آزمون های اصلی آیین نامه ۹۸

✅آزمون آیین نامه اصلی سال ۹۸

⭐️به وب سایت تست درایو خوش آمدید⭐️

سوالات آیین نامه اصلی (قبولی ۱۰۰٪) برای افراد مختلف دانلود رایگان، در درجه ی اول با هدف افزایش اطلاعات و دانش آنها در مورد قوانین راهنمایی و رانندگی و سپس موفقیت آنها در آزمون آیین نامه رانندگی  اصلی (قبولی ۱۰۰٪) ارائه می شود. نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب شامل بخش های فنی، فرهنگ رانندگی، تابلوها وعلائم راهنمایی و رانندگی می شود. استفاده از آزمون های آیین نامه اصلی آنلاین قبولی شما را در آزمون آیین نامه اصلی ۱۰۰% تضمین می کند. توجه داشته باشید آزمون های آیین نامه اصلی شامل ۴۱ آزمون می باشد و پیشنهاد ما به شما برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی تست تمامی آزمون هاست.

🎯هدف تست داریو🚗 آموزش رانندگی و ایجاد آزمون های آزمایشی آیین نامه راهنمایی و رانندگی در سال ۹۸ با جدیدترین آزمون های اصلی، سوالات فنی آیین نامه رانندگی و سوالات فرهنگ رانندگی جهت بالا بردن سطح آمادگی هنرجویان در آزمون آیین نامه رانندگی می باشد.

سوالات آیین نامه اصلی

دانلود نرم افزار تست سوالات آیین نامه برای اندروید کلیک کنید

✅آیین نامه راهنمایی و رانندگی برای دریافت گواهینامه رانندگی

⭐️فیلم آموزش روش تست زدن آزمون های آیین نامه بخش اصلی تست درایو⭐️

هنرجوی گرامی قبل از اقدام جهت تست آزمون های آنلاین آیین نامه اصلی (تست درایو) حتما فیلم آموزش روش تست زدن آزمون ها و چگونگی مشاهده پاسخ های درست و نادرست و همچنین کارنامه را مشاهده نمایید.

 

 

سوالات آیین نامه اصلی با جواب

سوالات آیین نامه اصلی با جواب

آیین نامه رانندگی، مجموعه ای از دستورات، قوانین و مقررات است که به منظور افزایش ایمنی در جاده ها و خیابان ها و کاهش تصادفات و حوادث رانندگی وضع شده اند. آموزش صحیح به افرادی که متقاضی دریافت انواع گواهینامه رانندگی با خودرو و ماشین های سنگین هستند امری ضروری است و اجرای دقیق آن بر عهده مؤسسات آموزشی معتبر می باشد.

آزمون آیین نامه اصلی شامل بخش ها و مفاهیم متعددی است که به صورت مدون و کامل در کتاب راهنمای دریافت گواهینامه درج شده است. آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی، قوانین ترافیکی و نحوه رانندگی ایمن با خودرو، آشنایی با سیستم های فنی یک خودرو، روش های تعمیرات و نگهداری قطعات خودرو و سایر موارد فرهنگ سازی رانندگی و حقوق شهروندی، مهم ترین سرفصل های آموزشی برای تست آیین نامه اصلی هستند.

امتحان آیین نامه اصلی دریافت گواهینامه رانندگی شامل چه موارد است؟

نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب

نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب

آزمون آیین نامه اصلی که متقاضیان دریافت گواهینامه باید در آن قبول شوند شامل موارد و اصطلاحاتی است که در حوزه ترافیک مطرح می شود و یک راننده برای رانندگی با وسایل نقلیه باید بر آن ها به خوبی مسلط باشد. سوالاتی که در این قسمت مطرح می شوند اکثراً شامل آشنایی با تابلوهای راهنمایی و رانندگی و اصطلاحات تخصصی راه و جاده هستند.
به طور مثال، راه های فرعی و اصلی، تابلوها و علائم خطر و احتیاط، انواع علائمی که در کنار خیابان ها و جاده ها یا مسیر پیاده روها نصب می شوند و آشنایی با انواع وسایل نقلیه و تقدم عبور هر یک از آن ها در موقعیت های مختلف، تنها بخشی از مهم ترین موارد تست آیین نامه اصلی هستند.

 

خط کشی مسیرها در آزمون آیین نامه اصلی چه معنایی دارند؟ 

سوالات آیین نامه اصلی رایگان

سوالات آیین نامه اصلی رایگان

خط کشی راه ها در خیابان ها و جاده ها به منظور سهولت عبور و مرور وسایل نقلیه و آگاه ساختن رانندگان و عابرین پیاده از وضعیت راه ها اجرا می شود. در آزمون آیین نامه اصلی گواهینامه رانندگی، خط کشی های متفاوتی برای متقاضی بیان می شوند که کاربر باید به خوبی به آن ها پاسخ دهد.
موارد فوق در آزمون آیین نامه اصلی آنلاین نیز مطرح هستند و نوع آزمون در تعداد و مفهوم سوالات نقشی نخواهد داشت. خط کشی ممتد طولی در سوالات آیین نامه اصلی به معنای عدم مجوز عبور راننده از روی خط است. خطوط منقطع در راه ها به معنای اجازه عبور وسیله نقلیه از روی خطوط و با رعایت حق تقدم می باشد.
این خطوط در برخی از موقعیت ها به حالت مورب و منقطع هستند؛ در این وضعیت، اتومبیل و وسایل نقلیه می توانند در راستای خط کشی در کنار جاده یا خیابان توقف کنند. در برخی مکان ها و یا جاده های فرعی و اصلی در هنگام تغییر مسیر عبور، یک فلش در جهت جاده رسم شده است که راهنمای رانندگان به شمار می رود.

بهترین راه آمادگی برای شرکت در تست آیین نامه اصلی گواهینامه رانندگی چیست؟

دانلود سوالات آیین نامه اصلی

دانلود سوالات آیین نامه اصلی

یکی از ساده ترین روش هایی که هر فرد متقاضی دریافت گواهینامه رانندگی می تواند برای موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی آن را اجرا کند، دریافت نمونه سوالات آیین نامه اصلی رایگان است. برای دریافت فایل سوالات، وب سایت هایی هستند که در این زمینه فعالیت دارند و تمام سوال هایی که ممکن است در آزمون اصلی آیین نامه مطرح شوند را در فضای اینترنت منتشر می سازند.
شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شود که دریافت و دانلود سوالات آیین نامه اصلی چه فایده ای دارد؟! اما تجربه ثابت کرده است هر ساله تعداد زیادی آزمون آیین نامه اصلی در کشور برگزار می شود که سوالات این آزمون، هر ساله تکرار می شوند. به طور قطع مطالعه سوالات سال های قبل می تواند کمک زیادی به متقاضی دریافت گواهینامه رانندگی کند.

نکات مهم برای موفقیت در تست آیین نامه اصلی چیست؟

دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی

دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی

بهترین راه برای موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی، شرکت در آزمون های مرحله و به ویژه آزمون آیین نامه اصلی آنلاین است. اگر در یک آزمون ۳۰ سوالی آیین نامه رانندگی شرکت کنید و سپس در پایان آزمون نتایج را ثبت کنید به راحتی می توانید نقاط قوت و ضعف خود را مشخص کنید.
به طور مثال، ممکن است در سوالات مربوط به تابلوهای راهنمایی و رانندگی و یا مقررات ایمنی و ترافیک یا در سوالات مربوط به بخش فنی دچار مشکل باشید. در این صورت به راحتی با آزمون های آنلاین می توانید آن ها را برطرف کنید.

یکی دیگر از راه های موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی، مطالعه کتاب مخصوص آزمون و قوانین رانندگی است. البته باید این نکته را همواره در خاطر داشته باشید که استفاده از کتاب و منابع متنی آزمون آیین نامه یا دریافت و دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی حتماً مطابق با آخرین تغییرات سال صورت گیرد و منابع و مطالب به روز و جدید باشند.

تست آیین نامه اصلی شامل تعدادی سوال فنی و کاربردی است. حدود ۷ سوال از کل سوالات این آزمون مربوط به بخش فنی خودروها است. پیشنهاد می کنیم حداقل یک هفته زودتر از روز آزمون، شروع به مطالعه منابع و سوالات پر تکرار سال های قبل کنید.
ترس و استرس روز آزمون آیین نامه اصلی عامل اصلی عدم موفقیت شرکت کنندگان در آزمون است. این حالت به ویژه برای جوان ترها که دارای حداقل سن دریافت گواهینامه رانندگی هستند، بیشتر صدق می کند. بنابراین غلبه بر استرس و نگرانی های روز امتحان می تواند موجب موفقیت کاربر در اولین آزمون باشد.

سوالات آیین نامه سرهنگ

سوالات آیین نامه سرهنگ

⭐️قبولی در آزمون آیین نامه با نمونه سوالات آیین نامه اصلی طبقه‌بندی شده

زمانی که به دنبال اخذ گواهی‌نامه می‌روید اولین قدم طی کردن مرحله آزمون آیین نامه مقدماتی است. این آزمون توسط افسر انجام نمی‌شود و در خود آموزشگاه و توسط مربیان آموزشگاه برگزار می‌شود. پس از طی کردن کلاس‌های عملی باید در آزمون آیین نامه اصلی شرکت کنید و پس از آن نیز آزمون عملی را تجربه خواهید کرد. برای موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی نیاز دارید بیش از ۱۰ نمونه سوال را پیش از آزمون در اختیار داشته باشید. سوالات آیین نامه اصلی با جواب نیز به شما کمک خواهد کرد تا با نکات سوالات آشنا شوید و به مرور اشکالات شما به صفر می‌رسد. با توجه به تکراری بودن سوالات هر ساله آیین نامه می‌توانید با مرور نمونه سوالات اصلی قبولی خود را تضمین کنید.

⭐️سوالات آیین نامه اصلی فنی در بخش سوالات آیین نامه مقدماتی غایب است
سوالات آیین نامه اصلی فنی بخشی از سوالات است که تمرکز خود را بر مسائل کاربردی فنی ماشین قرار داده است. این بخش از سوالات آیین نامه اصلی فنی مربوط به هر آن‌چیزیی می‌شود که یک راننده موظف است از ماشین و رانندگی بداند. بخش سوالات آیین نامه اصلی فنی خیلی وارد مباحث تخصصی نمی‌شود اما تمامی آنچه لازم دارید به عنوان راننده بدانید را پوشش می‌دهد. به دلیل زمان ناکافی برای مطالعه منابع بخش فنی ماشین، در اختیار داشتن سوالات آیین نامه اصلی به شما کمک خواهد کرد.

⭐️اهمیت در اختیار داشتن نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب
می‌دانید که پیش از آزمون اصلی آزمون مقدماتی را گذرانده‌اید و می‌دانید که پس از آزمون اصلی بخش عملی خواهد بود. بین این دو آزمون نیز زمان کوتاهی است که بیش‌تر تمرکز خود را بر یادگیری عملی رانندگی قرار داده‌اید. بنابراین وقت کافی برای مطالعه سوالات آیین نامه اصلی نخواهید داشت. علاوه بر این بخش سوالات آیین نامه اصلی فنی در آزمون مقدماتی اعمال نشده و در واقع شما پیش از این با این بخش سوالات آشنایی چندانی نداشته‌اید. از طرف دیگر سوالات آیین نامه اصلی نسبت به مقدماتی تعداد سوالات سخت بالاتری دارد و مهم است که از پیش چنین آزمون ‌هایی را بررسی کرده باشید.

 

آیا سوالات آیین نامه اصلی به درد آزمون مقدماتی می‌خورد؟

سال‌ها تجربه افسران و مربیان مجرب ما در حوزه آموزش آیین نامه نشان داده است که زمان ناکافی برای آزمون اصلی دردسر ساز است و افرادی که برای آیین نامه مقدماتی بیش‌تر مطالعه داشته‌اند، هم استرس کم‌تری تجربه خواهند کرد و هم می‌توانند بیش‌تر انرژی خود را برای آزمون عملی بگذارند. بنابراین در صورتی که برای آزمون مقدماتی مطالعه می‌کنید شدیدا توصیه می‌کنیم که تمامی نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب را مطالعه کنید. ما سوالات آیین نامه اصلی pdf در یک فایل برای هر آزمون در اختیار شما قرار می‌دهیم. با بررسی این سوالات هم برای آزمون مقدماتی آماده خواهید شد و هم خیالتان از بابت آزمون اصلی راحت می‌شود. با این کار فقط لازم است که برای آزمون اصلی بخش سوالات آیین نامه اصلی فنی را مرور کنید.

سوالات آیین نامه اصلی

سوالات آيين نامه اصلي

بررسی سوالات آیین نامه اصلی به کاهش استرس شما کمک خواهد کرد
شرکت در هر آزمونی تا حدودی استرس‌زا است و داشتن استرس در مورد امتحان امری طبیعیست. اما افرادی هستند که این استرس را بیش‌از حد تجربه می‌کنند. افرادی که در مواجه با هر آزمون آنقدر مضطرب خواهند شد که تمامی آنچه در ذهنشان بوده فراموش می‌شود. در این موارد مشکل استرس امتحان حاد است و باید برای رفع آن اقدام کرد. یکی بهترین راه‌حل‌ها عادی کردن شرکت در امتحان است. ما سوالات آیین نامه اصلی رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهیم و هر چند بار که بخواهید می‌توانید در این آزمون ‌ها شرکت کنید. آنقدر این کار را تمرین کنید تا شرکت در آزمون برایتان عادی شود. سعی کنید شرایط آزمون را در خانه شبیه سازی کنید. بدون شک در خانه استرس کم‌تری دارید و آزمون آزمایشی نمی‌تواند تمام فشارهای سر جلسه اصلی را برای شما تداعی کند اما در صورتی که نمونه سوالات آیین نامه اصلی را بارها و بارها مرور کنید، در شرایطی که زمان را در نظر گرفته‌اید و خیلی جدی آزمون ‌ها را بررسی میکنید تا حدودی می‌تواند شرایط آزمون را برایتان شبیه سازی کند و این شبیه سازی به مرور و و با تکرار به کاهش استرس شما کمک بزرگی خواهد کرد. به طور کلی هر چقدر که تسلط شما بر سوالات آیین نامه اصلی بیش‌تر باشد و بیش‌تر در آزمون ‌های آزمایشی شرکت‌ کرده باشید استرس شما کمتر است.

✅روش صحیح مطالعه نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب

اولین سوالی که هنرجویان خواهند داشت آن است که چگونه نمونه سوالات آیین نامه اصلی را مطالعه کنند. بهترین شیوه برای مطالعه نمونه سوالات آیین نامه اصلی که در اختیار شما قرار می‌دهیم آن است که در قدم اول هر سوال را مطالعه کنید و با توجه به آگاهی‌های خود پاسخ دهید. هر آزمون را کامل پاسخ دهید. اگر یک سوال را بلد نیستید آزمون را متوقف نکنید. تصور کنید که سر جلسه امتحان هستید و روی هر سوال انرژی و وقت بگذارید و با تمرکز به سوالات پاسخ دهید. هر آزمون که تمام می‌شود به فاصله یک ساعت نوبت به بررسی پاسخ سوالات می‌رسد. هر سوالی که پاسخ دادید حتی اگر پاسخ درست داده باشید بهتر است بخش نکته مربوط به آن سوال را بیابید و یادداشت کنید. سوالاتی که پاسخ اشتباه داده‌اید را جداگانه یادداشت کنید. در مرور بعدی روزهای آینده دوباره سوالاتی که اشتباه پاسخ داده‌اید را بررسی کنید. سوالاتی که اشتباه پاسخ داده‌اید آنقدر مرور کنید که در چند نوبت پاسخ درست بدهید و نکات آن در ذهنتان ثبت شود. هر روز یک یا دو آزمون را به همین شیوه بررسی کنید. هر آزمون نکاتی دارد، آنها را یادداشت کنید. پس از آزمون ششم به وضوح متوجه خواهید شد که نکات سوالات تکراری است. پس از آزمون دهم حتی سوالات و گزینه‌ها تکراری خواهد بود. این اتفاقی است که با کمی تمرین صبر قطعا تجربه خواهید کرد.

سوال آیین نامه اصلی

سوال آیین نامه اصلی

اگر سال‌هاست که در هیچ آزمونی شرکت نکردید به نمونه سوالات آیین نامه اصلی نیاز پیدا می‌کنید
دریافت گواهی نامه پس از سن ۱۸ سال ممکن است. اما بسیاری از افراد در سنین بالا به دنبال اخذ گواهی نامه می‌روند، در شرایطی که مدت‌هاست در هیچ آزمونی شرکت نکرده‌اند و عادت به درس خواندن مدت‌هاست از شما دور شده، در این شرایط شرکت در آزمون‌‌های آزمایشی آیین نامه و در اختیار داشتن نمونه سوالات آیین نامه اصلی به شدت لازم است. به مرور با بررسی این سوالات در شرایط درس خواندن و آزمون قرار می‌گیرید و از پس این چالش به راحتی برمی‌آیید.
سوالات آیین نامه اصلی را می‌توان در چهار دسته تقسیم بندی کرد

⭐️سوالات مفهومی
⭐️سوالات حفظی
⭐️سوالات تحلیلی
⭐️سوالات تجربی

✅سوالات آیین نامه اصلی – مفهمومی
دسته اول سوالات مفهومی از آن دسته سوالات است که شما با دانش مربوط به رانندگی خود به آن پاسخ می‌دهید. این سوالات می‌تواند در هر زمینه‌ای طرح شود. از فهم شما نسبت به قوانین آیین نامه بیشترین موارد سوالات طرح می‌شود. اهمیت این سوالات به گزینه‌های شک برانگیزی است که پرسیده می‌شود. شاید شما حتی دقیق قانون مربوط به سوالی که طرح شده را بدانید اما نتوانید بین دو گزینه پاسخ سوال مورد نظر را تشخیص دهید. زیرا در حین خوانش قانون به نکته مطرح شده در سوال توجه نکرده‌اید. تنها راهی که به شما می‌آموزد از چه زاویه به متون آیین نامه نگاه کنید بررسی نمونه سوالات آیین نامه اصلی است که شیوه طرح سوالات را به شما نشان می‎‌دهد.

✅سوالات آیین نامه اصلی – حفظی
بخش حفظی سوالات به تکنیک و فهم خاصی نیاز ندارد. کافیست پیش از آزمون دو یا سه بار نکته مربوط را خوانده باشید. اگر قوانین و تابلوها در ذهنتان باشد مشکلی در پاسخ دادن به سوالات حفظی پیدا نخواهید کرد اما این داستان زمانی است که زمان مطالعه از آزمون دور نباشد. طبیعی است که حافظه‌تان برای مدت طولاتی نمی‌تواند موارد مربوط به حفظیات آیین‌نامه را در خود نگه دارد. چاره چیست؟ تکرار . تکرار بهترین راه برای ماندگاری موارد حفظی در ذهن است. اگر یک هفته سوالات آیین‌نامه را بررسی کنید متوجه خواهید شد موارد حفظی در ذهن تثبیت شده است. سوالات آیین نامه اصلی در بخش حفظی در بخش تابلوها بیش‌تر خود را نشان میدهد و حافظه تصویری با تکرار می‌تواند این موارد را برای مدت طولانی در خود نگه‌دارد.

سوالات آیین نامه نهایی

سوالات آیین نامه نهایی

⭐️سوالات آیین نامه اصلی – تحلیلی
شاید به نظر بسیاری از هنرجویان بخش سوالات تحلیلی سخت‌ترین بخش سوالات باشد. اما واقعیت این است که از نظر حجم، مطالبی که برای پاسخ به سوالات تحلیلی لازم دارید بسیار کم است. اما باید بتوانید سر جلسه امتحان تمرکز خود را حفظ کنید. اگر نمی‌توانید سر جلسه مباحث تحلیلی را بررسی کنید و استرس و فشار آزمون این اجازه را به شما نمی‌دهد تنها راهی که پیش پای شماست بررسی چندباره تمامی سوالات تحلیلی پیش از آزمون است. نمونه سوالات آیین نامه اصلی رایگان در اختیار شماست. تمامی سوالاتی بخش تحلیلی که بیش‌تر مربوط به سوالات حق تقدم و بخشی هم در مورد تحلیل شرایط و حوادث است. بارها این سوالات را حل کنید تا سر جلسه آزمون نیاز به تحلیل بیش‌تر نداشته باشد. البته این دسته از سوالات برای کسانی که سر آزمون بر خود مسلط هستند ایده‌ال است. بدون آنکه جزئیات را حفظ کنند و تمامی مفاهیم را در ذهن داشته باشند تنها با دانستن کلیات تمامی این سوالات امکان پاسخگویی دارد. با بررسی سوالات آیین نامه اصلی می‌توانید با این سبک سوالات آشنا شوید.

⭐️سوالات آیین نامه اصلی – تجربی
سوالات تجربی منظور سوالاتی است که در حین یادگیری رانندگی به صورت عملی با پاسخ آنها آشنا می‌شوید. این بخش سوالات بدون آنکه مطالعه داشته باشید تنها از طریق تجربیات اصولی رانندگی امکان پاسخ خواهد داشت. در واقع اگر حتی آیین نامه را مطالعه نکرده باشید اما رانندگی کرده باشید می‌توانید این سوالات را پاسخ دهید اما اغلب افرادی که به دنبال گواهی نامه هستند از نظر تجربه رانندگی وضعیت ضعیفی دارند. به همین دلیل سوالات آیین نامه اصلی در بخش سوالات تجربی به شما کمک خواهد کرد تا توجه‌تان به نکات عملی جلب شود. در حین آموزش عملی رانندگی نمونه سوالات آیین نامه اصلی pdf را در تلفن هوشند یا تبلت خود داشته باشید و هر جایی که در مترو و اتوبوس و وقت‌های اضافه این فایل‌ها را مرور کنید. زمانی که برای آموزش عملی می‌روید به نکات مطرح شده در آیین نامه بیش‌تر دقت کنید. به این ترتیب می‌توانید مفاهیمی که قابل لمس هستند را به صورت عملی به کار ببرید تا تا ابد در ذهنتان جای بگیرد.

⛔️به هر نمونه‌ای از سوالات آیین نامه اصلی اعتماد نکنید
متاسفانه افراد غیر متخصص و سود جو اقدام به انتشار نسخه‌هایی از سوالات آیین نامه اصلی کردند که پاسخ‌نامه اشتباه دارد. برای هنرجویان تشخیص اشتباه بودن پاسخ‌ها سخت است و بالاخره زمانی متوجه می‌شوند که مفاهیم غلط در ذهنشان شکل گرفته است. بلد نبودن مطلب بسیار بهتر از اشتباه یادگرفتن است و تغییر این ذهنیت اشتباه دشوار خواهد بود. انتشار غیر مسؤلانه سوالات آیین نامه اصلی بدون نظارت مربیان و افسران با تجربه کار بسیار اشتباهی است که برخی وب‌سایت‌ها انجام می‌دهند و هنر جویان را به اشتباه می‌اندازند. به شما توصیه می‌کنیم منابع سوالات آیین نامه اصلی را از وب سایت‌های معتبر تهیه کنید. تیم تخصصی ما سال‌هاست که در زمینه تدریس به هنرجویان سابقه دارد و جزئیات آزمون آیین نامه و سوالات آن‌را می‌داند. ما به شما اطمینان می‌دهیم که حرفه‌ای‌ترین سوالات را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

اگر زمان کمی تا آزمون مانده شانس خود را امتحان کنید
بسیاری از هنرجویان ما تا روزهای آخر قبل از آزمون هیچ مطالعه‌ای نداشتند و از قبولی ناامید بودند. با بررسی سوالات آیین نامه اصلی که ما در اختیارشان گذاشتیم روزهای آخر را به بررسی نمونه سوالات آیین نامه پرداختند و با حل کردن تعداد زیادی از آزمون ‌ها و بررسی پاسخ‌نامه‌ای که در اختیارشان قرار گرفت توانستند به راحتی آزمون آیین نامه اصلی را پشت سر بگذارند. واقعیت این است که سوالات آیین نامه اصلی هر ساله تقریبا مشابه است و داشتن نمونه سوالات متعدد می‌تواند تمرین بسیار خوبی پیش از آزمون باشد. بنابراین حتی اگر تا روزهای آخر مطالعه نداشتید به ما اعتماد کنید و نمونه سوالاتی که در اختیارتان می‌گذاریم را با دقت مرور کنید. موفقیت دور از دسترس نیست.

۱۰ نکته طلایی برای قبولی در آزمون شهری پیشنهاد تست درایو

هنرجوی گرامی بعد از قبولی در آزمون آیین نامه اصلی تست درایو برای شما هنرجوی گرامی و قبولی در ازمون افسر ۱۰ نکته طلایی از نکات بسیار مهم آزمون شهری مانند: روش صحیح پارک دوبل، قلق گیری کلاچ، رفع استرس در آزمون عملی رانندگی، اشتباهات آزمون عملی رانندگی، راهکار قبولی در امتحان عملی رانندگی و …جهت آمادگی هرچه بیشتر شما در روز آزمون شهری رانندگی آماده نموده است. با مطلالعه این ده روش دیگر نگران آزمون عملی رانندگی نخواهید بود.

لطفا رای دهید
به سوالات آیین نامه تست درایو چند ستاره می دهید؟
[امتیاز از مجموع: 1897 Average: 2.9]

1688
یک پاسخ بنویسید

1240 نظرات
448 پاسخ ها
33 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1357 نویسندگان دیدگاه

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین
اطلاع رسانی کن
سهیل

دوستانی که میخان بار اول قبول بشن اول یه دور کتاب بخونن بعد بیان همه ی ازمونای اینجا بزنن بدون غلط قبولید

اسماعیل

سلام به همه دوستان گرامی امروز ۱۶ فروردین ۹۹ است من باتوجه به اینکه با چند جا تماس گرفتم و نتیجه نگرفتم اومدم اینجا نظر بذارم دوستان گرامی فکر میکنم بخاطر این ویروس جدید کرونا فعلا ازمون ایین نامه برگزار نمیشه بنده با چند جایی که تماس گرفتم متوجه شدم که فعلا هیچ ازمونی برگزار نمیشه لطفا دوستانی که اطلاع دقیق تری دارند همین جا بگن همه مطلع بشیم ممنون.

حسین

از اردیبهشت شروع میشه داداش

علیرضا

سلام دوستان اگه کسی گواهینامه ماشین داشته باشه وبعدا بخاد گواهینامه موتور هم بگیره گواهینامه جدید براش صادر میشه واون گواهینامه باطل میشه ؟یا پشت همون گواهینامه ماشین ،موتور رو هم مجاز میزنند اگه کسی میدونه لطفا جواب بده باتشکر

الناز

*آزمون شهری

الناز

من آیین نامه شهریم مونده مهلتمم تا خرداده…
تمدید میکنن؟ب خاطر کرونا نمیشه رفت

Abbas

هرچی دختر اومدن گواهینامه بگیرن چه خبرتونه 😂😂😂😂😂

hadis

سلام دوستان مگه تو صفحه ۱۸کتاب نگفته که باید مثلث های شب رنگ رو در فاصله۷۰متری قرار بدیم، پی چرا تو جواب یکی از آزمون ها گفته که باید در فاصله ۱۵۰متری باشه؟ چکار باید بکنم

وحید

توی بزرگ راه و آزاد راه ۱۵۰متر هست بقیه جاها۷۰متر

امید

احسنت بله همین طوره

milad

سلام به همگی این بسته طلایی واقعا عالیه من اییین نامه رو دوبار امتحان دادم سری اول کتابو خوندم هیچی نفهمیدم کلا کتاب گیج کنندس ولی بر سری دوم فایل بسته طلایی رو دانلود کردم و فقط بسته طلاییرو خوندم و سری دوم بدون غلط ازبین ۱۵ نفر من قبول شدم این بسته طلایی واقعا عالیه دستتون درد نکنه حلال کنین مارو ک فایلشو دانلود کردیم چند روزیم میشه گواهینامم اومده………..

بهرام چاروقچی مرند

سلام و عرض ادب ****
سایت خوبی هست برای آزمون و من تونستم با تست های این سایت بدون غلط قبول شم .

پارسا

سلام، ممنون از سایت خوبتون، تست های این سایت باعث میشه که روی کتاب تسلط پیدا کنی و کتاب رو راحت تر بخونی . من هم کتاب رو کامل خوندم و هم از تست های اینجا خیلی استفاده کردم . کتاب من پر از هایلایتر و خودکاری و مدادی شده است از بس تمام نکات تست ها رو یادداشت کردم و خدارو شکر آزمون آیین نامه رو بار اول و بدون اشتباه قبول شدم ،هفته پیش سه شنبه ۲۹ بهمن امتحان داده بودم . توصیه میکنم برای قبولی هم از تست های این سایت استفاده کنید و کتاب رو کامل… ادامه مطلب »

طاهره سادات

سلام من پنجشنبه یک اسفند ۱۳۹۸ امتحان آیین نامه دادم و بار اول قبول شدم. فقط کل تستای اینجارو قبلا زده بودم. مرسی از سایت خوبتون

awat

خوش ب حالت

جوانبخت

واقعا این طور بود؟

Maryam

سلام من ده اسفند ۹۸ امتحان دارم بنظرتون با خوندن این ازمون ها و یک دور کتاب قبول میشم … خیلی استرس دارم😭

awat

سلام

اسماعیل

بله

awat

امروز امتحان دادم برا بار اول قبول شدم😍

محمد

دقیقا کجا هارد خوندین؟

فردین

سلام دوستان من با خرید بسته طلایی وخوندنش چند بار هم این تستها رو زدم بدون غلط قبول شدم واقعا دست مریزاد پیشنهاد میکنم علاوه براین تستها حتما حتما حتما بسته طلایی رو بخرید وبخونید واقعا ارزش داره

محمد

فقط اینجا و با بسته طلایی رو خوندین

یوســـــــــــــف

سلام..منم دیروز قبول شدم،،بار اول سوالا سخت بود .ولی دیروز سوالاش خیلی آسون بود قبول شدم،،،انشالله برای شمام اون سوالای آسون بیفته قبول بشین،،موفق باشین

Mohein

سلام من امروز ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ برای بار دوم قبول شدم ، خواستم بگم مرسی از سایت بسیار خوبتون . خیلی بهم کمک کرد و اطلاعات زیادی کسب کردم واسه امتحان آئین نامه ؛ انشالله همه کسایی که امتحان آئین نامه دارن قبول بشن ❤

ملیکا

سلام من همین الان از ازمون ایین نامه برگشتم دفعه اولم بود و بدون غلط قبول شدم میخوام چند تا نکته بگم که امیدوارم به دردتون بخوره: ۱: از کتاب فقط همون چند صفحه مربوط به تابلوهارو کاملا خوندم و مسلط شدم به همه تابلو ها بعدش کلا کتابو بوسیدم گذاشتم کنار🤪 ۲: اومدم سراغ سایت ایرانیان از اولین ازمون شروع کردم به تست زدن هیچ اشکالی نداره اگه تو چند ازمون اول تعداد غلطاتون زیاد بود نکته: ۱: بدون تقلب تست بزنید ۲: جوابایی که شک دارید رونزنید ۳: شانسی تست نزنید اجازه بدید سوالات غربال بشن و بفهمید… ادامه مطلب »

saraa

سلام دوستان واسه امتحان تمام تست من زدم کتاب دو دور خوندم باراول قبول شدم وقتی نمیخونین الکی نرین سرامتحان هربار ک بیوفتین اعتمادب نفستون میوفته بازهم میوفتین من ابان رفتم کلاسا شرکت کردم دوروزه ک توشهریم قبول شدم ۴ماه فک کنم طول کشید ۲۰روز کلاسا ۱ماه بامربی بعد امتحان ایین نامه بعد وقت میدن بهتون باافسر فقط استرس کم کنید ایشالا قبولین

Arezoo

ایا واقعا قبولی داره؟ خداییش کتاب مبحثاش رو اعصابمه

☃️Arezoo☃️

بنظرتون منم قبول میشم منم میخوام برم امتحان بدم ؟؟؟؟

امید

سلام آرزو خانم این سایت حتما بخونید بعد میتونید از روی این برنامه کتاب علامت گذاری کنید بعد قشنگ بخونید قشنگ متوجه تابلوها اعلائم شوید من خودم کتاب تنها دوبار خوندم حوصلم سر رفت همش میرفت سر جلسه آزمون الکی قبول نشدم همین کار کردم صبحش رفت امتحان قبول شدم انشاالله که موفق و پیروز باشید

ایمان

من بار اول بدون غلط قبول شدم ٬ و این سایت نقش مهمی تو قبولیم داشت ٬ چون تجربه نداشتم از این سایت استفاده کردم که هم با نمونه سؤالا آشنا بشم و هم استرسم کم بشه ٬ ممنون از سایت خوبتون.

محمد

فقط همین سایت!!؟؟ ؟؟

نسترن

سلام خسته نباشید عالیییی بود همشو خوندم و امروز واسه اولین بار قبول شدم… کتاب رو فقط جاهای مهمشو خوندم یک بار… از سرعت ها همیشه سوال میاد و حق تقدم عبور … موفق باشید

نورالا

درود خدا بر مدیر ساخت این سئوالات من امروز بیست چهار یازده نود هشت برای پایه یک قبول شدم بار اول

سوگند

بچه ها شماره حساب فیش هزار تومانی چیه؟ یکی برام بفرسته لازم دارم

محمد

فکر کنم تو همون شماره حساب های واریزی برای گواهینامه هست از اموزشگاه بگیر دیگه کدوم شهر هستی؟

جواد

از کجا خرید کنیم

دانشور

یادش بخیر یه وقتی چقدر ۲۴ ساعت تو این سایت بودم نقش مهمی داشت این سایت تو گواهینامه گرفتنم دمشون گرم ممنون از مدیرش

علی امیری

سلام بچه ها نیم ساعت پیش ازمون داشتم با یه غلط قبول شدم همه سوال از این ازمون ها بود من اصلا کتابم نتونستم گیر بیارم بخونم کلا امروز ۴ نفر قبول شدن تا می تونید همه ازمون های این سایت و تست بزنید برای من از حق تقدم ۳ تا شکل اومده بود ۳ تا هم تابلو اومده بود از بخش فنی ۴ تا سوال اومده بود از کمک های اولیه یه دونه سوال اومد بود از فرهنگ رانندکی ۴ تا سوال اومده بود مابقی رو یادم نیست فکر کنم از بخش سرعت و سبقت بود.

rahil

اينا خيلي زيادن شما چقد زمان براي خوندنشون گذاشتيد ؟

امیر

سوالا ۸۰ درصدش اینجا بود بار دوم با ۴ غلط قبول شدم
فقطط مواظب باشین وقت کم نیارین ,بار اول وقت کم اوردم و اینکه برای مثال شماره سوال ۲ در پاسخنامه ۲ رو پر نکنید کوچیکترین نقطه تو پاسخنامه اشتباه محسوب میشه

lili

سلام خيلي ممنونم از سايت خوبتون دوستاي گلم خواستم بگم امتحان ايين نامه براي كسايي ك اولين بارشونه و رد نشدن اسون تره پس ي بار تلاش كنيد و ي بار براي هميشه خودتونو راحت كنيد من دفعه اول قبول نشدم دفعه دوم كتاب خوندم و ٢٠تا دوره نمونه سوالاي همين برنامه رو خوندم واقعا عالي بود و قبول شدم ب اميد موفقيت همتون
لطفا فني رو جدي بگيريد و كامل تست بزنيد
تابلو ها فراموش نشه حداقل ١٠تا تابلو هست توي همه ي ازمونا
بازم تشكر ميكنم از سايت فوقالعاده عاااااااااليتون ممنونم

Dorya

عالی بوووودد مرسی خیلی زحمت میکشین بار اول قبول شدم💃💃💃💃💃💃💃💃💃😍😍😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Jeyran

من فردا امتحان دارم بسته طلایی رو خوندم خداکنه قبول شم😭😭😭خیلی استرس دارم

طهورا

سلام‌ اگه میتونی برای منم بسته طلایی رابفرس دعات میکنم

امیر

سلام سوالا رو واسه منم میفرستی ۵روز دیگه امتحان دارم

لیلی

سلام دوستان الان از امتحان برگشتم با یه غلط قبول شدم …تستای اینجا با بسته طلایی عالیه خیلی ازتون ممنونم😊😊به امید قبولی همه دوستان

ghzl

سلام ببخشيد اگه از زمان كاردكسمون گذشته باشه بايد دوباره از اول كلاسارو بريم؟

M......

سلام بله

اکبر

سلام بچه ها کسی هست اینجا واسه گواهینامه ب ۲ شرکت کرده باشه؟ دوستم که پایه سوم شرکت کرده بهم گفته همین سوالات رو تست بزنم قبول میشم آیا درسته؟

Iamn

سلام دوستان برای ازمون ایین نامه موتور سیکلت کجا هارو بخونیم؟؟

Arash

امروز امتحان آیین نامه رو با ۱ غلط قبول شدم . اولین بار هم بود امتحان میدم. کتاب رو یه بار روخونی طور و سریع دو خط درمیون خوندم. تمام تست های این سایت رو دوبار زدم . واقعا دمتون گرم دقیقا سوالا همینا بود هیچی غیر از این ۴۰ آزمون نبود تو ۳۰ تا سوال به جز یه سوال که اونم تو کتاب خونده بودمش خوشبختانه. از حدود ۳۰ نفر ۶ نفر فقط قبول شدن تقریبا. بازم ممنون. تست های این سایت رو دوبار با دقت بزنید و اشتباهاتون رو یاددداشت کنید و یه مرورشون کنید قطعا قبولید. جالبه… ادامه مطلب »

باران

سلام دوستان من امروز ۱۲ بهمن ازمون داشتم و برای اولین بار قبول شدم..در کل هم حدودا یک روز و نیم وقت گذاشتم قبلش اصلا کتابو نخونده بودم.. ازمونای سایتو حل کنید و سعی کنید اولاش جوابارو حدس بزنید اگر حدستون اشتباه بود نکته شو یادداشت کنید.. کتابم خیلی مهم نیست به نظرم ازمونای سایت کافیه فقط تابلو ها و بخش فنی رو از کتاب یه نگاه بکنید .. در کل اصلا استرس نداشته باشید .. ازمون من که خیلی راحت بود و حدود ۷۰ درصد سوالا عین سوالای سایت بود.. متشکر از سایت فوق العاده تون.. خداخیرتون بده

sadaf

سلام ، ینی فقط این‌۴۰ تا ازمون و بخونم اوکیه؟؟

باران

بله ولی گفم از کتاب بخش فنی و تابلوها رو حتما یه مرور بکنید

Arvin

سلام دوستان این سوالارو بخونید، حتما قبول میشید، امروز آزمون داشتم ۲۹ شدم از ۳۰٫ شنیدم از اسفند سبک سوالا قراره عوض بشه، تا این سوالا هست بخونید برید آزمون بدید

Sadaf

سلام مطمئنین؟ من استرس گرفتم

Ezat

من امروز امتحان داادم همه را هم درست زدم.البته به لطف این سایت و تست های خوبش.مطالعهکتاب فراموش نشه برا دوستانی که امتحان دارن.مخصوصا قسمت فنی کناب و تابلو ها.موفق باشید

فرناز

سلام من امروز امتحان دادم قبول شدم سوالاتون عالی بود تشکر فراوون😍😍😍😍

sadaf

همین ۴۰ تا ازمون و خوندین؟

سارا

ببخشید فقط اون ۴۱ازمون بخونم قبول میشم یا ازمون دیگه ام هست؟ میشه راهنماییم کنید

منصور مرادی

سلام. من امروز برای بار اول امتحان دادم و قبول شدم. اصلا کتابو نخوندم فقط بسته طلایی رو خوندم. ممنون از سایت خوبتون

درسا

واقعا چه تاریخی امتحان دادید

منصور مرادی

دقیقا ۹۸/۱۱/۷

عسل

من یه روز قبل ازمون بسته طلایی رو خریدم دمتون گرم که تخفیف ویژه گذاشتید بدون خوندم کتاب تونستم با یک غلط قبول بشم به همه دوستان بسته طلایی رو پیشنهاد میدم عالی بود مرسی از سایت خوبتون

محمدامین رئیس پور

سلام خیلی متشکرم از سایتتون واقعا عالی بوده فقط کافیه یکی دوبار کتاب بخونی دیگه کتاب خوندن لازم نیست و تست های این سایت بزنی راحت قبولی من بار اول بدون غلط قبول شدم بیشتر از این سایت سوالات بودن اگه کتاب فقط میخوندم هیچی از سوال و آیین نامه نمی فهمیدم واقعا بی نهایت از سایت و سوالات شما ممنونم

sadaf

سلام. فقط‌ این ۴۰ تا ازمون و خوندین قبول شدین؟

AtabaK

سلام ،واقعا ازتون ممنونم من بعد از خوندن کتاب های سال ۹۸ و ۹۷ و حل کردن همه نمونه آزمون هایی که تو سایت گذاشتین برای دومین بار تونستم قبول بشم ، بی اندازه سپاسگزارم،انشاالله خدا همیشه پشت و پناهتون باشه.

Sepideh

سلام آیین نامه رو بار اول قبول شدم همه تست هارو زده بودم ولی امروز برای بارچهارم شهرو قبول شدم ممنون از سایت خوبتون 😍🤩🥰🤗

اسنات

سلام منم امروز دادم قبول شدم از سوالای آنلاینتون راضی بودم ممنونم خیلی زیاد

پرستو

من امروز اولین بارم بود با ۶ تا غلط رد شدم.
مشکلم این بود که خیلی فنی خوندم ولی سؤالا فنی دو سه تا بیشتر نبود و اینکه روی تابلوها خیلی کم وقت گذاشتم در صورتی که نصف بیشتر سؤالا تابلوها بودن😕
واقعاااااا ناراحتم😠😣

شیرین

سلام بچه ها تو رو خدا کمک کنید زندگیم تو خطره نحوه شکایت از آموزشگاه رانندگی هر کی می دونه که کجا باید برم و بگه کثافتا الکی بهم میگن با اقای رحیمی رابطه داری دوستم باهاشون دعوا کرده بخدا ولشون نمی کنم هر کجا شده میرم پدر شونو در میارم شوهرم بفهمه اونجا رو اتیش میزنه فقط خواهش میکنم هر کی میدونه بهم بگه دقیقا کجا باید برم

MehRan

بی خودی نرو این ور اون ور ازین حرفا بزن این وسله ها به دوماد من نمیچسبه

امیر

شیطون چیکار کردی؟

محمدامین

من مگه بابات نیستم میگم اشکال نداره پنهونش کن همینطوری که من باباتم با من رابطه داری

سدنا

سلام من امروز برای چهارمین بار امتحان دادم و بدون غلط قبول شدم دیدم بی معرفتیه اگ از سایتتون تشکر نکنم البته ک جاهای مهم کتاب رو هم خوندم

فریبا ابوفاضلی

سلام من ۳بار رد شدم خیلی سخته من ناشنوا هستم😣😣😢اگه این سوالات رو بخونم قبول میشم؟؟

فاطمه

با سلام. من می خواستم از سایت بسیار خوبتون تشکر کنم. من امروز برای اولین بار آیین نامه رو امتحان دادم و بدون غلط قبول شدم. کتاب رو همراه با بیشتر ازمونای شما خوندم. سوالا مثل آب خوردن بود برام

امید

آفرین به فاطمه خانم

روحیت

سلام دوستان
واقعا تشکر میکنم از همه عزیزانی که این سایت رو طراحی کردن .بنده با استفاده از تست های این سایت و مهمتر از همه خود کتاب قبول شدم .شماهم اول کتاب بعد این سایت عالی رو بخونین موفقید

فاطمه

سلام من كتابم چاپ ٩٦ هست، كسي اطلاع داره كتاب تغيير كرده يا ن؟

reza

سلام سوالات خیلی عالیه من یکبارخوندم قبول شدم تشکربابت سایت خوبتون