آزمون های اصلی آیین نامه ۱۴۰۳

✅آزمون آیین نامه اصلی سال ۱۴۰۳

⭐️به وب سایت تست درایو خوش آمدید⭐️

سوالات آیین نامه اصلی (قبولی ۱۰۰٪) برای افراد مختلف دانلود رایگان، در درجه ی اول با هدف افزایش اطلاعات و دانش آنها در مورد قوانین راهنمایی و رانندگی و سپس موفقیت آنها در آزمون آیین نامه رانندگی  اصلی (قبولی ۱۰۰٪) ارائه می شود. نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب شامل بخش های فنی، فرهنگ رانندگی، تابلوها وعلائم راهنمایی و رانندگی می شود. استفاده از آزمون های آیین نامه اصلی آنلاین قبولی شما را در آزمون آیین نامه اصلی ۱۰۰% تضمین می کند. توجه داشته باشید آزمون های آیین نامه اصلی شامل ۴۴ آزمون می باشد و پیشنهاد ما به شما برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی تست تمامی آزمون هاست.

🎯هدف تست داریو🚗 آموزش رانندگی و ایجاد آزمون های آزمایشی آیین نامه راهنمایی و رانندگی در سال ۱۴۰۳ با جدیدترین آزمون های اصلی، سوالات فنی آیین نامه رانندگی و سوالات فرهنگ رانندگی جهت بالا بردن سطح آمادگی هنرجویان در آزمون آیین نامه رانندگی می باشد.

سوالات آیین نامه اصلی

✅آیین نامه راهنمایی و رانندگی برای دریافت گواهینامه رانندگی

⭐️فیلم آموزش روش تست زدن آزمون های آیین نامه بخش اصلی تست درایو⭐️

هنرجوی گرامی قبل از اقدام جهت تست آزمون های آنلاین آیین نامه اصلی (تست درایو) حتما فیلم آموزش روش تست زدن آزمون ها و چگونگی مشاهده پاسخ های درست و نادرست و همچنین کارنامه را مشاهده نمایید.

 

 

سوالات آیین نامه اصلی با جواب

سوالات آیین نامه اصلی با جواب

آیین نامه رانندگی، مجموعه ای از دستورات، قوانین و مقررات است که به منظور افزایش ایمنی در جاده ها و خیابان ها و کاهش تصادفات و حوادث رانندگی وضع شده اند. آموزش صحیح به افرادی که متقاضی دریافت انواع گواهینامه رانندگی با خودرو و ماشین های سنگین هستند امری ضروری است و اجرای دقیق آن بر عهده مؤسسات آموزشی معتبر می باشد.

آزمون آیین نامه اصلی شامل بخش ها و مفاهیم متعددی است که به صورت مدون و کامل در کتاب راهنمای دریافت گواهینامه درج شده است. آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی، قوانین ترافیکی و نحوه رانندگی ایمن با خودرو، آشنایی با سیستم های فنی یک خودرو، روش های تعمیرات و نگهداری قطعات خودرو و سایر موارد فرهنگ سازی رانندگی و حقوق شهروندی، مهم ترین سرفصل های آموزشی برای تست آیین نامه اصلی هستند.

امتحان آیین نامه اصلی دریافت گواهینامه رانندگی شامل چه موارد است؟

نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب

نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب

آزمون آیین نامه اصلی که متقاضیان دریافت گواهینامه باید در آن قبول شوند شامل موارد و اصطلاحاتی است که در حوزه ترافیک مطرح می شود و یک راننده برای رانندگی با وسایل نقلیه باید بر آن ها به خوبی مسلط باشد. سوالاتی که در این قسمت مطرح می شوند اکثراً شامل آشنایی با تابلوهای راهنمایی و رانندگی و اصطلاحات تخصصی راه و جاده هستند.
به طور مثال، راه های فرعی و اصلی، تابلوها و علائم خطر و احتیاط، انواع علائمی که در کنار خیابان ها و جاده ها یا مسیر پیاده روها نصب می شوند و آشنایی با انواع وسایل نقلیه و تقدم عبور هر یک از آن ها در موقعیت های مختلف، تنها بخشی از مهم ترین موارد تست آیین نامه اصلی هستند.

 

خط کشی مسیرها در آزمون آیین نامه اصلی چه معنایی دارند؟ 

سوالات آیین نامه اصلی رایگان

سوالات آیین نامه اصلی رایگان

خط کشی راه ها در خیابان ها و جاده ها به منظور سهولت عبور و مرور وسایل نقلیه و آگاه ساختن رانندگان و عابرین پیاده از وضعیت راه ها اجرا می شود. در آزمون آیین نامه اصلی گواهینامه رانندگی، خط کشی های متفاوتی برای متقاضی بیان می شوند که کاربر باید به خوبی به آن ها پاسخ دهد.
موارد فوق در آزمون آیین نامه اصلی آنلاین نیز مطرح هستند و نوع آزمون در تعداد و مفهوم سوالات نقشی نخواهد داشت. خط کشی ممتد طولی در سوالات آیین نامه اصلی به معنای عدم مجوز عبور راننده از روی خط است. خطوط منقطع در راه ها به معنای اجازه عبور وسیله نقلیه از روی خطوط و با رعایت حق تقدم می باشد.
این خطوط در برخی از موقعیت ها به حالت مورب و منقطع هستند؛ در این وضعیت، اتومبیل و وسایل نقلیه می توانند در راستای خط کشی در کنار جاده یا خیابان توقف کنند. در برخی مکان ها و یا جاده های فرعی و اصلی در هنگام تغییر مسیر عبور، یک فلش در جهت جاده رسم شده است که راهنمای رانندگان به شمار می رود.

بهترین راه آمادگی برای شرکت در تست آیین نامه اصلی گواهینامه رانندگی چیست؟

دانلود سوالات آیین نامه اصلی

دانلود سوالات آیین نامه اصلی

یکی از ساده ترین روش هایی که هر فرد متقاضی دریافت گواهینامه رانندگی می تواند برای موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی آن را اجرا کند، دریافت نمونه سوالات آیین نامه اصلی رایگان است. برای دریافت فایل سوالات، وب سایت هایی هستند که در این زمینه فعالیت دارند و تمام سوال هایی که ممکن است در آزمون اصلی آیین نامه مطرح شوند را در فضای اینترنت منتشر می سازند.
شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شود که دریافت و دانلود سوالات آیین نامه اصلی چه فایده ای دارد؟! اما تجربه ثابت کرده است هر ساله تعداد زیادی آزمون آیین نامه اصلی در کشور برگزار می شود که سوالات این آزمون، هر ساله تکرار می شوند. به طور قطع مطالعه سوالات سال های قبل می تواند کمک زیادی به متقاضی دریافت گواهینامه رانندگی کند.

نکات مهم برای موفقیت در تست آیین نامه اصلی چیست؟

دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی

دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی

بهترین راه برای موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی، شرکت در آزمون های مرحله و به ویژه آزمون آیین نامه اصلی آنلاین است. اگر در یک آزمون ۳۰ سوالی آیین نامه رانندگی شرکت کنید و سپس در پایان آزمون نتایج را ثبت کنید به راحتی می توانید نقاط قوت و ضعف خود را مشخص کنید.
به طور مثال، ممکن است در سوالات مربوط به تابلوهای راهنمایی و رانندگی و یا مقررات ایمنی و ترافیک یا در سوالات مربوط به بخش فنی دچار مشکل باشید. در این صورت به راحتی با آزمون های آنلاین می توانید آن ها را برطرف کنید.

یکی دیگر از راه های موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی، مطالعه کتاب مخصوص آزمون و قوانین رانندگی است. البته باید این نکته را همواره در خاطر داشته باشید که استفاده از کتاب و منابع متنی آزمون آیین نامه یا دریافت و دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی حتماً مطابق با آخرین تغییرات سال صورت گیرد و منابع و مطالب به روز و جدید باشند.

تست آیین نامه اصلی شامل تعدادی سوال فنی و کاربردی است. حدود ۷ سوال از کل سوالات این آزمون مربوط به بخش فنی خودروها است. پیشنهاد می کنیم حداقل یک هفته زودتر از روز آزمون، شروع به مطالعه منابع و سوالات پر تکرار سال های قبل کنید.
ترس و استرس روز آزمون آیین نامه اصلی عامل اصلی عدم موفقیت شرکت کنندگان در آزمون است. این حالت به ویژه برای جوان ترها که دارای حداقل سن دریافت گواهینامه رانندگی هستند، بیشتر صدق می کند. بنابراین غلبه بر استرس و نگرانی های روز امتحان می تواند موجب موفقیت کاربر در اولین آزمون باشد.

سوالات آیین نامه سرهنگ

سوالات آیین نامه سرهنگ

⭐️قبولی در آزمون آیین نامه با نمونه سوالات آیین نامه اصلی طبقه‌بندی شده

زمانی که به دنبال اخذ گواهی‌نامه می‌روید اولین قدم طی کردن مرحله آزمون آیین نامه مقدماتی است. این آزمون توسط افسر انجام نمی‌شود و در خود آموزشگاه و توسط مربیان آموزشگاه برگزار می‌شود. پس از طی کردن کلاس‌های عملی باید در آزمون آیین نامه اصلی شرکت کنید و پس از آن نیز آزمون عملی را تجربه خواهید کرد. برای موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی نیاز دارید بیش از ۱۰ نمونه سوال را پیش از آزمون در اختیار داشته باشید. سوالات آیین نامه اصلی با جواب نیز به شما کمک خواهد کرد تا با نکات سوالات آشنا شوید و به مرور اشکالات شما به صفر می‌رسد. با توجه به تکراری بودن سوالات هر ساله آیین نامه می‌توانید با مرور نمونه سوالات اصلی قبولی خود را تضمین کنید.

⭐️سوالات آیین نامه اصلی فنی در بخش سوالات آیین نامه مقدماتی غایب است
سوالات آیین نامه اصلی فنی بخشی از سوالات است که تمرکز خود را بر مسائل کاربردی فنی ماشین قرار داده است. این بخش از سوالات آیین نامه اصلی فنی مربوط به هر آن‌چیزیی می‌شود که یک راننده موظف است از ماشین و رانندگی بداند. بخش سوالات آیین نامه اصلی فنی خیلی وارد مباحث تخصصی نمی‌شود اما تمامی آنچه لازم دارید به عنوان راننده بدانید را پوشش می‌دهد. به دلیل زمان ناکافی برای مطالعه منابع بخش فنی ماشین، در اختیار داشتن سوالات آیین نامه اصلی به شما کمک خواهد کرد.

⭐️اهمیت در اختیار داشتن نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب
می‌دانید که پیش از آزمون اصلی آزمون مقدماتی را گذرانده‌اید و می‌دانید که پس از آزمون اصلی بخش عملی خواهد بود. بین این دو آزمون نیز زمان کوتاهی است که بیش‌تر تمرکز خود را بر یادگیری عملی رانندگی قرار داده‌اید. بنابراین وقت کافی برای مطالعه سوالات آیین نامه اصلی نخواهید داشت. علاوه بر این بخش سوالات آیین نامه اصلی فنی در آزمون مقدماتی اعمال نشده و در واقع شما پیش از این با این بخش سوالات آشنایی چندانی نداشته‌اید. از طرف دیگر سوالات آیین نامه اصلی نسبت به مقدماتی تعداد سوالات سخت بالاتری دارد و مهم است که از پیش چنین آزمون ‌هایی را بررسی کرده باشید.

آیا سوالات آیین نامه اصلی به درد آزمون مقدماتی می‌خورد؟

سال‌ها تجربه افسران و مربیان مجرب ما در حوزه آموزش آیین نامه نشان داده است که زمان ناکافی برای آزمون اصلی دردسر ساز است و افرادی که برای آیین نامه مقدماتی بیش‌تر مطالعه داشته‌اند، هم استرس کم‌تری تجربه خواهند کرد و هم می‌توانند بیش‌تر انرژی خود را برای آزمون عملی بگذارند. بنابراین در صورتی که برای آزمون مقدماتی مطالعه می‌کنید شدیدا توصیه می‌کنیم که تمامی نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب را مطالعه کنید. ما سوالات آیین نامه اصلی pdf در یک فایل برای هر آزمون در اختیار شما قرار می‌دهیم. با بررسی این سوالات هم برای آزمون مقدماتی آماده خواهید شد و هم خیالتان از بابت آزمون اصلی راحت می‌شود. با این کار فقط لازم است که برای آزمون اصلی بخش سوالات آیین نامه اصلی فنی را مرور کنید.

سوالات آیین نامه اصلی

سوالات آيين نامه اصلي

بررسی سوالات آیین نامه اصلی به کاهش استرس شما کمک خواهد کرد
شرکت در هر آزمونی تا حدودی استرس‌زا است و داشتن استرس در مورد امتحان امری طبیعیست. اما افرادی هستند که این استرس را بیش‌از حد تجربه می‌کنند. افرادی که در مواجه با هر آزمون آنقدر مضطرب خواهند شد که تمامی آنچه در ذهنشان بوده فراموش می‌شود. در این موارد مشکل استرس امتحان حاد است و باید برای رفع آن اقدام کرد. یکی بهترین راه‌حل‌ها عادی کردن شرکت در امتحان است. ما سوالات آیین نامه اصلی رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهیم و هر چند بار که بخواهید می‌توانید در این آزمون ‌ها شرکت کنید. آنقدر این کار را تمرین کنید تا شرکت در آزمون برایتان عادی شود. سعی کنید شرایط آزمون را در خانه شبیه سازی کنید. بدون شک در خانه استرس کم‌تری دارید و آزمون آزمایشی نمی‌تواند تمام فشارهای سر جلسه اصلی را برای شما تداعی کند اما در صورتی که نمونه سوالات آیین نامه اصلی را بارها و بارها مرور کنید، در شرایطی که زمان را در نظر گرفته‌اید و خیلی جدی آزمون ‌ها را بررسی میکنید تا حدودی می‌تواند شرایط آزمون را برایتان شبیه سازی کند و این شبیه سازی به مرور و و با تکرار به کاهش استرس شما کمک بزرگی خواهد کرد. به طور کلی هر چقدر که تسلط شما بر سوالات آیین نامه اصلی بیش‌تر باشد و بیش‌تر در آزمون ‌های آزمایشی شرکت‌ کرده باشید استرس شما کمتر است.

✅روش صحیح مطالعه نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب

اولین سوالی که هنرجویان خواهند داشت آن است که چگونه نمونه سوالات آیین نامه اصلی را مطالعه کنند. بهترین شیوه برای مطالعه نمونه سوالات آیین نامه اصلی که در اختیار شما قرار می‌دهیم آن است که در قدم اول هر سوال را مطالعه کنید و با توجه به آگاهی‌های خود پاسخ دهید. هر آزمون را کامل پاسخ دهید. اگر یک سوال را بلد نیستید آزمون را متوقف نکنید. تصور کنید که سر جلسه امتحان هستید و روی هر سوال انرژی و وقت بگذارید و با تمرکز به سوالات پاسخ دهید. هر آزمون که تمام می‌شود به فاصله یک ساعت نوبت به بررسی پاسخ سوالات می‌رسد. هر سوالی که پاسخ دادید حتی اگر پاسخ درست داده باشید بهتر است بخش نکته مربوط به آن سوال را بیابید و یادداشت کنید. سوالاتی که پاسخ اشتباه داده‌اید را جداگانه یادداشت کنید. در مرور بعدی روزهای آینده دوباره سوالاتی که اشتباه پاسخ داده‌اید را بررسی کنید. سوالاتی که اشتباه پاسخ داده‌اید آنقدر مرور کنید که در چند نوبت پاسخ درست بدهید و نکات آن در ذهنتان ثبت شود. هر روز یک یا دو آزمون را به همین شیوه بررسی کنید. هر آزمون نکاتی دارد، آنها را یادداشت کنید. پس از آزمون ششم به وضوح متوجه خواهید شد که نکات سوالات تکراری است. پس از آزمون دهم حتی سوالات و گزینه‌ها تکراری خواهد بود. این اتفاقی است که با کمی تمرین صبر قطعا تجربه خواهید کرد.

سوال آیین نامه اصلی

سوال آیین نامه اصلی

اگر سال‌هاست که در هیچ آزمونی شرکت نکردید به نمونه سوالات آیین نامه اصلی نیاز پیدا می‌کنید
دریافت گواهی نامه پس از سن ۱۸ سال ممکن است. اما بسیاری از افراد در سنین بالا به دنبال اخذ گواهی نامه می‌روند، در شرایطی که مدت‌هاست در هیچ آزمونی شرکت نکرده‌اند و عادت به درس خواندن مدت‌هاست از شما دور شده، در این شرایط شرکت در آزمون‌‌های آزمایشی آیین نامه و در اختیار داشتن نمونه سوالات آیین نامه اصلی به شدت لازم است. به مرور با بررسی این سوالات در شرایط درس خواندن و آزمون قرار می‌گیرید و از پس این چالش به راحتی برمی‌آیید.
سوالات آیین نامه اصلی را می‌توان در چهار دسته تقسیم بندی کرد

⭐️سوالات مفهومی
⭐️سوالات حفظی
⭐️سوالات تحلیلی
⭐️سوالات تجربی

✅سوالات آیین نامه اصلی – مفهمومی
دسته اول سوالات مفهومی از آن دسته سوالات است که شما با دانش مربوط به رانندگی خود به آن پاسخ می‌دهید. این سوالات می‌تواند در هر زمینه‌ای طرح شود. از فهم شما نسبت به قوانین آیین نامه بیشترین موارد سوالات طرح می‌شود. اهمیت این سوالات به گزینه‌های شک برانگیزی است که پرسیده می‌شود. شاید شما حتی دقیق قانون مربوط به سوالی که طرح شده را بدانید اما نتوانید بین دو گزینه پاسخ سوال مورد نظر را تشخیص دهید. زیرا در حین خوانش قانون به نکته مطرح شده در سوال توجه نکرده‌اید. تنها راهی که به شما می‌آموزد از چه زاویه به متون آیین نامه نگاه کنید بررسی نمونه سوالات آیین نامه اصلی است که شیوه طرح سوالات را به شما نشان می‎‌دهد.

✅سوالات آیین نامه اصلی – حفظی
بخش حفظی سوالات به تکنیک و فهم خاصی نیاز ندارد. کافیست پیش از آزمون دو یا سه بار نکته مربوط را خوانده باشید. اگر قوانین و تابلوها در ذهنتان باشد مشکلی در پاسخ دادن به سوالات حفظی پیدا نخواهید کرد اما این داستان زمانی است که زمان مطالعه از آزمون دور نباشد. طبیعی است که حافظه‌تان برای مدت طولاتی نمی‌تواند موارد مربوط به حفظیات آیین‌نامه را در خود نگه دارد. چاره چیست؟ تکرار . تکرار بهترین راه برای ماندگاری موارد حفظی در ذهن است. اگر یک هفته سوالات آیین‌نامه را بررسی کنید متوجه خواهید شد موارد حفظی در ذهن تثبیت شده است. سوالات آیین نامه اصلی در بخش حفظی در بخش تابلوها بیش‌تر خود را نشان میدهد و حافظه تصویری با تکرار می‌تواند این موارد را برای مدت طولانی در خود نگه‌دارد.

سوالات آیین نامه نهایی

سوالات آیین نامه نهایی

⭐️سوالات آیین نامه اصلی – تحلیلی
شاید به نظر بسیاری از هنرجویان بخش سوالات تحلیلی سخت‌ترین بخش سوالات باشد. اما واقعیت این است که از نظر حجم، مطالبی که برای پاسخ به سوالات تحلیلی لازم دارید بسیار کم است. اما باید بتوانید سر جلسه امتحان تمرکز خود را حفظ کنید. اگر نمی‌توانید سر جلسه مباحث تحلیلی را بررسی کنید و استرس و فشار آزمون این اجازه را به شما نمی‌دهد تنها راهی که پیش پای شماست بررسی چندباره تمامی سوالات تحلیلی پیش از آزمون است. نمونه سوالات آیین نامه اصلی رایگان در اختیار شماست. تمامی سوالاتی بخش تحلیلی که بیش‌تر مربوط به سوالات حق تقدم و بخشی هم در مورد تحلیل شرایط و حوادث است. بارها این سوالات را حل کنید تا سر جلسه آزمون نیاز به تحلیل بیش‌تر نداشته باشد. البته این دسته از سوالات برای کسانی که سر آزمون بر خود مسلط هستند ایده‌ال است. بدون آنکه جزئیات را حفظ کنند و تمامی مفاهیم را در ذهن داشته باشند تنها با دانستن کلیات تمامی این سوالات امکان پاسخگویی دارد. با بررسی سوالات آیین نامه اصلی می‌توانید با این سبک سوالات آشنا شوید.

⭐️سوالات آیین نامه اصلی – تجربی
سوالات تجربی منظور سوالاتی است که در حین یادگیری رانندگی به صورت عملی با پاسخ آنها آشنا می‌شوید. این بخش سوالات بدون آنکه مطالعه داشته باشید تنها از طریق تجربیات اصولی رانندگی امکان پاسخ خواهد داشت. در واقع اگر حتی آیین نامه را مطالعه نکرده باشید اما رانندگی کرده باشید می‌توانید این سوالات را پاسخ دهید اما اغلب افرادی که به دنبال گواهی نامه هستند از نظر تجربه رانندگی وضعیت ضعیفی دارند. به همین دلیل سوالات آیین نامه اصلی در بخش سوالات تجربی به شما کمک خواهد کرد تا توجه‌تان به نکات عملی جلب شود. در حین آموزش عملی رانندگی نمونه سوالات آیین نامه اصلی pdf را در تلفن هوشند یا تبلت خود داشته باشید و هر جایی که در مترو و اتوبوس و وقت‌های اضافه این فایل‌ها را مرور کنید. زمانی که برای آموزش عملی می‌روید به نکات مطرح شده در آیین نامه بیش‌تر دقت کنید. به این ترتیب می‌توانید مفاهیمی که قابل لمس هستند را به صورت عملی به کار ببرید تا تا ابد در ذهنتان جای بگیرد.

⛔️به هر نمونه‌ای از سوالات آیین نامه اصلی اعتماد نکنید
متاسفانه افراد غیر متخصص و سود جو اقدام به انتشار نسخه‌هایی از سوالات آیین نامه اصلی کردند که پاسخ‌نامه اشتباه دارد. برای هنرجویان تشخیص اشتباه بودن پاسخ‌ها سخت است و بالاخره زمانی متوجه می‌شوند که مفاهیم غلط در ذهنشان شکل گرفته است. بلد نبودن مطلب بسیار بهتر از اشتباه یادگرفتن است و تغییر این ذهنیت اشتباه دشوار خواهد بود. انتشار غیر مسؤلانه سوالات آیین نامه اصلی بدون نظارت مربیان و افسران با تجربه کار بسیار اشتباهی است که برخی وب‌سایت‌ها انجام می‌دهند و هنر جویان را به اشتباه می‌اندازند. به شما توصیه می‌کنیم منابع سوالات آیین نامه اصلی را از وب سایت‌های معتبر تهیه کنید. تیم تخصصی ما سال‌هاست که در زمینه تدریس به هنرجویان سابقه دارد و جزئیات آزمون آیین نامه و سوالات آن‌را می‌داند. ما به شما اطمینان می‌دهیم که حرفه‌ای‌ترین سوالات را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

اگر زمان کمی تا آزمون مانده شانس خود را امتحان کنید
بسیاری از هنرجویان ما تا روزهای آخر قبل از آزمون هیچ مطالعه‌ای نداشتند و از قبولی ناامید بودند. با بررسی سوالات آیین نامه اصلی که ما در اختیارشان گذاشتیم روزهای آخر را به بررسی نمونه سوالات آیین نامه پرداختند و با حل کردن تعداد زیادی از آزمون ‌ها و بررسی پاسخ‌نامه‌ای که در اختیارشان قرار گرفت توانستند به راحتی آزمون آیین نامه اصلی را پشت سر بگذارند. واقعیت این است که سوالات آیین نامه اصلی هر ساله تقریبا مشابه است و داشتن نمونه سوالات متعدد می‌تواند تمرین بسیار خوبی پیش از آزمون باشد. بنابراین حتی اگر تا روزهای آخر مطالعه نداشتید به ما اعتماد کنید و نمونه سوالاتی که در اختیارتان می‌گذاریم را با دقت مرور کنید. موفقیت دور از دسترس نیست.

۱۰ نکته طلایی برای قبولی در آزمون شهری پیشنهاد تست درایو

هنرجوی گرامی بعد از قبولی در آزمون آیین نامه اصلی تست درایو برای شما هنرجوی گرامی و قبولی در ازمون افسر ۱۰ نکته طلایی از نکات بسیار مهم آزمون شهری مانند: روش صحیح پارک دوبل، قلق گیری کلاچ، رفع استرس در آزمون عملی رانندگی، اشتباهات آزمون عملی رانندگی، راهکار قبولی در امتحان عملی رانندگی و …جهت آمادگی هرچه بیشتر شما در روز آزمون شهری رانندگی آماده نموده است. با مطلالعه این ده روش دیگر نگران آزمون عملی رانندگی نخواهید بود.

Subscribe
Notify of

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

3.8K نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
علی
تیر ۲۸, ۱۴۰۳ ۴:۲۹ ق.ظ

سلام خسته نباشید
امروز ۲۸ تیر اصفهان هستم . با ۲۸ عدد تست این سایت رفتم سر جلسه و آئین نامه رو قبول شدم . نمیدونم چندتا غلط زدم

Hani
تیر ۲۴, ۱۴۰۳ ۵:۵۶ ق.ظ

سلام من امروز (۲۴ تیر) ۱۸ تا ازمون رو از سایت شما زدم و با یه غلط قبول شدم خواستم تشکر کنم ازتون واقعا کمک بزرگی بهم کردید 🤍

مینو
تیر ۲۱, ۱۴۰۳ ۳:۴۰ ب.ظ

سلام وقتتون بخیر ممنونم از سایت خوبتون من فقط تست های شمارو خوندم وبسته طلایی رو گرفتم خوندم بدون خوندن کتاب ۳۰ از ۳۰ شدم. ۲۱ تیر ۱۴۰۳ امتحان دادم

مریم
  مینو
تیر ۲۴, ۱۴۰۳ ۱۱:۳۲ ب.ظ

طورخدا میشه بمنم‌بسته طلایی رو بفرستید؟

عرفان
تیر ۲۰, ۱۴۰۳ ۹:۵۱ ق.ظ

سلام الهی هزار مرتبه شکر
ممنونم ازتون به خاطر نمونه سوالاتتون
منم امروز ۲۰ تیرماه ۱۴۰۳ بار اول بود که امتحان دادم
موفق شدم تو امتحان بدون غلط قبول بشم
کلی هم وقت اضافه آوردم تو آزمون
پیشنهاد میکنم به تمام هنرجوها که فقط همین ۴۴ تا آزمون رو دقیق بخونن و برند با خیال راحت تو آزمون قبول بشن
شک نکنید قبولید

Kimia
تیر ۱۹, ۱۴۰۳ ۵:۱۸ ق.ظ

شما عااالی هستید با نمونه سوالات شما دفعه اول بدون غلط قبول شدم ممنون

جواد
تیر ۱۷, ۱۴۰۳ ۶:۴۹ ب.ظ

بسیار ممنون از سوالات کامل و خوبتون، بنده هم باراول امتحان دادم قبول شدم اجرتون با امام حسین.ع

حسین
تیر ۱۳, ۱۴۰۳ ۵:۲۱ ق.ظ

دوستانی که میخوان بدونن، من ۱۹ خرداد قبول شدم، ۱۰ ام تیر گواهینامم رسید، همون روزی که تحویل پست دادن به دستم رسید، من تهران هستم، مجموعا حدود ۲۰ ۲۲روز

علی
تیر ۹, ۱۴۰۳ ۶:۴۱ ق.ظ

سلام من ۷تیر آزمون ایین نامه رو با تمرین این نمونه سوالات برای بار اول قبول شدم دمتون گرم
توصیه میکنم هرکی آزمون داره فقط این نمونه سوالات بخونه قبول میشه بار اول

Hani
  علی
تیر ۹, ۱۴۰۳ ۹:۳۰ ق.ظ

سلام ممنون که نظرتون رو به اشتراک گذاشتید…. فقط یک سوال:خوندن این تست ها کافیه یا نه کتابم دوره کنم من ۱۷ ام تیر آزمون دارم.ممنون میشم جواب بدید

Mordad
تیر ۹, ۱۴۰۳ ۶:۱۷ ق.ظ

من امروز بعد خوندن کتاب و ۳۵تست اول اینجا بدون هیچ غلطی قبول شدم واقعا ممنونم ازتون

ابوالفضل خاوری
تیر ۳, ۱۴۰۳ ۹:۰۳ ق.ظ

سلام امروز ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ من آزمون دادم و قبول شدم ممنونم از شما بخاطر تست هاتون واقعا عالی بود جوری بود که وقتی سوال رو میخوندم جواب هارو میدونستم همه رو راحت زدم و حتی وقت اضافه هم آوردم 🌹🌹🌹🌹

hosien
  ابوالفضل خاوری
تیر ۳, ۱۴۰۳ ۵:۰۴ ب.ظ

سلام فقد سؤالات بسته طلایی خوندید؟؟

غلامی
خرداد ۲۷, ۱۴۰۳ ۶:۳۰ ب.ظ

من تاربخ ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ رفتم ازمون دادم کتاب رو خیلی سر سری خوندم اونم نصفه نیمه و اومدم ازمون هارو زدم ۴۴ تا رو‌هم نزدم ۱۵ ۲۰ تارو زدم و همون بار اول با یه غلط قبول شدم
فقط شما سعی کنید ۴۴ تارو بزنید که فول فول بشید و سوالات هم مو به مو همینا بود

Parvamajd
  غلامی
تیر ۸, ۱۴۰۳ ۱۲:۲۹ ق.ظ

عزیزم یعنی این ۴۴ نمونه سوال و بخونیم

عرفان
خرداد ۲۵, ۱۴۰۳ ۴:۲۲ ق.ظ

سلام منم دارم ۴۴ تا آزمون رو میخونم امیدوارم قبول بشم

Soozi
خرداد ۲۰, ۱۴۰۳ ۵:۵۸ ق.ظ

دیشب تا صبح اینجا ۲۰ تا آزمون زدم امروز اولین بار امتحان دادم و قبول شدم مرسیییی

خدیجه
  Soozi
تیر ۸, ۱۴۰۳ ۸:۰۴ ب.ظ

سلام میشه برام بفرستید امتحان دارم

امیرعباس
خرداد ۱۳, ۱۴۰۳ ۶:۴۲ ب.ظ

بسیار عالی با کمک کمتر نصف آزمون های شما همون دفعه اول قبول شدم

سجاد
خرداد ۱۳, ۱۴۰۳ ۶:۱۹ ب.ظ

دمتون گرم.تو اولین امتحان بدون حتی یک غلط قبول شدم.دعاتون میکنم
حتما سوالاتی رو که اشتباه میزنید تو آزمون های این سایت توضیحات بعد از هر سوال رو بخونید
صفحاتی هم که سوال اومده رو زیر هر سوال نوشته_برای دوره کردن علامت بزنید

رز
خرداد ۱۲, ۱۴۰۳ ۶:۵۴ ق.ظ

بار اول آیین نامه قبول شدم. سه فصل اول کتاب رو خوندم، ۴۴ آزمون رایگان این سایت و چند آزمون دیگه هم زدم. همین آزمونای رایگان این سایت واقعا کمک کننده هست.
کلا مهمترین نکته اینه که استرس نداشته باشین. زیاد هم نگران سوالات بخش فنی نباشین چون نهایتا یکی دوتا ازش میاد. سعی کنین تابلوها رو خیلی خوب بخونین.
امیدوارم همه موفق باشین 🌱

بابک
خرداد ۸, ۱۴۰۳ ۳:۱۷ ب.ظ

سلام خواستم تشکر کنم ازتون من بار اول امتحان دادم قبول شدم فقط تستهای شمارو تمرین کردم همش از همین تستها بود ممنون از سایت خوبتون

علی
خرداد ۳, ۱۴۰۳ ۱۲:۲۹ ب.ظ

سلام من با تست های این سایت ایین نامه بار اول قبول شدم شهری هم بار اول قبول شدم با روش دستگیر در عقب که زیرش با جدول مماس شد فرمون اخرو تند زدم و یه دوبل ۴۵سانت عالی زدم😍😍 افسر بهم گفت برو به هنرجو ها بگو میشه دفعه اول قبول شد و ماشین سالمه منم اومدم پاین از ماشین تا گفتم قبول شدم برام کف زدن مرسی از زحماتتون واقعا تست هاتون عالین🙏🙏🙏🌹

خدیجه
  علی
خرداد ۸, ۱۴۰۳ ۸:۳۴ ق.ظ

سلام خوبی کدوم سوالات آزمون بود

علی
  خدیجه
خرداد ۸, ۱۴۰۳ ۷:۲۶ ب.ظ

سلام شانسیه برا هرکس یه جوره دیگه میاد خیلی سخت نیست ولی من تا ازمون ۳۶این سایت تست زدم ازکتاب تابلو ها و سرعت هارو خوندم رفتم ازمون دادم بدون غلط قبول شدم 😍

معصومه
اردیبهشت ۳۰, ۱۴۰۳ ۵:۲۴ ب.ظ

سلام وقت بخیر.بنده دیروز نمونه سوالاتتون رو دانلود کردم و امروز ازمون دادم.بدون غلط قبول شدم.خیلی ازتون ممنونم

Atef
اردیبهشت ۲۹, ۱۴۰۳ ۱۱:۳۳ ق.ظ

سلام،با زدن همه ۴۴ تا تست شما،اولین آزمون آیین نامه پایه سوم رو بدون هیچ غلطی قبول شدم.تشکر بابت سایت خوبتون

فرشته
اردیبهشت ۲۵, ۱۴۰۳ ۵:۱۰ ب.ظ

سلام من نتونستم سال قبل برم ثبت نام کنم از نظر مالی مشکل داشتم کسی خبر داره ریز هزینه ها چقدر شده امسال لطفا کسی اطلاع داره بگه تشکر

نامدار
  فرشته
اردیبهشت ۲۶, ۱۴۰۳ ۱:۰۰ ق.ظ

لیست زیر مربوط به اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ می باشد
۱٫هزینه کلاس های تئوری که ۱۵ الی ۱۷ ساعت خواهد بود۲٫۵۰۰٫۰۰۰ هزار تومان است
۲٫هزینه کلاس عملی که تا ۱۲ جلسه خواهد بود 3.500.000 تومان است
۳٫هزینه تمبر که باید به حساب‌هایی به نام نیروی انتظامی و شهرداری واریز شود ۴۰ هزار تومان است
۴٫هزینه مردودی در امتحان آیین نامه ( به ازای هر دفعه ) ۵٫۰۰۰ تومان است
۵٫هزینه مردودی در آزمون عملی 150 هزار تومان است
۶٫هزینه چشم پزشکی و آزمایش گروه خون تقریبا ۲۰۰٫۰۰۰ تومان
۷٫هزینه خرید کتاب آیین نامه 75.000 تومان

Monir
اردیبهشت ۲۴, ۱۴۰۳ ۱۰:۰۸ ق.ظ

سلام ,ممنون از سایت خوبتون امروز دفعه اول بدون غلط قبول شدم ،همه سوالات هم عین سوالات این سایت بود.😍😍😍🥰خدا خیرتون بده🙏🙏🌹

مهران
  Monir
اردیبهشت ۲۵, ۱۴۰۳ ۴:۴۰ ب.ظ

کدوم آزمون بود؟

رزی
اردیبهشت ۲۴, ۱۴۰۳ ۹:۰۲ ق.ظ

دمتون گرمم تست هاتون خیلی عالیه با همون بار اول قبول شدم‌

سیّد
اردیبهشت ۲۳, ۱۴۰۳ ۱:۵۳ ب.ظ

با سلام تشکر میکنم برای نمونه سوالات خوبی که تهیه کردید من کتاب رو یک دور خوندم و بعدش همه ی ۴۴ تست رو زدم و هفته پیش در نوبت اول قبول شدم .
سوالات آزمون کاملا مشابه سوالات تست‌ها بودن !
موفق باشید !

نگین
اردیبهشت ۲۰, ۱۴۰۳ ۸:۲۹ ق.ظ

سلام امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای بار اول بدون غلط قبول شدم تشکر میکنم از سایت خوبتون. دوستان اصلا استرس نداشته باشید من ۳۵ تا ازمون این سایت تست زدم تازه اکثر آزمون های سایت قبول نمیشدم ولی نکته برداری کردم آخرشب یه نصفه برگه شد نگاهی انداختم ، پی دی اف هم که مربیتون میده عکس سوالات آزمون های قبل اونم تستاش بخونید،ازکتابم فقط تابلوها و فصل فنی بخونید قبولید

علی
اردیبهشت ۱۹, ۱۴۰۳ ۱۰:۰۲ ق.ظ

سلام،میخوام ی تشکر ازتون بکنم.امروز امتحان آیین نامه رو برای بار اول قبول شدم فقط هم از این برنامه آزمون های اصلیشو تست زدم ،تازه سوالای امتحان خیلی راحت بود

دیانا
اردیبهشت ۱۸, ۱۴۰۳ ۱۱:۳۳ ق.ظ

سلام اومدم یه تشکر ازتون بکنم دیروز امتحان آیین نامه دادم بی غلط قبول شدم و فقط کل ۴۴ آزمون همین برنامه رو زدم مرسی از برنامه خوبتون :))

نیلوفر
اردیبهشت ۱۲, ۱۴۰۳ ۱:۰۴ ب.ظ

سلام من خیلی دوست دارم در امتحان ایین نامه رانندگی برنده بشم لطفا بگید چیکار کنم مرسی

نادیا
اردیبهشت ۱۱, ۱۴۰۳ ۱۰:۱۷ ق.ظ

واقعا تست هاتون عالی بودن با خوندن این ۴۴ تست برای باراول بدون غلط قبول شدم😍

النازمحمدیاری
  نادیا
اردیبهشت ۱۲, ۱۴۰۳ ۱۲:۰۳ ب.ظ

توروخدا بگو کدوم سوالا زیاد اومده بود منم امتحان دارم

MEHRAN
  النازمحمدیاری
اردیبهشت ۲۵, ۱۴۰۳ ۴:۴۵ ب.ظ

به منم بگین ممنونم

کاربر
اردیبهشت ۷, ۱۴۰۳ ۶:۰۳ ب.ظ

خیلی ممنونم ازتون❤ تست های شماخیلی بمن کمک کرد خیلی خیلی تشکروقدردانی میکنم ازشما