جریمه طرح زوج و فرد (اگه میخواهی بدونی کلیک کن)

جریمه طرح زوج و فرد

جریمه طرح زوج و فرد (اگه میخواهی بدونی کلیک کن)

باسلام خدمت کاربران گرامی وب سایت تست درایو؛

جریمه ورود به طرح زوج و فرد چقدر است؟ آیا می دانید؟ چند بار در طول روز مجبور شدید وارد طرح زوج و فرد شوید؟

به گفته سردار حسینی جریمه طرح زوج و فرد ۲۰ هزار تومان است، که این جریمه برای یکبار در روز نیست در ادامه مطلب توضیحات کامل تر جریمه زوج و فرد را مطالعه می کنید.

جریمه طرح زوج و فردجریمه زوج و فرد
براساس اعلام شرکت کنترل ترافیک تهران، روزانه سیصد هزار تخلف ورود غیرمجاز به محدوده طرح زوج و فرد تهران ثبت می‌شود و دوربین‌های مذکور می‌توانند بهترین وسیله بازدارنده برای متخلفان باشند. بدین ‌ترتیب در ۱۱۰نقطه ورودی و خروجی محدوده ترافیکی زوج و فرد دوربین‌های تخلف ورود غیرمجاز به طرح را ثبت می‌کنند. آقای وزیری، مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک تهران در این ‌باره توضیح داد که جانمایی برای نصب ۷۰ دوربین ثبت این تخلف در داخل محدوده زوج و فرد نیز انجام شده که به تدریج نصب خواهند شد. وزیری گفت: پیش‌بینی شده که تا اواخر خرداد ماه تمام دوربین‌های ثبت تخلف تردد غیرمجاز در محدوده زوج و فرد به بهره ‌برداری کامل برسند. براساس پیش‌بینی‌ها قرار است با گذشت هشت ‌ماه از آغاز رسمی این طرح، شمار این تخلف به حدود روزانه ۱۵هزار ورود غیرمجاز کاهش یابد.

جریمه از ۶:۳۰صبح تا ساعت ۱۹عصر

با آغاز به ‌کار دور‌بین‌ها، مأموران پلیس از امروز در مبادی ورودی طرح زوج و فرد حضور نمی‌یابند. به گفته سردار حسینی، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، مأموران از امروز در مبادی ورودی طرح زوج و فرد مستقر نخواهند شد و اعمال قانون به وسیله دوربین‌ها انجام می‌شود. به گفته وی، هریک از خودروها درصورت ورود غیرمجاز به محدوده زوج و فرد ۲۰هزار تومان جریمه خواهند شد و البته این مبلغ جریمه تنها برای یک‌ بار در روز نیست و خودروهای غیرمجاز به ازای هر باری که در زمان‌های مختلف از مقابل دوربین‌ها عبور می‌کنند ۲۰هزار تومان جریمه خواهند شد.

حسینی گفت: ساعت طرح زوج و فرد از ساعت ۶:۳۰ صبح آغاز و تا ساعت ۱۹ عصر ادامه خواهد داشت.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

0 نظرات