آزمون های اصلی آیین نامه ۱۴۰۱

✅آزمون آیین نامه اصلی سال ۱۴۰۱

⭐️به وب سایت تست درایو خوش آمدید⭐️

سوالات آیین نامه اصلی (قبولی ۱۰۰٪) برای افراد مختلف دانلود رایگان، در درجه ی اول با هدف افزایش اطلاعات و دانش آنها در مورد قوانین راهنمایی و رانندگی و سپس موفقیت آنها در آزمون آیین نامه رانندگی  اصلی (قبولی ۱۰۰٪) ارائه می شود. نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب شامل بخش های فنی، فرهنگ رانندگی، تابلوها وعلائم راهنمایی و رانندگی می شود. استفاده از آزمون های آیین نامه اصلی آنلاین قبولی شما را در آزمون آیین نامه اصلی ۱۰۰% تضمین می کند. توجه داشته باشید آزمون های آیین نامه اصلی شامل ۴۴ آزمون می باشد و پیشنهاد ما به شما برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی تست تمامی آزمون هاست.

🎯هدف تست داریو🚗 آموزش رانندگی و ایجاد آزمون های آزمایشی آیین نامه راهنمایی و رانندگی در سال ۱۴۰۱ با جدیدترین آزمون های اصلی، سوالات فنی آیین نامه رانندگی و سوالات فرهنگ رانندگی جهت بالا بردن سطح آمادگی هنرجویان در آزمون آیین نامه رانندگی می باشد.

سوالات آیین نامه اصلی

✅آیین نامه راهنمایی و رانندگی برای دریافت گواهینامه رانندگی

⭐️فیلم آموزش روش تست زدن آزمون های آیین نامه بخش اصلی تست درایو⭐️

هنرجوی گرامی قبل از اقدام جهت تست آزمون های آنلاین آیین نامه اصلی (تست درایو) حتما فیلم آموزش روش تست زدن آزمون ها و چگونگی مشاهده پاسخ های درست و نادرست و همچنین کارنامه را مشاهده نمایید.

 

 

سوالات آیین نامه اصلی با جواب

سوالات آیین نامه اصلی با جواب

آیین نامه رانندگی، مجموعه ای از دستورات، قوانین و مقررات است که به منظور افزایش ایمنی در جاده ها و خیابان ها و کاهش تصادفات و حوادث رانندگی وضع شده اند. آموزش صحیح به افرادی که متقاضی دریافت انواع گواهینامه رانندگی با خودرو و ماشین های سنگین هستند امری ضروری است و اجرای دقیق آن بر عهده مؤسسات آموزشی معتبر می باشد.

آزمون آیین نامه اصلی شامل بخش ها و مفاهیم متعددی است که به صورت مدون و کامل در کتاب راهنمای دریافت گواهینامه درج شده است. آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی، قوانین ترافیکی و نحوه رانندگی ایمن با خودرو، آشنایی با سیستم های فنی یک خودرو، روش های تعمیرات و نگهداری قطعات خودرو و سایر موارد فرهنگ سازی رانندگی و حقوق شهروندی، مهم ترین سرفصل های آموزشی برای تست آیین نامه اصلی هستند.

امتحان آیین نامه اصلی دریافت گواهینامه رانندگی شامل چه موارد است؟

نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب

نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب

آزمون آیین نامه اصلی که متقاضیان دریافت گواهینامه باید در آن قبول شوند شامل موارد و اصطلاحاتی است که در حوزه ترافیک مطرح می شود و یک راننده برای رانندگی با وسایل نقلیه باید بر آن ها به خوبی مسلط باشد. سوالاتی که در این قسمت مطرح می شوند اکثراً شامل آشنایی با تابلوهای راهنمایی و رانندگی و اصطلاحات تخصصی راه و جاده هستند.
به طور مثال، راه های فرعی و اصلی، تابلوها و علائم خطر و احتیاط، انواع علائمی که در کنار خیابان ها و جاده ها یا مسیر پیاده روها نصب می شوند و آشنایی با انواع وسایل نقلیه و تقدم عبور هر یک از آن ها در موقعیت های مختلف، تنها بخشی از مهم ترین موارد تست آیین نامه اصلی هستند.

 

خط کشی مسیرها در آزمون آیین نامه اصلی چه معنایی دارند؟ 

سوالات آیین نامه اصلی رایگان

سوالات آیین نامه اصلی رایگان

خط کشی راه ها در خیابان ها و جاده ها به منظور سهولت عبور و مرور وسایل نقلیه و آگاه ساختن رانندگان و عابرین پیاده از وضعیت راه ها اجرا می شود. در آزمون آیین نامه اصلی گواهینامه رانندگی، خط کشی های متفاوتی برای متقاضی بیان می شوند که کاربر باید به خوبی به آن ها پاسخ دهد.
موارد فوق در آزمون آیین نامه اصلی آنلاین نیز مطرح هستند و نوع آزمون در تعداد و مفهوم سوالات نقشی نخواهد داشت. خط کشی ممتد طولی در سوالات آیین نامه اصلی به معنای عدم مجوز عبور راننده از روی خط است. خطوط منقطع در راه ها به معنای اجازه عبور وسیله نقلیه از روی خطوط و با رعایت حق تقدم می باشد.
این خطوط در برخی از موقعیت ها به حالت مورب و منقطع هستند؛ در این وضعیت، اتومبیل و وسایل نقلیه می توانند در راستای خط کشی در کنار جاده یا خیابان توقف کنند. در برخی مکان ها و یا جاده های فرعی و اصلی در هنگام تغییر مسیر عبور، یک فلش در جهت جاده رسم شده است که راهنمای رانندگان به شمار می رود.

بهترین راه آمادگی برای شرکت در تست آیین نامه اصلی گواهینامه رانندگی چیست؟

دانلود سوالات آیین نامه اصلی

دانلود سوالات آیین نامه اصلی

یکی از ساده ترین روش هایی که هر فرد متقاضی دریافت گواهینامه رانندگی می تواند برای موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی آن را اجرا کند، دریافت نمونه سوالات آیین نامه اصلی رایگان است. برای دریافت فایل سوالات، وب سایت هایی هستند که در این زمینه فعالیت دارند و تمام سوال هایی که ممکن است در آزمون اصلی آیین نامه مطرح شوند را در فضای اینترنت منتشر می سازند.
شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شود که دریافت و دانلود سوالات آیین نامه اصلی چه فایده ای دارد؟! اما تجربه ثابت کرده است هر ساله تعداد زیادی آزمون آیین نامه اصلی در کشور برگزار می شود که سوالات این آزمون، هر ساله تکرار می شوند. به طور قطع مطالعه سوالات سال های قبل می تواند کمک زیادی به متقاضی دریافت گواهینامه رانندگی کند.

نکات مهم برای موفقیت در تست آیین نامه اصلی چیست؟

دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی

دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی

بهترین راه برای موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی، شرکت در آزمون های مرحله و به ویژه آزمون آیین نامه اصلی آنلاین است. اگر در یک آزمون ۳۰ سوالی آیین نامه رانندگی شرکت کنید و سپس در پایان آزمون نتایج را ثبت کنید به راحتی می توانید نقاط قوت و ضعف خود را مشخص کنید.
به طور مثال، ممکن است در سوالات مربوط به تابلوهای راهنمایی و رانندگی و یا مقررات ایمنی و ترافیک یا در سوالات مربوط به بخش فنی دچار مشکل باشید. در این صورت به راحتی با آزمون های آنلاین می توانید آن ها را برطرف کنید.

یکی دیگر از راه های موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی، مطالعه کتاب مخصوص آزمون و قوانین رانندگی است. البته باید این نکته را همواره در خاطر داشته باشید که استفاده از کتاب و منابع متنی آزمون آیین نامه یا دریافت و دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی حتماً مطابق با آخرین تغییرات سال صورت گیرد و منابع و مطالب به روز و جدید باشند.

تست آیین نامه اصلی شامل تعدادی سوال فنی و کاربردی است. حدود ۷ سوال از کل سوالات این آزمون مربوط به بخش فنی خودروها است. پیشنهاد می کنیم حداقل یک هفته زودتر از روز آزمون، شروع به مطالعه منابع و سوالات پر تکرار سال های قبل کنید.
ترس و استرس روز آزمون آیین نامه اصلی عامل اصلی عدم موفقیت شرکت کنندگان در آزمون است. این حالت به ویژه برای جوان ترها که دارای حداقل سن دریافت گواهینامه رانندگی هستند، بیشتر صدق می کند. بنابراین غلبه بر استرس و نگرانی های روز امتحان می تواند موجب موفقیت کاربر در اولین آزمون باشد.

سوالات آیین نامه سرهنگ

سوالات آیین نامه سرهنگ

⭐️قبولی در آزمون آیین نامه با نمونه سوالات آیین نامه اصلی طبقه‌بندی شده

زمانی که به دنبال اخذ گواهی‌نامه می‌روید اولین قدم طی کردن مرحله آزمون آیین نامه مقدماتی است. این آزمون توسط افسر انجام نمی‌شود و در خود آموزشگاه و توسط مربیان آموزشگاه برگزار می‌شود. پس از طی کردن کلاس‌های عملی باید در آزمون آیین نامه اصلی شرکت کنید و پس از آن نیز آزمون عملی را تجربه خواهید کرد. برای موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی نیاز دارید بیش از ۱۰ نمونه سوال را پیش از آزمون در اختیار داشته باشید. سوالات آیین نامه اصلی با جواب نیز به شما کمک خواهد کرد تا با نکات سوالات آشنا شوید و به مرور اشکالات شما به صفر می‌رسد. با توجه به تکراری بودن سوالات هر ساله آیین نامه می‌توانید با مرور نمونه سوالات اصلی قبولی خود را تضمین کنید.

⭐️سوالات آیین نامه اصلی فنی در بخش سوالات آیین نامه مقدماتی غایب است
سوالات آیین نامه اصلی فنی بخشی از سوالات است که تمرکز خود را بر مسائل کاربردی فنی ماشین قرار داده است. این بخش از سوالات آیین نامه اصلی فنی مربوط به هر آن‌چیزیی می‌شود که یک راننده موظف است از ماشین و رانندگی بداند. بخش سوالات آیین نامه اصلی فنی خیلی وارد مباحث تخصصی نمی‌شود اما تمامی آنچه لازم دارید به عنوان راننده بدانید را پوشش می‌دهد. به دلیل زمان ناکافی برای مطالعه منابع بخش فنی ماشین، در اختیار داشتن سوالات آیین نامه اصلی به شما کمک خواهد کرد.

⭐️اهمیت در اختیار داشتن نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب
می‌دانید که پیش از آزمون اصلی آزمون مقدماتی را گذرانده‌اید و می‌دانید که پس از آزمون اصلی بخش عملی خواهد بود. بین این دو آزمون نیز زمان کوتاهی است که بیش‌تر تمرکز خود را بر یادگیری عملی رانندگی قرار داده‌اید. بنابراین وقت کافی برای مطالعه سوالات آیین نامه اصلی نخواهید داشت. علاوه بر این بخش سوالات آیین نامه اصلی فنی در آزمون مقدماتی اعمال نشده و در واقع شما پیش از این با این بخش سوالات آشنایی چندانی نداشته‌اید. از طرف دیگر سوالات آیین نامه اصلی نسبت به مقدماتی تعداد سوالات سخت بالاتری دارد و مهم است که از پیش چنین آزمون ‌هایی را بررسی کرده باشید.

آیا سوالات آیین نامه اصلی به درد آزمون مقدماتی می‌خورد؟

سال‌ها تجربه افسران و مربیان مجرب ما در حوزه آموزش آیین نامه نشان داده است که زمان ناکافی برای آزمون اصلی دردسر ساز است و افرادی که برای آیین نامه مقدماتی بیش‌تر مطالعه داشته‌اند، هم استرس کم‌تری تجربه خواهند کرد و هم می‌توانند بیش‌تر انرژی خود را برای آزمون عملی بگذارند. بنابراین در صورتی که برای آزمون مقدماتی مطالعه می‌کنید شدیدا توصیه می‌کنیم که تمامی نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب را مطالعه کنید. ما سوالات آیین نامه اصلی pdf در یک فایل برای هر آزمون در اختیار شما قرار می‌دهیم. با بررسی این سوالات هم برای آزمون مقدماتی آماده خواهید شد و هم خیالتان از بابت آزمون اصلی راحت می‌شود. با این کار فقط لازم است که برای آزمون اصلی بخش سوالات آیین نامه اصلی فنی را مرور کنید.

سوالات آیین نامه اصلی

سوالات آيين نامه اصلي

بررسی سوالات آیین نامه اصلی به کاهش استرس شما کمک خواهد کرد
شرکت در هر آزمونی تا حدودی استرس‌زا است و داشتن استرس در مورد امتحان امری طبیعیست. اما افرادی هستند که این استرس را بیش‌از حد تجربه می‌کنند. افرادی که در مواجه با هر آزمون آنقدر مضطرب خواهند شد که تمامی آنچه در ذهنشان بوده فراموش می‌شود. در این موارد مشکل استرس امتحان حاد است و باید برای رفع آن اقدام کرد. یکی بهترین راه‌حل‌ها عادی کردن شرکت در امتحان است. ما سوالات آیین نامه اصلی رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهیم و هر چند بار که بخواهید می‌توانید در این آزمون ‌ها شرکت کنید. آنقدر این کار را تمرین کنید تا شرکت در آزمون برایتان عادی شود. سعی کنید شرایط آزمون را در خانه شبیه سازی کنید. بدون شک در خانه استرس کم‌تری دارید و آزمون آزمایشی نمی‌تواند تمام فشارهای سر جلسه اصلی را برای شما تداعی کند اما در صورتی که نمونه سوالات آیین نامه اصلی را بارها و بارها مرور کنید، در شرایطی که زمان را در نظر گرفته‌اید و خیلی جدی آزمون ‌ها را بررسی میکنید تا حدودی می‌تواند شرایط آزمون را برایتان شبیه سازی کند و این شبیه سازی به مرور و و با تکرار به کاهش استرس شما کمک بزرگی خواهد کرد. به طور کلی هر چقدر که تسلط شما بر سوالات آیین نامه اصلی بیش‌تر باشد و بیش‌تر در آزمون ‌های آزمایشی شرکت‌ کرده باشید استرس شما کمتر است.

✅روش صحیح مطالعه نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب

اولین سوالی که هنرجویان خواهند داشت آن است که چگونه نمونه سوالات آیین نامه اصلی را مطالعه کنند. بهترین شیوه برای مطالعه نمونه سوالات آیین نامه اصلی که در اختیار شما قرار می‌دهیم آن است که در قدم اول هر سوال را مطالعه کنید و با توجه به آگاهی‌های خود پاسخ دهید. هر آزمون را کامل پاسخ دهید. اگر یک سوال را بلد نیستید آزمون را متوقف نکنید. تصور کنید که سر جلسه امتحان هستید و روی هر سوال انرژی و وقت بگذارید و با تمرکز به سوالات پاسخ دهید. هر آزمون که تمام می‌شود به فاصله یک ساعت نوبت به بررسی پاسخ سوالات می‌رسد. هر سوالی که پاسخ دادید حتی اگر پاسخ درست داده باشید بهتر است بخش نکته مربوط به آن سوال را بیابید و یادداشت کنید. سوالاتی که پاسخ اشتباه داده‌اید را جداگانه یادداشت کنید. در مرور بعدی روزهای آینده دوباره سوالاتی که اشتباه پاسخ داده‌اید را بررسی کنید. سوالاتی که اشتباه پاسخ داده‌اید آنقدر مرور کنید که در چند نوبت پاسخ درست بدهید و نکات آن در ذهنتان ثبت شود. هر روز یک یا دو آزمون را به همین شیوه بررسی کنید. هر آزمون نکاتی دارد، آنها را یادداشت کنید. پس از آزمون ششم به وضوح متوجه خواهید شد که نکات سوالات تکراری است. پس از آزمون دهم حتی سوالات و گزینه‌ها تکراری خواهد بود. این اتفاقی است که با کمی تمرین صبر قطعا تجربه خواهید کرد.

سوال آیین نامه اصلی

سوال آیین نامه اصلی

اگر سال‌هاست که در هیچ آزمونی شرکت نکردید به نمونه سوالات آیین نامه اصلی نیاز پیدا می‌کنید
دریافت گواهی نامه پس از سن ۱۸ سال ممکن است. اما بسیاری از افراد در سنین بالا به دنبال اخذ گواهی نامه می‌روند، در شرایطی که مدت‌هاست در هیچ آزمونی شرکت نکرده‌اند و عادت به درس خواندن مدت‌هاست از شما دور شده، در این شرایط شرکت در آزمون‌‌های آزمایشی آیین نامه و در اختیار داشتن نمونه سوالات آیین نامه اصلی به شدت لازم است. به مرور با بررسی این سوالات در شرایط درس خواندن و آزمون قرار می‌گیرید و از پس این چالش به راحتی برمی‌آیید.
سوالات آیین نامه اصلی را می‌توان در چهار دسته تقسیم بندی کرد

⭐️سوالات مفهومی
⭐️سوالات حفظی
⭐️سوالات تحلیلی
⭐️سوالات تجربی

✅سوالات آیین نامه اصلی – مفهمومی
دسته اول سوالات مفهومی از آن دسته سوالات است که شما با دانش مربوط به رانندگی خود به آن پاسخ می‌دهید. این سوالات می‌تواند در هر زمینه‌ای طرح شود. از فهم شما نسبت به قوانین آیین نامه بیشترین موارد سوالات طرح می‌شود. اهمیت این سوالات به گزینه‌های شک برانگیزی است که پرسیده می‌شود. شاید شما حتی دقیق قانون مربوط به سوالی که طرح شده را بدانید اما نتوانید بین دو گزینه پاسخ سوال مورد نظر را تشخیص دهید. زیرا در حین خوانش قانون به نکته مطرح شده در سوال توجه نکرده‌اید. تنها راهی که به شما می‌آموزد از چه زاویه به متون آیین نامه نگاه کنید بررسی نمونه سوالات آیین نامه اصلی است که شیوه طرح سوالات را به شما نشان می‎‌دهد.

✅سوالات آیین نامه اصلی – حفظی
بخش حفظی سوالات به تکنیک و فهم خاصی نیاز ندارد. کافیست پیش از آزمون دو یا سه بار نکته مربوط را خوانده باشید. اگر قوانین و تابلوها در ذهنتان باشد مشکلی در پاسخ دادن به سوالات حفظی پیدا نخواهید کرد اما این داستان زمانی است که زمان مطالعه از آزمون دور نباشد. طبیعی است که حافظه‌تان برای مدت طولاتی نمی‌تواند موارد مربوط به حفظیات آیین‌نامه را در خود نگه دارد. چاره چیست؟ تکرار . تکرار بهترین راه برای ماندگاری موارد حفظی در ذهن است. اگر یک هفته سوالات آیین‌نامه را بررسی کنید متوجه خواهید شد موارد حفظی در ذهن تثبیت شده است. سوالات آیین نامه اصلی در بخش حفظی در بخش تابلوها بیش‌تر خود را نشان میدهد و حافظه تصویری با تکرار می‌تواند این موارد را برای مدت طولانی در خود نگه‌دارد.

سوالات آیین نامه نهایی

سوالات آیین نامه نهایی

⭐️سوالات آیین نامه اصلی – تحلیلی
شاید به نظر بسیاری از هنرجویان بخش سوالات تحلیلی سخت‌ترین بخش سوالات باشد. اما واقعیت این است که از نظر حجم، مطالبی که برای پاسخ به سوالات تحلیلی لازم دارید بسیار کم است. اما باید بتوانید سر جلسه امتحان تمرکز خود را حفظ کنید. اگر نمی‌توانید سر جلسه مباحث تحلیلی را بررسی کنید و استرس و فشار آزمون این اجازه را به شما نمی‌دهد تنها راهی که پیش پای شماست بررسی چندباره تمامی سوالات تحلیلی پیش از آزمون است. نمونه سوالات آیین نامه اصلی رایگان در اختیار شماست. تمامی سوالاتی بخش تحلیلی که بیش‌تر مربوط به سوالات حق تقدم و بخشی هم در مورد تحلیل شرایط و حوادث است. بارها این سوالات را حل کنید تا سر جلسه آزمون نیاز به تحلیل بیش‌تر نداشته باشد. البته این دسته از سوالات برای کسانی که سر آزمون بر خود مسلط هستند ایده‌ال است. بدون آنکه جزئیات را حفظ کنند و تمامی مفاهیم را در ذهن داشته باشند تنها با دانستن کلیات تمامی این سوالات امکان پاسخگویی دارد. با بررسی سوالات آیین نامه اصلی می‌توانید با این سبک سوالات آشنا شوید.

⭐️سوالات آیین نامه اصلی – تجربی
سوالات تجربی منظور سوالاتی است که در حین یادگیری رانندگی به صورت عملی با پاسخ آنها آشنا می‌شوید. این بخش سوالات بدون آنکه مطالعه داشته باشید تنها از طریق تجربیات اصولی رانندگی امکان پاسخ خواهد داشت. در واقع اگر حتی آیین نامه را مطالعه نکرده باشید اما رانندگی کرده باشید می‌توانید این سوالات را پاسخ دهید اما اغلب افرادی که به دنبال گواهی نامه هستند از نظر تجربه رانندگی وضعیت ضعیفی دارند. به همین دلیل سوالات آیین نامه اصلی در بخش سوالات تجربی به شما کمک خواهد کرد تا توجه‌تان به نکات عملی جلب شود. در حین آموزش عملی رانندگی نمونه سوالات آیین نامه اصلی pdf را در تلفن هوشند یا تبلت خود داشته باشید و هر جایی که در مترو و اتوبوس و وقت‌های اضافه این فایل‌ها را مرور کنید. زمانی که برای آموزش عملی می‌روید به نکات مطرح شده در آیین نامه بیش‌تر دقت کنید. به این ترتیب می‌توانید مفاهیمی که قابل لمس هستند را به صورت عملی به کار ببرید تا تا ابد در ذهنتان جای بگیرد.

⛔️به هر نمونه‌ای از سوالات آیین نامه اصلی اعتماد نکنید
متاسفانه افراد غیر متخصص و سود جو اقدام به انتشار نسخه‌هایی از سوالات آیین نامه اصلی کردند که پاسخ‌نامه اشتباه دارد. برای هنرجویان تشخیص اشتباه بودن پاسخ‌ها سخت است و بالاخره زمانی متوجه می‌شوند که مفاهیم غلط در ذهنشان شکل گرفته است. بلد نبودن مطلب بسیار بهتر از اشتباه یادگرفتن است و تغییر این ذهنیت اشتباه دشوار خواهد بود. انتشار غیر مسؤلانه سوالات آیین نامه اصلی بدون نظارت مربیان و افسران با تجربه کار بسیار اشتباهی است که برخی وب‌سایت‌ها انجام می‌دهند و هنر جویان را به اشتباه می‌اندازند. به شما توصیه می‌کنیم منابع سوالات آیین نامه اصلی را از وب سایت‌های معتبر تهیه کنید. تیم تخصصی ما سال‌هاست که در زمینه تدریس به هنرجویان سابقه دارد و جزئیات آزمون آیین نامه و سوالات آن‌را می‌داند. ما به شما اطمینان می‌دهیم که حرفه‌ای‌ترین سوالات را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

اگر زمان کمی تا آزمون مانده شانس خود را امتحان کنید
بسیاری از هنرجویان ما تا روزهای آخر قبل از آزمون هیچ مطالعه‌ای نداشتند و از قبولی ناامید بودند. با بررسی سوالات آیین نامه اصلی که ما در اختیارشان گذاشتیم روزهای آخر را به بررسی نمونه سوالات آیین نامه پرداختند و با حل کردن تعداد زیادی از آزمون ‌ها و بررسی پاسخ‌نامه‌ای که در اختیارشان قرار گرفت توانستند به راحتی آزمون آیین نامه اصلی را پشت سر بگذارند. واقعیت این است که سوالات آیین نامه اصلی هر ساله تقریبا مشابه است و داشتن نمونه سوالات متعدد می‌تواند تمرین بسیار خوبی پیش از آزمون باشد. بنابراین حتی اگر تا روزهای آخر مطالعه نداشتید به ما اعتماد کنید و نمونه سوالاتی که در اختیارتان می‌گذاریم را با دقت مرور کنید. موفقیت دور از دسترس نیست.

۱۰ نکته طلایی برای قبولی در آزمون شهری پیشنهاد تست درایو

هنرجوی گرامی بعد از قبولی در آزمون آیین نامه اصلی تست درایو برای شما هنرجوی گرامی و قبولی در ازمون افسر ۱۰ نکته طلایی از نکات بسیار مهم آزمون شهری مانند: روش صحیح پارک دوبل، قلق گیری کلاچ، رفع استرس در آزمون عملی رانندگی، اشتباهات آزمون عملی رانندگی، راهکار قبولی در امتحان عملی رانندگی و …جهت آمادگی هرچه بیشتر شما در روز آزمون شهری رانندگی آماده نموده است. با مطلالعه این ده روش دیگر نگران آزمون عملی رانندگی نخواهید بود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

3.4K نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
پریا
بهمن ۱۱, ۱۴۰۱ ۸:۱۳ ق.ظ

فقط آزمونارو حل کردم و تابلو های کتابو خوندم بار اول قبول شدم

M.11
بهمن ۱۱, ۱۴۰۱ ۷:۵۷ ق.ظ

منم اولین دفعه قبول شدم . ممنون از سایت خوبتون

مریم هلالی
بهمن ۱۰, ۱۴۰۱ ۱۲:۲۸ ب.ظ

سلام من امروز امتحان دادم و بدون هیچ غلطی قبول شدم کتاب رو کامل خوندم و بعد تست زدم کارت های طلایی رو هم خوندم

Ali r
بهمن ۹, ۱۴۰۱ ۶:۵۹ ب.ظ

با سلام خسته نباشد
من طی یکی دو روز قبل از آزمون حدود ۱۷ تا از آزمون هارو انجام دادم و جلسه اول با ۲ تا غلط قبول شدم
واقعا متشکرم ازتون بهترین هستید موفق باشید😍😍😍

مرکز صدور گواهی نامه ستاد مرکزی راهنمایی و رانندگی
بهمن ۹, ۱۴۰۱ ۱۲:۳۱ ب.ظ

خیلی از هنرجویانی که در آزمون عملی قبول می شوند ، می پرسند: گواهینامه ما کی به دستمان میرسد ؟ معمولا” ۲۰ تا ۳۰ روز طول میکشد تا گواهینامه توسط پست به آدرس شما ارسال گردد. کسانی که تمایل به پیگیری آخرین وضعیت گواهینامه خود دارند ، میتوانند از طریق پیامک ،
کد ملی
خود را به شماره
۱۱۰۱۲۰۲۰۱۰
ارسال نمایند تا سامانه ، آخرین وضعیت کاری گواهینامه را برای ایشان ارسال نماید.

محدثه
بهمن ۸, ۱۴۰۱ ۸:۰۴ ب.ظ

سلام وقت بخیر من امروز ثبت نام کردم و بچه کوچک دارم سر کار هستم اصلا وقت ندارم کتاب بخونم لطفا راهنمای کنید که ۱۰۰ با روش مدیر این سایت قبول میشم
لطفا راهنمای کنید

سید کازرون
  محدثه
بهمن ۹, ۱۴۰۱ ۹:۰۰ ق.ظ

بسته طلایی بخرید قسمت کارتکس زرد ۲۰ آزمون هست خود امتحان هست نمونه سوال نیست خودامتحان هستبخونید قبولید ایشالله راهنمایی کردم

سید کازرون
  محدثه
بهمن ۹, ۱۴۰۱ ۹:۰۹ ق.ظ

نیاز نیست کتاب بخونید ۲۰ آزمون بسته طلایی بخرید قسمت کارتکس زرد بخونید هم متوانید کمک پسر کوچک کنید و هم سرکار بروید

سید کازرون
  محدثه
بهمن ۹, ۱۴۰۱ ۱۲:۲۰ ب.ظ

اینها بخونید و بخرید هم میتوانید سرکار برید و هم به بچه کوچکتون کمک کنید

مسعود نبهانیان
بهمن ۸, ۱۴۰۱ ۸:۴۵ ق.ظ

تازه از جلسه امتحان برگشتم شکر خدا همون دفعه اول قبول شدم همه تست هارو بزنید البته قبلش یه بار حتما کتاب یه دور بزنید سر جلسه هم سوال کامل بخونید یه می باشد یا نمی باشد ممکنه گمراهتون کنه دقت کنید انشاالله قبول میشید.

محدثه
  مسعود نبهانیان
بهمن ۸, ۱۴۰۱ ۸:۰۶ ب.ظ

سلام میشه بگین چیکار کنم چطوری چقد وقت گذاشتین خوندین و از چه سوال های خوندین

رویا
بهمن ۶, ۱۴۰۱ ۵:۱۵ ق.ظ

سلام من شاغل هستم و تا صد سال دیگه هم نمیرسیدم کتاب رو بخونم فقط هر تایمی که پیدا میکردم این تست ها رو میزدم دیروز امتحان دادم دفعه اول با دوتا غلط قبول شدم خیلییییی ممنونم از سایت خوبتون موفق باشید

سید
بهمن ۵, ۱۴۰۱ ۸:۱۱ ب.ظ

من ۲۴ درست زدم شش غلط زدم نمیشه اعتراض داخل راهنمایی و رانندگی ؟؟؟

Ali r
  سید
بهمن ۹, ۱۴۰۱ ۷:۰۰ ب.ظ

خیر

سپینود
بهمن ۵, ۱۴۰۱ ۶:۲۷ ق.ظ

سلام
من امروز ۵ بهمن ۱۴۰۱ آزمون آئین نامه دادم و قبول شدم با یک غلط ، اولین بارم بود .
سایت فوق العادست ، حتی اگه ۱۰ ، ۱۲ تا از آزمون های آئین نامه اصلی رو هم دقیق بزنید قبول میشید ، من دیر سایت رو پیدا کردم و کم زدم ولی اگه همه تست ها رو بزنید عالیه
من یک سوال چهارراه رو بی دقتی کردم
ممنون از سایت خوب تست درایو

سید
  سپینود
بهمن ۵, ۱۴۰۱ ۱۰:۰۱ ق.ظ

مبارک بشه

علیرضا
بهمن ۵, ۱۴۰۱ ۵:۰۲ ق.ظ

سلام گایز من الان منتظر جواب امتحان هستم😬

سید
  علیرضا
بهمن ۵, ۱۴۰۱ ۱۰:۰۲ ق.ظ

سلام علیرضا چه شد قبول شدید????

سحر
بهمن ۴, ۱۴۰۱ ۶:۰۲ ب.ظ

سلام وقت بخیر . من بار اول بدون شناخت سایت شما امتحان دادم رد شدم . ولی خیلی اتفاقی سایتتون رو دیدم . سه هفته کامل تست زدم . کل ۴۴ تاشو . بار دوم ، خیلی راحت قبول شدم . خدا خیرتون بده ان شاءالله

لیلا
بهمن ۴, ۱۴۰۱ ۴:۵۹ ب.ظ

سلام. من هم امروز امتحان دادم برای بار اول و قبول شدم. توصیه ام به دوستان، از صفحه ۶۴ تا ۱۰۳ پک طلایی پرینت بگیرید و دو سه بار بخونید من فقط این کار رو انجام دادم.

Mohammad hatami
بهمن ۴, ۱۴۰۱ ۱۱:۲۷ ق.ظ

سلام لطفا بسته طلایی رو برای منم بفرستید

Elahe
بهمن ۴, ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ق.ظ

سلام خیلی ممنونم از سوالاتون . من همین امروز امتحان دادم و برای امتحان تمام تست ها رو کار کردم و دقیقا عین همین سوال ها اومده بود و باعث شد که سری اول قبول بشم. اگر وقت دارید حتما تمام تست ها رو بزنید و همزمان یاد بگیرید. کتاب هم اصلا نخوندم .

پگاه
بهمن ۴, ۱۴۰۱ ۶:۳۶ ق.ظ

سلام من امروز بار اول آزمون آیین نامه رو با یک غلط قبول شدم،خواستم از سایت خوبتون تشکر کنم واقعا عالی بود نمونه سوالات، من ۳۴ آزمون شرکت کردم و سوالات غلط رو قبل از امتحان خوندم ، سایت شما هم از لحاظ محتوا و هم کیفیت گرافیکی سوالات بی نظیره، واقعا ممنونم 🌹🌹

پریسا
بهمن ۲, ۱۴۰۱ ۱:۴۷ ب.ظ

سلام خیلی ممنون از سایتتون واقعا عالی بود من فقط سوالاتو خوندم کتابو نخوندم و بار اول قبول شدم با ۲۸ درست مرسیییی

محسن
بهمن ۲, ۱۴۰۱ ۸:۳۳ ق.ظ

سلام ممنون از نمونه سوالات خوب شما امروز سری اول در امتحان قبول شدم

آرزو
بهمن ۱, ۱۴۰۱ ۴:۵۴ ب.ظ

سلام. خواستم از عوامل سایت تشکر کنم.تست های خیلی خوب و کاربردی و پر تکرار این سایت باعث شد دفعه اول قبول بشم. بنظرم بجای کتاب، حداقل نیمی از آزمون ها رو تست بزنید، دستتون میاد که چه مباحثی مهم هستن. سر جلسه اگه افسر بداخلاق بود، تمرکزتان رو اصلا از دست ندید و سوالات رو با دقت بخونید و در پاسخ نامه هم با دقت وارد کنید. انشالله که قبولید.

H.nabilou
بهمن ۱, ۱۴۰۱ ۹:۴۰ ق.ظ

سلام خسته نباشید تشکر از سایت خوبتون.
آزمون۴۵باز نمیشه فایلش مشکلی داره؟؟
ممنون از پاسخگوییتون

  H.nabilou
بهمن ۱, ۱۴۰۱ ۱۰:۰۷ ق.ظ

باسلام و احترام
در حال حاضر آزمون ۴۵ آماده نیست می توانید از ۴۴ آزمون آیین نامه موجود در سایت استفاده نمایید.

سید
دی ۳۰, ۱۴۰۱ ۵:۴۴ ب.ظ

سلام دوستان چه خانم چه پسر
آمتحان محل برگزاری داخل اداره راهنمایی و رانندگی امتحان مقدماتی یا اصلی هست؟؟؟؟

استان فارس
دی ۳۰, ۱۴۰۱ ۱۱:۰۰ ق.ظ

درخواست گواهينامه شما در حال ثبت اطلاعات مي باشد 
هزينه اين پيامک ۳۵۰ تومان و برعهده مشترک مي باشد

کبری
دی ۲۹, ۱۴۰۱ ۶:۰۰ ق.ظ

سلام ممنون از سایت خوبتون منم فقط آزمون‌های اینجارو خوندم و برای بار اول ایین نامه قبول شدم

سید
  کبری
دی ۲۹, ۱۴۰۱ ۱۱:۳۰ ق.ظ

چند ساعت خوندید؟؟

سید
  کبری
دی ۲۹, ۱۴۰۱ ۱۱:۵۰ ق.ظ

من ۱۱ بار رد شدم شماچند ساعت خوندیدو راهنمایی کنید که من قبولشم

امیر
دی ۲۸, ۱۴۰۱ ۸:۱۶ ب.ظ

سلام
متولد مهر۸۴ هستم ۱۴۰۲ میتونم گواهینامه بگیرم؟

سید
  امیر
دی ۲۹, ۱۴۰۱ ۷:۲۰ ق.ظ

سلام بله سال دیگر میتواتید ثبت نام کرد

فائزه
دی ۲۸, ۱۴۰۱ ۸:۰۷ ق.ظ

برای بار سوم امروز۱۰/۲۸ امتحان دادم قبلا کلی نمونه سوال و کتاب میخوندم اینسری از این سایت تست زدم اشکال هامو نوشتم خوندم و بدون غلط قبول شدم

استان فارس
  فائزه
دی ۲۸, ۱۴۰۱ ۱۰:۱۸ ق.ظ

چه کار کردید منم مثل شما قبول شم؟؟؟

فریبا
دی ۲۶, ۱۴۰۱ ۹:۳۲ ب.ظ

سلام من زود ناامیدمیشم تابارسوم رد شدم.نمیدانم چیکارکنم ک زودترقبول بشم.لطفا راهنمایی کنید مچکرم

استان فارس
  فریبا
دی ۲۷, ۱۴۰۱ ۴:۰۱ ق.ظ

من مثل شما ۱۱ بار رد شدم دوباره گذاشتم نوبت

مدیر سایت
  فریبا
بهمن ۴, ۱۴۰۱ ۴:۰۰ ب.ظ

بسته طلایی خریده کنید قسمت کارتکس زرد بخونید ۲۰ آزمون هست نمونه سوال نیست امتحان اصلی هست

پری
دی ۲۴, ۱۴۰۱ ۵:۳۲ ب.ظ

سلام دوستان من امروز بدون غلط ازمون رو قبول شدم اونم بار اول. تو هشت دقیقه تموم شد و دادم تحویل طوری که سرهنک مربوطه مجدد احضارم کرد و ازم حضورا ازمون گرفت و اینکه چطور خوندی، جزوه دادن بهت اموزشگاه و… من کتاب رو خوب خوندم و تست های ای پیج رو چندین بار زدم، خدایش به جرات میگم تموم سوالات همین ها بود، امیدوارم عملی هم قبول بشم، تا میتونید تست بزنید

فریبا
  پری
دی ۲۶, ۱۴۰۱ ۹:۳۴ ب.ظ

سلام کدوم کتاب تست زدید ک قبول شدید لطفا راهنماییم کنید مچکرم

استان فارس
  پری
دی ۲۸, ۱۴۰۱ ۶:۴۸ ق.ظ

من مشکل کتاب دارم نمونه سول خالی بخوندم؟؟؟

محمدحسن
  استان فارس
بهمن ۱, ۱۴۰۱ ۱۲:۰۹ ب.ظ

فقط تست بزن عالیه

محمدحسن
  استان فارس
بهمن ۱, ۱۴۰۱ ۱۲:۱۰ ب.ظ

امروز۱/۱قبول شدم

سمیه
  محمدحسن
بهمن ۲, ۱۴۰۱ ۸:۴۴ ب.ظ

سلام چکار کردین کل کتابو خوندین؟

کازرون
دی ۲۰, ۱۴۰۱ ۱۱:۵۱ ق.ظ

من ۱۱ بار در آزمون آیین نامه شرکت کرده قبول نشدم ورد شدم چه کار کنم قبول شم؟؟؟

پری
  کازرون
دی ۲۴, ۱۴۰۱ ۵:۳۳ ب.ظ

کتاب رو چند بار خط به خط بخون و تا میتونی تست بزن

سید پرهام
  پری
دی ۲۶, ۱۴۰۱ ۸:۳۴ ب.ظ

کدام های صفحه خوندی؟؟؟

مروارید
  کازرون
دی ۲۵, ۱۴۰۱ ۱۰:۲۵ ق.ظ

سلام از روی سوالات کارتکس زرد بخون ۲۰ سری سوال هست که سوالات خودِ آزمون هست نمونه سوال نیست
حالا یک سری از این ۲۰ سری برات میاد

کازرون
  مروارید
دی ۲۶, ۱۴۰۱ ۸:۲۷ ب.ظ

سوال کارتکس کجا پیدا کنم ۲۰سوال؟؟

سید
  مروارید
بهمن ۴, ۱۴۰۱ ۹:۴۱ ق.ظ

سلام مروارید سلام اقای مختار عبدی کارتکس زرد بخونم یا کارتکس سفید کدامشون????? ولی بگن کارتکس زرد بخونِ بهتره راسته ؟؟؟؟

سید پرهام
  کازرون
دی ۲۶, ۱۴۰۱ ۸:۳۲ ب.ظ

کدام درس ها خوندید کدام صفحه خوندید ؟؟؟؟؟

مختارعبدی
  کازرون
دی ۳۰, ۱۴۰۱ ۷:۲۰ ق.ظ

بسته طلایی رو بخر ۲۰بار بخونشون قبول بشی فقط یکبار سوالات رو تست کن

سید
  مختارعبدی
بهمن ۴, ۱۴۰۱ ۹:۲۴ ق.ظ

سلام اقای مختار عبدی کارتکس زرد بخونم یا کارتکس سفید کدامشون????? ولی بگن کارتکس زرد بخونِ بهتره راسته ؟؟؟؟

حسین
دی ۱۸, ۱۴۰۱ ۷:۵۹ ق.ظ

واقعا عالیه من کلا ۱۵تا ازمون اول رو زدم و قبول شدم کتاب رو هم یه مطالعه جزئی کردم

سید علی
دی ۱۳, ۱۴۰۱ ۷:۴۵ ق.ظ

سلام.من امروز ۱۳ دی ۱۴۰۱ آزمون دادم.و دقیقا یکی از نمونه آزمونهای بسته ی طلایی سوال ازمونمون بود و قبول شدم. خیلی خیلی تشکر میکنم از سایت خوبتون