذر ۲, ۱۴۰۱ ۹:۵۶ ق.ظ

سلامممم من ازمون ایین نامه داشتم و نمونه سوالات سایت شما رو کار کردم+بسته طلایی .بدون غلط قبول شدم خداروشکر .واقعا ممنونم ازتون ♥️اجرتون با خدا

ملی
آبان ۳۰, ۱۴۰۱ ۸:۴۲ ق.ظ

سلااااام خسته نباشید من امروز امتحان دادم و بدون غلط قبول شدم🌚 بسته طلایی و تهیه کردم و فایل که برگه های زرد داشت و دو دور خوندم همه رو که شبیه همون بود آزمونم. تستهای سایت هم بیشتر از نصفش و زدم. بنظرم نیاز به خوندن کتاب نیست، تست زدن و اون بسته طلایی کافین، من خودمم نخوندم کتاب و.
ممنون❤️🌹

selin
  ملی
آذر ۷, ۱۴۰۱ ۴:۵۹ ب.ظ

سلام من وچهارشنبه امتحان دارم میشه لطفا برام بفرستی کارتکس طلایی رو 💔🫂

بهنام
آبان ۲۸, ۱۴۰۱ ۱۰:۲۹ ب.ظ

سلام سوالات ماه به ماه عوض میشه

نگار
آبان ۲۸, ۱۴۰۱ ۷:۳۷ ق.ظ

دوستان براي قبولي تو آزمون آيين نامه ، فقط ٤٤ سري سوالات همين وب سايت و تابلوها را با دقت مطالعه كنيد صد در صد قبول ميشيد. سوالات آيين نامه دقيقا همين هايي هستند كه توي ٤٤ سري سوالات اين وبسايت هست

ژینوس
آبان ۲۸, ۱۴۰۱ ۵:۳۷ ق.ظ

سلام وقتتون بخیر من امروز امتحان آیین نامه داشتم فقطو فقط با خوندن پنج نمونه سوال اول و پنج نمونه سوال آخرتون قبول شدم حتی لای کتابو باز هم نکردم از سی سوال ازمون بیست و چهار سوال دقیقا سوالات سایتتون بود و شیش سوال دیگه رو من ندیده بودم از قبل(احتمالا چون نمونه سوالات کمی کار کرده بودم) ولی همون شیش سوال انقد راحت بود که خودم با معلومات خودم جواب دادم
درنهایت با دوتا غلط قبول شدم
اولین امتحانم بود و خب اینم میگم که یه دختر ۱۸ساله ام که هیچ پیشینه ای راجع ب قوانین رانندگی و….. نداشتم
خلاصه که همینقد آسون و آب خوردنه

علی
آبان ۲۵, ۱۴۰۱ ۴:۰۱ ب.ظ

با خوندن بسته طلایی بار اول راحت قبول شید و دیگه نمیخواد وقتتونو با چیزایه دیگه تلف کنید فقط اون قسمت زرد رنگ بسته طلایی رو بخونید.
خودم بار اول با ۲۸صحیح قبول شدم

امیر حسین جوادی
آبان ۲۴, ۱۴۰۱ ۱:۳۴ ب.ظ

من امروز ۱۴۰۱.۰۸.۲۴ برای اولین بار امتحان آیین نامه دادم [آموزشگاه ماهان] با دو تا غلط اونم اشتباه خودم بود قبول شدم. واقعا از سایت خوبتون ممنونم فقط با تست های این سایت قبول شدم.

kimia
آبان ۲۱, ۱۴۰۱ ۷:۳۰ ق.ظ

سلام خیلی ممنون از سایت خوبتون امروز ازمون داشتم قبول شدم همون بار اول از نمونه ازمون های سایت استفاده کردم یه نگاه گذرا هم به کتاب و نکته ها انداختم اما بیشتر ازمون کار کردم و نتیجه عالی بود بازم تشکر

امیر
آبان ۱۹, ۱۴۰۱ ۱۲:۳۹ ب.ظ

سلام و عرض ادب و احترام خدمت مدیر سایت.بنده امروز آزمون آیین نامه داشتم و بدون غلط قبول شدم.این قبولی با سوالات آیین نامه سایت تست درایو محقق شد.خیلی متشکرم🌷🌷

ربیعه
آبان ۱۷, ۱۴۰۱ ۵:۵۰ ق.ظ

با سلام امروز رفتم امتحان دادم قبول شدم بدون غلط ممنون از سایت خوبتون

ارمان
آبان ۱۵, ۱۴۰۱ ۱۱:۴۱ ب.ظ

سلام دوستان برای قبولی کدوم فایل بسته طلایی رو بخونیم؟

آیناز
آبان ۱۴, ۱۴۰۱ ۸:۲۸ ق.ظ

سلام من امروز ازمون ایین نامه داشتم و بدون غلط قبول شدم.از سایت خیلی خوبتون ممنون
اولا اینکه اصلا استرس نداشته باشید سوالا یا دقیقا شبیه همین تستای درایون یا اینکه سطح اسونن.
من کتابو تا فصل چهار مطالعه کرده بودم و نکاتی مثل اعداد رو خیلی خوب خوندم،این تستا رو هم رندوم زدم شاید ۳۰ تا تستو حل کردم و اشکالاتمو یادداشت کردم و داخل کتاب مرور کردم.ولی در کل حتما یدور کتابو بخونید خیلی کمک میکنه
صفحاتی و نکاتی که پیشنهاد میکنم بخونید اگه فرصتتون کمه:
تابلو ها و رنگ هارو خیلی دقیق بخونید و دقیق اسماش رو حفظ کنید،تابلو هایی که شبیه هم هست اسماشون یا مشترکن
انواع خط کشی
انواع علامتای دست ۱۵-۱۶
۱۶۵-۱۶۷ رانندگی پرخطر،پرخاش خصمانه و وسیله ای
۸۴ سبقت-۸۵
۷۸-۹۴-۶۰-۵۹-۹۲-۵۵-۵۴-۵۲-۵۳-۵۱-
قوانین سبقت،اینکه از چه چراغ هایی استفاده کنیم،چراغ های راهنمایی رانندگی سبز قرمز زرد و کاربردشوتن،قوانین تقاطع ها،قوانین حق تقدم
نکاتو حتما به هم لینک کنید مثلا صفحه ۵۰ قوانین سبقت داریم و ۸۵ باز داریم

سپیده
آبان ۱۳, ۱۴۰۱ ۸:۲۲ ب.ظ

سلام. خسته نباشید میگم به طراح سایت ، من همه ۴۵ تا آزمون و دادم و فقط تا صفحه ۵۰ کتاب خوندم (که مهم ترین بخشش شامل تابلو ها، رنگ ها می‌شد ) در کل یه روز قبل آزمون در حد ۷ ساعت خوندم و بار اول قبول شدم کل سؤالات آزمونی که من دادم توی آزمون های سایت دیده بودم حتی جای گزینه ها هم عوض نشده بود اینو بدون هیچگونه اغراقی میگم ک دوستان فک نکنن دارم دروغ میگم. فقط خواستم به دوستانی ک میخان آزمون بدن بگم ک اصلا استرس نداشته باشن و اگه آزمون های سایت و بزنن و ۵۰ صفحه اول کتاب و روخوانی کنن حتما قبول میشن نیاز به صرف زمان زیاد هم ندارن،

بازم ممنون بابت این سایت مفیدتون 💙 🙏

Fatemeh
آبان ۹, ۱۴۰۱ ۱۲:۴۶ ب.ظ

سلام وقتتون بخیر من امروز اولین آزمون آیین نامم بود به کمک سوالات شما بدون غلط قبول شدم ممنون ازتون

علی
آبان ۵, ۱۴۰۱ ۱۱:۲۳ ب.ظ

سلام بر مدیر محترم سایت
ببخشید من تابستانی که گذشت بسته طلایی ۱۴۰۱ را خریدم
یکشنبه امتحان دارم بسته طلایی تغییری نکرده ؟
لازم نیست دوباره بسته طلایی را خریداری کنم ؟
ممنون میشم هر چه سریعتر جوابم را بدید

  علی
آبان ۶, ۱۴۰۱ ۳:۵۹ ق.ظ

باسلام و احترام
نه سوالات تغییری نداشته و نیازی نیست بسته طلایی را مجدد خریداری کنید.

اشکان
آبان ۴, ۱۴۰۱ ۵:۳۱ ب.ظ

سلام ممنون از سایت خوبتون

عرفان
آبان ۴, ۱۴۰۱ ۶:۲۰ ق.ظ

سلام ، خیلی ممنون از سایت خوبتون ، من ۳۰ تا از آزمون های سایت رو حل کردم و یه دور کتاب و خودندم و امروز فقط با یک غلط قبول شدم ، ممنون از سایت عالیتون .

رضا
آبان ۲, ۱۴۰۱ ۸:۵۳ ق.ظ

سلام. می‌خواستم از سایت خوبتون تشکر کنم. من فقط یکی دو روز قبل آزمون، ۳۰ تا آزمون‌های سایت شما رو امتحان دادم و از غلط‌هام اسکرین شات گرفتم و مرورشون کردم و کتاب هم به‌طور سطحی بخش علائم و سرعت های مجاز در راه ها و بخش فنی رو خوندم و همین امروز بار اول آیینامه‌‌ام رو قبول شدم.

بامداد
آبان ۱, ۱۴۰۱ ۱۰:۲۴ ب.ظ

سلام
من امروز ۱ / ۸ /۱۴۰۱ آزمون داشتم . یک دور کامل کتاب خونده بودم و یک روز هم گذاشتم تست های بسته ی طلایی ۱۴۰۱ حل کردم و قبول شدم. سوالات اکثرا از بسته ی طلایی بود اما تقریبا ۴ تا سوال هم بود که اگه کتاب نخونده بودم نمیتونستم جواب بدم . در هر حال به نظر من کتاب باید خونده بشه چون اطلاعات کارآمدی توش هست و به قول افسری که اونجا بود با این وضعیت رانندگی که میبینی از همه معلوم هیچ کس اینکارو نمیکنه. بسته طلایی هم واقعا عالی و مفید بود. ممنون ازتون

فقط خدا
آبان ۱, ۱۴۰۱ ۱۱:۳۸ ق.ظ

سلام
من امروز امتحان شهر داشتم،واقعا بد بود ،افسر سخت گیر بود و ماشین داغون ،هر چی گاز میدادی فقط صدا میداد و کلاجو بالا هم میاوردی حرکت نمی کرد، کلاجش که رو هوا بود انگار به هیچی وصل نبود اصن.
من خودم رانندگی می کنم بدون مشکل ولی امروز حتی یه مترم نتونستم ماشینو حرکت بدم ،ماشین امتحان واقعا اشغاله…،حتی کسایی که با ماشین اومده بودنم رد شدن،اگه با ماشینی رانندگی یاد گرفتین که گاز و کلاجش صفته ،حتما قبل امتحان با یه ماشین دیگه که کلاجش و گازش نرمه تمرین کنید .ماشینای امتحان امادن واسه خاموش شدن . خدا به هممون صبر بده .

معصومه
مهر ۳۰, ۱۴۰۱ ۵:۰۷ ب.ظ

سلام خسته نباشید
ممنون از سایت قشنگتون عالی بود
برای آیین نامه تا ازمون ۲۸ خوندم + تابلو ها
کلا کتاب رو نخوندم فقط ازمون زدم نکاتش رو نوشتم و چند ساعت قبل ازمون مرور کردم از ۳۰ ، ۳۰ شدم.

علی
مهر ۳۰, ۱۴۰۱ ۱:۰۰ ب.ظ

تشکر میکنم ازتون همون بار اول قبول شدم و سوالا دقیقا همون بود ❤️

فانوس
مهر ۲۷, ۱۴۰۱ ۱۱:۲۶ ب.ظ

سلام ممنون از سایت خوبتون امروز ایین نامه قبول شدم با یه غلط من کتاب یه دور روزنامه وار خوندم ولی دقت کردم و بعدش فقط تست زدم غلط هایی که تو تست داشتم و میخوندم و دوباره همون تست میزدم تا بدون غلط برم نوبت تست بعدی اگه کتاب بخونید و تست بزنید هم راحت تره هم قشنگ یاد میگیرید و سوال اسون میشه