استعلام بیمه نامه ماشین (براساس اطلاعات وسیله نقلیه)

استعلام بیمه نامه ماشین (براساس اطلاعات وسیله نقلیه)

بسیاری از کاربران سایت همواره سوال می کنند که آیا امکان دارد که بتوانیم با اطلاعات وسیله نقلیه متوجه بشویم که آیا ماشین مد نظر بیمه نامه دارد یا نه، امروز برآن شدیم که برای این عزیزان سامانه ای را معرفی کنیم که براساس اطلاعات وسیله نقلیه مشخصات بیمه نامه را اعلام می کند.

ابتدا از طریق لینک زیر وارد سامانه استعلام بیمه خودرو شوید:

⬅از اینجا وارد شوید

پس از کلیک روی لینک سامانه تصویر مانند شکل زیر مشاهده می کنید، ابتدا شرکت بیمه گذار را از کادر کشویی اول انتخاب کنید، (مثال بیمه ایران) سپس شماره بیمه نامه را وارد نمایید، بعد تلفن همراه و در آخر کد ملی را وارد نمایید، سپس کد امنیتی که در کادر مشاهده می کنید را وارد نمایید و روی گزینه استعلام کلیک کنید، سامانه بعد از چند لحظه اطلاعات مورد نظر را نمایش خواهد داد.

استعلام بیمه نامه ماشین
در صورتی که اطلاعات فوق را ندارید می توانید از کادر کناری یعنی ستعلام براساس کد یکتا بیمه نامه اقدام کنید:
ابتدا کد یکتا بیمه نامه را وارد نمایید، سپس کد ملی را وارد نمایید، و در آخر کد امنیتی که در سایت نمایش داده شده را وارد نمایید و روی گزینه استعلام کلیک کنید، سامانه بعد از چند لحظه اطلاعات بیمه نامه را نمایش خواهد داد.

یک روش دیگر نیز وجود دارد ارسال اطلاعات از طریق پیامک
روش انجام استعلام از طریق پیامک:
یک پیامک به یکی از فرمت‌های زیر به شماره ۳۰۰۰۲۶۲۱ ارسال نمایید:

فرمت پیامک: ۱ * کد ملی بیمه گذار * شماره بیمه نامه چاپ شده
نمونه: ۱ * ۰۰۳۸۵۱۵۰۰۰ * ۹۱/۰۱/۰۰۲/۰۰۰۱۲۳
و یا
فرمت پیامک: ۲ * کد ملی بیمه گذار * کد یکتای بیمه‌نامه
نمونه: ۲ * ۰۰۳۸۵۱۵۰۰۰ * ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۰

 

نظرات کاربران تست درایو درباره استعلام بیمه نامه ماشین:


?کاربری به نام حسینی می گوید:

سلام به همه دوستان  برای استعلام بیمه با پلاک ماشین آیا روش خاصی هست؟ یعنی میشه با این سایتی که معرفی شده میشه فقط با اطلاعات پلاک ماشین، بفهمیم بیمه نامه ماشین مد نظر برای کدام شرکت است؟

البته بنده طبق پیگیری هایی که کردم متوجه شدم یعنی به من این جوری گفتن، تنها از طریق مراجعه به پلیس راهور، البته از طریق مراجع مراجع ذیصلاح می تونیم متوجه بشیم که بیمه نامه ماشین مورد نظر برای کدوم شرکت است.

استعلام بیمه با پلاک ماشین

کاربری به نام فرامرزی می گوید:

سلام، من الان یک ماهه درگیر استعلام بیمه ماشین با شماره پلاک هستم هر کی میگه میشه از طریق اینترنت و یا سامانه ای میشه بیمه نامه ماشین را با پلاک بدست اورد یا دروغ میگه یا اصلا خبر نداره وقتی توی گوگل سرچ می کنی کلی سایت میاد که نوشتن میشه این کار و کرد در صورتی که من با چند نفری که تو کار بیمه هستند و نمایندگی دارند سوال کردم میگن که به هیچ عنوان نمیشه، خلاصه که اگر مثل من درگیر این قضیه هستید باید از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری کنید.

Subscribe
Notify of

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

0 نظرات