آزمون آیین نامه رانندگی کنکوری خواهد شد

آزمون آیین نامه کنکور می شود

آزمون آیین نامه رانندگی کنکوری خواهد شد

باسلام خدمت کاربران گرامی وب سایت تست درایو؛

امروز قصد داریم در این پست از وب سایت آزمون آنلاین راهنمایی و رانندگی ایرانیان (تست درایو) طی سوالات مکرر هنرجویان مبنی بر کنکوری شدن آزمون آیین نامه رانندگی آیا صحت دارد؟ بر آن شدیم تا خبری که در این باره  بدست آوردیم را به اشتراک بگذاریم.

آزمون آیین نامه کنکور می شودآیا آزمون آیین نامه رانندگی کنکوری می شود؟

به گفته رئیس راهنمائی و رانندگی (سردار مومنی): در سال آینده آزمون آیین نامه رانندگی به شکل کنکوری سراسری به صورت متمرکز برگزار خواهد شد. امکان تکرار آزمون نبیر در طول سال امکان پذیر است.
این کار موجب می شود در صورتی که هنرجو در آزمون آئین نامه رانندگی مردود شود برای آزمون مجدد بایستی وقت بیشتری را برای آزمون مجدد سپری نماید و این موجب میشود هنرجویان دقت بیشتری برای شرکت در آزمون آیین نامه داشته باشند .لذا آزمون آیین نامه رانندگی کنکوری خواهد شد.
رییس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهور ناجا همچنین با بیان این که آزمون‌های دریافت گواهینامه رانندگی سخت‌تر می‌شوند، گفت: در این حالت امکان تقلب به حداقل ممکن می‌رسد. البته اگر کسی آمادگی داشته باشد و مطالعه کافی انجام دهد، نباید نگران باشد چرا که تمام سوالات از کتاب آیین نامه طراحی شده اند.
با مکانیزه شدن آزمون‌ها دیگر نیروی انسانی در نتیجه آزمون دخل و تصرفی ندارد و سیستم قبولی یا مردودی متقاضی را اعلام می‌کند و بدین ترتیب هر سیستم برای هر متقاضی سوالات متفاوتی به صورت رندوم تولید می کند و متقاضی ٢٠ دقیقه برای پاسخگویی سوالات، زمان خواهد داشت.

هنرجوی گرامی آیا نظری درباره کنکوری شدن آزمون آیین نامه رانندگی دارید؟

لطفا نظرات خود را از طریق فرم نظرات انتهای همین پست ارسال نمایید.


کاربری به نام علی می گوید:

خدا کنه ازمون ایین نامه کنکوری نشه همین جوری خیلی سخته من ۷ بار رد شدم هر چقدر هم کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی رو می خونم چیزی متوجه نمی شم، البته بخاطر مشغله کاریی که دارم نمیرسم کتاب و بادقت مطالعه کنم هر بار میرم امتحان ایین نامه میدم رد می شم، البته ایین نامه مقدماتی رو قبول شدم فقط اصلی مونده که ۷ بار تا الان رد شدم می ترسم کاردکسم باطل بشه.

Subscribe
Notify of

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

0 نظرات