آزمون های اصلی آیین نامه ۹۹

✅آزمون آیین نامه اصلی سال ۹۹

⭐️به وب سایت تست درایو خوش آمدید⭐️

سوالات آیین نامه اصلی (قبولی ۱۰۰٪) برای افراد مختلف دانلود رایگان، در درجه ی اول با هدف افزایش اطلاعات و دانش آنها در مورد قوانین راهنمایی و رانندگی و سپس موفقیت آنها در آزمون آیین نامه رانندگی  اصلی (قبولی ۱۰۰٪) ارائه می شود. نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب شامل بخش های فنی، فرهنگ رانندگی، تابلوها وعلائم راهنمایی و رانندگی می شود. استفاده از آزمون های آیین نامه اصلی آنلاین قبولی شما را در آزمون آیین نامه اصلی ۱۰۰% تضمین می کند. توجه داشته باشید آزمون های آیین نامه اصلی شامل ۴۱ آزمون می باشد و پیشنهاد ما به شما برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی تست تمامی آزمون هاست.

🎯هدف تست داریو🚗 آموزش رانندگی و ایجاد آزمون های آزمایشی آیین نامه راهنمایی و رانندگی در سال ۹۹ با جدیدترین آزمون های اصلی، سوالات فنی آیین نامه رانندگی و سوالات فرهنگ رانندگی جهت بالا بردن سطح آمادگی هنرجویان در آزمون آیین نامه رانندگی می باشد.

سوالات آیین نامه اصلی

دانلود نرم افزار تست سوالات آیین نامه برای اندروید کلیک کنید

✅آیین نامه راهنمایی و رانندگی برای دریافت گواهینامه رانندگی

⭐️فیلم آموزش روش تست زدن آزمون های آیین نامه بخش اصلی تست درایو⭐️

هنرجوی گرامی قبل از اقدام جهت تست آزمون های آنلاین آیین نامه اصلی (تست درایو) حتما فیلم آموزش روش تست زدن آزمون ها و چگونگی مشاهده پاسخ های درست و نادرست و همچنین کارنامه را مشاهده نمایید.

 

 

سوالات آیین نامه اصلی با جواب

سوالات آیین نامه اصلی با جواب

آیین نامه رانندگی، مجموعه ای از دستورات، قوانین و مقررات است که به منظور افزایش ایمنی در جاده ها و خیابان ها و کاهش تصادفات و حوادث رانندگی وضع شده اند. آموزش صحیح به افرادی که متقاضی دریافت انواع گواهینامه رانندگی با خودرو و ماشین های سنگین هستند امری ضروری است و اجرای دقیق آن بر عهده مؤسسات آموزشی معتبر می باشد.

آزمون آیین نامه اصلی شامل بخش ها و مفاهیم متعددی است که به صورت مدون و کامل در کتاب راهنمای دریافت گواهینامه درج شده است. آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی، قوانین ترافیکی و نحوه رانندگی ایمن با خودرو، آشنایی با سیستم های فنی یک خودرو، روش های تعمیرات و نگهداری قطعات خودرو و سایر موارد فرهنگ سازی رانندگی و حقوق شهروندی، مهم ترین سرفصل های آموزشی برای تست آیین نامه اصلی هستند.

امتحان آیین نامه اصلی دریافت گواهینامه رانندگی شامل چه موارد است؟

نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب

نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب

آزمون آیین نامه اصلی که متقاضیان دریافت گواهینامه باید در آن قبول شوند شامل موارد و اصطلاحاتی است که در حوزه ترافیک مطرح می شود و یک راننده برای رانندگی با وسایل نقلیه باید بر آن ها به خوبی مسلط باشد. سوالاتی که در این قسمت مطرح می شوند اکثراً شامل آشنایی با تابلوهای راهنمایی و رانندگی و اصطلاحات تخصصی راه و جاده هستند.
به طور مثال، راه های فرعی و اصلی، تابلوها و علائم خطر و احتیاط، انواع علائمی که در کنار خیابان ها و جاده ها یا مسیر پیاده روها نصب می شوند و آشنایی با انواع وسایل نقلیه و تقدم عبور هر یک از آن ها در موقعیت های مختلف، تنها بخشی از مهم ترین موارد تست آیین نامه اصلی هستند.

 

خط کشی مسیرها در آزمون آیین نامه اصلی چه معنایی دارند؟ 

سوالات آیین نامه اصلی رایگان

سوالات آیین نامه اصلی رایگان

خط کشی راه ها در خیابان ها و جاده ها به منظور سهولت عبور و مرور وسایل نقلیه و آگاه ساختن رانندگان و عابرین پیاده از وضعیت راه ها اجرا می شود. در آزمون آیین نامه اصلی گواهینامه رانندگی، خط کشی های متفاوتی برای متقاضی بیان می شوند که کاربر باید به خوبی به آن ها پاسخ دهد.
موارد فوق در آزمون آیین نامه اصلی آنلاین نیز مطرح هستند و نوع آزمون در تعداد و مفهوم سوالات نقشی نخواهد داشت. خط کشی ممتد طولی در سوالات آیین نامه اصلی به معنای عدم مجوز عبور راننده از روی خط است. خطوط منقطع در راه ها به معنای اجازه عبور وسیله نقلیه از روی خطوط و با رعایت حق تقدم می باشد.
این خطوط در برخی از موقعیت ها به حالت مورب و منقطع هستند؛ در این وضعیت، اتومبیل و وسایل نقلیه می توانند در راستای خط کشی در کنار جاده یا خیابان توقف کنند. در برخی مکان ها و یا جاده های فرعی و اصلی در هنگام تغییر مسیر عبور، یک فلش در جهت جاده رسم شده است که راهنمای رانندگان به شمار می رود.

بهترین راه آمادگی برای شرکت در تست آیین نامه اصلی گواهینامه رانندگی چیست؟

دانلود سوالات آیین نامه اصلی

دانلود سوالات آیین نامه اصلی

یکی از ساده ترین روش هایی که هر فرد متقاضی دریافت گواهینامه رانندگی می تواند برای موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی آن را اجرا کند، دریافت نمونه سوالات آیین نامه اصلی رایگان است. برای دریافت فایل سوالات، وب سایت هایی هستند که در این زمینه فعالیت دارند و تمام سوال هایی که ممکن است در آزمون اصلی آیین نامه مطرح شوند را در فضای اینترنت منتشر می سازند.
شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شود که دریافت و دانلود سوالات آیین نامه اصلی چه فایده ای دارد؟! اما تجربه ثابت کرده است هر ساله تعداد زیادی آزمون آیین نامه اصلی در کشور برگزار می شود که سوالات این آزمون، هر ساله تکرار می شوند. به طور قطع مطالعه سوالات سال های قبل می تواند کمک زیادی به متقاضی دریافت گواهینامه رانندگی کند.

نکات مهم برای موفقیت در تست آیین نامه اصلی چیست؟

دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی

دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی

بهترین راه برای موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی، شرکت در آزمون های مرحله و به ویژه آزمون آیین نامه اصلی آنلاین است. اگر در یک آزمون ۳۰ سوالی آیین نامه رانندگی شرکت کنید و سپس در پایان آزمون نتایج را ثبت کنید به راحتی می توانید نقاط قوت و ضعف خود را مشخص کنید.
به طور مثال، ممکن است در سوالات مربوط به تابلوهای راهنمایی و رانندگی و یا مقررات ایمنی و ترافیک یا در سوالات مربوط به بخش فنی دچار مشکل باشید. در این صورت به راحتی با آزمون های آنلاین می توانید آن ها را برطرف کنید.

یکی دیگر از راه های موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی، مطالعه کتاب مخصوص آزمون و قوانین رانندگی است. البته باید این نکته را همواره در خاطر داشته باشید که استفاده از کتاب و منابع متنی آزمون آیین نامه یا دریافت و دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی حتماً مطابق با آخرین تغییرات سال صورت گیرد و منابع و مطالب به روز و جدید باشند.

تست آیین نامه اصلی شامل تعدادی سوال فنی و کاربردی است. حدود ۷ سوال از کل سوالات این آزمون مربوط به بخش فنی خودروها است. پیشنهاد می کنیم حداقل یک هفته زودتر از روز آزمون، شروع به مطالعه منابع و سوالات پر تکرار سال های قبل کنید.
ترس و استرس روز آزمون آیین نامه اصلی عامل اصلی عدم موفقیت شرکت کنندگان در آزمون است. این حالت به ویژه برای جوان ترها که دارای حداقل سن دریافت گواهینامه رانندگی هستند، بیشتر صدق می کند. بنابراین غلبه بر استرس و نگرانی های روز امتحان می تواند موجب موفقیت کاربر در اولین آزمون باشد.

سوالات آیین نامه سرهنگ

سوالات آیین نامه سرهنگ

⭐️قبولی در آزمون آیین نامه با نمونه سوالات آیین نامه اصلی طبقه‌بندی شده

زمانی که به دنبال اخذ گواهی‌نامه می‌روید اولین قدم طی کردن مرحله آزمون آیین نامه مقدماتی است. این آزمون توسط افسر انجام نمی‌شود و در خود آموزشگاه و توسط مربیان آموزشگاه برگزار می‌شود. پس از طی کردن کلاس‌های عملی باید در آزمون آیین نامه اصلی شرکت کنید و پس از آن نیز آزمون عملی را تجربه خواهید کرد. برای موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی نیاز دارید بیش از ۱۰ نمونه سوال را پیش از آزمون در اختیار داشته باشید. سوالات آیین نامه اصلی با جواب نیز به شما کمک خواهد کرد تا با نکات سوالات آشنا شوید و به مرور اشکالات شما به صفر می‌رسد. با توجه به تکراری بودن سوالات هر ساله آیین نامه می‌توانید با مرور نمونه سوالات اصلی قبولی خود را تضمین کنید.

⭐️سوالات آیین نامه اصلی فنی در بخش سوالات آیین نامه مقدماتی غایب است
سوالات آیین نامه اصلی فنی بخشی از سوالات است که تمرکز خود را بر مسائل کاربردی فنی ماشین قرار داده است. این بخش از سوالات آیین نامه اصلی فنی مربوط به هر آن‌چیزیی می‌شود که یک راننده موظف است از ماشین و رانندگی بداند. بخش سوالات آیین نامه اصلی فنی خیلی وارد مباحث تخصصی نمی‌شود اما تمامی آنچه لازم دارید به عنوان راننده بدانید را پوشش می‌دهد. به دلیل زمان ناکافی برای مطالعه منابع بخش فنی ماشین، در اختیار داشتن سوالات آیین نامه اصلی به شما کمک خواهد کرد.

⭐️اهمیت در اختیار داشتن نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب
می‌دانید که پیش از آزمون اصلی آزمون مقدماتی را گذرانده‌اید و می‌دانید که پس از آزمون اصلی بخش عملی خواهد بود. بین این دو آزمون نیز زمان کوتاهی است که بیش‌تر تمرکز خود را بر یادگیری عملی رانندگی قرار داده‌اید. بنابراین وقت کافی برای مطالعه سوالات آیین نامه اصلی نخواهید داشت. علاوه بر این بخش سوالات آیین نامه اصلی فنی در آزمون مقدماتی اعمال نشده و در واقع شما پیش از این با این بخش سوالات آشنایی چندانی نداشته‌اید. از طرف دیگر سوالات آیین نامه اصلی نسبت به مقدماتی تعداد سوالات سخت بالاتری دارد و مهم است که از پیش چنین آزمون ‌هایی را بررسی کرده باشید.

 

آیا سوالات آیین نامه اصلی به درد آزمون مقدماتی می‌خورد؟

سال‌ها تجربه افسران و مربیان مجرب ما در حوزه آموزش آیین نامه نشان داده است که زمان ناکافی برای آزمون اصلی دردسر ساز است و افرادی که برای آیین نامه مقدماتی بیش‌تر مطالعه داشته‌اند، هم استرس کم‌تری تجربه خواهند کرد و هم می‌توانند بیش‌تر انرژی خود را برای آزمون عملی بگذارند. بنابراین در صورتی که برای آزمون مقدماتی مطالعه می‌کنید شدیدا توصیه می‌کنیم که تمامی نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب را مطالعه کنید. ما سوالات آیین نامه اصلی pdf در یک فایل برای هر آزمون در اختیار شما قرار می‌دهیم. با بررسی این سوالات هم برای آزمون مقدماتی آماده خواهید شد و هم خیالتان از بابت آزمون اصلی راحت می‌شود. با این کار فقط لازم است که برای آزمون اصلی بخش سوالات آیین نامه اصلی فنی را مرور کنید.

سوالات آیین نامه اصلی

سوالات آيين نامه اصلي

بررسی سوالات آیین نامه اصلی به کاهش استرس شما کمک خواهد کرد
شرکت در هر آزمونی تا حدودی استرس‌زا است و داشتن استرس در مورد امتحان امری طبیعیست. اما افرادی هستند که این استرس را بیش‌از حد تجربه می‌کنند. افرادی که در مواجه با هر آزمون آنقدر مضطرب خواهند شد که تمامی آنچه در ذهنشان بوده فراموش می‌شود. در این موارد مشکل استرس امتحان حاد است و باید برای رفع آن اقدام کرد. یکی بهترین راه‌حل‌ها عادی کردن شرکت در امتحان است. ما سوالات آیین نامه اصلی رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهیم و هر چند بار که بخواهید می‌توانید در این آزمون ‌ها شرکت کنید. آنقدر این کار را تمرین کنید تا شرکت در آزمون برایتان عادی شود. سعی کنید شرایط آزمون را در خانه شبیه سازی کنید. بدون شک در خانه استرس کم‌تری دارید و آزمون آزمایشی نمی‌تواند تمام فشارهای سر جلسه اصلی را برای شما تداعی کند اما در صورتی که نمونه سوالات آیین نامه اصلی را بارها و بارها مرور کنید، در شرایطی که زمان را در نظر گرفته‌اید و خیلی جدی آزمون ‌ها را بررسی میکنید تا حدودی می‌تواند شرایط آزمون را برایتان شبیه سازی کند و این شبیه سازی به مرور و و با تکرار به کاهش استرس شما کمک بزرگی خواهد کرد. به طور کلی هر چقدر که تسلط شما بر سوالات آیین نامه اصلی بیش‌تر باشد و بیش‌تر در آزمون ‌های آزمایشی شرکت‌ کرده باشید استرس شما کمتر است.

✅روش صحیح مطالعه نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب

اولین سوالی که هنرجویان خواهند داشت آن است که چگونه نمونه سوالات آیین نامه اصلی را مطالعه کنند. بهترین شیوه برای مطالعه نمونه سوالات آیین نامه اصلی که در اختیار شما قرار می‌دهیم آن است که در قدم اول هر سوال را مطالعه کنید و با توجه به آگاهی‌های خود پاسخ دهید. هر آزمون را کامل پاسخ دهید. اگر یک سوال را بلد نیستید آزمون را متوقف نکنید. تصور کنید که سر جلسه امتحان هستید و روی هر سوال انرژی و وقت بگذارید و با تمرکز به سوالات پاسخ دهید. هر آزمون که تمام می‌شود به فاصله یک ساعت نوبت به بررسی پاسخ سوالات می‌رسد. هر سوالی که پاسخ دادید حتی اگر پاسخ درست داده باشید بهتر است بخش نکته مربوط به آن سوال را بیابید و یادداشت کنید. سوالاتی که پاسخ اشتباه داده‌اید را جداگانه یادداشت کنید. در مرور بعدی روزهای آینده دوباره سوالاتی که اشتباه پاسخ داده‌اید را بررسی کنید. سوالاتی که اشتباه پاسخ داده‌اید آنقدر مرور کنید که در چند نوبت پاسخ درست بدهید و نکات آن در ذهنتان ثبت شود. هر روز یک یا دو آزمون را به همین شیوه بررسی کنید. هر آزمون نکاتی دارد، آنها را یادداشت کنید. پس از آزمون ششم به وضوح متوجه خواهید شد که نکات سوالات تکراری است. پس از آزمون دهم حتی سوالات و گزینه‌ها تکراری خواهد بود. این اتفاقی است که با کمی تمرین صبر قطعا تجربه خواهید کرد.

سوال آیین نامه اصلی

سوال آیین نامه اصلی

اگر سال‌هاست که در هیچ آزمونی شرکت نکردید به نمونه سوالات آیین نامه اصلی نیاز پیدا می‌کنید
دریافت گواهی نامه پس از سن ۱۸ سال ممکن است. اما بسیاری از افراد در سنین بالا به دنبال اخذ گواهی نامه می‌روند، در شرایطی که مدت‌هاست در هیچ آزمونی شرکت نکرده‌اند و عادت به درس خواندن مدت‌هاست از شما دور شده، در این شرایط شرکت در آزمون‌‌های آزمایشی آیین نامه و در اختیار داشتن نمونه سوالات آیین نامه اصلی به شدت لازم است. به مرور با بررسی این سوالات در شرایط درس خواندن و آزمون قرار می‌گیرید و از پس این چالش به راحتی برمی‌آیید.
سوالات آیین نامه اصلی را می‌توان در چهار دسته تقسیم بندی کرد

⭐️سوالات مفهومی
⭐️سوالات حفظی
⭐️سوالات تحلیلی
⭐️سوالات تجربی

✅سوالات آیین نامه اصلی – مفهمومی
دسته اول سوالات مفهومی از آن دسته سوالات است که شما با دانش مربوط به رانندگی خود به آن پاسخ می‌دهید. این سوالات می‌تواند در هر زمینه‌ای طرح شود. از فهم شما نسبت به قوانین آیین نامه بیشترین موارد سوالات طرح می‌شود. اهمیت این سوالات به گزینه‌های شک برانگیزی است که پرسیده می‌شود. شاید شما حتی دقیق قانون مربوط به سوالی که طرح شده را بدانید اما نتوانید بین دو گزینه پاسخ سوال مورد نظر را تشخیص دهید. زیرا در حین خوانش قانون به نکته مطرح شده در سوال توجه نکرده‌اید. تنها راهی که به شما می‌آموزد از چه زاویه به متون آیین نامه نگاه کنید بررسی نمونه سوالات آیین نامه اصلی است که شیوه طرح سوالات را به شما نشان می‎‌دهد.

✅سوالات آیین نامه اصلی – حفظی
بخش حفظی سوالات به تکنیک و فهم خاصی نیاز ندارد. کافیست پیش از آزمون دو یا سه بار نکته مربوط را خوانده باشید. اگر قوانین و تابلوها در ذهنتان باشد مشکلی در پاسخ دادن به سوالات حفظی پیدا نخواهید کرد اما این داستان زمانی است که زمان مطالعه از آزمون دور نباشد. طبیعی است که حافظه‌تان برای مدت طولاتی نمی‌تواند موارد مربوط به حفظیات آیین‌نامه را در خود نگه دارد. چاره چیست؟ تکرار . تکرار بهترین راه برای ماندگاری موارد حفظی در ذهن است. اگر یک هفته سوالات آیین‌نامه را بررسی کنید متوجه خواهید شد موارد حفظی در ذهن تثبیت شده است. سوالات آیین نامه اصلی در بخش حفظی در بخش تابلوها بیش‌تر خود را نشان میدهد و حافظه تصویری با تکرار می‌تواند این موارد را برای مدت طولانی در خود نگه‌دارد.

سوالات آیین نامه نهایی

سوالات آیین نامه نهایی

⭐️سوالات آیین نامه اصلی – تحلیلی
شاید به نظر بسیاری از هنرجویان بخش سوالات تحلیلی سخت‌ترین بخش سوالات باشد. اما واقعیت این است که از نظر حجم، مطالبی که برای پاسخ به سوالات تحلیلی لازم دارید بسیار کم است. اما باید بتوانید سر جلسه امتحان تمرکز خود را حفظ کنید. اگر نمی‌توانید سر جلسه مباحث تحلیلی را بررسی کنید و استرس و فشار آزمون این اجازه را به شما نمی‌دهد تنها راهی که پیش پای شماست بررسی چندباره تمامی سوالات تحلیلی پیش از آزمون است. نمونه سوالات آیین نامه اصلی رایگان در اختیار شماست. تمامی سوالاتی بخش تحلیلی که بیش‌تر مربوط به سوالات حق تقدم و بخشی هم در مورد تحلیل شرایط و حوادث است. بارها این سوالات را حل کنید تا سر جلسه آزمون نیاز به تحلیل بیش‌تر نداشته باشد. البته این دسته از سوالات برای کسانی که سر آزمون بر خود مسلط هستند ایده‌ال است. بدون آنکه جزئیات را حفظ کنند و تمامی مفاهیم را در ذهن داشته باشند تنها با دانستن کلیات تمامی این سوالات امکان پاسخگویی دارد. با بررسی سوالات آیین نامه اصلی می‌توانید با این سبک سوالات آشنا شوید.

⭐️سوالات آیین نامه اصلی – تجربی
سوالات تجربی منظور سوالاتی است که در حین یادگیری رانندگی به صورت عملی با پاسخ آنها آشنا می‌شوید. این بخش سوالات بدون آنکه مطالعه داشته باشید تنها از طریق تجربیات اصولی رانندگی امکان پاسخ خواهد داشت. در واقع اگر حتی آیین نامه را مطالعه نکرده باشید اما رانندگی کرده باشید می‌توانید این سوالات را پاسخ دهید اما اغلب افرادی که به دنبال گواهی نامه هستند از نظر تجربه رانندگی وضعیت ضعیفی دارند. به همین دلیل سوالات آیین نامه اصلی در بخش سوالات تجربی به شما کمک خواهد کرد تا توجه‌تان به نکات عملی جلب شود. در حین آموزش عملی رانندگی نمونه سوالات آیین نامه اصلی pdf را در تلفن هوشند یا تبلت خود داشته باشید و هر جایی که در مترو و اتوبوس و وقت‌های اضافه این فایل‌ها را مرور کنید. زمانی که برای آموزش عملی می‌روید به نکات مطرح شده در آیین نامه بیش‌تر دقت کنید. به این ترتیب می‌توانید مفاهیمی که قابل لمس هستند را به صورت عملی به کار ببرید تا تا ابد در ذهنتان جای بگیرد.

⛔️به هر نمونه‌ای از سوالات آیین نامه اصلی اعتماد نکنید
متاسفانه افراد غیر متخصص و سود جو اقدام به انتشار نسخه‌هایی از سوالات آیین نامه اصلی کردند که پاسخ‌نامه اشتباه دارد. برای هنرجویان تشخیص اشتباه بودن پاسخ‌ها سخت است و بالاخره زمانی متوجه می‌شوند که مفاهیم غلط در ذهنشان شکل گرفته است. بلد نبودن مطلب بسیار بهتر از اشتباه یادگرفتن است و تغییر این ذهنیت اشتباه دشوار خواهد بود. انتشار غیر مسؤلانه سوالات آیین نامه اصلی بدون نظارت مربیان و افسران با تجربه کار بسیار اشتباهی است که برخی وب‌سایت‌ها انجام می‌دهند و هنر جویان را به اشتباه می‌اندازند. به شما توصیه می‌کنیم منابع سوالات آیین نامه اصلی را از وب سایت‌های معتبر تهیه کنید. تیم تخصصی ما سال‌هاست که در زمینه تدریس به هنرجویان سابقه دارد و جزئیات آزمون آیین نامه و سوالات آن‌را می‌داند. ما به شما اطمینان می‌دهیم که حرفه‌ای‌ترین سوالات را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

اگر زمان کمی تا آزمون مانده شانس خود را امتحان کنید
بسیاری از هنرجویان ما تا روزهای آخر قبل از آزمون هیچ مطالعه‌ای نداشتند و از قبولی ناامید بودند. با بررسی سوالات آیین نامه اصلی که ما در اختیارشان گذاشتیم روزهای آخر را به بررسی نمونه سوالات آیین نامه پرداختند و با حل کردن تعداد زیادی از آزمون ‌ها و بررسی پاسخ‌نامه‌ای که در اختیارشان قرار گرفت توانستند به راحتی آزمون آیین نامه اصلی را پشت سر بگذارند. واقعیت این است که سوالات آیین نامه اصلی هر ساله تقریبا مشابه است و داشتن نمونه سوالات متعدد می‌تواند تمرین بسیار خوبی پیش از آزمون باشد. بنابراین حتی اگر تا روزهای آخر مطالعه نداشتید به ما اعتماد کنید و نمونه سوالاتی که در اختیارتان می‌گذاریم را با دقت مرور کنید. موفقیت دور از دسترس نیست.

۱۰ نکته طلایی برای قبولی در آزمون شهری پیشنهاد تست درایو

هنرجوی گرامی بعد از قبولی در آزمون آیین نامه اصلی تست درایو برای شما هنرجوی گرامی و قبولی در ازمون افسر ۱۰ نکته طلایی از نکات بسیار مهم آزمون شهری مانند: روش صحیح پارک دوبل، قلق گیری کلاچ، رفع استرس در آزمون عملی رانندگی، اشتباهات آزمون عملی رانندگی، راهکار قبولی در امتحان عملی رانندگی و …جهت آمادگی هرچه بیشتر شما در روز آزمون شهری رانندگی آماده نموده است. با مطلالعه این ده روش دیگر نگران آزمون عملی رانندگی نخواهید بود.

لطفا رای دهید
به سوالات آیین نامه تست درایو چند ستاره می دهید؟
[امتیاز از مجموع: 1999 Average: 3]

1874
یک پاسخ بنویسید

1370 نظرات
504 پاسخ ها
42 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1506 نویسندگان دیدگاه

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین
اطلاع رسانی کن
Raha

سایتتون خیلی خوبه من امروز قبول شدم بار اول

FiFi

سلام کیا تازگیا امتحان دادن سوالهایی ک صددرصد میاد رو بگید ممنون

محسن

امروز برای بار دوم ازمون دادم فک کنم قبول بشم. ی سوال بودکه گفته استفاده از کدوم کمربند چند نقطه ای الزامی است یه همچین چیزی جوابشو کسی میدونه؟؟! من زدم سه نقطه ای خدا کنه درست باشه این سوال واسم تعیین کنندس.ی سوال دیگه که جوابش نمیدونم گفته بود در تقاطعهای که خط ایست ندارن باید چند متری توقف کنیم

نازی

در جایی که خط ایست نداره باید ۵۰ متری از چراغ راهنمایی توقف کنی

زهرا

سلام من ایین نامه چند روز پیش رفتم بار اول قبول شدم ، تو شهری هم امروز بار اول قبول شدم ، فوق العاده بود ، برای همه آرزوی موفقیت دارم

هیلدا

سلام امروز امتحان دادم و همون دفعه اول قبول شدم سوالی که فکر نمیکردم توی امتحان بیاد این بود که اگر گواهینامه ضبط شود اما فرد بدون گواهینامه رانندگی کند حکمش چیست یک همچین سوالی بود که توی فصل دوم بود منم با یک اشتباه قبول شدم ۲۵ تا از سؤال‌های اینجا رو زدم و تابلو ها رو خوندم یک دور کتاب رو روخونی کردم برای قسمت فنی هم فقط دقت می‌خواد اینکه چند وقت یکبار روغن ترمز و فیلتر هوا و این موارد را باید تعویض کرد در کل راحت هست آیین نامه به شرطی که دقت داشته باشی… ادامه مطلب »

goli

سلام من امروز واسه اولین بار امتحان آیین نامه رو دادم و قبول شدم. فقط ۱ اشتباه داشتم اونم بخاطر این بود که گزینه جابه جا زدم. کتاب رو ۱ دور خوندم مخصوصا ۳ فصل اول و فصل های آخر رو روزنامه وار خوندم. تستای این سایت واقعا خیلی کمکم کرد ممنونم

هیلدا

منم فردا آزمون دارم و به امید خدا حتما قبولم با این نکات خوبی که در سایت گذاشتید

فردوس

قبول شدی؟؟،

محمد طاهری

باسلام وخداقوت خدمت همگی دوستان .. من امروز برای بار اول آزمون آیین نامه دادم ۹۹/۴/۱۸ وبا یه غلط قبول شدم یه چندتا نکته میگم ازینکه چطور قبول شدم، امیدوارم که شماهم قبول بشید : ۱- من فقط فصل ۱٫۲٫۳ رو یکبار فقط روخونی کردم نه اینکه بشینم حفظ کنم وبقیه فصلارو نگاهم نکردم ۲-بعد اومدم شروع کردم ۴۱ تست سایت عالیه تست درایو رو زدم نکته مهم این ازمونا اینه که اول شمارو بانحوه سوالات ایین نامه اشنا میکنه ودوم دستتون تند میشه توزدن تست های ایین نامه وسوم نکات مهم هرازمونو اخر هر ازمون میزاره که اونارو حتما… ادامه مطلب »

فرامرز

سلام امروز امتحان دادم با کمک سایت خوبتون و کتاب قبول شدم واقعا تست های ازمون کمک کرد ممنون از سایت خوبتون

دریا

یعنی فقط در یک کلااااااام میتونم بگم عالیبیییییییی شما فقط کافی رو تست های این سایت تسلط داشته باشید و تابلو ها رو کامل بخونید اون وقت میتونم بهتون بگم اصلاااا استرس نداشته باشید که استرس زیاد ذهن ادمو مختل میکنه و بعد با قدرت به سوی امتحان برین و انشالله با توکل به خدا بار اول ایین نامه قبولید

ویدا

من بسته طلایی رو گرفتم اولین بار با دوغلط قبول شدم

بابامحمدی

سلام من فردا آزمون دارم ، انشاالله قبول بشم ، این نکات رو دارم مطالعه میکنم ، فردا بهتون خبر میدم

مرتضی

فردا امتحان دارم !!! فقط ۱۰ تا از نمونه آزمون های اینجا‌ را زدم امیدوارم قبول بشم .

khosravi

بسیار عالی بود
من یه دور کتاب رو خوندم و حدود ۲۰تا آزمون هم دادم.
واقعا کمک کننده و عالی بود
مرسی از سایت خوبتون
۱۷تیر ۹۹

علی

سلام‌نمونه‌سوار‌میگید

نیلوفر

سلام ببخشید سوال خود امتحان رو ندارین لطفا کمکم کنین

فردوس

بسته طلایی سوالات امتحانای قبلی رو داره بخر قبولی تو من تضمین میکنم قبول نشدی من پولتو پس میدم

حسین

با سلام من امروز امتحان و بار اول قبول شدم فقط عجله نکنید آروم سوالارو بخونید سوال ها بسیار انحرافی داره خوب بخونید و براحتی جواب بدید من یدور کتاب و خوندم و آزمون های اینجارو حل کردم و براحتی قبول شدم

farah

سلام میشه بگین سوالا چی بود

حسین

سوالا متفاوته خوب نکته برداری کن و تست بزن

farah

من شنبه امتحان دارم و دفعه اولمه میشه بگین

هاجر

سلام من هم باراول قبول شدم حتما یه بارکتاب بخون بعد تست اینجا رو حتماموفق میشید

مهری

سلام من امروز امتحان دادم برای بار اول بدون غلط قبول شدم،جزوه کلاسی رو خوندم،تستهای ازمون اصلی و نکات کلیدی این سایت رو خیلی خوب خوندم،و خوندن کتاب برام خیلی راحتتر شد.از سایت خوبتون واقعا ممنونم

Nikoo

سلام ، میخواستم از سایت خیلی خوبتون تشکر کنم، من همه ۴۱ آزمونو زدم و نکات کلیدی هم مقداریشو خوندم البته تابلوهارو از روی کتاب خوندم فقط، دیگه کتاب اصلا نخوندم و قبول شدم

ارمان

با خرید این بسته (بسته طلایی) قبولی شما تضمین است.

الهام

سلام. ممنون از سایت خوب تون.
من امروز ازمون داشتم قبول شدم. هم کتاب رو دقیق بخونید هم تستای سایت.

میلاد

داداشم بهم معرفی کرد این سایتو تست زدم خیلی کمکم کرد تست زیاد بزنید کمکتون میکنه یبار از رو کتاب بخونید بعد تست بزنید صدتا دویست تا امروزم قبول شدم به لطف خدا

صبغت الله مروی

سلام
ممنونم از سایت خوبتون من هم امروز بدون هیچ غلطی قبول شدم
انشاالله همتون قبول شید

ali Taher

با سلام
ممنون از سایت فوق العادتون…
من امروز (۹۹/۰۴/۱۱) اولین آزمونم بود که بین جمعیتی ۷۰/۸۰ نفری که بودن من تنها کسی بودم که بدون غلط قبول شدم.
خواستم بسیار تشکر کنم از سایتتون.
عزیزان کتاب بخونید بعد تست زدن تست زدن و… از این سایت.
با سپاس

رضا کیان

ضریب هوشیت چنده داداش!؟

ali taher

پایین تر از شماست داداش گل… ( :

رضا

سلام آقا ممنون از سایت عالی تون امروز رفتم امتحان ۳۰ تا هم درست زدم بدون غلط برای اولین قبول شدم یه دنیا تشکر

مریم

نوع سوالات چجوری بود؟

مربم

شما فقط تست درایو رو بخون عزیزم همه تستاشو بخون قبولی

محمد

آقا لاقل کامنت فیک میسازین اسما رو دقت کنین:))))))))

گندم

سلام من در عرض ۱۰ دقیقه به سوالات جواب دادم و بار اولم بود که امتحان دادم وقبول شدم یه دور کتاب خوندم با ۱۲ سری از این نمونه سوالات حل کردم و به راحتی قبول شدم ممنون از سایت خوبتون تشکر تشکر تشکرراستی امتحانم ۸ تیر ۹۹ بود

Hossein

من هفته پیش امتحان دادم یه بار از رو کتاب خوندم و ۷ تا از تست های این سایت زدم و با یک غلط برای بار اول قبول شدم با این که سوال هایی کهبه من افتاده بود خیلی سخت بود الانم اومدم برای نکات کلیدی امتحان شهر ببینم
ممنون از سایت خوبتون

Arian

سلام
امروز ۹۹/۴/۸ بار اول آیین نامه رو قبول شدم. کتاب و اصلا نخوندم همه ۴۱ آزمون این سایت و زدم و هر سوالی که غلط میزدم و مینوشتم تو کاغذ که بعدا بخونم ولی راستش حوصلم نیومد بخونم ولی با این وجود قبول شدم 🙂 امیدوارم همه قبول بشید

مربم

با سلام و احترام
آنروز مورخ ۸٫۴٫۹۹ امتحان شهر رو دادم بار اول قبول شدم خدایا شکرت این لحظه رو برای تک تکتون آرزومندم موفق باشید
ممنون از عوامل است درایو عالی بودن مطالب

محمد

سلام ممنون از سایت خوبتون من امروز بدون غلط قبول شدم

علیرضا فاضلی

من امروز برای بار اول امتحان دادم و بدون غلط قبول شدم.حتما یک بار کتاب رو کامل به صورت روزنامه وار بخونید.و همه تست های این سایت رو بزنید . برای من که خیلی خیلی موثر بود

محمد. امین

سلام دوستان خسته نباشید. من امروز برا دفعه اول امتحان دادم قبول شدم ،حتما بدون شک اگه یه دور کتاب رو بخونید و. تست هارو کار. کنید. قبول میشید.
دقیقا بیشتر. سوالات همین تست ها بود ،واقعا ممنون از. سایت خوبتون

محمد

سلام دوستان من امروز امتحان ایین داشتم شب قبلش فقط ازمونای سایت رو حل کردم بدون هیچ مطالعه ی دیگه ای و باور کنین ۹۰ درصده سوالا همین ازمونای سایت بود مرسی واقعا سایتتون عالیه

Mohammad amin ghorbani

سلام من امروز قبول شدم.البته بار چهارمم بود ممنون از سایت خوبتون

علی

سلام دوستان. سوم تیر ماه ۹۹ برای اولین بار آزمون آیین نامه شرکت کردم و قبول شدم. حتما هم کتاب بخونین هم نمونه سوالات آنلاین تکرار و تمرین کنین. موفق باشین ….

مروارید

سلام، من امروز ۴ تیر ۹۹ امتحان داشتم و با یک غلط قبول شدم، ممنون از سایت شما، اما دوستان بهتره کتاب روهم حتما نگاه کنند و از تست های اینجا و تحلیل جواب ها برای به یاداوردن مطالب و مرور استفاده کنند، بعد از ایین نامه امتحان شهر داشتم که اونم خداروشکر بار اول قبول شدم.

عهدیه

سلام من امروز بار دوم بود امتحان دادم وخدا را شکر قبول شدم. راستش این سایت عالیه ولی اکتفا نکنید. خیلی سوالها پیچیده بود و اگر که کتابو کسی یکی دو بار نخونه مشکل میشه قبول شد. با. دوم من واقعاً از خواندن کتاب لذت می‌بردم چونکه کلی چیز متوجه شدم.و همینکه متوجه بشی چی میخونی سوالات اگر پیچیده هم باشه باز قادر به جواب هستی. از خوشحالیم کلی درد دل کردم. انشاالله که موفق باشید . در ضمن آموزشگاه احسان هم خیلی کارشون خوبه. عملی هم کلی یاد گرفتم. دسستشون درد نکنه. در آخر خواندن این سایت کلی میشه… ادامه مطلب »

زینب

سلام شبتون بخیر
واقعا انشاالله خیر ببینین
تو وضعیتی که همه سایتا نمونه سوال میفروشن به قیمت های فلان و فیسال
اینجا رایگان بهترین سوالات رو دراختیار هنرجوها قرار میدین.
من امروز امتحان آیین نامه داشتم و بار اولم بود.
کتاب رو کامل خوندم و با نمونه سوالات شما اعتماد به نفسم ترکونده بود.با یک غلط همین بار اول قبول شدم واقعا باورم نمیشد از بین ۵۰ تا کلا ۹ نفر قبول شدند.
بازم ممنون از سایت خوبتون🌺

راحیل

به خدا فردا قبول نشم شک‌میکنم به حرفای ایما که تو سایت گفتم وای عالیه وای من دفعه اول قبول شدم من هم تست زدم هم کتاب خوندم .

jbjbj

سلام خسته نباشید
قربان این نمونه سوالات برای اخر خرداد هم به روز میشن ؟؟
بنده میخوام در این ماه امتحان بدم
گفتم ایا نمونه سوال ها یکی هست یا عوض میشه

sami

سلام من دوبار افتادم و همون دوبارم ۵ آوردم واقعا خیلی سنگین تموم میشه …یکی غلط چی میشد قبول می کردن

حسن قلی پور

سلام. ممنون از برنامه و سایت خوبتون . من وقت گذاشتم و سعی کردم تمام تست های این سایتو حداقل ۳ بار بزنم . و آزمونو دومین بار قبول شدم با یک غلط . اولین بار رو با ۵ تا غلط افتادم . این سایتو به آشنایان هم معرفی کنید . خیلی کمک میکنه

Melika

سلام،من امروز امتحان ایین داشتم و قبول شدم.خواستم از سایتتون و سوالای خوبتون تشکر کنم.برا همه ی بچه هایی که روزای آتی آزمون دارن،آرزوی موفقیت میکنم.💖

سارینا

لطفا حتما حتما جوابمو بدید چون من دو سه روز دیگه امتحان دارم

سارینا

سلام ببخشید میخواستم بدونم این ۴۱ آزمون کامل هستش اخه من کارمندم اصلا وقت مطالعه ندارم نمیرسم کتاب بخونم میخواستم فقط این تستهارو مطالعه کنم لطفا بفرمایید همین ۴۱ آزمون کفایت میکنه

محسن

سلام من خودم دفعه اول آزمون دادم و با ۸ تا غلط رد شدم،ولی واسه بار دوم اومدم سوالای این سایت رو زدم و با یک غلط قبول شدم ..من اصلا کتابو نخوندم و آزمونای این سایتم تا آزمون ۲۲ زدم …ممنون از سایت خوبتون 🙂

علی عزیزی

آزمونها خوبه ولی باید کتاب رو بخونین.اگه میخواین قبول شین حتما کتاب رو بخونین بعد تست هارو حل کنید

ولیدخت

بله کامل و تست شده هست

علی عزیزی

سوالاتی که واسه من اومده بود اینا بودن ●گفته بودراهنما خراب است برای گردش با چپ دست به چه صورت است که جواب میشه راست بصورت افقیص۱۶ ●وسیله نقلیه ازکاربیفتد ونورکافی باشدمثلث شب رنگ در چه فاصله ای بایدگذاشته شود؟که میشه ۷۰ متری ص ۱۸ ●عکس مثلث نشسته روی یک راس برای چیست،؟صرفا برای رعایت حق تقدم ص ۲۱ ●خطوط هاشور برای چیست؟وجودموانع در راه ها ص ۲۳ ●پارک افقی ومورب و عمودی رو یادبگیرید ص ۲۴ ●خط ممتد ایست؟که قبل از خط ممتدبایدتوقف کامل کنید ص ۲۶ ●ازتابلوها پیچ های پی درپی اولین پیج به راست_پیج به راست_چالا برآمدگی… ادامه مطلب »

نازی

عالی بود مرررسی

علی عزیزی

خواهش میکنم .بهرحال به من کمک شدا و منم وظیفه دونستم تا کمک کنم …با اینکه قبول شدم ولی بازم اومدم سوالهارو گفتم .موفق باشید انشالله همگی قبول شن

علی عزیزی

من واسه دفعه دوم رفتم و قبول شدم اول کتاب رو کامل بخونید بعد تست هارو حل کنید.حواستون به تابلوهای مشابه باشه مثلا فرق ایکارو بدونید. گذرگاه عابرپیاده_عبورعابرپیاده_فقط عبورپیاده_گذرگاه پیاده_عبورپیاده ممنوع●یا مثلا تابلوی راننده معلول و پارکینگ مخصوص افرادمعلول●تقاطع جاده و راه آهن ها با راهبندوبدون راهبند●
و دوم اینکه زمان بازدیدهای هفتگی و ماهانه رو جداجدا بنویسید مثلا بادتمام تایرها یا منبع آب شیشه شور و …
سوم اینکه ص ۱۱ و ۱۱۲ رو خوب بخونین

علی عزیزی

سلام دوستان

Majid

با سلام
من امروز امتحان علایم دادم و با ۲ غلط قبول شدم البته باره ۲بود دفعه اول کتاب خواندم قبول نشدم ولی با پیشنهاد دوستان تست های شما رو خوندم و به راحتی قبول شدم خیلی ممنونم از شما…..

اسدی

مرسی از سایت خوبتون منم دیروز بار اول قبول شدم 🙂

پرهام

میشه لطفا بگی همین سوالای بالا رو فقط خوندی ای خریدی

احسان

سلام ممنون از سایتتون یک دور کتاب خوندم با ۳۵ تا از سوال های شما سخت ترین سوال هارو جواب دادم و با دوتا غلط قبول شدم. ۲۷/۳/۹۹