برگه رسید زمان قبولی ارزشی برای رانندگی ندارد – پاسخ سرهنگ هویدا

برگه رسید زمان قبولی ارزشی برای رانندگی ندارد – پاسخ سرهنگ هویدا

باسلام خدمت کاربران گرامی تست درایو

پیرو سوالات متعدی که کاربران گرامی در خصوص امکان رانندگی با رسید زمان قبولی آزمون رانندگی برآن شدیم از پلیس محترم راهور درباره شک و تردید کاربران درباره رانندگی با برگه رسید زمان قبولی خواستیم توضیحاتی ارائه دهند، در ادامه نظر شما عزیزان را به پاسخ جناب سرهنگ هویدا جلب می نماییم.

برگه رسید زمان قبولی ارزشی برای رانندگی ندارد

در پی سوال تعدادی از کاربران سایت در خصوص تردد با برگه رسید زمان قبولی در آزمون شهری با توجه اهمیت موضوع و بررسیی که از سایت راهور داشتیم می توانید پاسخ سرهنگ هویدا را در این باره مطالعه نمائید :

سرهنگ هویدا تزار در گفت وگو با خبرنگار سایت راهور اظهار داشت: افرادی که در آزمون دریافت گواهینامه قبول شده اند و قرار است برای نخستین بار گواهینامه بگیرند به هیچ وجه مجاز به رانندگی با رسیدی که از طرف آموزشگاه به آنها داده می شود نیستند.
سرهنگ هویدا گفت: این افراد از تاریخ صدور گواهینامه آنها اجازه رانندگی دارند و در غیر این صورت اگر به هر نحوی تصادف کنند همانند رانندگان بدون گواهینامه شناخته شده و به آنها خسارتی از سوی بیمه پرداخت نمی شود.
به گفته رییس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهور ناجا افرادی که گواهینامه خود را تبدیل یا تعویض کرده و درخواست گواهینامه المثنی دارند با برگه صادره توسط پلیس + ۱۰ مجاز به رانندگی در مدت اعتبار درج شده در آن برگه هستند و مانند افراد فاقد گواهینامه شناخته نمی شوند.

کاربران گرامی همانطور که در بالا مطالعه نمودید برگه رسید زمان قبولی هیچگونه ارزشی برای رانندگی ندارد و در صورتی که با این برگه تردد نمایید. با شما همانند رانندگان بدون گواهینامه میشود. پس بنابراین تا زمان رسیدن اصل گواهینامه رانندگی هیچگونه ترددی با وسیله نقلیه نداشته باشید، تا خدایی نکرده دچاره مشکل نشوید. با تشکر

لطفا رای دهید
به سوالات آیین نامه تست درایو چند ستاره می دهید؟
[امتیاز از مجموع: 19 Average: 3.4]

1
یک پاسخ بنویسید

1 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
محمد

اقا ما دوماه منتظر گواهینامه هستیم خب ماهم زن و بچه داریم میخوایم یه لغمه نون دربیاریم حداقل صدور رو زود بزنین که از پلیس +۱۰بگیریم رانندگی کنیم با برگه