آزمون های اصلی آیین نامه 98

✅آزمون آیین نامه اصلی سال 98

⭐️به وب سایت تست درایو خوش آمدید⭐️

سوالات آیین نامه اصلی (قبولی ۱۰۰٪) برای افراد مختلف دانلود رایگان، در درجه ی اول با هدف افزایش اطلاعات و دانش آنها در مورد قوانین راهنمایی و رانندگی و سپس موفقیت آنها در آزمون آیین نامه رانندگی  اصلی (قبولی ۱۰۰٪) ارائه می شود. نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب شامل بخش های فنی، فرهنگ رانندگی، تابلوها وعلائم راهنمایی و رانندگی می شود. استفاده از آزمون های آیین نامه اصلی آنلاین قبولی شما را در آزمون آیین نامه اصلی 100% تضمین می کند. توجه داشته باشید آزمون های آیین نامه اصلی شامل 41 آزمون می باشد و پیشنهاد ما به شما برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی تست تمامی آزمون هاست.

🎯هدف تست داریو🚗 آموزش رانندگی و ایجاد آزمون های آزمایشی آیین نامه راهنمایی و رانندگی در سال 98 با جدیدترین آزمون های آیین نامه مقدماتی واصلی، سوالات فنی آیین نامه رانندگی و سوالات فرهنگ رانندگی جهت بالا بردن سطح آمادگی هنرجویان در آزمون آیین نامه رانندگی می باشد.

سوالات آیین نامه اصلی

✅آیین نامه راهنمایی و رانندگی برای دریافت گواهینامه رانندگی

⭐️فیلم آموزش روش تست زدن آزمون های آیین نامه بخش اصلی تست درایو⭐️

هنرجوی گرامی قبل از اقدام جهت تست آزمون های آنلاین آیین نامه اصلی (تست درایو) حتما فیلم آموزش روش تست زدن آزمون ها و چگونگی مشاهده پاسخ های درست و نادرست و همچنین کارنامه را مشاهده نمایید.

 

 

سوالات آیین نامه اصلی با جواب

سوالات آیین نامه اصلی با جواب

آیین نامه رانندگی، مجموعه ای از دستورات، قوانین و مقررات است که به منظور افزایش ایمنی در جاده ها و خیابان ها و کاهش تصادفات و حوادث رانندگی وضع شده اند. آموزش صحیح به افرادی که متقاضی دریافت انواع گواهینامه رانندگی با خودرو و ماشین های سنگین هستند امری ضروری است و اجرای دقیق آن بر عهده مؤسسات آموزشی معتبر می باشد.

آزمون آیین نامه اصلی شامل بخش ها و مفاهیم متعددی است که به صورت مدون و کامل در کتاب راهنمای دریافت گواهینامه درج شده است. آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی، قوانین ترافیکی و نحوه رانندگی ایمن با خودرو، آشنایی با سیستم های فنی یک خودرو، روش های تعمیرات و نگهداری قطعات خودرو و سایر موارد فرهنگ سازی رانندگی و حقوق شهروندی، مهم ترین سرفصل های آموزشی برای تست آیین نامه اصلی هستند.

امتحان آیین نامه اصلی دریافت گواهینامه رانندگی شامل چه موارد است؟

نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب

نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب

آزمون آیین نامه اصلی که متقاضیان دریافت گواهینامه باید در آن قبول شوند شامل موارد و اصطلاحاتی است که در حوزه ترافیک مطرح می شود و یک راننده برای رانندگی با وسایل نقلیه باید بر آن ها به خوبی مسلط باشد. سوالاتی که در این قسمت مطرح می شوند اکثراً شامل آشنایی با تابلوهای راهنمایی و رانندگی و اصطلاحات تخصصی راه و جاده هستند.
به طور مثال، راه های فرعی و اصلی، تابلوها و علائم خطر و احتیاط، انواع علائمی که در کنار خیابان ها و جاده ها یا مسیر پیاده روها نصب می شوند و آشنایی با انواع وسایل نقلیه و تقدم عبور هر یک از آن ها در موقعیت های مختلف، تنها بخشی از مهم ترین موارد تست آیین نامه اصلی هستند.

 

خط کشی مسیرها در آزمون آیین نامه اصلی چه معنایی دارند؟ 

سوالات آیین نامه اصلی رایگان

سوالات آیین نامه اصلی رایگان

خط کشی راه ها در خیابان ها و جاده ها به منظور سهولت عبور و مرور وسایل نقلیه و آگاه ساختن رانندگان و عابرین پیاده از وضعیت راه ها اجرا می شود. در آزمون آیین نامه اصلی گواهینامه رانندگی، خط کشی های متفاوتی برای متقاضی بیان می شوند که کاربر باید به خوبی به آن ها پاسخ دهد.
موارد فوق در آزمون آیین نامه اصلی آنلاین نیز مطرح هستند و نوع آزمون در تعداد و مفهوم سوالات نقشی نخواهد داشت. خط کشی ممتد طولی در سوالات آیین نامه اصلی به معنای عدم مجوز عبور راننده از روی خط است. خطوط منقطع در راه ها به معنای اجازه عبور وسیله نقلیه از روی خطوط و با رعایت حق تقدم می باشد.
این خطوط در برخی از موقعیت ها به حالت مورب و منقطع هستند؛ در این وضعیت، اتومبیل و وسایل نقلیه می توانند در راستای خط کشی در کنار جاده یا خیابان توقف کنند. در برخی مکان ها و یا جاده های فرعی و اصلی در هنگام تغییر مسیر عبور، یک فلش در جهت جاده رسم شده است که راهنمای رانندگان به شمار می رود.

بهترین راه آمادگی برای شرکت در تست آیین نامه اصلی گواهینامه رانندگی چیست؟

دانلود سوالات آیین نامه اصلی

دانلود سوالات آیین نامه اصلی

یکی از ساده ترین روش هایی که هر فرد متقاضی دریافت گواهینامه رانندگی می تواند برای موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی آن را اجرا کند، دریافت نمونه سوالات آیین نامه اصلی رایگان است. برای دریافت فایل سوالات، وب سایت هایی هستند که در این زمینه فعالیت دارند و تمام سوال هایی که ممکن است در آزمون اصلی آیین نامه مطرح شوند را در فضای اینترنت منتشر می سازند.
شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شود که دریافت و دانلود سوالات آیین نامه اصلی چه فایده ای دارد؟! اما تجربه ثابت کرده است هر ساله تعداد زیادی آزمون آیین نامه اصلی در کشور برگزار می شود که سوالات این آزمون، هر ساله تکرار می شوند. به طور قطع مطالعه سوالات سال های قبل می تواند کمک زیادی به متقاضی دریافت گواهینامه رانندگی کند.

نکات مهم برای موفقیت در تست آیین نامه اصلی چیست؟

دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی

دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی

بهترین راه برای موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی، شرکت در آزمون های مرحله و به ویژه آزمون آیین نامه اصلی آنلاین است. اگر در یک آزمون 30 سوالی آیین نامه رانندگی شرکت کنید و سپس در پایان آزمون نتایج را ثبت کنید به راحتی می توانید نقاط قوت و ضعف خود را مشخص کنید.
به طور مثال، ممکن است در سوالات مربوط به تابلوهای راهنمایی و رانندگی و یا مقررات ایمنی و ترافیک یا در سوالات مربوط به بخش فنی دچار مشکل باشید. در این صورت به راحتی با آزمون های آنلاین می توانید آن ها را برطرف کنید.

یکی دیگر از راه های موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی، مطالعه کتاب مخصوص آزمون و قوانین رانندگی است. البته باید این نکته را همواره در خاطر داشته باشید که استفاده از کتاب و منابع متنی آزمون آیین نامه یا دریافت و دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی حتماً مطابق با آخرین تغییرات سال صورت گیرد و منابع و مطالب به روز و جدید باشند.

تست آیین نامه اصلی شامل تعدادی سوال فنی و کاربردی است. حدود 7 سوال از کل سوالات این آزمون مربوط به بخش فنی خودروها است. پیشنهاد می کنیم حداقل یک هفته زودتر از روز آزمون، شروع به مطالعه منابع و سوالات پر تکرار سال های قبل کنید.
ترس و استرس روز آزمون آیین نامه اصلی عامل اصلی عدم موفقیت شرکت کنندگان در آزمون است. این حالت به ویژه برای جوان ترها که دارای حداقل سن دریافت گواهینامه رانندگی هستند، بیشتر صدق می کند. بنابراین غلبه بر استرس و نگرانی های روز امتحان می تواند موجب موفقیت کاربر در اولین آزمون باشد.

سوالات آیین نامه سرهنگ

سوالات آیین نامه سرهنگ

⭐️قبولی در آزمون آیین نامه با نمونه سوالات آیین نامه اصلی طبقه‌بندی شده

زمانی که به دنبال اخذ گواهی‌نامه می‌روید اولین قدم طی کردن مرحله آزمون آیین نامه مقدماتی است. این آزمون توسط افسر انجام نمی‌شود و در خود آموزشگاه و توسط مربیان آموزشگاه برگزار می‌شود. پس از طی کردن کلاس‌های عملی باید در آزمون آیین نامه اصلی شرکت کنید و پس از آن نیز آزمون عملی را تجربه خواهید کرد. برای موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی نیاز دارید بیش از 10 نمونه سوال را پیش از آزمون در اختیار داشته باشید. سوالات آیین نامه اصلی با جواب نیز به شما کمک خواهد کرد تا با نکات سوالات آشنا شوید و به مرور اشکالات شما به صفر می‌رسد. با توجه به تکراری بودن سوالات هر ساله آیین نامه می‌توانید با مرور نمونه سوالات اصلی قبولی خود را تضمین کنید.

⭐️سوالات آیین نامه اصلی فنی در بخش سوالات آیین نامه مقدماتی غایب است
سوالات آیین نامه اصلی فنی بخشی از سوالات است که تمرکز خود را بر مسائل کاربردی فنی ماشین قرار داده است. این بخش از سوالات آیین نامه اصلی فنی مربوط به هر آن‌چیزیی می‌شود که یک راننده موظف است از ماشین و رانندگی بداند. بخش سوالات آیین نامه اصلی فنی خیلی وارد مباحث تخصصی نمی‌شود اما تمامی آنچه لازم دارید به عنوان راننده بدانید را پوشش می‌دهد. به دلیل زمان ناکافی برای مطالعه منابع بخش فنی ماشین، در اختیار داشتن سوالات آیین نامه اصلی به شما کمک خواهد کرد.

⭐️اهمیت در اختیار داشتن نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب
می‌دانید که پیش از آزمون اصلی آزمون مقدماتی را گذرانده‌اید و می‌دانید که پس از آزمون اصلی بخش عملی خواهد بود. بین این دو آزمون نیز زمان کوتاهی است که بیش‌تر تمرکز خود را بر یادگیری عملی رانندگی قرار داده‌اید. بنابراین وقت کافی برای مطالعه سوالات آیین نامه اصلی نخواهید داشت. علاوه بر این بخش سوالات آیین نامه اصلی فنی در آزمون مقدماتی اعمال نشده و در واقع شما پیش از این با این بخش سوالات آشنایی چندانی نداشته‌اید. از طرف دیگر سوالات آیین نامه اصلی نسبت به مقدماتی تعداد سوالات سخت بالاتری دارد و مهم است که از پیش چنین آزمون ‌هایی را بررسی کرده باشید.

 

آیا سوالات آیین نامه اصلی به درد آزمون مقدماتی می‌خورد؟

سال‌ها تجربه افسران و مربیان مجرب ما در حوزه آموزش آیین نامه نشان داده است که زمان ناکافی برای آزمون اصلی دردسر ساز است و افرادی که برای آیین نامه مقدماتی بیش‌تر مطالعه داشته‌اند، هم استرس کم‌تری تجربه خواهند کرد و هم می‌توانند بیش‌تر انرژی خود را برای آزمون عملی بگذارند. بنابراین در صورتی که برای آزمون مقدماتی مطالعه می‌کنید شدیدا توصیه می‌کنیم که تمامی نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب را مطالعه کنید. ما سوالات آیین نامه اصلی pdf در یک فایل برای هر آزمون در اختیار شما قرار می‌دهیم. با بررسی این سوالات هم برای آزمون مقدماتی آماده خواهید شد و هم خیالتان از بابت آزمون اصلی راحت می‌شود. با این کار فقط لازم است که برای آزمون اصلی بخش سوالات آیین نامه اصلی فنی را مرور کنید.

سوالات آیین نامه اصلی

سوالات آيين نامه اصلي

بررسی سوالات آیین نامه اصلی به کاهش استرس شما کمک خواهد کرد
شرکت در هر آزمونی تا حدودی استرس‌زا است و داشتن استرس در مورد امتحان امری طبیعیست. اما افرادی هستند که این استرس را بیش‌از حد تجربه می‌کنند. افرادی که در مواجه با هر آزمون آنقدر مضطرب خواهند شد که تمامی آنچه در ذهنشان بوده فراموش می‌شود. در این موارد مشکل استرس امتحان حاد است و باید برای رفع آن اقدام کرد. یکی بهترین راه‌حل‌ها عادی کردن شرکت در امتحان است. ما سوالات آیین نامه اصلی رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهیم و هر چند بار که بخواهید می‌توانید در این آزمون ‌ها شرکت کنید. آنقدر این کار را تمرین کنید تا شرکت در آزمون برایتان عادی شود. سعی کنید شرایط آزمون را در خانه شبیه سازی کنید. بدون شک در خانه استرس کم‌تری دارید و آزمون آزمایشی نمی‌تواند تمام فشارهای سر جلسه اصلی را برای شما تداعی کند اما در صورتی که نمونه سوالات آیین نامه اصلی را بارها و بارها مرور کنید، در شرایطی که زمان را در نظر گرفته‌اید و خیلی جدی آزمون ‌ها را بررسی میکنید تا حدودی می‌تواند شرایط آزمون را برایتان شبیه سازی کند و این شبیه سازی به مرور و و با تکرار به کاهش استرس شما کمک بزرگی خواهد کرد. به طور کلی هر چقدر که تسلط شما بر سوالات آیین نامه اصلی بیش‌تر باشد و بیش‌تر در آزمون ‌های آزمایشی شرکت‌ کرده باشید استرس شما کمتر است.

✅روش صحیح مطالعه نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب

اولین سوالی که هنرجویان خواهند داشت آن است که چگونه نمونه سوالات آیین نامه اصلی را مطالعه کنند. بهترین شیوه برای مطالعه نمونه سوالات آیین نامه اصلی که در اختیار شما قرار می‌دهیم آن است که در قدم اول هر سوال را مطالعه کنید و با توجه به آگاهی‌های خود پاسخ دهید. هر آزمون را کامل پاسخ دهید. اگر یک سوال را بلد نیستید آزمون را متوقف نکنید. تصور کنید که سر جلسه امتحان هستید و روی هر سوال انرژی و وقت بگذارید و با تمرکز به سوالات پاسخ دهید. هر آزمون که تمام می‌شود به فاصله یک ساعت نوبت به بررسی پاسخ سوالات می‌رسد. هر سوالی که پاسخ دادید حتی اگر پاسخ درست داده باشید بهتر است بخش نکته مربوط به آن سوال را بیابید و یادداشت کنید. سوالاتی که پاسخ اشتباه داده‌اید را جداگانه یادداشت کنید. در مرور بعدی روزهای آینده دوباره سوالاتی که اشتباه پاسخ داده‌اید را بررسی کنید. سوالاتی که اشتباه پاسخ داده‌اید آنقدر مرور کنید که در چند نوبت پاسخ درست بدهید و نکات آن در ذهنتان ثبت شود. هر روز یک یا دو آزمون را به همین شیوه بررسی کنید. هر آزمون نکاتی دارد، آنها را یادداشت کنید. پس از آزمون ششم به وضوح متوجه خواهید شد که نکات سوالات تکراری است. پس از آزمون دهم حتی سوالات و گزینه‌ها تکراری خواهد بود. این اتفاقی است که با کمی تمرین صبر قطعا تجربه خواهید کرد.

سوال آیین نامه اصلی

سوال آیین نامه اصلی

اگر سال‌هاست که در هیچ آزمونی شرکت نکردید به نمونه سوالات آیین نامه اصلی نیاز پیدا می‌کنید
دریافت گواهی نامه پس از سن 18 سال ممکن است. اما بسیاری از افراد در سنین بالا به دنبال اخذ گواهی نامه می‌روند، در شرایطی که مدت‌هاست در هیچ آزمونی شرکت نکرده‌اند و عادت به درس خواندن مدت‌هاست از شما دور شده، در این شرایط شرکت در آزمون‌‌های آزمایشی آیین نامه و در اختیار داشتن نمونه سوالات آیین نامه اصلی به شدت لازم است. به مرور با بررسی این سوالات در شرایط درس خواندن و آزمون قرار می‌گیرید و از پس این چالش به راحتی برمی‌آیید.
سوالات آیین نامه اصلی را می‌توان در چهار دسته تقسیم بندی کرد

⭐️سوالات مفهومی
⭐️سوالات حفظی
⭐️سوالات تحلیلی
⭐️سوالات تجربی

✅سوالات آیین نامه اصلی – مفهمومی
دسته اول سوالات مفهومی از آن دسته سوالات است که شما با دانش مربوط به رانندگی خود به آن پاسخ می‌دهید. این سوالات می‌تواند در هر زمینه‌ای طرح شود. از فهم شما نسبت به قوانین آیین نامه بیشترین موارد سوالات طرح می‌شود. اهمیت این سوالات به گزینه‌های شک برانگیزی است که پرسیده می‌شود. شاید شما حتی دقیق قانون مربوط به سوالی که طرح شده را بدانید اما نتوانید بین دو گزینه پاسخ سوال مورد نظر را تشخیص دهید. زیرا در حین خوانش قانون به نکته مطرح شده در سوال توجه نکرده‌اید. تنها راهی که به شما می‌آموزد از چه زاویه به متون آیین نامه نگاه کنید بررسی نمونه سوالات آیین نامه اصلی است که شیوه طرح سوالات را به شما نشان می‎‌دهد.

✅سوالات آیین نامه اصلی – حفظی
بخش حفظی سوالات به تکنیک و فهم خاصی نیاز ندارد. کافیست پیش از آزمون دو یا سه بار نکته مربوط را خوانده باشید. اگر قوانین و تابلوها در ذهنتان باشد مشکلی در پاسخ دادن به سوالات حفظی پیدا نخواهید کرد اما این داستان زمانی است که زمان مطالعه از آزمون دور نباشد. طبیعی است که حافظه‌تان برای مدت طولاتی نمی‌تواند موارد مربوط به حفظیات آیین‌نامه را در خود نگه دارد. چاره چیست؟ تکرار . تکرار بهترین راه برای ماندگاری موارد حفظی در ذهن است. اگر یک هفته سوالات آیین‌نامه را بررسی کنید متوجه خواهید شد موارد حفظی در ذهن تثبیت شده است. سوالات آیین نامه اصلی در بخش حفظی در بخش تابلوها بیش‌تر خود را نشان میدهد و حافظه تصویری با تکرار می‌تواند این موارد را برای مدت طولانی در خود نگه‌دارد.

سوالات آیین نامه نهایی

سوالات آیین نامه نهایی

⭐️سوالات آیین نامه اصلی – تحلیلی
شاید به نظر بسیاری از هنرجویان بخش سوالات تحلیلی سخت‌ترین بخش سوالات باشد. اما واقعیت این است که از نظر حجم، مطالبی که برای پاسخ به سوالات تحلیلی لازم دارید بسیار کم است. اما باید بتوانید سر جلسه امتحان تمرکز خود را حفظ کنید. اگر نمی‌توانید سر جلسه مباحث تحلیلی را بررسی کنید و استرس و فشار آزمون این اجازه را به شما نمی‌دهد تنها راهی که پیش پای شماست بررسی چندباره تمامی سوالات تحلیلی پیش از آزمون است. نمونه سوالات آیین نامه اصلی رایگان در اختیار شماست. تمامی سوالاتی بخش تحلیلی که بیش‌تر مربوط به سوالات حق تقدم و بخشی هم در مورد تحلیل شرایط و حوادث است. بارها این سوالات را حل کنید تا سر جلسه آزمون نیاز به تحلیل بیش‌تر نداشته باشد. البته این دسته از سوالات برای کسانی که سر آزمون بر خود مسلط هستند ایده‌ال است. بدون آنکه جزئیات را حفظ کنند و تمامی مفاهیم را در ذهن داشته باشند تنها با دانستن کلیات تمامی این سوالات امکان پاسخگویی دارد. با بررسی سوالات آیین نامه اصلی می‌توانید با این سبک سوالات آشنا شوید.

⭐️سوالات آیین نامه اصلی – تجربی
سوالات تجربی منظور سوالاتی است که در حین یادگیری رانندگی به صورت عملی با پاسخ آنها آشنا می‌شوید. این بخش سوالات بدون آنکه مطالعه داشته باشید تنها از طریق تجربیات اصولی رانندگی امکان پاسخ خواهد داشت. در واقع اگر حتی آیین نامه را مطالعه نکرده باشید اما رانندگی کرده باشید می‌توانید این سوالات را پاسخ دهید اما اغلب افرادی که به دنبال گواهی نامه هستند از نظر تجربه رانندگی وضعیت ضعیفی دارند. به همین دلیل سوالات آیین نامه اصلی در بخش سوالات تجربی به شما کمک خواهد کرد تا توجه‌تان به نکات عملی جلب شود. در حین آموزش عملی رانندگی نمونه سوالات آیین نامه اصلی pdf را در تلفن هوشند یا تبلت خود داشته باشید و هر جایی که در مترو و اتوبوس و وقت‌های اضافه این فایل‌ها را مرور کنید. زمانی که برای آموزش عملی می‌روید به نکات مطرح شده در آیین نامه بیش‌تر دقت کنید. به این ترتیب می‌توانید مفاهیمی که قابل لمس هستند را به صورت عملی به کار ببرید تا تا ابد در ذهنتان جای بگیرد.

⛔️به هر نمونه‌ای از سوالات آیین نامه اصلی اعتماد نکنید
متاسفانه افراد غیر متخصص و سود جو اقدام به انتشار نسخه‌هایی از سوالات آیین نامه اصلی کردند که پاسخ‌نامه اشتباه دارد. برای هنرجویان تشخیص اشتباه بودن پاسخ‌ها سخت است و بالاخره زمانی متوجه می‌شوند که مفاهیم غلط در ذهنشان شکل گرفته است. بلد نبودن مطلب بسیار بهتر از اشتباه یادگرفتن است و تغییر این ذهنیت اشتباه دشوار خواهد بود. انتشار غیر مسؤلانه سوالات آیین نامه اصلی بدون نظارت مربیان و افسران با تجربه کار بسیار اشتباهی است که برخی وب‌سایت‌ها انجام می‌دهند و هنر جویان را به اشتباه می‌اندازند. به شما توصیه می‌کنیم منابع سوالات آیین نامه اصلی را از وب سایت‌های معتبر تهیه کنید. تیم تخصصی ما سال‌هاست که در زمینه تدریس به هنرجویان سابقه دارد و جزئیات آزمون آیین نامه و سوالات آن‌را می‌داند. ما به شما اطمینان می‌دهیم که حرفه‌ای‌ترین سوالات را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

اگر زمان کمی تا آزمون مانده شانس خود را امتحان کنید
بسیاری از هنرجویان ما تا روزهای آخر قبل از آزمون هیچ مطالعه‌ای نداشتند و از قبولی ناامید بودند. با بررسی سوالات آیین نامه اصلی که ما در اختیارشان گذاشتیم روزهای آخر را به بررسی نمونه سوالات آیین نامه پرداختند و با حل کردن تعداد زیادی از آزمون ‌ها و بررسی پاسخ‌نامه‌ای که در اختیارشان قرار گرفت توانستند به راحتی آزمون آیین نامه اصلی را پشت سر بگذارند. واقعیت این است که سوالات آیین نامه اصلی هر ساله تقریبا مشابه است و داشتن نمونه سوالات متعدد می‌تواند تمرین بسیار خوبی پیش از آزمون باشد. بنابراین حتی اگر تا روزهای آخر مطالعه نداشتید به ما اعتماد کنید و نمونه سوالاتی که در اختیارتان می‌گذاریم را با دقت مرور کنید. موفقیت دور از دسترس نیست.

10 نکته طلایی برای قبولی در آزمون شهری پیشنهاد تست درایو

هنرجوی گرامی بعد از قبولی در آزمون آیین نامه اصلی تست درایو برای شما هنرجوی گرامی و قبولی در ازمون افسر 10 نکته طلایی از نکات بسیار مهم آزمون شهری مانند: روش صحیح پارک دوبل، قلق گیری کلاچ، رفع استرس در آزمون عملی رانندگی، اشتباهات آزمون عملی رانندگی، راهکار قبولی در امتحان عملی رانندگی و …جهت آمادگی هرچه بیشتر شما در روز آزمون شهری رانندگی آماده نموده است. با مطلالعه این ده روش دیگر نگران آزمون عملی رانندگی نخواهید بود.

لطفا رای دهید
به سوالات آیین نامه تست درایو چند ستاره می دهید؟
[امتیاز از مجموع: 1751 Average: 2.8]

1490
یک پاسخ بنویسید

1098 نظرات
392 پاسخ ها
31 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1190 نویسندگان دیدگاه

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین
اطلاع رسانی کن
شهرام

با سلام
من چندتا از ازمونای این سایت کار کردم تقریبا همه سوالای امتحان ایین نامه از همینا بودن که باعث شد من بدون غلط برا بار اول قبول بشم
متشکر از سایت خوبتون

بہناز

من دیروز اولین بار امتحان دادم ھمون باراولم قبول شدم،من عاشقتوووونم،ممنونم بابتہ اینھمہ لطفتوووون❤

بہناز

کارتون عاااااالیہ حرف ندارین،من دیروز اولین بار امتحان دادم قبول شدم،ممنونم ازاینھمہ لطفتوووون❤

احسان

سلام.خیلی ممنونم از سایت خوبتون.بار اول با یک غلط قبول شدم.کتاب رو خوندم و از آزمون های سایت شما استفاده کردم مفید بود. میخواستم بگم حتما کتاب رو بخونید سوالا طوری هستن که بدون خوندن کتاب و فقط با حل نمونه سوال احتمالش ضعیفه که قبول بشید.

مریم

منم فرداآزمون دارم

Samira

سلام
بابت آزمونهای خیلی خوبتون یک دنیا ممنون
من بار اول آزمون آیین نامه رو قبول شدم و ۸۰ درصدش بخاطر مطالب خوبو چکیده شده و مفید شما بود
همین طور تجربه دوستان دگ توی دیدگاهها
خواستم تشکر کنم و به دوستان دگ هم توصیه کنم که حتما از این مطالب استفاده کنن.
بازم ممنون

Abbas

سلام . من امروز آزمون آیین نامه دادم با یه غلط قبول شدم . فقط سه فصل اول کتاب رو یه بار خوندم و چهار پنج تا از آزمون های سایت رو زدم . مرسی از سایت خوبتون

مهسا

سلام به تمامی دوستان و هنرجویان گرامی. من امروز 98/08/21 آیین نامه داشتم از بین 20 نفری که تو کلاس بود اول شدم و من و یه خانم دیگه فقط قبول شدیم.خواستم راز موفقیتم رو به شما عزیزان بگم. اونم اینکه اول یک دور کامل کتاب رو خوندم. بعد با این سایت آشنا شدم و تایمای اضافی م رو از تستا زدم حدودا 10 12 تاشو وقت کردم بزنم و خب علاوه بر اینکه استرس آدم می ریزه سوالات هم تکراری میشن و راحت تر میشه پاسخ داد. نگران نباشید فقط یکم تلاش برای خوندن بعد توکل به خدا و… ادامه مطلب »

نعیمه ارژنگیان

سلام
من امروز ۲۱ ابان ۹۸ امتحان دادم کتاب رو خوندم و بعد ازمون ها خوندم.و قبول شدم دفعه اول .عالی بود حقیقتا خوندن تنها کتاب کافی نیست .حتما ۴۱ ازمون رو بزنید. چون وقتی با نمونه سوال اشنا باشین سریع جواب میدین و سوال براتون تکراریه.

رضا

منم دیروز ایین نامه امتحان داشتم. تستای اینجا خیلی کمک کرد. البته کتاب هم خیلی مهمه. مخصوصا بعضی از تصاویرش. اگه هم استرس دارید قبل امتحان قرص پروپانول مصرف کنید خیلی تاثیرش خوبه. شهری هم بار اول قبول شدم فقط یه اشکال داشتم اونم تو دنده معکوس سربالایی که مربی بهم نگفته بودش. ولی باقیش عالی بود پارک ال، دور یه فرمونه دوفرمونه ، دوبل و رعایت قوانین تمامشو با دقت انجام دادم. همتون قبولید بار اول نشد تا سه بار حتما دیگه قبولید واسه قبولی فقط استرس را بذارید کنار. تو کلاس آموزشی قبل امتحان هم به مربی بگید… ادامه مطلب »

Sh.p

سلام منم ١٨ ام امتحان داشتم و قبول شدم مرسي از سايت خوبتون

مهدی

سلام من19 آبان 98امتحان دادم این سایت وسوالها خیلللی کمکم کرد .تشکر میکنم.

هادی

من هفته پیش ایین نامه را بدون غلط قبول شدم و شهری همون اول با دنده دو راه افتادم رد شدم. امروز شهری امتحان دادم یکبار خاموش کردم ولی دور زدن و راهنما و نیم کلاج را انجام دادم یه دوبل عالی هم زدم دیگه خداراشکر قبولم کرد. شیرینی گرفتم اومدم خونه. فقط یه نکته بگم اگه ماشینتون خاموش کرد هیچ هول نشید و از افسر بخواهید که بذاره ادامه بدید. و بعد دیگه سعی کنید اصلا اشکال نداشته باشید. یاحق.

مهدي

سلام وقت بخير امروز صبح ازمون ايين نامه اصلي داشتم اولين بار با دو غلط قبول شدم تستاي اينجا فوق العاده عاليه و كمكم كرد، ميتونم بگم ٧٠ درصد سوالا شبيه تست هاي اينجا بود
يه توصيه به دوستان فقط و فقط يك بار كتاب رو مفهومي بخونيد بعد اين تست ها رو بزنيد مطمنا قبول ميشيد
ممنون از سايت خوبتون

سید عبدالرزاق موسوی

سلام
تشکر از سایت خوب شما و مطالبی که واقعا مفید و موثر بود .من دیروز امتحان آیین نامه داشتم در اولین امتحان به توفیق الهی قبول شدم . اگه آزمونهای که در سایت تون قرار میدهید همچنان به روز باشد خیلی عالی و اثر گذار خواهد بود.

امیر هانی

سلام به دوستان عزیز من امروز صبح برای بار اول و بدون غلط ایین نامه رو قبول شدم
سوالات دقیقا عین سوالات همین سایته
اول یه دور کتابو بخونید بعد ازمونای اینجا رو بزنین قبولین
من همین کار و کردم و ۱۷ تا ازمون اول رو زدم
مرسی از سایت خوبتون

مهدی

سلام دوستان یکشنبه ۱۹ابان هم امتحان برگزار میشه؟

نسرین

سلام به مدیر محترم
خدا خیرتون بده واقعا…من امروز 20آبان برا اولین شرکت کردم و قبول شدم
واقعا سؤالات امتحان با سؤالات سایت شما تفاوت نداشت.خیلی خیلی سپاسگذارم

مهران

سلام دوستان من بعد سه بار افتادن با ۳علط قبول شدم توصیه می کنم تابلوهارو خیلی خوب بلد باشیدو بسته طلایی یا سوالات رایگان سایت رو بخونید حداقل۵۰۰تا سوال بخونید

Sh.p

امروز ٩٨/٨/١٨ منم قبول شدم ممنون از سايت خوبتون

محمدsh

سلام بچا خوبیند؟
میگما میخواسم بوگم این سوالا خیلی خوبس برا اصلی همینا را بخونییند قبولیند ایشا الله.
من امروز بعد 2 سال که از تشکیل کارتکسم گذشته بود امتحان دادم و قبول شدم .روش تست کار کردنمم اینجوری بود که همه آزمونا را زدم بعد تو هر آزمون اون سوالای که غلط زده بودم را جدا نوشتم و بعد همونا را کار کردم و در کمال ناباوری بار اول قبول شدم به شما هام پیشنهاد میکنم همین کارا بکنید.

مریم

من کارتکسم اخراشه یه بار ایین نامه رو افتادم اگه کارتکسم باطل شه کلاس شهرم از اول باید برم؟

ftmh

سلام من امروز امتحان دادم و اولین بار قبول شدم و نمونه سوالات شما رو خوندم خیلی خوب بود ممنون

AmirAli

ینی میشه با خوندن هکین سوالا قبول شد؟

Neda

اره صدرصد

سادات

سلام به همگی
من روز سه شنبه چهاردهم آبان ماه آزمون دادم. واقعا بی نظیر بود. تا قبل آزمون فکر می کردم تموم نظرات این سایت بی اساسه، اما وقتی نشستم سر جلسه دیدم تک تک سوالام دقیقا همین سوالاست. و بدون غلط قبول شدم. به تموم این آزمونا اعتماد کنیدو همه رو بخونید نه فقط چندتاشو. موفق باشید همگی.
از مدیریت سایت بی نهایت سپاسگزارم.

soheila

سلام من میخوام ثبت نام کنم چندتااز آزمون زدم خوب بود ولی از بخش فنی هیچی متوجه نمیشم چیکار کنم راهنمایی کنید

soheila

سلام من میخوام ثبت نام کنم چندتااز آزمون زدم فقط تو سوالات فنی مشکل دارم اصلا هیچی از بخش فنی نمیدونم چیکار کنم هنوز ثبت نام نکردم ولی خودم شروع کردم خوندم راهنمایی کنین

sina

باید بری سرکلاس تا متوجه بشی

sina

سلام من شنبه آزمون آیینامه داشتم رد شدم با ۶ غلط حالا برای پس فردا دوباره امتحان دارم چی کار کنم قبولشم خیلی استرس دارم و نمیخوام دوباره رد بشم

fatemeh

بچه ها بهتون توصیه می کنم تا جایی که می تونید همین سوالارو بخونید
اوناییم که فکر می کنید ممکنه یادتون بره اسکرین شات بگیرین

هنگامه

کدوم سوالات شما سوالات طلایی رو دارید یا نه

fatemeh

من دیروز امتحان داشتم سوالاتتون رو خوندم با اینکه فصلای آخرو اصلا نخونده بودم قبول شدم
خیلی سایت خوبی دارید ممنون✋🏻🙂

هنگامه

شما سوالات طلایی رو خوندید می شه راهنمایی کنید

میکی

سلام خوبی سوالات امتحانوداری واسم بفرستی

Zahra

سلام ممنون از سایت خوبتون من امروز صبح ایین نامه رو قبول شدم موفقیتم بخاطر ازمونها وسوالهای این سایت خوب بود ۸۰%سوالم از ازمونهای سایت بود🙏🙏🙏🙏

هنگامه

شما نمونه سوالات رو دارید میشه جواب بدید؟؟

sadat

همین چهل تا آزمونو بخون قبولی. من همینطوری قبول شدم.

میثم

سلااااام،،خسته نباشید ادمین عزیزززز،،،من واقعا مدیون شمام،با تست های شما من امروز بدون غلط قبول شدم،واقعا جای تقدیر وتشکر دارید،لذد امروزمو با معرفی برنامه وسایت شما تقسیم میکنم،تهران،پونک،آموزشکاه نگین،با آرزوی موفقیت برای شما وهمکاران گرامیتون،بدرود،🙏⁦♥️⁩🤗

هنگامه

سلام شما نمونه سوالات رو دارید؟

مهدی

سلام دوستان من امروز امتحان ایین نامه رو قبول شدم با کمک تست های این سایت واقعا عالیه یه دور کتاب رو بخونین ازمون های اصلی 1 تا 10 همین سایت رو تست بزنین حتما قبول میشید

طوفان

رفقا من امروز واسه بار اول هم آیین نامه هم تو شهری رو قبول شدم ک خود سرهنگ ک امتحان گرفت ازم گفت آفرین… خیلی آسون و پیش پاافتادس این آزمونااا واقعااا ب امید قبولی همتون رفقااا

Fereshteh

من دیروز امتحان ایین نامه دادم بار اولم بود با ۲تاغلط قبول شدم😊یه دور کتابو خوندم با ۲۰مورد از ازمونای این سایت جواب دادم خواستم بگم اونایی که میگن خیلی سخته اگه یکم تلاش کنین حتما قبول میشین ممنون از سایت خوبتون ایشالله همه قبول شن💜

A Boy

چیز دیگهی مونده نخونده باشی؟

سحر

سلام من همین الان امتحان دادم قبولم شدم ی دور کوتاه کتاب بقیش فقط تست.سوالات من دقیقا اینجا بودن.ممنون از سایت خوبتون

مهدی کاراته

من کلن گواینامه گرفتم خخخخخ دلت بسوزه

سارا

سلام بچه ها ! من همین امروز امتحان دادم واسه بار دوم و قبول شدم با ۱ غلط ! خییییلی خوشحالم 🙂 من دو سری از این تست ها رو زدم که خیلی خوب بود و جالبه دو تا از سوالا دقیقا از توی همینا بود !! حتما یه دور کتاب و بخونید و تست ها رو بزنید خیلی خوبه . من خودم وقت نکردم بیشتر از دو تا رو بزنم ولی شما یه روز وقت بذارید و همه سوالا رو بزنید که قشنگ تسلطتون بره بالا . بنظرم بهترین کار همینه چون واقعا کمکتون میکنه:) همین ! موفق باشیییید.… ادامه مطلب »

بانوی سرخ

خیلی ممنون از سوالات خوبتون، شنبه ۸/۱۱ امتحان آئین نامه دادم و با ۲ تا غلط بار اول قبول شدم!
تقریبا ۱۰ تا از آزموناتونو زدم و قسمت مفهومی کتاب رو یک بار خوندم و فنیش رو دوبار…
من قسمت های کلیدی و مهم رو نت برداشته بودم و اونم بارها خوندم…
اصلا اونقدر که جو می‌دن سخت نیست خیلی هم راحته اگر دقیق اول کتاب رو و بعد سوالا و تابلو هارو بخونید!
موفق باشید🌸🍃

صدرا

سلام من امروز 14 آبان 98 امتحان آیین نامه داشتم بدون غلط قبول شدم دو دور کتابو خونده بودم یه بار هم سوالات این سایت و خونده بودم سوالات امتحان من مثل سوالات سایت نبود ولی شبیهشون بود بهم کمک کرد با نحوه طراحی سوالات آشنا بشم و کتابو دقیق تر بخونم همه سی سوال آزمون من دقیقا از خود کتاب بود .

Seyed ali

اگه خوب تستای سایت تست درایو رو بزنید و تو امتحان مدیریت زمان کنید میتونید زودتر از همه آیین نامه رو تموم کنید و سربلند از آزمون بیاین بیرون

Seyed ali

واقعا ممنونم از سایت خوبتون ، من امروز آیین نامه داشتم تو این چن‌ روزه هر ۴۰ تا آزمون رو کار کردم امروز هم راحت قبول شدم

امیر

متشکر از سوالات خوبتان من دفعه اول قبول شدم

Mahdi

41 آزمون زیاده، کدوماش از همه مهم تره همونا و بخونیم؟؟؟

Seyed ali

از تابلو ها سوال زیاد میاد

هوریییی

الهییییی قربونت برم تست درایو من با تو قبول شدم امرو 12/8/98

مهدی

سلام میگم همین تستا رو بزنیم قبولی 100 درصد ه؟؟؟

مریم

ممنونم واقعا من اولین بار با دوتا غلط قبول شدم من فقط دوروز تست زدم و یه دور کتاب و خوندم

نیکان

کل سوالات خوندید ؟
من فردا امتحان دارم ؟
سوالات فنی خوندید ؟

Mehdi

سلام من برای آزمون موتور شرکت کردم متاسفانه اصلا وقت ندارم کتاب و بخونم فردا هم نوبت امتحان آیین نامه دارم لطفا راهنمایی کنید بتونم فردا قبول بشم اگه قبول نشدم کارم و از دست میدم

معصومه

دستتون درد نکنه بابت سایت خوبتون. من امروز آزمون دادم و هر۳۰ تا سوالو درست جواب دادم. واقعا خوندن این آزمون ها خیلی بهم کمک کرد

محدثه

سلام امروز چهارشنبه ۱۶ ابان .امتحان آیین نامه رو با ی غلط قبول شدم از۲۰نفر فقط ۳نفر قبول شدن😉آزمون برام خیلی آسون بود

Mhsa

وای برا بار دوم با۲غلط قبول شدم ممنون از سایت و بسته طلاییتون

Maral

نمونه سوالات اصلی کافیه یا باید بسته طلایی رو بخریم
با کدوم قبول شدید؟!

....

نمونه سوال ها کامل و بی نقص هستند

ناشناس

من از بسته طلايي استفاده نكردم ولي بار اول با دو غلط قبول شدم

قاسمی

سلام خسته نباشید واقعا بابت این سایت عالیتون ازتون خیلی ممنونم خیلی خیلی کمکم کرد بار اول با دوتا غلط قبول شدم حدود ۳۰ تا ازآزموناتونو انجام دادم.خدا خیرتون بده

گلاره

من امروز اولین ازمونمو قبول شدم
خیلی سخت بود ولی این ازمونا بهم خیلی کمک کرد

یاسمین

امروز با ۴ تا غلط قبول شدم ولی زیاد به کتاب مسلط نبودم بیشتر تست زدم