تغییرات سوالات آزمون آیین نامه رانندگی (96 – 97)

تغییرات سوالات آزمون آیین نامه

تغییرات سوالات آزمون آیین نامه رانندگی (96 – 97)

تغییرات سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی:

با توجه به اینکه به روزهای آخر سال 1396 نزدیک می شویم، انتظار آن می رفت تا سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی با تغییراتی روبرو شود، جای خوشحالی است، که به هنرجویانی در حال سپری نمودن آزمون آیین نامه رانندگی (مقدماتی و اصلی) می باشند، بگویم نگران نباشید، فعلا سوالات آزمون آیین نامه رانندگی تغییری نداشته است.
هنرجویان گرامی توجه داشته باشید، سوالات آزمون آیین نامه رانندگی بر اساس کتاب جدید آیین نامه رانندگی طراحی میشود. پس لطفا از کتاب قدیمی آیین نامه رانندگی استفاده نکنید. بخش های لازم و ضروری کتاب را چندین بار مرور کنید.

تغییرات سوالات آزمون آیین نامهنکاتی مهم درباره آیین نامه رانندگی:

نکته: توجه داشته باشید اگر آزمون آیین نامه شما به سال 97 کشید و نتوانستید نمره قبولی در سال 96 بگیرید، اگر چنانچه سوالات آزمون آیین نامه رانندگی در سال 1397 تغییراتی داشت، حتما اطلاع رسانی می کنیم. هنرجویان گرامی، توجه داشته باشید وب سایت آزمون آزمایشی آیین نامه راهنمایی و رانندگی (تست درایو) با توجه به کتاب جدید آیین نامه رانندگی، جهت آمادگی شما عزیزان در آزمون آیین نامه مقدماتی و آزمون آیین نامه اصلی رانندگی، در دو بخش مجزا ایجاد آزمون های آزمایشی آیین نامه مقدماتی و آیین نامه اصلی نموده است. تیم طراحی سوالات تست درایو کاملا به روز بوده و سوالات آیین نامه را طبق کتاب جدید آیین نامه رانندگی تهیه و تنظیم نموده است.

 

چرا شما تست درایو  را برای تست آیین نامه باید انتخاب کنید:

 1.  اطلاعات شما در این سایت کاملا بالا خواهد رفت، و با عین سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی پایه سوم، دوم و موتور سیکلت آشنا خواهید شد.
 2. هنرجویانی که دوست دارند، بار اول در آزمون آیین نامه رانندگی قبول شوند، حتما به تست درایو سر بزنند، این قول را به شما میدهیم هم در آزمون مقدماتی و هم در آزمون اصلی آیین نامه 100% در 100% بار اول قبول خواهید شد.
 3. پیشنهاد ما به شما برای بالا بردن سطح اطلاعات خود استفاده مکرر از آزمون های آزمایشی است. تکرار تست آیین نامه رانندگی آشنا شدن با سوالات آیین نامه و همچنین راحت زدن تست در جلسه آزمون واقعی و نتیجه خوب گرفتن است.
 4.  تست درایو از سوی کاربران آیین نامه راهنمایی و رانندگی جزوه بهترین سایت های موجود در زمینه آیین نامه معرفی شده است. این افتخاریست برای ما که در کنار شما باشیم تا شما با خیالی آسوده و مطمئن گواهینامه رانندگی خود را دریافت کنید.
  موفق باشید.
بیشتر بخوانید :  روش دریافت گواهینامه رانندگی پایه سوم و پایه دوم - اصلاح شد

اشتراک گذاری

Comment (1)

 • f پاسخ

  سلام دوستان…
  امروز ۲۷ خرداد ۹۷ شهریه اموزش رانندگی چقدره؟
  (چون قیمت همه چی هروز عوض میشه تاریخ اعلام کردم)

  خرداد 27, 1397 در 10:35 ب.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.