آزمون های اصلی آیین نامه ۱۴۰۱

✅آزمون آیین نامه اصلی سال ۱۴۰۱

⭐️به وب سایت تست درایو خوش آمدید⭐️

سوالات آیین نامه اصلی (قبولی ۱۰۰٪) برای افراد مختلف دانلود رایگان، در درجه ی اول با هدف افزایش اطلاعات و دانش آنها در مورد قوانین راهنمایی و رانندگی و سپس موفقیت آنها در آزمون آیین نامه رانندگی  اصلی (قبولی ۱۰۰٪) ارائه می شود. نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب شامل بخش های فنی، فرهنگ رانندگی، تابلوها وعلائم راهنمایی و رانندگی می شود. استفاده از آزمون های آیین نامه اصلی آنلاین قبولی شما را در آزمون آیین نامه اصلی ۱۰۰% تضمین می کند. توجه داشته باشید آزمون های آیین نامه اصلی شامل ۴۴ آزمون می باشد و پیشنهاد ما به شما برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی تست تمامی آزمون هاست.

🎯هدف تست داریو🚗 آموزش رانندگی و ایجاد آزمون های آزمایشی آیین نامه راهنمایی و رانندگی در سال ۱۴۰۱ با جدیدترین آزمون های اصلی، سوالات فنی آیین نامه رانندگی و سوالات فرهنگ رانندگی جهت بالا بردن سطح آمادگی هنرجویان در آزمون آیین نامه رانندگی می باشد.

سوالات آیین نامه اصلی

✅آیین نامه راهنمایی و رانندگی برای دریافت گواهینامه رانندگی

⭐️فیلم آموزش روش تست زدن آزمون های آیین نامه بخش اصلی تست درایو⭐️

هنرجوی گرامی قبل از اقدام جهت تست آزمون های آنلاین آیین نامه اصلی (تست درایو) حتما فیلم آموزش روش تست زدن آزمون ها و چگونگی مشاهده پاسخ های درست و نادرست و همچنین کارنامه را مشاهده نمایید.

 

 

سوالات آیین نامه اصلی با جواب

سوالات آیین نامه اصلی با جواب

آیین نامه رانندگی، مجموعه ای از دستورات، قوانین و مقررات است که به منظور افزایش ایمنی در جاده ها و خیابان ها و کاهش تصادفات و حوادث رانندگی وضع شده اند. آموزش صحیح به افرادی که متقاضی دریافت انواع گواهینامه رانندگی با خودرو و ماشین های سنگین هستند امری ضروری است و اجرای دقیق آن بر عهده مؤسسات آموزشی معتبر می باشد.

آزمون آیین نامه اصلی شامل بخش ها و مفاهیم متعددی است که به صورت مدون و کامل در کتاب راهنمای دریافت گواهینامه درج شده است. آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی، قوانین ترافیکی و نحوه رانندگی ایمن با خودرو، آشنایی با سیستم های فنی یک خودرو، روش های تعمیرات و نگهداری قطعات خودرو و سایر موارد فرهنگ سازی رانندگی و حقوق شهروندی، مهم ترین سرفصل های آموزشی برای تست آیین نامه اصلی هستند.

امتحان آیین نامه اصلی دریافت گواهینامه رانندگی شامل چه موارد است؟

نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب

نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب

آزمون آیین نامه اصلی که متقاضیان دریافت گواهینامه باید در آن قبول شوند شامل موارد و اصطلاحاتی است که در حوزه ترافیک مطرح می شود و یک راننده برای رانندگی با وسایل نقلیه باید بر آن ها به خوبی مسلط باشد. سوالاتی که در این قسمت مطرح می شوند اکثراً شامل آشنایی با تابلوهای راهنمایی و رانندگی و اصطلاحات تخصصی راه و جاده هستند.
به طور مثال، راه های فرعی و اصلی، تابلوها و علائم خطر و احتیاط، انواع علائمی که در کنار خیابان ها و جاده ها یا مسیر پیاده روها نصب می شوند و آشنایی با انواع وسایل نقلیه و تقدم عبور هر یک از آن ها در موقعیت های مختلف، تنها بخشی از مهم ترین موارد تست آیین نامه اصلی هستند.

 

خط کشی مسیرها در آزمون آیین نامه اصلی چه معنایی دارند؟ 

سوالات آیین نامه اصلی رایگان

سوالات آیین نامه اصلی رایگان

خط کشی راه ها در خیابان ها و جاده ها به منظور سهولت عبور و مرور وسایل نقلیه و آگاه ساختن رانندگان و عابرین پیاده از وضعیت راه ها اجرا می شود. در آزمون آیین نامه اصلی گواهینامه رانندگی، خط کشی های متفاوتی برای متقاضی بیان می شوند که کاربر باید به خوبی به آن ها پاسخ دهد.
موارد فوق در آزمون آیین نامه اصلی آنلاین نیز مطرح هستند و نوع آزمون در تعداد و مفهوم سوالات نقشی نخواهد داشت. خط کشی ممتد طولی در سوالات آیین نامه اصلی به معنای عدم مجوز عبور راننده از روی خط است. خطوط منقطع در راه ها به معنای اجازه عبور وسیله نقلیه از روی خطوط و با رعایت حق تقدم می باشد.
این خطوط در برخی از موقعیت ها به حالت مورب و منقطع هستند؛ در این وضعیت، اتومبیل و وسایل نقلیه می توانند در راستای خط کشی در کنار جاده یا خیابان توقف کنند. در برخی مکان ها و یا جاده های فرعی و اصلی در هنگام تغییر مسیر عبور، یک فلش در جهت جاده رسم شده است که راهنمای رانندگان به شمار می رود.

بهترین راه آمادگی برای شرکت در تست آیین نامه اصلی گواهینامه رانندگی چیست؟

دانلود سوالات آیین نامه اصلی

دانلود سوالات آیین نامه اصلی

یکی از ساده ترین روش هایی که هر فرد متقاضی دریافت گواهینامه رانندگی می تواند برای موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی آن را اجرا کند، دریافت نمونه سوالات آیین نامه اصلی رایگان است. برای دریافت فایل سوالات، وب سایت هایی هستند که در این زمینه فعالیت دارند و تمام سوال هایی که ممکن است در آزمون اصلی آیین نامه مطرح شوند را در فضای اینترنت منتشر می سازند.
شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شود که دریافت و دانلود سوالات آیین نامه اصلی چه فایده ای دارد؟! اما تجربه ثابت کرده است هر ساله تعداد زیادی آزمون آیین نامه اصلی در کشور برگزار می شود که سوالات این آزمون، هر ساله تکرار می شوند. به طور قطع مطالعه سوالات سال های قبل می تواند کمک زیادی به متقاضی دریافت گواهینامه رانندگی کند.

نکات مهم برای موفقیت در تست آیین نامه اصلی چیست؟

دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی

دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی

بهترین راه برای موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی، شرکت در آزمون های مرحله و به ویژه آزمون آیین نامه اصلی آنلاین است. اگر در یک آزمون ۳۰ سوالی آیین نامه رانندگی شرکت کنید و سپس در پایان آزمون نتایج را ثبت کنید به راحتی می توانید نقاط قوت و ضعف خود را مشخص کنید.
به طور مثال، ممکن است در سوالات مربوط به تابلوهای راهنمایی و رانندگی و یا مقررات ایمنی و ترافیک یا در سوالات مربوط به بخش فنی دچار مشکل باشید. در این صورت به راحتی با آزمون های آنلاین می توانید آن ها را برطرف کنید.

یکی دیگر از راه های موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی، مطالعه کتاب مخصوص آزمون و قوانین رانندگی است. البته باید این نکته را همواره در خاطر داشته باشید که استفاده از کتاب و منابع متنی آزمون آیین نامه یا دریافت و دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی حتماً مطابق با آخرین تغییرات سال صورت گیرد و منابع و مطالب به روز و جدید باشند.

تست آیین نامه اصلی شامل تعدادی سوال فنی و کاربردی است. حدود ۷ سوال از کل سوالات این آزمون مربوط به بخش فنی خودروها است. پیشنهاد می کنیم حداقل یک هفته زودتر از روز آزمون، شروع به مطالعه منابع و سوالات پر تکرار سال های قبل کنید.
ترس و استرس روز آزمون آیین نامه اصلی عامل اصلی عدم موفقیت شرکت کنندگان در آزمون است. این حالت به ویژه برای جوان ترها که دارای حداقل سن دریافت گواهینامه رانندگی هستند، بیشتر صدق می کند. بنابراین غلبه بر استرس و نگرانی های روز امتحان می تواند موجب موفقیت کاربر در اولین آزمون باشد.

سوالات آیین نامه سرهنگ

سوالات آیین نامه سرهنگ

⭐️قبولی در آزمون آیین نامه با نمونه سوالات آیین نامه اصلی طبقه‌بندی شده

زمانی که به دنبال اخذ گواهی‌نامه می‌روید اولین قدم طی کردن مرحله آزمون آیین نامه مقدماتی است. این آزمون توسط افسر انجام نمی‌شود و در خود آموزشگاه و توسط مربیان آموزشگاه برگزار می‌شود. پس از طی کردن کلاس‌های عملی باید در آزمون آیین نامه اصلی شرکت کنید و پس از آن نیز آزمون عملی را تجربه خواهید کرد. برای موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی نیاز دارید بیش از ۱۰ نمونه سوال را پیش از آزمون در اختیار داشته باشید. سوالات آیین نامه اصلی با جواب نیز به شما کمک خواهد کرد تا با نکات سوالات آشنا شوید و به مرور اشکالات شما به صفر می‌رسد. با توجه به تکراری بودن سوالات هر ساله آیین نامه می‌توانید با مرور نمونه سوالات اصلی قبولی خود را تضمین کنید.

⭐️سوالات آیین نامه اصلی فنی در بخش سوالات آیین نامه مقدماتی غایب است
سوالات آیین نامه اصلی فنی بخشی از سوالات است که تمرکز خود را بر مسائل کاربردی فنی ماشین قرار داده است. این بخش از سوالات آیین نامه اصلی فنی مربوط به هر آن‌چیزیی می‌شود که یک راننده موظف است از ماشین و رانندگی بداند. بخش سوالات آیین نامه اصلی فنی خیلی وارد مباحث تخصصی نمی‌شود اما تمامی آنچه لازم دارید به عنوان راننده بدانید را پوشش می‌دهد. به دلیل زمان ناکافی برای مطالعه منابع بخش فنی ماشین، در اختیار داشتن سوالات آیین نامه اصلی به شما کمک خواهد کرد.

⭐️اهمیت در اختیار داشتن نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب
می‌دانید که پیش از آزمون اصلی آزمون مقدماتی را گذرانده‌اید و می‌دانید که پس از آزمون اصلی بخش عملی خواهد بود. بین این دو آزمون نیز زمان کوتاهی است که بیش‌تر تمرکز خود را بر یادگیری عملی رانندگی قرار داده‌اید. بنابراین وقت کافی برای مطالعه سوالات آیین نامه اصلی نخواهید داشت. علاوه بر این بخش سوالات آیین نامه اصلی فنی در آزمون مقدماتی اعمال نشده و در واقع شما پیش از این با این بخش سوالات آشنایی چندانی نداشته‌اید. از طرف دیگر سوالات آیین نامه اصلی نسبت به مقدماتی تعداد سوالات سخت بالاتری دارد و مهم است که از پیش چنین آزمون ‌هایی را بررسی کرده باشید.

آیا سوالات آیین نامه اصلی به درد آزمون مقدماتی می‌خورد؟

سال‌ها تجربه افسران و مربیان مجرب ما در حوزه آموزش آیین نامه نشان داده است که زمان ناکافی برای آزمون اصلی دردسر ساز است و افرادی که برای آیین نامه مقدماتی بیش‌تر مطالعه داشته‌اند، هم استرس کم‌تری تجربه خواهند کرد و هم می‌توانند بیش‌تر انرژی خود را برای آزمون عملی بگذارند. بنابراین در صورتی که برای آزمون مقدماتی مطالعه می‌کنید شدیدا توصیه می‌کنیم که تمامی نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب را مطالعه کنید. ما سوالات آیین نامه اصلی pdf در یک فایل برای هر آزمون در اختیار شما قرار می‌دهیم. با بررسی این سوالات هم برای آزمون مقدماتی آماده خواهید شد و هم خیالتان از بابت آزمون اصلی راحت می‌شود. با این کار فقط لازم است که برای آزمون اصلی بخش سوالات آیین نامه اصلی فنی را مرور کنید.

سوالات آیین نامه اصلی

سوالات آيين نامه اصلي

بررسی سوالات آیین نامه اصلی به کاهش استرس شما کمک خواهد کرد
شرکت در هر آزمونی تا حدودی استرس‌زا است و داشتن استرس در مورد امتحان امری طبیعیست. اما افرادی هستند که این استرس را بیش‌از حد تجربه می‌کنند. افرادی که در مواجه با هر آزمون آنقدر مضطرب خواهند شد که تمامی آنچه در ذهنشان بوده فراموش می‌شود. در این موارد مشکل استرس امتحان حاد است و باید برای رفع آن اقدام کرد. یکی بهترین راه‌حل‌ها عادی کردن شرکت در امتحان است. ما سوالات آیین نامه اصلی رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهیم و هر چند بار که بخواهید می‌توانید در این آزمون ‌ها شرکت کنید. آنقدر این کار را تمرین کنید تا شرکت در آزمون برایتان عادی شود. سعی کنید شرایط آزمون را در خانه شبیه سازی کنید. بدون شک در خانه استرس کم‌تری دارید و آزمون آزمایشی نمی‌تواند تمام فشارهای سر جلسه اصلی را برای شما تداعی کند اما در صورتی که نمونه سوالات آیین نامه اصلی را بارها و بارها مرور کنید، در شرایطی که زمان را در نظر گرفته‌اید و خیلی جدی آزمون ‌ها را بررسی میکنید تا حدودی می‌تواند شرایط آزمون را برایتان شبیه سازی کند و این شبیه سازی به مرور و و با تکرار به کاهش استرس شما کمک بزرگی خواهد کرد. به طور کلی هر چقدر که تسلط شما بر سوالات آیین نامه اصلی بیش‌تر باشد و بیش‌تر در آزمون ‌های آزمایشی شرکت‌ کرده باشید استرس شما کمتر است.

✅روش صحیح مطالعه نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب

اولین سوالی که هنرجویان خواهند داشت آن است که چگونه نمونه سوالات آیین نامه اصلی را مطالعه کنند. بهترین شیوه برای مطالعه نمونه سوالات آیین نامه اصلی که در اختیار شما قرار می‌دهیم آن است که در قدم اول هر سوال را مطالعه کنید و با توجه به آگاهی‌های خود پاسخ دهید. هر آزمون را کامل پاسخ دهید. اگر یک سوال را بلد نیستید آزمون را متوقف نکنید. تصور کنید که سر جلسه امتحان هستید و روی هر سوال انرژی و وقت بگذارید و با تمرکز به سوالات پاسخ دهید. هر آزمون که تمام می‌شود به فاصله یک ساعت نوبت به بررسی پاسخ سوالات می‌رسد. هر سوالی که پاسخ دادید حتی اگر پاسخ درست داده باشید بهتر است بخش نکته مربوط به آن سوال را بیابید و یادداشت کنید. سوالاتی که پاسخ اشتباه داده‌اید را جداگانه یادداشت کنید. در مرور بعدی روزهای آینده دوباره سوالاتی که اشتباه پاسخ داده‌اید را بررسی کنید. سوالاتی که اشتباه پاسخ داده‌اید آنقدر مرور کنید که در چند نوبت پاسخ درست بدهید و نکات آن در ذهنتان ثبت شود. هر روز یک یا دو آزمون را به همین شیوه بررسی کنید. هر آزمون نکاتی دارد، آنها را یادداشت کنید. پس از آزمون ششم به وضوح متوجه خواهید شد که نکات سوالات تکراری است. پس از آزمون دهم حتی سوالات و گزینه‌ها تکراری خواهد بود. این اتفاقی است که با کمی تمرین صبر قطعا تجربه خواهید کرد.

سوال آیین نامه اصلی

سوال آیین نامه اصلی

اگر سال‌هاست که در هیچ آزمونی شرکت نکردید به نمونه سوالات آیین نامه اصلی نیاز پیدا می‌کنید
دریافت گواهی نامه پس از سن ۱۸ سال ممکن است. اما بسیاری از افراد در سنین بالا به دنبال اخذ گواهی نامه می‌روند، در شرایطی که مدت‌هاست در هیچ آزمونی شرکت نکرده‌اند و عادت به درس خواندن مدت‌هاست از شما دور شده، در این شرایط شرکت در آزمون‌‌های آزمایشی آیین نامه و در اختیار داشتن نمونه سوالات آیین نامه اصلی به شدت لازم است. به مرور با بررسی این سوالات در شرایط درس خواندن و آزمون قرار می‌گیرید و از پس این چالش به راحتی برمی‌آیید.
سوالات آیین نامه اصلی را می‌توان در چهار دسته تقسیم بندی کرد

⭐️سوالات مفهومی
⭐️سوالات حفظی
⭐️سوالات تحلیلی
⭐️سوالات تجربی

✅سوالات آیین نامه اصلی – مفهمومی
دسته اول سوالات مفهومی از آن دسته سوالات است که شما با دانش مربوط به رانندگی خود به آن پاسخ می‌دهید. این سوالات می‌تواند در هر زمینه‌ای طرح شود. از فهم شما نسبت به قوانین آیین نامه بیشترین موارد سوالات طرح می‌شود. اهمیت این سوالات به گزینه‌های شک برانگیزی است که پرسیده می‌شود. شاید شما حتی دقیق قانون مربوط به سوالی که طرح شده را بدانید اما نتوانید بین دو گزینه پاسخ سوال مورد نظر را تشخیص دهید. زیرا در حین خوانش قانون به نکته مطرح شده در سوال توجه نکرده‌اید. تنها راهی که به شما می‌آموزد از چه زاویه به متون آیین نامه نگاه کنید بررسی نمونه سوالات آیین نامه اصلی است که شیوه طرح سوالات را به شما نشان می‎‌دهد.

✅سوالات آیین نامه اصلی – حفظی
بخش حفظی سوالات به تکنیک و فهم خاصی نیاز ندارد. کافیست پیش از آزمون دو یا سه بار نکته مربوط را خوانده باشید. اگر قوانین و تابلوها در ذهنتان باشد مشکلی در پاسخ دادن به سوالات حفظی پیدا نخواهید کرد اما این داستان زمانی است که زمان مطالعه از آزمون دور نباشد. طبیعی است که حافظه‌تان برای مدت طولاتی نمی‌تواند موارد مربوط به حفظیات آیین‌نامه را در خود نگه دارد. چاره چیست؟ تکرار . تکرار بهترین راه برای ماندگاری موارد حفظی در ذهن است. اگر یک هفته سوالات آیین‌نامه را بررسی کنید متوجه خواهید شد موارد حفظی در ذهن تثبیت شده است. سوالات آیین نامه اصلی در بخش حفظی در بخش تابلوها بیش‌تر خود را نشان میدهد و حافظه تصویری با تکرار می‌تواند این موارد را برای مدت طولانی در خود نگه‌دارد.

سوالات آیین نامه نهایی

سوالات آیین نامه نهایی

⭐️سوالات آیین نامه اصلی – تحلیلی
شاید به نظر بسیاری از هنرجویان بخش سوالات تحلیلی سخت‌ترین بخش سوالات باشد. اما واقعیت این است که از نظر حجم، مطالبی که برای پاسخ به سوالات تحلیلی لازم دارید بسیار کم است. اما باید بتوانید سر جلسه امتحان تمرکز خود را حفظ کنید. اگر نمی‌توانید سر جلسه مباحث تحلیلی را بررسی کنید و استرس و فشار آزمون این اجازه را به شما نمی‌دهد تنها راهی که پیش پای شماست بررسی چندباره تمامی سوالات تحلیلی پیش از آزمون است. نمونه سوالات آیین نامه اصلی رایگان در اختیار شماست. تمامی سوالاتی بخش تحلیلی که بیش‌تر مربوط به سوالات حق تقدم و بخشی هم در مورد تحلیل شرایط و حوادث است. بارها این سوالات را حل کنید تا سر جلسه آزمون نیاز به تحلیل بیش‌تر نداشته باشد. البته این دسته از سوالات برای کسانی که سر آزمون بر خود مسلط هستند ایده‌ال است. بدون آنکه جزئیات را حفظ کنند و تمامی مفاهیم را در ذهن داشته باشند تنها با دانستن کلیات تمامی این سوالات امکان پاسخگویی دارد. با بررسی سوالات آیین نامه اصلی می‌توانید با این سبک سوالات آشنا شوید.

⭐️سوالات آیین نامه اصلی – تجربی
سوالات تجربی منظور سوالاتی است که در حین یادگیری رانندگی به صورت عملی با پاسخ آنها آشنا می‌شوید. این بخش سوالات بدون آنکه مطالعه داشته باشید تنها از طریق تجربیات اصولی رانندگی امکان پاسخ خواهد داشت. در واقع اگر حتی آیین نامه را مطالعه نکرده باشید اما رانندگی کرده باشید می‌توانید این سوالات را پاسخ دهید اما اغلب افرادی که به دنبال گواهی نامه هستند از نظر تجربه رانندگی وضعیت ضعیفی دارند. به همین دلیل سوالات آیین نامه اصلی در بخش سوالات تجربی به شما کمک خواهد کرد تا توجه‌تان به نکات عملی جلب شود. در حین آموزش عملی رانندگی نمونه سوالات آیین نامه اصلی pdf را در تلفن هوشند یا تبلت خود داشته باشید و هر جایی که در مترو و اتوبوس و وقت‌های اضافه این فایل‌ها را مرور کنید. زمانی که برای آموزش عملی می‌روید به نکات مطرح شده در آیین نامه بیش‌تر دقت کنید. به این ترتیب می‌توانید مفاهیمی که قابل لمس هستند را به صورت عملی به کار ببرید تا تا ابد در ذهنتان جای بگیرد.

⛔️به هر نمونه‌ای از سوالات آیین نامه اصلی اعتماد نکنید
متاسفانه افراد غیر متخصص و سود جو اقدام به انتشار نسخه‌هایی از سوالات آیین نامه اصلی کردند که پاسخ‌نامه اشتباه دارد. برای هنرجویان تشخیص اشتباه بودن پاسخ‌ها سخت است و بالاخره زمانی متوجه می‌شوند که مفاهیم غلط در ذهنشان شکل گرفته است. بلد نبودن مطلب بسیار بهتر از اشتباه یادگرفتن است و تغییر این ذهنیت اشتباه دشوار خواهد بود. انتشار غیر مسؤلانه سوالات آیین نامه اصلی بدون نظارت مربیان و افسران با تجربه کار بسیار اشتباهی است که برخی وب‌سایت‌ها انجام می‌دهند و هنر جویان را به اشتباه می‌اندازند. به شما توصیه می‌کنیم منابع سوالات آیین نامه اصلی را از وب سایت‌های معتبر تهیه کنید. تیم تخصصی ما سال‌هاست که در زمینه تدریس به هنرجویان سابقه دارد و جزئیات آزمون آیین نامه و سوالات آن‌را می‌داند. ما به شما اطمینان می‌دهیم که حرفه‌ای‌ترین سوالات را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

اگر زمان کمی تا آزمون مانده شانس خود را امتحان کنید
بسیاری از هنرجویان ما تا روزهای آخر قبل از آزمون هیچ مطالعه‌ای نداشتند و از قبولی ناامید بودند. با بررسی سوالات آیین نامه اصلی که ما در اختیارشان گذاشتیم روزهای آخر را به بررسی نمونه سوالات آیین نامه پرداختند و با حل کردن تعداد زیادی از آزمون ‌ها و بررسی پاسخ‌نامه‌ای که در اختیارشان قرار گرفت توانستند به راحتی آزمون آیین نامه اصلی را پشت سر بگذارند. واقعیت این است که سوالات آیین نامه اصلی هر ساله تقریبا مشابه است و داشتن نمونه سوالات متعدد می‌تواند تمرین بسیار خوبی پیش از آزمون باشد. بنابراین حتی اگر تا روزهای آخر مطالعه نداشتید به ما اعتماد کنید و نمونه سوالاتی که در اختیارتان می‌گذاریم را با دقت مرور کنید. موفقیت دور از دسترس نیست.

۱۰ نکته طلایی برای قبولی در آزمون شهری پیشنهاد تست درایو

هنرجوی گرامی بعد از قبولی در آزمون آیین نامه اصلی تست درایو برای شما هنرجوی گرامی و قبولی در ازمون افسر ۱۰ نکته طلایی از نکات بسیار مهم آزمون شهری مانند: روش صحیح پارک دوبل، قلق گیری کلاچ، رفع استرس در آزمون عملی رانندگی، اشتباهات آزمون عملی رانندگی، راهکار قبولی در امتحان عملی رانندگی و …جهت آمادگی هرچه بیشتر شما در روز آزمون شهری رانندگی آماده نموده است. با مطلالعه این ده روش دیگر نگران آزمون عملی رانندگی نخواهید بود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

3.5K نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
مهسا
اسفند ۲۷, ۱۴۰۱ ۱۱:۱۷ ق.ظ

باسلام متشکرم ازنمونه سوالای خوبتون من برای اولین باربدون غلط قبول شدم😻

شایان میرزایی
اسفند ۲۴, ۱۴۰۱ ۸:۰۳ ق.ظ

همین الان از آزمون آیین نامه برگشتم با یه غلط قبول شدم بدون اینکه چیزی از کتاب بخونم فقط تستای سایت تست درایو رو زدم به همه توصیه میکنم
این سایت عالیه عالییییی
ممنونم از همه عوامل دمتون گرم

ایمان سهراب‌پور
اسفند ۲۳, ۱۴۰۱ ۹:۰۴ ق.ظ

سلام. صبر کردم بعد از شرکت در آزمون برای اولین بار، نظر بدم. دقیقا نیم‌ساعت پیش قبول شدم. نه کلاس رفته بودم ن آزمون آزمایشی. کتاب هم نخوندم اما تمام سوالات شما رو هم سنجش توانایی‌های خودم که سرگرم کننده بود و هم دقت روی جوابهای غلطم. تاکید : هرگز سوال و جواب کامل نخونده رو علامت نزن. اشکال هندسی هرکدام با رنگ های مختلف چه مفهومی دارن؟ حق تقدم؟ اینا رو بین این سوالات بیشتر دقت کنید و حداقل حداکثر سرعت در تقاطع های مختلف و.. من جمعا پنج ساعت روی حل کردن آزمون های شما وقت گذاشتم. همین. ممنونم از مدیریت

نوب کبیر
اسفند ۲۲, ۱۴۰۱ ۵:۲۹ ق.ظ

با سلام خدمت ادمین محترم سایت تست درایو ببخشید می خواستم بدونم نوبت بعدی چاپ کتاب آیین نامه رانندگی برای سال ۱۴۰۲ کی هستش ؟ چون سال به سال کتاب شامل تغییرات زیادی میشه و می خواستم بدونم که آیا بسته طلایی شامل سوالات فنی هم می شود ؟ و اینکه در چه تاریخی سوالات رو مجددا ویرایش می کنید ؟
و اینکه می خواستم بدونم این کاردکس ها هر چند وقت توسط راهنمایی و رانندگی ویرایش می شوند ؟
یعنی با یکبار خرید سوالات از وبسایت شما بنده صد در صد قبول می شوم یا فقط ۱ ماه فرصت دارم تا سوالات را بخونم و بعد ۱ ماه دوباره سوالات ویرایش می شوند؟

  نوب کبیر
اسفند ۲۲, ۱۴۰۱ ۱:۴۴ ب.ظ

باسلام و احترام
اطلاعی از تغییر سوالات نداریم
فعلا همین می توانید برای آزمون آیین نامه از همین نمونه سوالات استفاده نمایید.

فاطمه
اسفند ۲۱, ۱۴۰۱ ۱۰:۱۸ ق.ظ

سلام من امروز امتحان دادم بایه غلط قبول شدم همه سوالای رو قبلا یه بار تو سایت دیده بودم و خیلی برام راحت بود حتما امتحان کنید خودم همه ۴۴ازمونو زدم می ارزه

Saba
اسفند ۲۱, ۱۴۰۱ ۴:۳۲ ق.ظ

سلام. من چند روز پیش ازمون دادم و برای دفعه اول با یه غلط قبول شدم. فقط فصل ۱ و ۲و۳ رو از کتاب خوندم بعدش حدود ۲۵ تا ازمون از این سایت حل کردم و بعد رفتم سر جلسه.. سوالای این سایت رو با دقت و تو تایم نهایت ۱۵ دقیقه سعی کنید حل کنید و از سوالایی که غاط زدید اسکرین بگیرید شب قبلش مرور کنید..به امید قبولی همتون

Shima
اسفند ۲۰, ۱۴۰۱ ۲:۲۹ ب.ظ

سلام.۲۰ اسفند ۱۴۰۱.امروز اولین بار آیین نامه امتحان دادم و قبول شدم یکبار کتاب خوندم و بعد از آزمون های آنلاین شما استفاده کردم واقعا عالی بود.متشکرم.

Karvani
اسفند ۱۸, ۱۴۰۱ ۱۰:۴۷ ق.ظ

ممنون از سایت خوبتون من فقط تست های شمارو خوندم با بسته طلایی بار اول بدون غلط قبول شدم

امیرعباس
اسفند ۱۸, ۱۴۰۱ ۴:۰۳ ق.ظ

سلام صبح بخیر، امروز۱۴۰۱/۱۲/۱۸ساعت ۷آزمون دادم. چندروز قبل آزمون فقط سوالات تستی و بسته طلایی رو خریدم و اصلا کتاب رو نخوندم وخداروشکر برای بار اول در آزمون آیین نامه قبول شدم، خیلی ممنونم از عوامل این سایت برای طرح سوالات

Nhl_as
اسفند ۱۷, ۱۴۰۱ ۱۰:۴۶ ب.ظ

سلام خدمت دوستان عزیز.من ۶ اسفند ۱۴۰۱ امتحان ایین نامه داشتم و همون بار اول قبول شدم بر خلاف تصورم!
کتاب رو اصلا نخوندم و فقط تست های اینجا رو زدم.تازه همه رو هم نزدم حدود ۱۷.۱۸ تا تست رو زدم و با ۳ غلط قبول شدم و ازمون شهر رو هم همون روز برای بار اول قبول شدم.خواستم از ادمین های این سایت تشکر کنم و بگم خدا قوت🙏

رامین م پ ر
اسفند ۱۶, ۱۴۰۱ ۱۰:۲۳ ق.ظ

سلام امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ تو همون دفعه اول آیین نامه رو قبول شدم . تست های این سایت خیلی خوبه.تست زدم که میگم. البته کتابم خوندم . فقط یه سوال رو اشتباه زدم. دوستان روز آزمون هم سوالات هم جواب هارو کامل بخونید،بعضی وقتا نکته انحرافی دارن یکی دوتا سوال. از گردآورنده سوالات این سایت هم تشکر میکنم، تبلیغ نیست والا جدی میگم. ایشالا همتون قبول میشین

Mighbkg
اسفند ۱۴, ۱۴۰۱ ۷:۳۷ ب.ظ

هیچی متوجه نمیشم😐

کیا
اسفند ۱۴, ۱۴۰۱ ۱۰:۱۵ ق.ظ

امروز ۱۴ اسفند سال ۱۴۰۱ یضرب بار اول قبول شدم خیلی ممنون کتاب اصن نگرفتم فقط اینجا تستا همه و خوندم

مهدیه محمدی
اسفند ۱۲, ۱۴۰۱ ۷:۴۷ ب.ظ

سلام دوستان من چند روز پیش ایین نامه رو امتحان دادم خواسته تجربمو در اختیار دوستان قرار بدم اگه بدونید که وقتی سر جلسه سوالا روبهتون میدن صفحاتش دو ستون داره که شماره گذاری شده من از بالا به پایین داشتم میزدم که یهو نگاه شماره که کردم دیدم شماره یک ردیف اوله شماره دو ردیف دومه که اشتباه کردم سوالا رو ولی بازم با این کارم به خیر گذشت دوتا غلط الکی داشتم وگرنه همه رو درست زدم و تشکر ویژه از سایت خوبتون من ۴۴ تا نمونه سوالا رو حل کردم خوندم

Me
اسفند ۱۰, ۱۴۰۱ ۸:۳۸ ب.ظ

سلام واقعا خداروشکر میکنم که این بسته رو خریدم امروز امتحان دادم بدون غلط قبول شدم خیلی خوشحالم عالی بود

Raha
اسفند ۹, ۱۴۰۱ ۹:۴۹ ب.ظ

عالی بود واقعا ممنونم ازتون من امروز امتحان دادم با یک غلط قبول شدم😍😍۱۴۰۱/۱۲/۹

علی صالحی
اسفند ۹, ۱۴۰۱ ۵:۰۲ ب.ظ

سلام. امروز۹اسفند۱۴۰۱بااولین بارامتحان قبول شدم، خیلی، خیلی عالی بود
به دوستان پیشنهادمیکنم ازصفحه۶۴به بعدرابیشتربخونن
من خودم ازصفحه۶۴به بعدخوندم وقبول شدم
بسیارممنونم ازشماوسایت خوبتون

صالح
اسفند ۹, ۱۴۰۱ ۷:۲۶ ق.ظ

از هر آزمون فوقش ۱۰ سوالش واسه ازمون بیاد
آزمون اصلی خودش خیلی راحته اینجا سوالات رو پیچیده کردن ک سخت بشه در عوض باعث استرس میشه

یگانه
اسفند ۸, ۱۴۰۱ ۸:۰۶ ق.ظ

سلام امروز ۸ اسفند من برای اولین بار با هیشی غلطی قبول شدم . ۴۰ صفحه اول کتاب رو خوندم . ۴۴ تا آزمون اینجارو چندبار کار کردم
و یسری پک ۲۰ آزمونی ک فایل بودن واسه آزمون های اصلی بود خوندم
خیلی آسون بود

Kiki82
اسفند ۷, ۱۴۰۱ ۷:۰۹ ب.ظ

سلام خسته نباشید من حدود یک ماهه دارم همراه با تستای این سایت کتابم میخونم تقریبا همه تستارو جواب دادم امروزم آیین نامه داشتم و برای اولین بار بدون غلط قبول شدم و سوالا دقیقا از سوالای همین سایت بود بدون تغییر حتی یک گزینه. خیلی ممنونم از سایت خوبتون🙏🏻

مانی
اسفند ۶, ۱۴۰۱ ۸:۴۰ ب.ظ

سلام دوستان وقتتون بخیر.
من امروز اولین باری بود که آئین نامه دادم و تونستم با ۳ تا غلط قبول شم، کتاب رو هم اصلا نگاه ننداختم و فقط با ۵ ساعت وقت گذاشتن تا آزمون شماره ۲۳ رو حل کردم غلطام رو شات گرفتم و یک ساعت قبل امتحان مرور کردم.
میخواستم از سایت فوق العاده تون تشکر کنم سوالات دقیقاااا مشابه بود حتی غلطایی هم که داشتم بخاطر بی دقتی بود وگرنه مشابه ش تو سایت بود.

شکیبا
اسفند ۵, ۱۴۰۱ ۹:۲۷ ق.ظ

سلام خیلی ممنون از سایت خوبتون
من دیروز بار اول امتحان دادم و بدون غلط قبول شدم
فقط همین سوالا

sara
اسفند ۴, ۱۴۰۱ ۶:۲۶ ق.ظ

سلام خواستم تشکر کنم از سایت خوبتون من ۲۵ تا از تستای سایت و زدم و نمونه سوالات کاردکس زردو امروز با یه دونه غلط قبول شدم

سمیرا
اسفند ۳, ۱۴۰۱ ۹:۴۴ ق.ظ

درود. واقعا بابت این سایت پرمحتواو مفیدوعالیتون ممنون.خداخیرتون بده. من امروز سوم اسفند امتحان ایین نامه داشتم اولین باربدون غلط قبول شدم😍دوستان ۴۴تا تست این سایتو چن بار بزنید. وتابلوهارو خوب بخونید کافیه. من سوالات طلاییم خریدم سوالات عین همون بود. واقعا ممنون.کلاسای ایین نامه رو من شرکت نکرده بودم. ی بارکتابو خوندم و تستای این سایتو خوندم وقبول شدم

مهسا رحمانی
اسفند ۳, ۱۴۰۱ ۶:۳۸ ق.ظ

ده نکته طلایی برای آزمون تو شهری کجاست نگفتین که

مهسا رحمانی
اسفند ۳, ۱۴۰۱ ۶:۲۴ ق.ظ

سلام خواستم تشکر کنم بابت سایت فوق العاده و تست های عالیتون من تمامی تست هارو زدم امروز امتحان دادم بار اولی قبول شدم خیلی ممنونم. نسبت به تمامی اپلیکیشن ها و سایت های دیگه تست های شما واقعی و عالی بودن.

GVC
اسفند ۲, ۱۴۰۱ ۹:۲۳ ق.ظ

دست مریزاد به این سایت واقعا دمتون گرم همینا رو بخونه کسی،صد در صد قبوله بدون یک غلط

امیرحسین
بهمن ۲۵, ۱۴۰۱ ۶:۴۶ ب.ظ

فردا صبح امتحان دارم کلا بیست و پنج تا از اینارو خوندم با سوالات اصلی
انشالله قبول شم 😑 😑

مصطفی
بهمن ۲۴, ۱۴۰۱ ۷:۱۸ ب.ظ

سلام هزینه آزمون آئین نامه تو شهرک آزمایش تهران چقدره،برای پایه یک میخواستم

محمد بلوچ
بهمن ۲۳, ۱۴۰۱ ۴:۲۲ ب.ظ

سلام میخواستم جواب این سوال رو بدونم منظور از تخطی از محدودیت سرعت ی جا خودنم نوشته عدم رعایت سرعت مجاز تایین شده و جای دیگه تجاوز به حریم قانونی دیگران جواب درستش چیه